Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.09.2017., 11:20   #1
CPA zarada

Da li koristite cpa sajtove i koji su po vašem mišljenju prednosti i nedostatci zarade tog tipa na našim prostorima?
P.S
Pitam radi usavršavanja te vrste usluge na mojoj mreži.
CPACrazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:01   #2
Quote:
CPACrazy kaže: Pogledaj post
Da li koristite cpa sajtove i koji su po vašem mišljenju prednosti i nedostatci zarade tog tipa na našim prostorima?
P.S
Pitam radi usavršavanja te vrste usluge na mojoj mreži.
Evo mene zanima ova vrsta zarade pa slobodno mi pošaljite u inbox sa detaljima oko ove vrste zarade!

Da li ove mreže dopuštaju umjetan promet tj preko recimo traffic exchangera?
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:18   #3
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Evo mene zanima ova vrsta zarade pa slobodno mi pošaljite u inbox sa detaljima oko ove vrste zarade!

Da li ove mreže dopuštaju umjetan promet tj preko recimo traffic exchangera?
Nije toliko stvar u tome da li dopuštaju umjetan promet, već u tome što od takvog prometa nema neke koristi.
Ako netko klika po linku da bi zaradio cent ili bod za pregled stranice, on če u 99,99% slučajeva ignorirati ovaku ponudu.
Po mom vlastitom iskustvu, 1 od 1000 će biti zainteresiran ali samo ako je u pitanju neki sličan sajt za zaradu.

Dakle ako imate neki link, neku datoteku ili neku ponudu koja če zainteresirati posjetitelja(offerwall i sl.) u toj mjeri da obavi zadatak za pristup toj informaciji/usluzi biti čete uspješni s dovoljno takvog, kvalitetnog prometa.

"Umjetan" promet če funkcionirati u slučaju da imate npr. PTC/GPT sajt, te zaštitu od proxy/vpn korisnika.
CPACrazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:30   #4
Hvala za info!

Radi se o tome što sam dobro pozicioniran na jednom traffic exchangeru i imam dosta pregleda.

Još da dodam da je ovaj vrlo unikatan - traffic je uglavnom iz SAD, Canade, UK i ne funkcionira samo na način da ja moram surfati da bih dobio preglede već kad se stekne određena pozicija na TE pregledi dolaze automatski bez ikakve moje akcije.

E sad npr mislim da je sve igra brojki na veliki broj pregleda uvijek će biti zainteresiranih bez obzira koliko je ponuda dobra ili loša.

Ono što me zanima je kakve su to ponude da posjetitelj mora izvršiti - vidio sam neke gluposti kod nas da se mora pretplatiti na neke tjedne usluge mobilnih operatera - to je doista po meni idiotarija, ali ako je u pitanju neki survey onda mi je to ok...
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 11:45   #5
Quote:
deckozgslavonac kaže: Pogledaj post
Hvala za info!

Radi se o tome što sam dobro pozicioniran na jednom traffic exchangeru i imam dosta pregleda.

Još da dodam da je ovaj vrlo unikatan - traffic je uglavnom iz SAD, Canade, UK i ne funkcionira samo na način da ja moram surfati da bih dobio preglede već kad se stekne određena pozicija na TE pregledi dolaze automatski bez ikakve moje akcije.

E sad npr mislim da je sve igra brojki na veliki broj pregleda uvijek će biti zainteresiranih bez obzira koliko je ponuda dobra ili loša.

Ono što me zanima je kakve su to ponude da posjetitelj mora izvršiti - vidio sam neke gluposti kod nas da se mora pretplatiti na neke tjedne usluge mobilnih operatera - to je doista po meni idiotarija, ali ako je u pitanju neki survey onda mi je to ok...
Ima ih raznih (trenutno preko 4,500), a u svojim postavkama možete omogučiti/onemogučiti svaku zasebno. Oko 50% je besplatno (download, anketa, instaliranje aplikacije, prijava na novosti i sl), a zarada je dobra.
CPACrazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:32   #6
Koliko se otprilike zaradi po skidanju nekog materijala?
mrki444 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:06   #7
Quote:
mrki444 kaže: Pogledaj post
Koliko se otprilike zaradi po skidanju nekog materijala?
Ovisi, obično dolar-dva...
Trenutne ponude (geografski filtrirano) možete vidjeti ovdje: http://cpacrazy.com/offerwall.php?pubid=14

Za više informacija registrirajte se ovdje ili me pm: http://cpacrazy.com
CPACrazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2017., 13:07   #8
1 credit = $ 1
CPACrazy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 15:32   #9
Quote:
CPACrazy kaže: Pogledaj post
Da li koristite cpa sajtove i koji su po vašem mišljenju prednosti i nedostatci zarade tog tipa na našim prostorima?
P.S
Pitam radi usavršavanja te vrste usluge na mojoj mreži.
CPA odlična stvar za zaradu na internetu..mana skoro da i nema.
Osobno koristim GoogelAdwords kampanje koje mi donose 1/3 ili ti
1000$ uložim da dobijem isplatu na cpa mreži 3000$.
https://ibb.co/nNjqKc ovo su dva i pol mjeseca..znači tu nema nikakva posla
kad se postavi kampanja jer je sve automatizirano..samo se prati ulaz i izlaz novca.
Afiman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:18.