Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 17:46   #41
Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
Pa Twingo ima prednji pogon sigurno. Ne znam za ovu najnoviju ružnoću koja je rođak Smarta ali ovi prijašnji su imali prednji...
Da, u prijašnje modele su naknadno slali novi pogon. Bila je servisna akcija nakon potpisa tog sporazuma
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:52   #42
Ma vi se kurca u aute ne razumijete - kao što Meca dobije kompletnu mašinu od Renaulta i onda je rastavi, pobaca viškove i sastavi na svoj način tako i Renault dobije od Mercedes/Smarta Twingo sa PREDNJIM pogonom i onda ga rastavi, pobaca viškove i preradi na zadnji pogon.

Elementarno zar ne?
__________________
Bio sam 100% uvjeren da od hrvatskog Sudstva nema većeg govna ....
ICTY me podsjetio da u ništa nemožeš bit 100% siguran
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 14:37   #43
hehe. to je prvi ak se ne sjecam na ovom forumu onaj deda actros ili kak vec izvalio. on se svim silama trudio dokazati koliko je dijelova merc zamijenio na renaultovom motoru cak se i svadao sa svima ak me sjecanje dobro sluzi al dobro on je ionako necu dalje.....

Kak smo i svi zakljucili to je cistokrvni renault motor osobno ne vidim u tome nista lose jer taj mali motor je odlican i radi se vec kolko ono cca 15 godina i ima ga u raznim modelima.

Kome ne pase renault motor u mercedesu nek doplati malo za jaci motor koji je od merca i tocka.
sony xperia u is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2018., 23:56   #44
Škripanje b180 cdi 2009 godište.

Volio bih ako bi mi neko mogao pomoći. Naime gledao sam danas jednu b klasu tačnije 180 CDI 2009 god. Djeluje mi ok, očuvana limarija dobra 265000 na satu. Vozio malo nema mi ništa sumnjivo što se tiče motora, mjenjača kvačila. E sad kada sam krenuo tek, auto je duže stajalo, nije voženo, čulo se jako škripanje, ćini mi se pozadi, tj zvuk kao da je opruga pukla. E sad otišli smo pravo do majstora, na brzinskom pregledu nije mogao da ustanovi šta je, otišao je on da provoza, čulo se tek malo kod kočenja, kada sam ja ponovo sjeo, više se nije čulo uopšte. Ne zna ni vllasnik šta je, koji mi je inače dobar poznanik, pa me zanima kakav bi kvar mogao biti i kako da provjerim.
Pustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 00:20   #45
Ako je auto pregledavao majstor koji ne zna da od dugog stajanja hoće zapeći kočnice od hrđe i da je to skroz normalno, ko da nisi vodio na pregled.
Lyman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 08:19   #46
B 180 CDI

Ma otprilike je to i on rekao samo ne znam da li su kočnice, jer to se čulo čim smo krenuli iz mjesta, dakle ne kad se koči nego dok auto lagano ide, po neravnom terenu. E sad moguće da je od stajanja zapeklo malo nešto drugo a ne kočnice.
Pustahija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 09:33   #47
Pa ni neće škripat kod kočenja, nego upravo kod prvog kretanja poslije dužeg stajanja.
dexm is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 09:47   #48
Ak škripa po neravnom terenu, seleni, stabilizator štange......
Čekaj Krvopiju, on "voli" te A klase.

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2018., 09:49   #49
B 180 CDI

Ma nisam ih prije vozio pa mi je samo bitno da nije nešto ozbiljno. Pa i ako su amortizeri opruge šolje ili neke kugle manje više nije to ništa strašno, računam odmah da će se nešto morati uložiti nije novo jbg. Ima li posebno nešto na šta trebam obratiti pažnju prilikom kupovine? Neki simptomi?
Pustahija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:17.