Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2015., 09:26   #21
meni je dr sad s 11TT rekao da postepeno smanjim na 2x1, a bila sam od punkcije na 3x2...meni je najveći horor s utrićima to guranje prstiju stalno...koliko god ja uvijek dobro oprala ruke, baš imam paranoje od toga...
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2015., 19:45   #22
eeeeee ZATO sam ja htjela crinone. higijene i praktičnosti radi. jest da ima kasnije tona ostataka koje treba "iskopati", ali meni je to puuuuuuuuno elegantnije, 1x dn stavljati, nego tri put na dan one male utriće prstima gurati.
Twin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2015., 07:05   #23
Quote:
zoro007 kaže: Pogledaj post
vidim da ste bili u razlicitim shemama glede 'skidanja' s progesterona.
ja uzimam 3x2 utrogest. ovdje su me vec htjeli skinuti s terapije (uzimam i estrifam) odmah cim se potvrdila trudnoca, sto sam naravno odbila. tako da ovdje ne mogu nikoga pitati sto se tice toga.
razmisljam s napunjenih 12 tjedana (dakle 13+0) ici na 3x1..ili? sad sam 11+2
Tako sam i napravila
13+ 3×1 utrogestana
14+ 2x1
15+ 1x1
16+ isto

Onda sam s 32tt imala skracen cervix i opet uvela 4 -5 utrica dnevno. Ali rasporedjeno na vise 'obroka', tako da sam dobro bila pokrivena.
Prestala sam s 36 +. Porodila se u 38+3
__________________
Moje cure..L i N
zoro007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2015., 10:36   #24
skidanje sa progesterona

Bok cure!

Ja sam bila na pregledu u pon, tada mi je bio 8 tj + 5 dana. Smiljanica iz Ri me vodi i rekla mi da se od 12 tj pocnem skidat sa crinone gela koji uzimam jednom dnevno, e sad, ja nekako nisam dobro zapamtila kada tocno da pocnem smanjivat na svaki drugi dan, pa svako treci i do kada da to traje. ful mi je glupo zvati da sam zaboravila a opet ne zelim nesto zaje
sta da radim?
anilokin5 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:09.