Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2010., 15:29   #21
i dosta od mene za ovaj put
jovajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:32   #22
Jao koji strukić ima
Muchachita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:37   #23
Ona je iz neke poznate familije, svi se bave nekim javnim poslom valjda. Samo ne znam za sestru. A bas mi je fora sto je ona ovu vencanicu od sestre iskoristila za scenu vencanja MJ i A u crkvi.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:39   #24
Quote:
maki_maki kaže: Pogledaj post
Ona je iz neke poznate familije, svi se bave nekim javnim poslom valjda. Samo ne znam za sestru. A bas mi je fora sto je ona ovu vencanicu od sestre iskoristila za scenu vencanja MJ i A u crkvi.
znam za brata da je glumac isto i izgleda extra!
http://img42.imageshack.us/img42/6272/bracamontes.jpg
jovajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:42   #25
Quote:
jovajna kaže: Pogledaj post
znam za brata da je glumac isto i izgleda extra!
Da, a otac joj je trener i to poznat. I majka je isto neka javna licnost, majka joj je valjda Francuskinja.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 15:56   #26
Na njenoj web stranici piše da je 2007. uzimala satove glume u Los Angelesu, te da konstantno radi na poboljšavanju engleskog jezika i akcenta. Možda nam se Jacky uskoro probi u Hollywood. Samo nadam se da će pametno izabrati uloge. Mislim da joj najbolje odgovaraju romantične komedije i ljubavni, kakve snima Kate Hudson. Ne mogu ju zamisliti kao zlicu u nekom trileru i sl.
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:01   #27
@ad®ian hvala što si otvorio thread za Jacky..

Baš si drag..

Kasnije se vraćam da uživam u sličicama i komentarima...

Nadam se da će nas hejteri zaobilaziti u širokom luku..
willyhot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 16:55   #28
Ona pored spanskog jos odlicno prica i francuski, a zna i italijanski. Bas je nedavno napisala na Twitteru da je ponovo krenula na italijanski da ga usavrsi. I engleski zna naravno, samo ne znam koliko dobro.
maki_maki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:15   #29
Otac joj je bio trener Chivasa. To je valjda najbolji klub u Gvadalahari i ona je njihov vatreni navijac. I u skoro svakoj sapunici toliko to potencira. Pogotovo je to bilo naglaseno u Las tontas. Otac sada radi kao strucni konsultant za fudbal na mrezi Univision.
Poslije srednje skole zivjela je jedno vrijeme u Francuskoj.
I mislim da to svi vec znamo, ali nije na odmet napomenuti da je predstavljala Mexico na izboru za Miss Universe 2001.god.

Vidjela sam na Wikipediji (engleski jezik) da stoji da su je za vrijeme snimanja Sortilegia povezivali sa Willom, ali da su oni te glasine opovrgnuli! Mislim stvarno da toj informaciji nije tamo mjesto. Bar da su joj naveli bivse momke ili nesto slicno. Pa i sa Lanusom je bila u vezi i snimala seriju. Stvarno i Wikipedia ima promasaja. Da im posaljemo nase moderatore da je malo urede
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:23   #30
Ma Wikipedia je jad. Tako i Maite piše, to su im valjda najzanimljiviji detalji. Ali nisam znala da Jacky ni ne spominju barem Valentina, s njim je stvarno dugo bila. Oni su mi tako super par.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:30   #31
I meni su bili super par. Mislim da su dosta slicne osobe, onako opustene ,zabavne. Steta sto nije upalilo na duze vrijeme.
Na spanskoj verziji ne pise nista sto se tice njenog ljubavnog zivota. Ova inf za Willa je na engleskoj verziji
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:39   #32
Ja sam ju prvi put vidjela u Rubi, a sad ju gledam u Sortilegio i stvarno mi je super. Jako mi je lijepa i meni baš dobro izgleda uz Willa, lijep su par. Ne smeta mi njeno histeriziranje u seriji, to je ipak stvar lika, a ne nje same. Ne znam, meni je ona odlična u ulozi MJ, ne mogu sad zamislit neku drugu umjesto nje. I da, styling joj je savršen
XXlunaXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:52   #33
Quote:
jovajna kaže: Pogledaj post
ovo je sa proslave 30 rodjendana
vidjela sam jos sika sa ovom zelenom haljinom i haljina mi je super
http://www.quien.com/circulos_jalisc...ky-bracamontes
A na ovom linku ima slika k'o u priči..
willyhot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:53   #34
Quote:
jovajna kaže: Pogledaj post
E upravo to... Kraljica..
willyhot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:54   #35
Quote:
ScorpioS kaže: Pogledaj post
Ovdje mi je
Totalno vamp..
willyhot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:56   #36
Quote:
jovajna kaže: Pogledaj post
znam za brata da je glumac isto i izgleda extra!
http://img42.imageshack.us/img42/6272/bracamontes.jpg
Aaaaaa......
Kako Jacky ima "lošeg" brata..

Btw, djeluje prilično mlađe.. Šta je neko bebač godište..
willyhot is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 18:59   #37
Quote:
willyhot kaže: Pogledaj post
A na ovom linku ima slika k'o u priči..
da da
samo na slikama nema onog koga mi zelimo da vidimo
__________________
''Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.'' - Albert Einstein
ScorpioS is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 19:56   #38
Quote:
XXlunaXX kaže: Pogledaj post
. Ne smeta mi njeno histeriziranje u seriji, to je ipak stvar lika, a ne nje same. Ne znam, meni je ona odlična u ulozi MJ, ne mogu sad zamislit neku drugu umjesto nje
Mislim da se ovo odnosi na ono moje. Pa da objasnim Nisam mislila ništa loše o njoj, nego o liku Marije Jose. Iako, kad gledam cijelu seriju, jako mi se sviđa to što ona postaje bolja (iliti manje histerična) uz Alexa, i što na neki način Alex postaje bolji uz nju.
Ne znam, meni je to baš romantično. Ja sam čizi romantik u duši
Muchachita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 20:06   #39
žena je lijepa, simpa, zgodna, nema šta malo ima čudne usnice i po meni je malo premršava..al dobro, netko je napisao da ona tu svoju mršavost lijepo i graciozno nosi, hm a djelomično se slažem s tim, al nije mi baš lijepo gledat ona njezina košćata ramena...
i ono šta su svi već potvrdili, žena ima stila do bola
mady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2010., 20:23   #40
Quote:
XXlunaXX kaže: Pogledaj post
Ja sam ju prvi put vidjela u Rubi, a sad ju gledam u Sortilegio i stvarno mi je super. Jako mi je lijepa i meni baš dobro izgleda uz Willa, lijep su par. Ne smeta mi njeno histeriziranje u seriji, to je ipak stvar lika, a ne nje same. Ne znam, meni je ona odlična u ulozi MJ, ne mogu sad zamislit neku drugu umjesto nje. I da, styling joj je savršen
potpisujem
btw našla sam vas i tu
imatina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:30.