Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 16:00   #121
Ja niti želim niti sam dužna čitati o pelenama i sadržaju pelena i ovdje to nema veze s temom.

Na ŽuD-u možete raspravljati o njihovom odnosu. Za detaljnije rasprave o ružama, pelenama i kašicama se spustite kat niže.

Hvala
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 19:45   #122
pa o odnosu i je rasprava
odnosu u kojem "mama zna", a tata je idiot i nema pravo ni pisnuti ni donijeti ikakvu odluku bez svetog majcinog amena
ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 21:55   #123
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
pravo glasa o tinti ima onaj tko većinu vremena printa na stroju. taj zna i koja tinta daje najbolji otisak, punjenje najduže traje...
a ne da mi onaj koji isprinta pet listova tjedno dok ja printam 20-30 dnevno bez konzultacija kupi tintu koja se razmulja, ili ostavlja blijed otisak, ili se potroši dok kažeš keks, uvjeravajući me da je bolja od one koju inače koristim.
vidis, zato muskarci kao pravi manageri prepuste kuhinju i ciscenje strucnjacima. samo men' se cini da to onda ima kontraefekt.












__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 10:02   #124
Quote:
Éowyn kaže: Pogledaj post

Generaliziraš. Mene je tata razmazio. Mamu se moralo slušati,, A kad sam nešto htjela sam išla pitati tatu

Ne vidim da je otvorena tema "Razmažena tatina curica" dok tema "Mamin sin" dugo živi.
Poanta je dok ste mame razmazite djecu što vas poslije smeta kod partnera. Nisam i samo jednom vidio da za drugo dijete se komentira ponašanje dok za svoje se to isto ponašanje tolerira
Mr-Whatever is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:25   #125
Mislim da se maženje djece poistovječuje sa tim da im se dopušta da ne obavljaju nikakve poslove u kućši i oko kuće koji su sukladni njiihovom umnom i tjelesnom razvoju.

Ja sam zato da se djecu mazi i miluje i stavlja u krilo dokle god se može. Ali isto tako, očekujem da ako dijete poslije škole nema nikakvih vanškolskih aktivnosti da svaki drugi ili treči dan opere posuđe, pomogne očistiti kuću i tako...
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2018., 17:21   #126
Nis... ostavi budalu
anna94 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:01.