Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.09.2017., 18:33   #1
Infinity Traffic Bost zarada

Hello svima, naisao sam na stranicu na kojoj se da zaraditi, ali treba imati referrale. Ja sam los po tom pitanju a nakon ukljucenja svaki dan treba 1 osoba i tako 4 dana i to je to. Svaki dan treba surfati 100 stranica (55min +-) i za kupovinu pomagala za svaki treba izdvojiti 0.0005 btcoina.Molim one koji su zainteresirani da pogledaju sve tutoriale da ne bi ja kasnije dobio po njusci
Inace proces traje 51 dan, oni koji imaju referrale i novac mogu rjesiti sve za 25 dana.
moj link je:
https://infinitytrafficboost.com/bear1996
mr-titler is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:35   #2
Infinity traffic boost - full review

Evo bit ću slobodan da napišem malo više o spomenutom programu.

Neka me slobodno netko ispravi ako smatra da sam nešto krivo napisao.

Uglavnom ću opisati svoje iskustvo i ono što sam vidio iz tutorijala na stranici.


Prva i osnovna stvar ovo je traffic program i osim novca ovdje zarađujete i kredite koje možete iskoristiti za oglašavanje. Ukoliko se ne bavite apsolutno nikakvom drugom internet zaradom i nemate potrebe za oglašavanjem, moje osobno mišljenje da ovo nije stranica za vas i da nećete iskoristiti pun potencijal stranice / programa.


Tako da odmah u uvodu malo o oglašavanju...

Nude se 3 vrste oglašavanja: baneri, text reklame i web stranice / ref / affiliate linkovi.

Zanimljiva je stvar što imaju popis scamova i nedozvoljavaju reklamiranje istih.

Dobra stvar je što sa istom IP adresom se može ista reklama vidjeti samo jednom u 24 sata što podiže kvalitetu oglašavanja. Posjetitelj će minimalno ostati 15 sekundi na vašoj reklami. 1 pregled = 1 kredit.

Banersko i tekstualno oglašavanje je nešto najbolje meni osobno na ovoj stranici. Impresije - prikazivanja banera su besplatna i neograničena.
Naplaćuje se samo klik na baner ili text reklamu i to 10 kredita po kliku.
Ovakve vrste reklamiranja banera i text reklama po kliku su izuzetno skupa tako da je ovo zbilja super rješenje.


Sad malo o zaradi...

Bez referala nema smisla, ali dobra stvar je što nije nužno imati hrpu referala kao u drugim sličnim programima. Dovoljno ih je imati par, ja npr trenutno imam samo jednog referala koji je aktivan.

Najvažnija stvar je commission boost activation - iznosi visokih 80 % što je super!
Za aktivaciju su važna 2 preduvjeta:
- surf boost activated
- purchase boost activated

Surf boost aktivirate čim pregledate svaki dan minimalno 10 stranica i zaradite 1 share.
Purchase boost aktivirate čim kupite bilo koji od paketa za oglašavanje gdje dobivate određeni broj kredita.
Minimalan paket je od 1000 kredita i prilično je povoljan - oko 2 $ u BTC ili oko 3 $ ako plaćate sa Payza.

Uz svaki paket dobivate i povlasticu da ne morate svaki dan klikati iako nije neki problem isklikati min 10 reklamica dnevno.

Kod prvog paketa TPO1 je to 2 dana, TPO2 3 dana, TPO3 4 dana a nadalje što veći TPO skokovito skače pa je za recimo TPO8 15 dana period koji nije nužno klikati.

Sad malo o shareovima koje dobivate u BTC i surfanju...

Kao free član ako nemate ni jedan paket kupljen dnevno imate ograničenje na maksimalno 10 shareova.
Na svakih 10 stranica koje pregledate dobivate 1 share što će reći 100 stranica pregledati za 10 shareova.

Koliko vidim ti shareovi nisu fiksni ovisno o ulaganjima svih članova na stranici.
Možete računati na negdje 800-1000 satoshija za 10 shareova.

Od referala dobijete na njegovih 10 shareova 2 sharea bonus.

Svaki pregled vam donosi i 0.25 kredita, a nakon 100 odgledanih stranica ako želite zarađivati još kredita preporučam prebaciti postavke da gledate bez shareova ( jer ionako ne možete dobiti više od 10 ) i onda dobivte 0.5 kredita po stranici. Znači stranica vam nudi i opciju da zarađujete više kredita ali bez shareova.


Što se dešava kad se nadogradite i općenito o komisijama referala...


Evo navest ću svoj primjer - kupnja prvog paketa TPO1 za 2 $ u BTC.

Dobit ćete 1000 kredita za oglašavanje i mjesec dana aktivaciju purchase boosta.

Od vašeg referala sada ne dobivate samo 2 sharea na njegovih 10 nego i za svaki pregled reklame po 0.1 kredit.

Ako vaš referal uzme TPO dobivate 80 % komisiju ukoliko je taj TPO maksimalno veći za 1 od vašeg ili naravno niži, a ukoliko je veća razlika onda 30 % komisija.

Primjer:
Ja imam TPO1 a referal ako uzme ili TPO1 ili TPO2 ja dobivam 80 % komisiju a ako uzme TPO3 ili veći onda 30 % komisju.

Kod TPO još jedna stvar je da se broj shareova povećava tako da kod TPO1 maksimalno možete dobiti 12 do max s TPO11 32 sharea. Ide pravilno po 2 više za svaki veći TPO.

Kao free član imate pravo samo jednu stranicu za oglašavanje postaviti, sa TPO1 2 stranice i tako se kod manjih paketa penje po 1, dok god većih skokovito tako da za TPO10 je to 15, a kod TPO11 je 20 dozvoljenih stranica.

Broj banerskih i text reklama koliko sam shvatio ostaje po 5, jer i kao free član i sada s TPO1 imam po 5 banera i po 5 text reklama.


Evo smatram da su ovo najvažnije stvari za početak da bi se dobio pravi uvid u sistem. Možda sam nešto izostavio, slobodno neka netko doda ili me ispravi.

Na kraju želim još napisati da se bavim freelance poslovima i ne volim razne internet muljaže ali ovaj program mi se čini ok i koristim ga za reklamiranje još par ozbiljnijih internet poslova.

Za rezultate oglašavanja nema garancije ali dosadašnja moja iskustva su zadovoljavajuća pogotovo s obzirom na povoljnu cijenu oglašavanja.

Ukoliko Vam ovo zvuči zanimljivo i želite se priljučiti mojem timu mogu ponuditi vraćanje cjelokupne komisije koju dobijem od vaših kupovina paketa.

Kontakt i ref link na PM.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 11:24   #3
O affiliate komisiji i još neki detalji

U međuvremenu sam doznao još neke detalje o ovoj kompaniji i dobio 2 affiliate komisije pa da malo o tome razjasnim - neke stvari ni ja nisam odmah razumio.

Prije toga da napomenem da ova kompanija ima proizvod - oglašavanje - promet prema vašem referral / affiliate linku, web stranici, blogu itd...

Vlasnici nisu anonimni: Frank Bauer & Clinton Clark

Inače traffic sistemi rijetko idu u SCAM, upravo radi proizvoda koji mnogi ljudi trebaju a moguće je koristiti i potpuno besplatno.

Ovu stranicu možete koristiti i kao FREE član bez da uložite ijedan cent. Znači možete za svaki vaš surf dobiti 0.5 credita i kasnije to iskoristiti za oglašavanje vaše ponude. Dobivate i jedan share u BTC - do max 10 dnevno ako ste FREE član.

Ima i sekcija "Bonus Access Area" gdje se daju neki besplatni proizvodi uz neke promo codove.

Ja sam osobno u ovo ušao sa 2$ i mogu reći puno toga sam dobio.


Sad malo o affiliate komisji...

Kada kupite paket i odradite barem 10 surfova dnevno doista imate pravo na 80 % affiliate komisiju uz uvjet da član koji vam donosi komisiju ima paket max. za 1 veći od vašeg.

Komisija se može dobiti instant na wallet ali ako se radi o kupovini manjih paketa po 2$ onda savjetujem da stavite da se kasnije isplati jer na male iznose CoinPayments uzima 20.000 satoshija fee. tj pola iznosa ako je u pitanju komisija za paket od 2$.


Pass Ups pravilo

Za ovo pravilo nisam odmah znao tj nisam obraćao pažnju.
Znači u principu u svakom TPO levelu ( paketu ) jedan referal - tj. njegova komisija ide vašem uplineu - sponzoru.

Znači primjer ako je kupljen TPO 1 - imate pravo na komisiju do TPO 2 kupljenih paketa od referala.

2. referal po redu što kupi paket - komisija ide osobi iznad vas.
Svaki idući referal što kupi paket - komisija opet ide vama.

Možda zvuči nepravedno ali sad zamislite da imate recimo 5 referala: dobit ćete od 4 referala komisje i plus još po jednu komisju od referala vaših referala, tj onog drugog po redu.

Ovaj dio malo vuče na MLM ali budući da se dobiva samo za jednog referala komisija od vaših referala to je samo djelomično MLM sistem.

Za sva eventualna pitanja stojim na raspolaganju i naravno ako ikakve novosti saznam ovdje objavim.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:04.