Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.04.2017., 18:43   #1
Snaga - ključna stranka za spas vlade

SNAGA je ključni igrač za spas Vlade Andreja Plenkovića.

Što će biti potez g.Aleksića ?
Hoće li mu pomoći da održi glavu iznad vode ?
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 19:41   #2
Nadam se da neće. Inače, Aleksić ima veliki politički potencijal, ne bi trebao uprskati sad s ovim.
__________________
Lilith forever: time sam i društveno odgovorna jer bih svojim popuštanjem pritiscima ili mamcima samo oštetila druge koji ne žele popustiti i pridonijela jačanju totalitarizma u društvu. uvijek sam bila društveno odgovorna
Banana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.04.2017., 19:56   #3
Ne znam, za razliku od Lovrinovića i Mišića ili onog Škibole, Aleksić mi nikad nije pretjerano djelovao kao neki trgovac i mutikaša.
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2017., 22:02   #4
Nitko ne želi trgovati, ali politika jest trgovina..Ako nešto želiš mijenjati, moraš se staviti u poziciju da činš..A, to je moguće dogovorom, odnosnom trgovanjem.
Drugog nema..
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 23:30   #5
Mogao bi se i naziv teme mijenjati.

Inače jako dobar podcast sa Aleksićem:

Podcast Inkubator #97 - Marko Petrak i Goran Aleksić
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 10:31   #6
Nisam gledao ovaj podcast jer sma na brodu jos par tjedana, ali gledao sam Bunjca u podcastu i bio je odlican, moze li netko u par crtica prenijet sto je Aleksic pricao u podcastu? Nadam se samo da ce Aleksic nastavit svoj rad jer cini mi se da je do sad u saboru jako konstruktivan, a nadam se da ce se i suradnja nastavit izmedju ZZ i Snage
aurellie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 12:01   #7
Podržite zajednički sjajnu ideju !!
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 16:11   #8
Ček, Aleksić je podržao SDP-ov prijedlog protiv referenduma?
Baš neočekivano od njega, i totalno razočaranje, rekao bih.
Ne znam da li to naslutiti da se SNAGA razilazi s ŽZ i da bi uskoro doista i mogli podržati HDZ?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2018., 16:21   #9
Smile

Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Podržavam i ja i cijela moja ateistička ( time i udbaškokosovskopederskočetnička) obitelj
__________________
https://www.zagreb.info
običan lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2018., 14:23   #10
Quote:
The Great Duck kaže: Pogledaj post
Ček, Aleksić je podržao SDP-ov prijedlog protiv referenduma?
Baš neočekivano od njega, i totalno razočaranje, rekao bih.
Ne znam da li to naslutiti da se SNAGA razilazi s ŽZ i da bi uskoro doista i mogli podržati HDZ?
Ne znam o cemu se radi, ali ovako izvuceno iz konteksta ne znam na osnovu cega je iznenadjenje i razocaranje?

Nije svaka odluka nuzno (opet kazem, ne znam kontekst, mozda jest) neka poiticka igra za i protiv neke skupine, mozda ljudi misle da je nesto jednostavno pravn, eticki ili drugacije ispravnije
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2019., 00:34   #11
Aleksić, tj.SNAGA ima dovoljan politički potencijal ugrabiti glasove mnogih koji se bore protiv bankarske lihvarske industrije.
Nedostaje mu kampanja koja prikazuje rezultat pobjede nad bankama u slučaju CHF što je ekvivalent neviđenog napretka za RH.

Aleksić je konkretno utjecao i izborio bitku nad bankama, i to nije kapitalizirao.
Nije sklon sklapanju sporazuma, ali morat će razmišljati o budućem političkom radu.
Samostalno neće preživjeti po ovom izbornom zakonu.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2019., 11:09   #12
Kako komentirate novi politički transfer u Saboru, tj. ulazak SNAGA-e i HSU-a u klub nezavisnih zastupnika, inače blisko povezan s Dalijom Orešković i START-om?ž

Daje li to naslutititi neku podršku SNAGA-e Daliji, ili prelazak SNAGA-e i HSU-a u novu koaliciju sa START-om, ili ulazak START-a i SNAGA-e u Amsterdamsku, ili možda samo nestranačkih političara iz KNZ i SNAGA-e u Amsterdamsku, ili nešto sasvim drugo...?

Ili je ovo sad samo jedan od onih klubova koji su osnovani radi lakšeg djeovanja u Saboru?
Pitam se zašto je HSU napustio dosadašnji klub s GLAS-om...
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 16:36   #13
SNAGA na kraju podržala Milanovića.

Čudan potez jer vjerujem da se mnogi sjećaju kolike su se borbe vodile između udruge Franak i upravo Milanovićeve vlade. Bilo je više za očekivati da ako će ikoga i podržati na izborima, da će to biti Kolakušić.

Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 16:54   #14
Naprotiv.

Aleksić je sve svoje rezultate postigao kao tiha voda koja br(j)ege dere. Kolakušićevo kaubojsko revolveraštvo mu je potpuno strano.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2019., 17:15   #15
Realna je činjenica da je za dužnike u francima (i ostalih kredita) najviše napravljeno tijekom i krajem Milanovićeve vlade, a da se nakon toga obje HDZ-ove vlade nisu udostojile uvažiti niti pravomoćne presude sudova o ništetnosti kredita i uobličiti ih u jedinstveni zakon, čak štoviše, Plenkijeva garnitura je odbila upravo Aleksićev prijedlog zakona koji bi automatski riješio problem i automatski rasteretio sudove. No naprotiv, zakon je lagano odbijen i pojedinci se sada moraju vucarati godinama po sudovima i svako za sebe tražiti pravdu.

No unatoč tomu, dojam je bio da se Milanović baš i nije nešto pretrgao u njegovih par godina što se tiče te tematike, stoga mi je ova podrška čudna, pogotovo jer mi se čini da im je po tom pitanju Kolakušić mnogo bliskiji.
Phlegma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:14.