Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2016., 14:34   #61
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post

moram priznat da i meni idu na živce to toplo-hladno.

ja sam za oćeš - nećeš...ćao ....

ne budemo se sad valjda mjesecima navlačili bi pa ne bi...

ne znam...kažem..nisam za igrice.
Onda ga pitaj direktno u glavu: cuj , hoces se ti seksat sa mnom ili ne
betty boop 1 is offline  
Old 12.03.2016., 15:21   #62
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post

Zapravo su me zanimali odgovori muškaraca koji su se našli u sličnim situacijama i zašto su ustuknuli kad je trebala zadat završni udarac.
Žena malicioznije i jače udara.
La Baba yaga is offline  
Old 12.03.2016., 17:32   #63
Quote:
harderfaster kaže: Pogledaj post
Po ovom opisu očito nije materijal za preljubnika jbg
Štoviše, zvuči kao tip lika kojem se nabijaju rogovi.
Alexa is offline  
Old 12.03.2016., 19:23   #64
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Štoviše, zvuči kao tip lika kojem se nabijaju rogovi.
dobrica je. i rekla bih poštenjak.
pa zato je i problem zavesti ga.

da je neki imalo zaigran tip, išlo bi ko podmazano.

sad se šalim malo.

a i nije da sam neka zavodnica.
Bela57 is offline  
Old 12.03.2016., 19:31   #65
Isuse, doista ne želim bit zla, ali 50-godišnji dobrica ne zvuči jebozovno, ali, nikako.
Alexa is offline  
Old 12.03.2016., 19:52   #66
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Isuse, doista ne želim bit zla, ali 50-godišnji dobrica ne zvuči jebozovno, ali, nikako.
nisi zla ...

gospon je tamni, guste kose, malo sijedih, sportski tip, bez škembe...intelektulac...nije dovoljno?



di se samo skrivao dosad....
Bela57 is offline  
Old 12.03.2016., 20:02   #67
Ja volim čupave i fuck the system klošare tako da ti ja baš nisam mjerna jedinica, ali razumijem što želiš reć. D
Alexa is offline  
Old 12.03.2016., 20:19   #68
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
nisi zla ...

gospon je tamni, guste kose, malo sijedih, sportski tip, bez škembe...intelektulac...nije dovoljno?



di se samo skrivao dosad....
Pretpostavljam da ga je njegova žena sakrila. Pod pretpostavkom da nisi troll i da si samo malo se napalila možda bi trebala probat riješit taj problemčić oko napaljenosti na neki drugi način. Možeš li se seksat sa svojim suprugom i zamišljat njega? Čisto da ne gnjaviš gospona i njegovu obitelj sa svojim seksualnim željama?
Joshua is offline  
Old 12.03.2016., 20:22   #69
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Možeš li se seksat sa svojim suprugom i zamišljat njega? Čisto da ne gnjaviš gospona i njegovu obitelj sa svojim seksualnim željama?
Ugh. Daleko je iskrenije i čovječnije doista se pojebat sa osobu koja nas pali nego općit sa vlastitim partnerom i zamišljat nekog drugog.
Alexa is offline  
Old 12.03.2016., 20:28   #70
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ugh. Daleko je iskrenije i čovječnije doista se pojebat sa osobu koja nas pali nego općit sa vlastitim partnerom i zamišljat nekog drugog.
Iskrenije i čovječnije je jedino ne željet se seksat sa nekim dedekom dok on doma ima ženu i možda decu. Pošto autorica ne voli svoga muža ne vidim nikakav problem u korištenju njegovog tijela na ovakav način.
Joshua is offline  
Old 12.03.2016., 20:36   #71
To što želi drugoga seksualno ne implicira da ne voli svog partnera.

Ali dopušteno ti je imat vlastitu logiku.


Inače, super mi je kad hrpa stranaca brani brakove i supruge ljudi iz priča otvarača topika. Zašto tako grčevito brakove ljudi koje ne poznajete?
Alexa is offline  
Old 12.03.2016., 21:19   #72
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
To što želi drugoga seksualno ne implicira da ne voli svog partnera.

Ali dopušteno ti je imat vlastitu logiku.


Inače, super mi je kad hrpa stranaca brani brakove i supruge ljudi iz priča otvarača topika. Zašto tako grčevito brakove ljudi koje ne poznajete?
Ne razumijem tu vrstu ljubavi onda. Meni je to spojeno. Seks i emocije. Nemrem se seksat s nekim drugim ak volim nekog trećeg. Ko brani brakove? Ak ne voli muža nek se rastane pa se onda seksa s nekim tko nije isto u braku.Ne znam za druge ali mene smeta kad se više ljudi seksa međusobno u nekom kratkom vremenskom odmaku. Nije mi to higijenski. Samo to.
Joshua is offline  
Old 12.03.2016., 21:27   #73
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ne razumijem tu vrstu ljubavi onda. Meni je to spojeno. Seks i emocije. Nemrem se seksat s nekim drugim ak volim nekog trećeg. Ko brani brakove? Ak ne voli muža nek se rastane pa se onda seksa s nekim tko nije isto u braku.Ne znam za druge ali mene smeta kad se više ljudi seksa međusobno u nekom kratkom vremenskom odmaku. Nije mi to higijenski. Samo to.
Ma ja se generalno s tobom slažem. I svakako je ljudskije i mudrije i empatičnije, nakon što se netko počne udaljavat od svog partnera toliko da želi jako nekoog drugo, sjest otkomunicirat to sa svojim bračnim suputnikom i zajedno otkrit u čemu je problem i nanovo se zbližit. Ali, nažalost, ljudi nisu linearni i autorica nije dala neke detaljne uvide što se to dešava u njenom braku da se okrenula drugim opcijama. Ljudi su sami po sebi složeni, a kamoli ne njihovi međusobni odnosi.
Alexa is offline  
Old 12.03.2016., 21:49   #74
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Ja volim čupave i fuck the system klošare tako da ti ja baš nisam mjerna jedinica, ali razumijem što želiš reć.
na pamet odmah pao Žera iz Crvene Jabuke. i ima tako pedeset i nešto sitno.

__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 12.03.2016., 23:25   #75
Quote:
Bela57 kaže: Pogledaj post
Zapravo su me zanimali odgovori muškaraca koji su se našli u sličnim situacijama

Jednostavno mu se nije dalo.

Sumnjivo je da tak ozbiljan covjek u iskusnim godiinama ne uzme sto mu se hoce. Mozda ga je frka, obzirom koliko te pali, sto je moguce shvatio, da se beznadezno ne zaljepis za njega
abelard is offline  
Old 13.03.2016., 06:39   #76
Quote:
abelard kaže: Pogledaj post
Jednostavno mu se nije dalo.

Sumnjivo je da tak ozbiljan covjek u iskusnim godiinama ne uzme sto mu se hoce. Mozda ga je frka, obzirom koliko te pali, sto je moguce shvatio, da se beznadezno ne zaljepis za njega
moguće. da. kod takvih (kao ja) nikad ne znaš.
Bela57 is offline  
Old 13.03.2016., 10:43   #77
Muškarac koji nije serijski preljubnik,i posve sigurno uopće nije preljubnik.
Svidjela si mu se,ali to je sve od njega.
emily_ is offline  
Old 13.03.2016., 12:38   #78
Quote:
JOHABI kaže: Pogledaj post
Ma nek je šta je, ali to ide ovako -


I tako, kažeš, on tebe, ti njega, i na kraju distanca.
A ti bi.......
A možda ne bi ni ti, ne možeš znati prije nego dođeš do točke nakon koje će trebati pregaziti taj zadnji korak za "bih".
On je vjetojatno došao do njega, i umjesto da je iskoraknuo još jedan naprijed koji bi ga odno u tvoj zagrljaj, on je zakoračio unatrag.
Eh, sada se postavlja pitanje zašto. Mislim da odgovor znju svi koji su prešli četerdesetu, pa polako projahivali kroz njih, pa došli do pedesetih. A nakon pedesetih slijedi ijuuuuhhhhh..........ubrzani.

Ti imaš trideset i sedam. Još uvijek fizički dobro izgledaš, samouvjerena si i zadovoljna sobom. To je doba kada tjelesne promjene još uvijek nisu vidljive, pogotovo ako se vodi briga o izgledu. No sa četerdeset će se to bitno promijeniti. Koliko god se truda ulagalo, ipak se počinje primjećivati rad majke prirode, i koliko god te promjene za sada još uvijek bile benigne, izazivaju ako ne paniku, a ono svijest o prolaznosti života. A nikome od nas se nije lako pomiriti sa činjenicom da starimo, mijenjamo se fizički. Potvrda ovoj tezi je vrijeme provedeno ispred ogledala i kritičko odmjeravanje sebe i nezadovoljstvo - ili barem pokušaj da se prikrije ono što odaje na nama protek vremena koje je iza nas.
Zapravo sam samo htjela reći - ljudi pokušavaju sebi pokazati i dokazati da su bez obzira na broj godina koji je iza njih još uvijek u igri, da svojim izgledom još uvijek mogu nekoga zainteresirati, da mogu još uvijek od života dobiti emotivnu komponentu, koja je, ruku na srce, kroz cijeli ljudski vijek ipak najbitnija od svega - pogotovo bitnija od materijalne. Kojeg li paradoksa - u mladosti svi želimo materijalno, jer to materijalno omogućuje ispunjenje duhovnih potreba, a u starosti je bitnije emotivno, a majka priroda nam je uzela ono (ma naravno, ne najbitnije, ali na žalost većinom za mnoge ipak ono prvo na temelju čega se netko odluči napraviti prvi korak prema nama) što to omogućuje - fizički izgled ugodan za oko. I badava naša duhovna ljepota ako se netko ne odluči zaviriti u nju mimo našeg fizičkog izgleda. Ostane neotkrivena , sakrivena.

Da rezimiramo - po svemu sudeči, čovjek je došao u pedesete, pere ga ko i sve druge nesigurnost da svojim fizičkim izgledom može još nekoga privući. Pogotovo ženu mlađu trinaest godina. To je jako puno. Eh, da ti znaš koja si ti krila njemu dala. Mlada, lijepog izgleda, a zainteresirana za njega. A jesi mu napumpala ego, pružila mu uzlet ko Red Bul od pola litre.
Osjećao je da vrijedi. Igrao je igru lovca, zavodnika, potvrđivao sebe kao muškarčinu koja još uvijek može dobiti nešto vrijedno, i zbog toga se ugodno osjećao. Ne isključujem tu i neke tople osjećaje, simpatiju, naravno, ali mislim da je njemu primarno ipak bitnija samopotvrda da je još uvijek u igri i da je u stanju zainteresirati nekoga za sebe u emotivnom smislu. To je bijeg od godina, skrivanje pred starosti koja neminovno stiže, i svakim danom je sve bliže.
Nemoj me krivo shvatiti - nisu pedesete još uvijek nikakva starost, ali ljudska svijest o onome što slijedi nastoji radnjama koje su ponekada i smiješne kroz neke naše postupke odgoditi je , potisnuti čim duže.
Da nije tako, ne bi se biralo za emotivnog partnera nekoga deset petnaest, dvadeset, trideset godina mlađega od sebe. Zna se koje su uobičajene granice unutar kojih se biraju partneri - pet plus - minus.

I tako.......privukla si ga zbog nečega što imaš u sebi ili na sebi, njemu je bilo ugodno gugutati, ma kome fletiči nisu ugodni, ne budimo licemjerni i priznajmo da godi dok vidiš da te netko smatra vrijednim pažnje, a onda, dok si ti pokazala intertes čarolije je nestalo. Razloga može biti više - ili je lov završio, samopotvrđivanje dokazano, zadovoljstvo zbog njega apsorbirano, ili je shvatio da bi sada mogao napraviti onaj gore spomenuti korak naprijed koji bi ga odveo u probleme - ugrozio sigurnost braka a on nije spreman na to, ili nema razloga dopustiti da mu brak dođe u pitanje zbog avanture koju ne vidi kao mogućnost zamjene za ono što sada ima kod kuće.

Eto, mogućnosti je svakojakih, kod njega, a sigurno i kod tebe, i ti si blizu četerdesetih, a kada se sjetim sebe u tim četerdesetima i vremenu provedenom pred ogledalom, a bome i sada u pedesetima - jako dobro znam što ti se vrzma glavicom.
Nije da ti bi zato što bi, i nije da uopće bi - ali, tako je slatko dok zanaš da još uvijek vrijediš.
Ovo je odlicna analiza

@Bela57
Dodala bi ... covjek je mudriji od tebe. Ima doma obitelj do koje mu je stalo i ne zeli to sjebati, pogotovo jer je namirisao da si ti malo jace zagrizla. Dozvolio si je malo flerta i sada povukao rucnu.

Po meni - sasvim dovoljno, ali ti si pocela razvijati kojekakve fantazije i odjednom si shvatila da ti muz ne valja i svasta nesta

Ako je tako, ima li neke sanse da poradis na problemima u svom braku bez uplitanja trece osobe?
TincH is offline  
Old 13.03.2016., 18:17   #79
@rasplamsana...autorica misliym

ovako mogu te i ja voljeti isto sam ono zgodan pametan šarmantan i to sve skupa..... mislim oženjen...

suprotnosti se privlače veliš ...nego

....nemam pedeset al se tak farbam.
La Baba yaga is offline  
Old 13.03.2016., 19:43   #80
Quote:
emily_ kaže: Pogledaj post
Muškarac koji nije serijski preljubnik,i posve sigurno uopće nije preljubnik.
I svi se grohotom nasmijaše
Kakve se sve mudrolije mogu procitati pa to je divno nešto.
Gdje ima za nabaviti te naivnosti? I ja bi malo
PsychoSweety is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:34.