Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2016., 14:44   #41
Bela mani se toga. Lik ne zna da li bi piškio ili kakio.
Sad se splašio kad treba djelovati.
Bez brige...čim osjeti da si mu lansirala odjeb, eto njega nazad.
__________________
Eci peci pec, ti si mali zec. A ja mala vjeverica, eci peci pec.
Muškica is offline  
Old 11.03.2016., 14:52   #42
Quote:
Miškica kaže: Pogledaj post
Bela mani se toga. Lik ne zna da li bi piškio ili kakio.
Sad se splašio kad treba djelovati.
Bez brige...čim osjeti da si mu lansirala odjeb, eto njega nazad.
neki smotani lik...

moram priznat da i meni idu na živce to toplo-hladno.

ja sam za oćeš - nećeš...ćao ....

ne budemo se sad valjda mjesecima navlačili bi pa ne bi...

ne znam...kažem..nisam za igrice.
Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 16:00   #43
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
da, ne flertam inače.
to mi je izgleda greška...

veliš, treba vježbati...ok.
Pa, da, nije on jedini dobrodržeći privlačan muškarac
abelard is offline  
Old 11.03.2016., 17:14   #44
Quote:
abelard kaže: Pogledaj post
Pa, da, nije on jedini dobrodržeći privlačan muškarac
al kad njega hoću!!!!!!!!!! uh!!
Bela57 is offline  
Old 11.03.2016., 18:35   #45
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
Kak dokazati da nisam trol?

Baš ste zločesti.

Ja trebam pomoć, a vi ovak....

Znači, kak da mlada (mlađa) zgodna žena zavede starijeg, privlačnog, ozbiljnog muškarca, a koji je u biti započeo flert.

I da napomenem, sve skupa traje mjesec dana.
Kakvu pomoć trebaš?
Kako da zavedeš kao zgodna žena starijeg, privlačnog, ozbiljnog muškarca?
Zgodna 37-godišnjakinja traži siguran odgovor.
Hm...
Kako
Fakat mi se čini to kao jedan prilično zahtjevan posao. Ne znam...nemam iskustva u zavođenju starijih, samo mlađih, pa eto...valjda će biti onih sa boljim savjetima
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Old 11.03.2016., 19:06   #46
Pa muškarac i žena koji su oboje u brakovima su najidealnija kombinacija za prekršit monogamiju, ako se već to mora radit, jerbo nema nikog tko doma cmizdri i penelopijanski čeka, dok drugi doma sjedi i uživa s obitelji.

Nije da te potičem, radi šta hoćeš, a ionako hoćeš, jer te tip uzbuđuje, očito dovoljno da tipkaš topik o tome.
Alexa is offline  
Old 11.03.2016., 19:08   #47
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Ne znam...nemam iskustva u zavođenju starijih, samo mlađih, pa eto...valjda će biti onih sa boljim savjetima
Jelena nam je danas jako raspolozena
Inace bi ti rekla da se prođeš toga...jer će da boli na kraju...i to jako...
__________________
Što te ne ubije to te ojača!
Astera is offline  
Old 11.03.2016., 20:04   #48
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
neki smotani lik...

moram priznat da i meni idu na živce to toplo-hladno.

ja sam za oćeš - nećeš...ćao ....

ne budemo se sad valjda mjesecima navlačili bi pa ne bi...

ne znam...kažem..nisam za igrice.


Dobra si mi.
Sad si me sjetila jednog znanca, zainteresiranog za jednu damu koja ga i nije nešto doživljavala.
Bili mi tako u jednom bliskom krugu, i on je par dana nešto prtljao oko nje, a baš se bio zagrijao onako, pošteno. Ali on je oćeš - nećeš tip, a ona bila na takav ulet mrtva hladna. Četvrti dan gleda on, od jutra neki tip bio uz nju i pričali oni skoro pa tri sata, onako opušteno, toplo, nasmiješeno. A on to gleda, ludi, nervozno ih svaki čas pogledavao, i u jednom trenutku mi veli - no, gledaj, vidi kako sa njim slatko priča a mene svaki put otpizdi u tri rečenice, šta to on ima a ja nemam. Daj neki savjet kako da je otopim. Pitam ja njega - jesi pokušao romantikom. Gleda me, gleda, veli, ma kakva romantika - šta se tu ima nešto trkeljati, to je očeš, očeš - nećeš nećeš.
JOHABI is offline  
Old 11.03.2016., 20:37   #49
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Pa muškarac i žena koji su oboje u brakovima su najidealnija kombinacija za prekršit monogamiju, ako se već to mora radit, jerbo nema nikog tko doma cmizdri i penelopijanski čeka, dok drugi doma sjedi i uživa s obitelji.

Nije da te potičem, radi šta hoćeš, a ionako hoćeš, jer te tip uzbuđuje, očito dovoljno da tipkaš topik o tome.

Simptomatično je to šta po postovima forumaša, uživo je sve sama idila i raj, a svi imaju na desetke tisuća postova...

a autorica teme je sigurno notorna trolerica...vrlo vjerovatno muško koje se krije pod ženskim nickom ili neki stari član/ica koji je prominja nadimak....

a totalno mi je nebulozno ovako osjetljivu temu prezentirat uživo, na forumu......

a pogotovo mislim da je lažnjak jer non stop pokušava postovima pokazat da je zagrijana za tog tipa i da jedva čeka da ga zajaši....

i onda umisto da to napravi negdi u tišini ureda/stana/hotela/garaže/auta/parka......

ona došla ovdi pitat za mišljenje.....je......moš mislit.....
gooofffy is offline  
Old 11.03.2016., 20:44   #50
Quote:
gooofffy kaže: Pogledaj post
Simptomatično je to šta po postovima forumaša, uživo je sve sama idila i raj, a svi imaju na desetke tisuća postova...

a autorica teme je sigurno notorna trolerica...vrlo vjerovatno muško koje se krije pod ženskim nickom ili neki stari član/ica koji je prominja nadimak....

a totalno mi je nebulozno ovako osjetljivu temu prezentirat uživo, na forumu......

a pogotovo mislim da je lažnjak jer non stop pokušava postovima pokazat da je zagrijana za tog tipa i da jedva čeka da ga zajaši....

i onda umisto da to napravi negdi u tišini ureda/stana/hotela/garaže/auta/parka......

ona došla ovdi pitat za mišljenje.....je......moš mislit.....



Misliš da si je napravila spavajuči nik? Kolko vidimo, registrirana je već pet godina.
Prije bi bilo da joj se ubija višak slobodnog vremena.
JOHABI is offline  
Old 11.03.2016., 20:49   #51
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Misliš da si je napravila spavajuči nik? Kolko vidimo, registrirana je već pet godina.
Prije bi bilo da joj se ubija višak slobodnog vremena.
ne znam ko je ni šta je, ali mi tema nije sjela....više mi daje na paranormalno....

aj da je neki muški, povirova bi odma....

ovako, nešto mi ne štima.....
gooofffy is offline  
Old 11.03.2016., 22:49   #52
Ma da, ležernost pristupa i način reagiranja, izjave koje stvaraju dojam da autorica nema moralnih skulpura, ne muče je dileme hoće li biti osuđivana zbog jasno izraženog stava da je ne tangira što potencijalni preljub doživljava kao normalnu pojavu i što ga svrstava u rang dječje želje za lizalicom - želi je sada i želi je odmah i ne pita za cijenu ili mogućnost da će pokvariti zubiće i da će zbog toga striček zubar možda bušiti ih i morati popravljati, a vjerojatno će ih i trajno izgubiti.
Trol, (inače vidim je na ozbiljnoj temi o financijama, predstavlja se kao poznavatelj nekih financijskih kretanja, ne znam....), ili samo zaigranost u ubijanju dosade, precijenjena sigurnost u vlastite mogućnosti manipulacije forumašima, ili jednostavno potaknutost anionimnošću za iznošenje osobnih intimnih detalja, ma tko bi ga znao - ja se recimo ovo zadnje ne bih usudila jer muž uvijek može sjesti za tastaturu i izlistati sve moje aktivnosti, tako da niti ja nisam načisto u koju je kategoriju svrstati.
JOHABI is offline  
Old 12.03.2016., 00:49   #53
Autorica je očiti primjer žene kojoj fali pažnje.
Umislila si je da se tamo neki 50 godišnjak na poslu zaljubio u nju i da mu ispadaju papiri iz ruku čim ju vidi
Imam takvu jednu kolegicu koja čim joj se neki lik na cesti nasmije ili ju malo bolje pogleda, zamišlja da mu se sviđa i da bi tu nešto moglo biti.
Pa baš su mi jadne takve žene koje su vječito željne pažnje od muškaraca koji ih zaborave čim im izađu iz vidokruga.
Autorice, pa ti se sa 37 godina ponašaš kao tinejđerica.
Da nije žalosno, bilo bi smiješno.
My time is offline  
Old 12.03.2016., 07:33   #54
Nisam trol.

Ne znam - postoji možda način na koji se dokazuje da nisi trol ??

Sve što sam napisala je istina, čak ni godine nisam izmijenila.

Ponavljam, nikad dosad nisam prevarila muža, niti bila blizu tome.

Ovaj tip mi se dopao, izgledalo je da se i ja dopadam njemu. S obzirom na moje godine i iskustvo, mogu prepoznat kad neko trza na mene.

On je ozbiljan muškarac, pristojan, pametan, pažljiv, nenametljiv...

Zapravo su me zanimali odgovori muškaraca koji su se našli u sličnim situacijama i zašto su ustuknuli kad je trebala zadat završni udarac.

Nisam razmišljala o tome da bi moj muž mogao listat stranice koje posjećujem...S obzirom na njegovu zainteresiranost, teško.

I da, ne znam čemu čuđenje oko toga što pišem...ljudi ovdje pišu o svemu i svačemu, svakakve gluposti, a napose o varanju... ne vidim po čemu je ova moja priča drugačija???

Ja imam 37 godina, al sam i dalje zaigrana, vesela, znatiželjna, možda i malo luda, moglo bi se reći. Nisu ni godine mjerilo.

Hvala.
Bela57 is offline  
Old 12.03.2016., 08:45   #55
Ja imam pedeset +, još sam uvijek zaigrana, lepršava, luda, zavodili su me, zavodila sam iz razigranosti, ali malo suptilnije sa moje strane,podosta zapravo, i je da sam pomislila - ovoga bih mogla povaliti, ali nije mi to nikada bilo u rangu pojesti doručak a niti krajnji cilj, i znala sam stati korak unatrag u trenutku dok je trebalo, na način da nitko ne ostane pvrijeđen. Sa puninom i u razmišljanju i u provođenju, elegantno, toplo.

A tvoji upisi su ko oglodana kost, kostur bez mesa, čista radnja bez mašte - i zato mislimo da ti nisi ti, da se zezaš, jer ako nije tako, e, onda čovjek ima razloga što se povukao jer je vjerojatno shvatio da bi ga prožvakala i ispljunula, i da poslije svega ne bi ostala lijepa sjećanja nego gorčina i kajanje.

JOHABI is offline  
Old 12.03.2016., 10:57   #56
Najbolje je opisao onaj sto rece "paranormalno".
OneHitWonder is offline  
Old 12.03.2016., 11:53   #57
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
al kad njega hoću!!!!!!!!!! uh!!
Veliš 38 godina?
__________________
A bad day for your ego is a great day for your soul
Nunna is offline  
Old 12.03.2016., 12:06   #58
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post

On je ozbiljan muškarac, pristojan, pametan, pažljiv, nenametljiv...
Po ovom opisu očito nije materijal za preljubnika jbg
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 12.03.2016., 12:31   #59
Quote:
ledenka kaže: Pogledaj post
Postoje vjerni muškarci i žene koji samo flertaju čisto da si malo dokažu, to ih digne, razveseli. A ti baš njega izabrala za varanje.
Taj sam!
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Old 12.03.2016., 12:32   #60
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ja imam pedeset +, još sam uvijek zaigrana, lepršava, luda, zavodili su me, zavodila sam iz razigranosti, ali malo suptilnije sa moje strane,podosta zapravo, i je da sam pomislila - ovoga bih mogla povaliti, ali nije mi to nikada bilo u rangu pojesti doručak a niti krajnji cilj, i znala sam stati korak unatrag u trenutku dok je trebalo, na način da nitko ne ostane pvrijeđen. Sa puninom i u razmišljanju i u provođenju, elegantno, toplo.

A tvoji upisi su ko oglodana kost, kostur bez mesa, čista radnja bez mašte - i zato mislimo da ti nisi ti, da se zezaš, jer ako nije tako, e, onda čovjek ima razloga što se povukao jer je vjerojatno shvatio da bi ga prožvakala i ispljunula, i da poslije svega ne bi ostala lijepa sjećanja nego gorčina i kajanje.

Možda baš radi ovoga bi i moglo bit nešto hehe
__________________
Seral-tribune vaša dnevna doza pranja mozga
Pomoć pri izradi i izrada maturalnih radova - inbox za detalje!
domothebeast is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:20.