Natrag   Forum.hr > Sport > Tenis

Tenis Uh, ah, uf, joj!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2003., 23:25   #21
također, uvijek navijam protiv njih...
 
Odgovori s citatom
Old 02.07.2003., 16:19   #22
Nisu ni meni najdraze (ali ni najmrskije), ali najbolje su. Daleko najbolje.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 18:26   #23
Popuši Henman! Opet! Izgleda da će Englezi čekat stvarno milijun godina svog osvajača Wimbledona!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 18:30   #24
Quote:
robybaggio kaže:
Nisu ni meni najdraze (ali ni najmrskije), ali najbolje su. Daleko najbolje.
S onakvim mišićima bi i na muškom turniru razvaljivali! Jebeš to!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 20:04   #25
Pa ne mogu sve izgledati kao Kournikova... A i kad se baci samo letimican pogled na "onog" Mauresmo, Serena i Venus izgledaju kao iz bajke...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 20:25   #26
Quote:
bluntman kaže:
S onakvim mišićima bi i na muškom turniru razvaljivali! Jebeš to!
upravo to...cijela njihova igra se bazira na konstatnom napucavnju loptice što je jače moguće, i kolko god bile brze protivnice, u većini slučajeva ne uspiju sve te 'metke' pohvatat...
tipičan primjer je bio današnji meč serene williams vs. henin...snagom udaraca ju je odnijela sa terena, nema tu nekakve taktike...
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 20:32   #27
Ah, kad se njih dvije nađu u finalu nekog turnira, nikad to ne gledam. Totalno neatraktivno.
Što se tiče izgleda, nije ni Clijsters daleko
Jel uspjela pobijedit?
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 20:33   #28
ne bih znao, bio je prekid, opet ta jebena wimbledonska kiša, MAKE A FAKIN ROOF DAMNIT , ne znam da li su nastavljale...
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 20:38   #29
Ma, možda i bolje, nekima kiša pomaže a čini mi se da se Clijsters počela "gubit" pa nek se malo pribere.
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 20:40   #30
ma i ta clijsters mi je antipatična, a tek u paru s hewittom...ĐIZUSSSSS ...
al nema veze, zavijam za nju, ipak je s druge strane jedna od sestara williams...
 
Odgovori s citatom
Old 03.07.2003., 20:59   #31
Hear, hear

Meni Clijsters izgleda kao da može pojest Hewitta za doručak sa prilogom od teniskih loptica na lešo
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 07:41   #32
Sestrice u finalu .Serena ce osvojiti,koliko mi se cini.Venus je povredjena a svi ostali ce jos malo pricekat da se priblize sekama na brzoj podlozi.O izgledu necu jer bi mogla dosta toga rec ,recimo o nogometasima ili kosarkasima,a mozda i vaterpolistima.Ma izgled je totalno nebitan,barem bi trebao biti u sportu.Moze Serena biti tenk ali zato joj liliputanke mogu soli na rep staviti.Ono o Mauresmo je bilo totalno neprimjereno ovom topicu.
Rita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2003., 19:32   #33
Zasto bi bilo neprimjereno, ne podnose ju bas ni ostale igracice sa WTA toura. Izgleda pomalo neprirodno i to je svima upalo u oko kad su je prvi put vidjeli.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2003., 15:23   #34
hehehe..

Kako sam uživao kad je Federer očitao lekciju onom napuhanom klincu...
__________________
Bow down before the one you serve.You're going to what you deserve.
subc0mandante m0ris is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2003., 16:09   #35
Quote:
subc0mandante m0ris kaže:

Kako sam uživao kad je Federer očitao lekciju onom napuhanom klincu...

samo čekam kad će Roddicku već jednom narast ta krijesta


Pogledavajući ovo žensko finale (neću gledat, baš neću) uopće nemam osjećaj da je to finale najpoznatijeg i najcjenjenijeg teniskog turnira, nego ubijanje nedjeljnog popodneva u obitelji Williams: dok se čeka da roštilj bude gotov, djeca se malo igraju.
Uopće ne potcjenjujem njihovu kvalitetu, ali meni to uopće nije zanimljivo.
kamala is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2003., 19:25   #36
Quote:
kamala kaže:


Pogledavajući ovo žensko finale (neću gledat, baš neću) uopće nemam osjećaj da je to finale najpoznatijeg i najcjenjenijeg teniskog turnira, nego ubijanje nedjeljnog popodneva u obitelji Williams: dok se čeka da roštilj bude gotov, djeca se malo igraju.

Gledam sad finale 2001. na HRT3 po ko zna koji put! Jebote, koja atmosfera na tribinama! Koje navijanje! Kad usporediš s ovim danas finalom, isto kao finale World Cupa i izvedbe Othella u staračkom domu!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2003., 20:34   #37
A kaj njih briga sto mi mislimo o njima? Spremit ce zajedno milju dolara u dzep i bit ce sasvim zadovoljne. Kao da njih briga je li kome finale dosadno... A i radije cu gledati sestre Williams, nego recimo Capriati i Seles...
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2003., 20:45   #38
Quote:
robybaggio kaže:
A kaj njih briga sto mi mislimo o njima? Spremit ce zajedno milju dolara u dzep i bit ce sasvim zadovoljne. Kao da njih briga je li kome finale dosadno... A i radije cu gledati sestre Williams, nego recimo Capriati i Seles...
Znači, po tvojoj nekoj logici, tenis se ne igra zbog gledatelja?!
bluntman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 02:30   #39
LJUDI!!!!!! GORAN OSVOJIO WIMBLEDON, BILO NA TV DANAS!!!TOOO CARE
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2003., 19:42   #40
Quote:
bluntman kaže:
Znači, po tvojoj nekoj logici, tenis se ne igra zbog gledatelja?!
Pa, zapravo i ne. Znas li ijednog profesionalnog sportasa kojem je bitno sto publika misli o njemu i njegovom nastupu? Sve dok primaju ogromne place i premije, gledatelji su za profesionalce samo tockice na tribinama. Uostalom ako netko krvavo trenira 10 godina neki sport mislim da ga boli ona stvar sto o njegovom nastupu misli bilo tko od nas obicnih navijaca. Vjerojatno je i Janica Kostelic dosadna Austrijancima, Njemcima, Slovencima i svima osim nama, ali da li je nama to bitno? Dok Janica pobjedjuje mi ju slavimo. Isto je sa sestrama Williams.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.