Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.10.2017., 19:51   #1621
https://vocaroo.com/i/s1MgIonYGRvH
opet instrumental neki?
__________________
No heroes, villains, one to blame, while wilted roses fill the stage... ♥
♫Books♪
miss-rebel is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 23:00   #1622
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
zna li netko koja je ovo stvar? ide kod nas na lidl esmara reklamama

https://www.youtube.com/watch?v=p6rfjwhgMvY




Let's Wow | Heidi Klum for Lidl - song

mislim kako sample ima veze sa jednom rumunjskom narodnom
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2017., 22:26   #1623
@saugaro
meni to izgleda fake, ko da je netko skinuo pjesmu sa reklame i pospajao je da kao dobije dužu pjesmu

inače kul mi je ona nova stvar sa HT-ova reklame no Shazam ponovno ništa ne pronalazi ... ili je i to vjerojatno pjesma snimana samo za reklamu

https://www.youtube.com/watch?v=VD43_25Nqiw
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 22:12   #1624
Zna li netko ime pjesme u pozadini isjecka emisije "Ljubav na selu", kada tri kandidatkinje pricaju sa onim deckom?
krokodilkaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 18:43   #1625
Wink

Quote:
gorans kaže: Pogledaj post
Tekst: " Ja sam nevina, nije me strah, na putu sam vidjela tugu i sreću i jad... zašto ste rušili zidove da željezne zavjese spuštate... jednom kad stignu nas sudbine..."

Tražim pjesmu i izvođača ali niš... Malo mi vuče na Kim Verson. Dosta ju vrte na Soundset plavom.

Pozz
Vindon Havin - NEVINA
Super je stvar, i ja sam ju trazio.

Uzivaj pozz
__________________
Inside iOS App - Top Apple Apps Reviews
attached is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 20:03   #1626
Quote:
gorans kaže: Pogledaj post
Tekst: " Ja sam nevina, nije me strah, na putu sam vidjela tugu i sreću i jad... zašto ste rušili zidove da željezne zavjese spuštate... jednom kad stignu nas sudbine..."

Tražim pjesmu i izvođača ali niš... Malo mi vuče na Kim Verson. Dosta ju vrte na Soundset plavom.

Pozz
VINDON HAVIN NEVINA
uzivaj, odlicna je stvar i ja sam ju trazio...
__________________
Inside iOS App - Top Apple Apps Reviews
attached is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 20:53   #1627
Ove godine u Umagu na koncertu Redfooa, ali ne pronalazim nista pod nazivom Jump jump i njegovim imenom...
https://youtu.be/WUq-8YajA7Q
__________________
moja kućna teretana
drasko2002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 19:14   #1628
Prije par mjeseci Juraj Šebalj je testirao S-Crossa. U testu su dvije stvari i zanima me tko je izvođač/ime pjesme prve pa ako netko zna, bio bih zahvalan

PS. Isprobao sam nekoliko servisa za prepoznavanje glazbe no nula bodova
be3tone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 20:04   #1629
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
@saugaro
meni to izgleda fake, ko da je netko skinuo pjesmu sa reklame i pospajao je da kao dobije dužu pjesmu

inače kul mi je ona nova stvar sa HT-ova reklame no Shazam ponovno ništa ne pronalazi ... ili je i to vjerojatno pjesma snimana samo za reklamu

https://www.youtube.com/watch?v=VD43_25Nqiw
dobro veliš, dva loša keljenja
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 18:07   #1630
https://vocaroo.com/i/s1budwkabbxO
Jel prepoznaje neko o kojoj pjesmi je riječ. Znam da jedan dio ide "Uhu hu huu" dalje ne znam. Strana je naravno i pjeva ju frajer.
IRON-MAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2017., 19:37   #1631
hm...znam koja je pjesma, tko pjeva, sve znam Wham! Careless Whisper e ali, vidio sam negdje, jel film, jeli neka emisija supertalent i te fore, nesto, ne znam sto :nezna: gdje se vrti neka druga pjesma i kad dode do kraja, krene Careless Whisper, samo se nadoveze na ovu prethodnu, zna netko?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2017., 08:09   #1632
Jutros sam cula pjesmu, lagana, zenski vokal, tekst ide ovako: kako da, kako da stignem tamo gdje sam ja.... i poslije ide neki dio kao zasto bas oni zive u mojoj glavi..
Molim pomoc koja je to pjesma
__________________
People are strange
Aileenn is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 09:17   #1633
ekipa, moooolim vas poludit ću od sinoć mi stoji na vrhu jezika i nikako se sjetiti koja je to pjesma

znači,

pjesma stara par godina, bila je dosta slušana i puštana na radiju, mislim da je stara negdje oko cca 3godine do najviše 5..
pjeva ju ženska u tridesetima, duga crna kosa..
pjesma je ljubavna i nježna..oni su prekinuli i nebo je tmurno i sivo (na engleskom)..
spot je tmuran, puuuno sive i zagasitih boja (tamna petrolej, tamno siva, crna..)..u staroj kući, staro posuđe na stolu, star namještaj i crna vrana..crna vrana je dosta upečatljiva..

mooolim vas koja je to pjesma

hvala puno!
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2017., 13:26   #1634
nađeno: dark black, kristina train..
__________________
santa maria della salute..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 20:53   #1635
ee, pjesma vjrj na srpskom. pjeva ženska, umjeren-brz tempo. čuo sam je vani u thaliji i moožda u sidru. dio teksta: "sve ću da ti dam" ili "sve ćeš da i daš" i možda dio "možeš da me xxxxxx, možeš da mi xxxxxx". znam da nije neki lead, al eto možda nekom zvoni u ušima.
poopybuthole is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 22:10   #1636
Bok, jel netko zna našu pjesmu čije riječi idu otprilike : u mraku nešto nešto oči ..... i ščepaj prije no što skoči ? Google ne daje ništa, a izluđuje me.
oryx7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:22   #1637
Akhhhm, jako slabo pratim medije i totalno sam van toka događaja. Danas sam slučajno čula super pjesmu u reklami za Ferrero Rocher, nemrem zguglat koja je stvar. Anyone?
Patsy Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 18:13   #1638
Quote:
Patsy Stone kaže: Pogledaj post
Akhhhm, jako slabo pratim medije i totalno sam van toka događaja. Danas sam slučajno čula super pjesmu u reklami za Ferrero Rocher, nemrem zguglat koja je stvar. Anyone?
Možda je ova? Meni se ta zapela za uho pa sam tražila. Ako nije ta, probaj pronaći reklamu, obično se i drugi pitaju koja je pjesma u komentarima, a uvijek netko i napiše koja je.

Glitter & Gold - Rebecca Ferguson
__________________
I’m only me. That is all I can be. No more, no less, don’t second guess. I love, I live, I laugh, I cry. Some days I’m funny, others I’m not, sometimes I’m in overdrive and I can’t stop. You may not like me, but that’s okay because this is me and how I’ll stay.
Enfys is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 18:52   #1639
Quote:
Enfys kaže: Pogledaj post
Možda je ova? Meni se ta zapela za uho pa sam tražila. Ako nije ta, probaj pronaći reklamu, obično se i drugi pitaju koja je pjesma u komentarima, a uvijek netko i napiše koja je.

Glitter & Gold - Rebecca Ferguson
Thx. Neam pojma jel to ta pjesma, sad budem trebala opet vatati reklamu za Ferrero. Al super je u svakom slučaju.
Patsy Stone is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.12.2017., 22:27   #1640
Pozdrav svima!
Je li slučajno netko zna nazive ovih dviju pjesama?

"i uvijek kad je ljubim pamet izgubim, daj mi par minuta reći ću ti sve ako misliš da te lažem idi od mene nije ovo vrime stvoreno za nas s nekim drugim možda jednom naći ćemo spas..."


"Moja lipa mala u srcu skrivena, u kavezu od zlata, među mojim mislima. Vrime brzo prođe, teku godine. Živim kako mi dođe al noću mislim na tebe. Da li si sama i kad je tama, ime moje dal ti pobjegne. Kad te on ljubi dal ti se budi slatki okus na mene."

Unaprijed se zahvaljujem!
__________________
order inevitably leads to disorder
Nina2902 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:20.