Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.08.2014., 21:42   #61
Koliko sam vidjela reklame za seriju, čini mi se da bi ovo mogao biti pravi fijasko.

Izgleda da bi ta serija trebala biti neka humoristična, a meni osobno hrvatske humoristične serije ne pašu, ne odgovara mi taj domaći TV humor, jednostavno su mi više glupe nego komične. Tako da u startu mislim da mi se ovo ne bi svidjelo.
Carmen Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 18:54   #62
Quote:
Carmen Lola kaže: Pogledaj post
Koliko sam vidjela reklame za seriju, čini mi se da bi ovo mogao biti pravi fijasko.

Izgleda da bi ta serija trebala biti neka humoristična, a meni osobno hrvatske humoristične serije ne pašu, ne odgovara mi taj domaći TV humor, jednostavno su mi više glupe nego komične. Tako da u startu mislim da mi se ovo ne bi svidjelo.
Potpisujem.

Jedino nisam siguran da će biti totalni fijasko, jer izgleda da je dobar dio gledatelja navikao na ovako nisku razinu glume i šuplju priču.

Ovakvi glumci (čast rijetkim izuzecima) prije četrdeset godina ne bi imali za kave, a scenarist i redatelj bi imali zabranu pristupa na 10 km od bilo kojeg studija.
Martin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2014., 20:36   #63
Quote:
Martin kaže: Pogledaj post
Potpisujem.

Jedino nisam siguran da će biti totalni fijasko, jer izgleda da je dobar dio gledatelja navikao na ovako nisku razinu glume i šuplju priču.

Ovakvi glumci (čast rijetkim izuzecima) prije četrdeset godina ne bi imali za kave, a scenarist i redatelj bi imali zabranu pristupa na 10 km od bilo kojeg studija.
Da, mislim da će imati dobru gledanost. Naša raja lako pada na ovakve stvari
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:17   #64
Quote:
nshk4 kaže: Pogledaj post
Da, mislim da će imati dobru gledanost. Naša raja lako pada na ovakve stvari
Sinopsis još nije izašao, kao ni prva epizoda. Ali dobro, druge serije s uskrsnućima likova i copy-paste scena iz prethodnih sapunica izgleda automatski imaju bolju radnju od svega...
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 00:24   #65
Bolje glumce imaju VI. Jos im preoteli Ornelu.

Zivjele Vatre Ivanjske!
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 01:31   #66
Neznam, ova serija mi ne djeluje primamljivo jer humor i nije jača strana Hrvata, a ovdje je glavni adut upravo humor, sinopsis nije izašao ni opis likova, ali zato uvijek govore komedija komedija, sumnjam da će mi biti bolje od Najboljih godina koje su mi bile Bar da budu bolje od Zore dubrovačke koje su bile fijasko teži
ladystone is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 20:03   #67
Quote:
Twotinyfrogs kaže: Pogledaj post
Sinopsis još nije izašao, kao ni prva epizoda. Ali dobro, druge serije s uskrsnućima likova i copy-paste scena iz prethodnih sapunica izgleda automatski imaju bolju radnju od svega...
Ali Vatre ivanjske mi izgledaju malo bolje producirane. Mada, kao što si rekao. pričekat ćemo s prvom epizodom pa ćemo onda suditi.
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 22:55   #68
Zna li se možda kad ova serija počinje?
Na rasporedu Nove tv ni slijedeći ponedjeljak je nema. Do sada su sapunice s Rtl-a i Nove uglavnom započimale oko istog datuma.
Megi Pegi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2014., 22:58   #69
A čekaju valjda da se riješe Draguljareve.

Ali ove reklame... Gledam i ne vjerujem.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 13:31   #70
Quote:
Megi Pegi kaže: Pogledaj post
Zna li se možda kad ova serija počinje?
Na rasporedu Nove tv ni slijedeći ponedjeljak je nema. Do sada su sapunice s Rtl-a i Nove uglavnom započimale oko istog datuma.
Najranije 15.9., a možda i kasnije
nshk4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2014., 15:36   #71
Mene ovo sve previše podsjeća na Najbolje godine No, vidjet ćemo...
LMDV-fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 01:19   #72
Serija pocinje 22.09. u 20h.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 13:36   #73
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Serija pocinje 22.09. u 20h.
Tako kasno ?
Ja sam mislio da bi trebala 15.9. Ne znam samo zbog glumaca me privlači, ali radnja me užasno posjeća na Najbolje godine.
Mirna Medaković je kao neka djevojka kako sam ja shvatio koja iz grada dolazi u neku selendru, kao i Katarina Radivojević u Najboljim godinama, i onda se tamo zaljubi u nekog seljaka

Ne znam, očekivao sam da će nakon Larinog izvora, i one Zore dubrovačke, koje su bilo očajne, ponuditi nešto kvalitetno i vrijedno gledanja, ali ovo mi je hmmmmm, jedino što je postava dobra, iako, slažem se bolja mi je postava u Vatrama ivanjskim.

Mi u Bosni nemamo više Novu TV, tako da ne znam ko će otkupiti ovu seriju ovdje, ali sumnjam da bi mogla imati neku preveliku gledanost u Bosni.
chakany is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2014., 22:39   #74
Quote:
Luka3 kaže: Pogledaj post
Serija pocinje 22.09. u 20h.
Sada je bila najava na tv-u da počinje 15.9.
vane1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:04   #75
nitko nije stavio sadržaj serije. ovako na prvu mi se dosta sviđa. izgleda mi ko neki reality show pretočen u humorističnu seriju.

Quote:
Kud puko da puklo je serija smještena je u živopisni Oštrovac, selo na rubu nacionalnog parka. U središtu priče su rendžer nacionalnog parka Damir (Momčilo Otašević) i doktorica Katarina (Mirna Medaković) koja zbog djedove oporuke dolazi živjeti u Oštrovac.

Katarinin djed Đuro (Mate Gulin) koji je većinu života proživio kao samotnjak, oporukom ostavlja milijun eura svojim unucima Katarini, Tomislavu (Miran Kurspahić) i Kreši (Janko Popović Volarić), ali uz uvjet da godinu dana provedu u njegovoj derutnoj kući u Oštrovcu. U slučaju da ne uspiju u tome, novac pripada selu.

Kako je selo na rubu propasti – mladi odlaze, nema perspektive – ovaj novac bi mogao značiti njegov spas. Zato će selo, barem ispočetka, raditi sve kako bi Đurine unuke „istjeralo“ i dobilo taj milijun. Na čelu mjesnog odbora je Damirov otac Mile (Milan Štrljić), dok njegov ljutiti oponent Sveto (Žarko Radić) radi sve kako bi zasjeo na njegovu poziciju. U odboru su još i konzervativna učiteljica Barbara (Ecija Ojdanić), svećenik Mirko (Ivan Herceg), Milin najbolji prijatelj Stipe (Miodrag Krivokapić) i Ane (Barbara Vicković), vlasnica lokalne krčme. Svaki od njih, osim svećenika, vidi nekakav svoj interes u „tjeranju“ Đurinih unuka iz sela, ali to ne smiju raditi preočito i javno.

Đurini unuci se tako moraju boriti i sa selom i sa svakodnevnim egzistencijalnim nedaćama – u Đurinoj kući nema ni struje ni vode pa je njihov boravak u selu na neki način i bitka za preživljavanje u uvjetima na koje kao gradska djeca nisu navikli. Da situacija bude još teža, u borbi za Đurin milijun, nisu jedinstveni nego Tomislav, pod velikim utjecajem svoje majke Milice (Sanja Vejnović), radi sve kako bi Krešu i Katarinu eliminirao kao potencijalne nasljednike i sav novac zadržao za sebe.

Kako Damir jako brzo počne razvijati osjećaje prema Katarini, to će zajedno s prijateljima: Svetinim sinom, lokalnim majstorom Josipom (Asim Ugljen) i Stipinim sinom Ljubom (Stjepan Perić), lokalnim policajcem, pomagati Katarini i unucima da im život u mjestu bude što lakši i tako dolaziti u sukobe i s ocem i s ostalim mještanima, a posebice s Aninom kćerkom Snježanom (Jagoda Kumrić) koja je zaljubljena u njega i želi da Katarina ode. I Katarina će uskoro početi osjećati nešto prema Damiru, ali će se kočiti zbog zaručnika kojeg ima u Zagrebu pa će njeno ponašanje Damira prilično zbunjivati. Uz te vanjske prepreke, između nje i Damira postoje i na prvi pogled nepremostive zapreke u karakterima. On je pomalo konzervativni lokalni galeb koji misli da zna „što žena treba i gdje joj je mjesto“ dok je Katarina emancipirana i snažna ličnost, tvrdoglava na djeda Đuru.

Ovako postavljena ljubavna priča garantira i komične i romantične zaplete u maniri klasičnih romantičnih komedija, dok su svi ostali živopisni likovi, kako seljani tako i obitelji Đurinih unuka u gradu, garancija zapleta u kojima će se komične situacije ispreplitati sa stvarnim i životnim problemima.
blatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:20   #76
Ne sviđa mi se, ali dat ću im priliku.
Luka3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:31   #77
Sanja Vejnović će biti negaticka, a Ecijin lik se čini drukčijim od Nele iz LI. Sviđaju mi se likovi Mirne i Momčila Je li izašao ikakav trailer?
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:42   #78
mislim da serija obećava. Autor serije je Vlado Bulić (Tajne, Loza,Mamutica, Bitange i princeze), a redatelja ima čak 4 -Kristijan Milić ( Počivali u miru, Hitna 94, Najbolje godine) , Ivan Pavličić (Ne daj se Nina), Stanislav Tomić(Zora dubrovačka, Hitna 94, Dobre namjere,Ljubav u zaleđu) i Robert Orhel (Zora dubrovačka, Najbolje godine, Mamutica, Kazalište u kući).

baš me zanima 1. epizoda.
blatter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:49   #79
Mene ovo nimalo ne privlači i ne mogu vjerovat da je to Bulić osmislio. Čak mi se prema teaserima činilo zanimljivije.
BrightSun is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 00:58   #80
Quote:
BrightSun kaže: Pogledaj post
Mene ovo nimalo ne privlači i ne mogu vjerovat da je to Bulić osmislio. Čak mi se prema teaserima činilo zanimljivije.
svako ima svoj ukus. sigurno će bit bolje od bljuvotina poput vatri ivanjskih i sličnih gluparija.
blatter is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:04.