Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2014., 13:27   #1
Pomoc za amatera - telepfone calls - invest in stock markets

mozda je bila vec tema, pa je mozete spojiti. uglavnom nasli su me, ja bio susretljiv, pa me svaki dan zovu i objasnjavaju mi... kako da ih skinem s k? sta da im kazem? investirao sam vec, nisam zainteresiran? ili da sam broke . broke - broker ha ha

svaki dan drugi lik. a u pozadini se cuju telefonski razgovori..

prvi skuplja infromacije, tko si tj koliko mozes investirat. iz singapura, rusije (yandex)... pa cemo vam preporucit nekog. drugi kaze mozes kupiti po 40 dolara do 1000 share. i tako me jedan poslao u pm (amerkianac je po naglasku).. jer sam mu namjerno prekidao

ja njoj, s zenskom mi se dalo malo pricati, kazem: da nekon sat vremena se sve svodi uplati novce pa se cujemo. tj nema potrebe da se non stop cujemo ja cu to sve vodit. znam da je tesko preko telefona, uvjerava me. sve. samo mi reci da nisi zainteresiran da zaradis 20 posto. da jesam. ja cu izgubit tebe kao klijenta ako propadnes

ja njoj da volim imat svoj produkt i prodavati ga. oces li mi pomoci. a ona: sure prodaj prvo par komada pa dodi
MillionMan is offline  
Old 17.02.2014., 14:24   #2
Očigledno je da imaš previše slobodnog vremena.
__________________
Na suprotnoj strani.

https://twitter.com/voltino_cro
Karlo Veliki is offline  
Old 17.02.2014., 14:42   #3
Quote:
Karlo Veliki kaže: Pogledaj post
Očigledno je da imaš previše slobodnog vremena.
tocno

nego jel postoji univerzalno pravlo da svate da necu investirati
MillionMan is offline  
Old 17.02.2014., 18:53   #4
Quote:
MillionMan kaže: Pogledaj post
tocno

nego jel postoji univerzalno pravlo da svate da necu investirati
Spusti im svaki put slušalicu.

Ili, kreni ti njih nagovarati da ulažu u tvoj biznis. Ili investiciju. Traži ti njih njihove podatke.

Ultimativno, stavi CD Dražena Žečića i pusti da im svira svaki put. Može i Dalibora Bruna ili Kiće Slabinca.
__________________
Tamburu mi prod’o Cigan slatkorečiv i prefrigan...
BozaPub is offline  
Old 17.02.2014., 21:04   #5
Quote:
BozaPub kaže: Pogledaj post
Spusti im svaki put slušalicu.

Ili, kreni ti njih nagovarati da ulažu u tvoj biznis. Ili investiciju. Traži ti njih njihove podatke.

Ultimativno, stavi CD Dražena Žečića i pusti da im svira svaki put. Može i Dalibora Bruna ili Kiće Slabinca.
to mi je i palo napamet. kad je vec toliko umiljata i moze provest samnom toliko minuta. pa thank u. aj da prvo rjesimo moje investiciske dileme...

ma da mislim da od tog nema nista. to sve sitni brokeri tipa hot lineri.. pa di zagrizu.

a isto tako nitko ne ulaze u poslovan plan u koji vec nije investirano.. i koji se vec ne prodaje. nekako je sve osudena na to da ti moras sve sam izborit, pa se se ksnije to samo mnozi
MillionMan is offline  
Old 18.02.2014., 21:58   #6
Ne vidim zašto bi tema o uznemiravanju telefonskim pozivima bila na ovom podforumu
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.