Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 18.03.2012., 16:59   #11
mrsavicaaa,
podsjeti me, jesil ti imala los odgovor na stimulaciju? nisu ti radili LH? obicno se radi zajedno da se vidi odnos FSH/LH
idealno je da su ca. 1:1, ako je LH veci u odnosu na FSH, onda to upucuje na policisticne jajnike, suprotno na losiju rezervu/kvalitetu stanica (ovo zadnje ako je kvocijent veci od 2.2 ako se ne varam)

to s E2 moze znaciti i da ce se ovulacija desiti kasnije..dakle nakon 14dc..a za ostalo valja vidjeti.

kad budes isla u aprilu kod mpovca trazi da ti pobroji antralce, mnogi doktori vise polazu vrijednost u ono sto vide - antralci, volumen jajnika nego koliko je visok AMH.[/QUOTE]

Da, to sam ja s losom reakcijom na stimulaciju, samo 4 JS
Nisu mi dali da vadim LH, budem onda to privatno. Ne da mi se stalno trčat po uputnice jer su nešto zaboravili
Ma jajnici su mi super, i svi moji organi su savrseno zdravi (imala sam miom na maternici pa su mi priliko operacije sve pregledali, i prohodnost jajovoda). Krivo sam se mozda izrazila, izgledaju savrseno zdravo i bas zato sam i trazila vadjenje hormona da vidimo da nemam i ja neki problem.
A nalaz AMH ce biti kroz koji tjedan.
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.