Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2012., 14:35   #61
ja nekako imam osjećaj da ova serija nije bila nikad nešto gledana kolko su ovi sa Dome to očekivali vidim da je baš sad stavljaju kad je Beren pobrala popularnost u Hrvatskoj radi izgubljene časti
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:39   #62
Ja ne mogu od juce da ucim kako treba od euforije, bas mi je drago sto opet prikazuju ovu vrhunsku, po meni najbolju seriju. Mislim da cu opet sve isto prezivljavati kao da gledam prvi put. Preporucujem svima da gledaju, sigurno se niko nece pokajati. Takodje bih da napomenem da se vama koji gledate ovo prvi put mozda izgledati prvih par epizoda da je smor, ali ne dajte da vas to zavara.
BihterBehlul
__________________
Live fast. Die young. Be wild. Have fun.
luisana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:42   #63
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
ja nekako imam osjećaj da ova serija nije bila nikad nešto gledana kolko su ovi sa Dome to očekivali vidim da je baš sad stavljaju kad je Beren pobrala popularnost u Hrvatskoj radi izgubljene časti
ta serija je na doma tv bila najgledanija! druga je stvar što je doma tv ionako puno slabije gledan program(kao i rtl2) od nove i rtl-a
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:47   #64
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
ta serija je na doma tv bila najgledanija! druga je stvar što je doma tv ionako puno slabije gledan program(kao i rtl2) od nove i rtl-a
a haaaaaa,ma pojma nemam samo sam imala takav dojama
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:56   #65
Ako je termin 14:30,bit će jako loša gledanost,bolje oko 16h. Nada san se da će završit okupacija televizija sa turskim serijama. SO i Sulejman dolaze. Zaboravili su potpuno na Televisu i Telemundo.
__________________
El Clon | Camaleones | ¿Dónde está Elisa?
Pase lo que pase, estaré a tu lado... Por siempre mi amor
WitchHunter is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:02   #66
Quote:
x files agent kaže: Pogledaj post
a haaaaaa,ma pojma nemam samo sam imala takav dojama
pa u jednu ruku si rekao/la istinu. serija nije imala neku gledanost,al za domu tv je bila i više nego dobra.
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:05   #67
Quote:
Lidiya kaže: Pogledaj post
ta serija je na doma tv bila najgledanija! druga je stvar što je doma tv ionako puno slabije gledan program(kao i rtl2) od nove i rtl-a
Kolika je to onda gledanost, 50000 ljudi ( isto malo)? Ako je nova tv stavi u 14:30 ili tako neki termin gledanost će opet bit slaba. Izgubljenu čast nema smisla micat jer serija ima dobru gledanost i tu je dobra odluka da se ide sa drugom sezonom. Ja san recimo mislija malo pogledat Beren u ulozi Bihter kad bi bila iza 20h. Ovako sumnjam da ću to gledat.
penso positivo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:10   #68
Quote:
penso positivo kaže: Pogledaj post
Kolika je to onda gledanost, 50000 ljudi ( isto malo)? Ako je nova tv stavi u 14:30 ili tako neki termin gledanost će opet bit slaba. Izgubljenu čast nema smisla micat jer serija ima dobru gledanost i tu je dobra odluka da se ide sa drugom sezonom. Ja san recimo mislija malo pogledat Beren u ulozi Bihter kad bi bila iza 20h. Ovako sumnjam da ću to gledat.
u početku oko 1%,poslje i do 3%,ima negdje baš i točnih podataka. 3% je oko 130 000 ljudi
Lidiya is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 15:47   #69
serija sigurno neće u prime-time, mislim glupo je ,ipak je repriza tak' da ja očekujem da će ići između 14-17h ,lydia možda zna nešto više .

čudno mi je da je sad baš repriziraju a slažem se s x files da je to vjerovatno zbog uspjeha Fatmagul'un sucu ne (Beren) .

drago mi je zbog vas koji volite seriju, ja znam koliko bih se ja obradovao da mi repriziraju ezela.

pogledat ću i ja 1 ep eto , dat ću joj šansu pa ćemo vidjet
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:08   #70
jel se zna kojeg datuma to počinje?

ja bi da stave skroz večernji termin, iza Larinog termina
__________________
Nemoćan tko nî bio, taj ne zna što 'e bit zdrav;
A tko nî ljubio, jaoh, ne zna što 'e ljubav!
bela flor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:19   #71
vidim ja tu puno poznate ekipe, drago mi je da su ovo stavili zato što su na temi fsn spominjeli aim koliko je serija dobra, kako je beren u ulozi bihter fantastična, samo mene zanima jel ikako moguće da će stavit seriju u 20h mislim to bi bilo glupo pošto je repriza, a i rekli su da će s izgubljenom časti odmah nastavit ?! Pametnije bi bilo stavit popodnevni termin, ili možda oko 22h no vidjet ćemo...ja ću isto seriji dat šansu jer ipak je to beren koju volim, jedino što nisam baš neki kivanc fan, ali ako sam ga mogla progutat u gumuš moći ću i ovdje
__________________
K: '' Rekla mi je ''volim te''. To je bilo čudo. Ali,vjerujte mi prije toga je rekla ''vjerujem ti''. To je vrijednije od ičega.''
mallala is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 16:34   #72
Sumnjam da ce je staviti u 22 sata ipak je repriza
moraju navecer pustati nesto drugo osim sapunica
najvjerovatnije ce ici u 14.30 ako budu pustali originalne epizode
jer ne znam da ima neki drugi termin slobodan
__________________
Ximena Navarrete & William Levy for People En Español ♥♥♥

When calls the Heart - Jack proposes Elizabeth ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 18:45   #73
Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ce je staviti u 22 sata ipak je repriza
moraju navecer pustati nesto drugo osim sapunica
najvjerovatnije ce ici u 14.30 ako budu pustali originalne epizode
jer ne znam da ima neki drugi termin slobodan


Ako bude u terminu 14:30, ja se slobodno mogu pozdraviti sa gledanjem
U to vrijeme sam još na poslu.
To bi bio najveći paradoks - ide na tv, a ja je i dalje mogu samo sanjati
mari.74 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 19:05   #74
Blago se vama sto vam se omiljena serija reprizira...

Novatv sigurno u skripcu pa ne moze otkupiti neku novu

...btw i ja sam pocela gledati SO na netu prije nekoliko dana,sinoc sam dosla sam do 18,3 dio... Bihter je za mene prava bitch
Eysan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 20:57   #75
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post

pogledat ću i ja 1 ep eto , dat ću joj šansu pa ćemo vidjet
Moje skromno mišljenje je da prava stvar počinje tek nakon prvih deset epizoda. Samo ustraj @snobiću, isplati se!

Quote:
pipa kaže: Pogledaj post
Sumnjam da ce je staviti u 22 sata ipak je repriza
moraju navecer pustati nesto drugo osim sapunica
najvjerovatnije ce ici u 14.30 ako budu pustali originalne epizode
jer ne znam da ima neki drugi termin slobodan
Nije baš da Nova TV ima običaj puštati sasvim nove, neviđene stvari iza 22:00 h Koliko li je puta bio samo onaj Zorro s Banderasom, a zadnji put je bio i u 20:00h ako me sjećanje ne vara. Mislim da će Nova opet napraviti promašaj ako stavi seriju u popodnevnom terminu jer su ljudi još na poslu. Ovako na večer su kod kuće i imaju priliku pogledati i sigurna sam i da će gledanost biti veća.

Quote:
Eysan kaže: Pogledaj post
Novatv sigurno u skripcu pa ne moze otkupiti neku novu
Glede ovoga ja bih se prije složila sa @S.N.O.B-om...bit će da je Nova TV uvidjela koliki uspjeh je ostvarila "Fatmagul'un sucu ne" pa s Beren žele gledatelje navući i na AiM pa još jednom serijom ostvariti što bolju poziciju u utrci za što bolju gledanost.
moriturite is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:08   #76
ja sam pogledal seriju na natabanu do neke 50 epke pa kasnije mi se nekako nije dalo,bum sad na tv-u ak ću stić

a ono njih dvoje imaju super kemiju ali ostali likovi su mi onaknije sad da serija ima neku radnju osim toga dal će njih dvoje bit uhvačeni tak da sam ja okretala taj dio di nema njih
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:17   #77
Quote:
Bihter je za mene prava bitch
bihter je veličanstven lik... pogotovo u tim prvim epkama, kad je još svoja, i psihički jaka....oh koliko sam htjela da bude takva i na kraj, a behlul majmun na početku i na kraju !
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:19   #78
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
bihter je veličanstven lik... pogotovo u tim prvim epkama, kad je još svoja, i psihički jaka....oh koliko sam htjela da bude takva i na kraj, a behlul majmun na početku i na kraju !
e tak sam i ja skužila,on je šonjo koji zna zavest ali je nestalan i kukavica kojem se nemre vjerovat
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:28   #79
Quote:
e tak sam i ja skužila,on je šonjo koji zna zavest ali je nestalan i kukavica kojem se nemre vjerovat
__________________
hvala bogu da se netko slaže sa mnom, uglavnom ga opravdavaju jer je on u stvari samo željan ljubavi..po meni ne, svidjelo mu se igrati sa vatrom, i kad se opržio pobjego glavom bez obzira.... uh..kako me ljuti !
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 21:31   #80
Quote:
Zoree kaže: Pogledaj post
hvala bogu da se netko slaže sa mnom, uglavnom ga opravdavaju jer je on u stvari samo željan ljubavi..po meni ne, svidjelo mu se igrati sa vatrom, i kad se opržio pobjego glavom bez obzira.... uh..kako me ljuti !
ma daj me nemoj zezat da neko to puši,pa on je taj koji je kreten.Ona je htjela sve priznat i otič s njim ali on šonjo to nije htjeo tako da on je kreten u cijeloj priči
volio je on nju ali ipak obitelj i stričeve pare su bile važnije
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:25.