Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2017., 17:52   #61
Lijepa je i normalna, ali očito ipak nije baš tako kad nije vrijedna vjernosti i malo žrtve... jel... a i tvoj šonjo... ništa mu ne fali, samo ti baš nije dobar i dovoljno zanimljiv
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 17:57   #62
Ma tebe treba samo dobro izjebat.
dejankockar is offline  
Old 09.10.2017., 17:57   #63
Quote:
dejankockar kaže: Pogledaj post
Ma tebe treba samo dobro izjebat.
I smanjiti turske sapunice
__________________
Osebujna
hardy is offline  
Old 09.10.2017., 17:58   #64
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Lijepa je i normalna, ali očito ipak nije baš tako kad nije vrijedna vjernosti i malo žrtve... jel... a i tvoj šonjo... ništa mu ne fali, samo ti baš nije dobar i dovoljno zanimljiv
Nije to to. To je vrlo šturo gledanje na stvari. Nekad se ljudi jednostavno sretnu.
Postoji jedan zajednički prijatelj moj i ovog tipa i samo sam njemu rekla da želim raskinuti to viđanje. On je zavrtio glavom i rekao da nije baš siguran jer kad nas on gleda... ali kažem, vjerujem da ću uspjeti.

A što se tiče nevjerstva, par puta sam se našla u toj situaciji. U tom trenutku zaboraviš i tko si i gdje si, vjeruješ da si netko drugi, tvoja realnost ti je vrlo daleka.

Moj muž nije šonjo. On je vrlo direktan, vrlo jasan i vrlo otvoren. S njim uvijek znaš na čemu si.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 18:11   #65
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Nije to to. To je vrlo šturo gledanje na stvari. Nekad se ljudi jednostavno sretnu.
Postoji jedan zajednički prijatelj moj i ovog tipa i samo sam njemu rekla da želim raskinuti to viđanje. On je zavrtio glavom i rekao da nije baš siguran jer kad nas on gleda... ali kažem, vjerujem da ću uspjeti.

A što se tiče nevjerstva, par puta sam se našla u toj situaciji. U tom trenutku zaboraviš i tko si i gdje si, vjeruješ da si netko drugi, tvoja realnost ti je vrlo daleka.

Moj muž nije šonjo. On je vrlo direktan, vrlo jasan i vrlo otvoren. S njim uvijek znaš na čemu si.
Kad vas on gleda što?

Jel taj zajednički frend konzumira isto što i ti?



Što imaš vjerovati il' nevjerovatni da će uspit?

Promjeni broj i adio
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 18:17   #66
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Promjeni broj i adio
U doba tehnologije? ha-ha A instagram? Twitter? Facebook? Whatsup? Viber? Facetime?
Ne, to se treba u lice reći.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 18:32   #67
Block, unfriend... Svatko inteligentan shvatio bi već nakon prve neodgovorne poruke i propuštenog poziva... E sad psihopati raznih vrsta... U to ne ulazim 😁

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 18:53   #68
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
U doba tehnologije? ha-ha A instagram? Twitter? Facebook? Whatsup? Viber? Facetime?
Ne, to se treba u lice reći.
A ti kao osoba koja ne naginje čudima tehnologije to imaš.

Još lakše blokiras.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 18:56   #69
Glupača par ekselans, već dugo nisam čitala ovak ultra mutavu temu
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Old 09.10.2017., 19:11   #70
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
A ti kao osoba koja ne naginje čudima tehnologije to imaš.

Još lakše blokiras.
Ne vidim zašto bih blokirala neku dragu osobu. Ljudi smo, nismo životinje.
Meni je jednostavnije i normalnije razgovarati u četri oka i staviti sve adute ispred sebe.
Jedino ako bi bio negativan i išao raditi probleme, tad bih ga blokirala ali ako sve normalno prihvati i shvati onda nema razloga za nikakvom negativnošću.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 19:14   #71
Samo što pišeš da ti je blokirao vrata, da je ljubomoran, osvetoljubiv, da ti je dolazio doma 🤣 al nek je on tebi drag. Daj mu više pa da te prođe zaluđenost 😁 ja baš navijam da se osladi čovjek kad se već tako pati. Tko zna možda bi se tvoj slobodoumni muž pridružio ili gledao, a možda bi mogao kao protuuslugu mu malo ženu servisirat...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 19:19   #72
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Samo što pišeš da ti je blokirao vrata, da je ljubomoran, osvetoljubiv, da ti je dolazio doma 🤣 al nek je on tebi drag. Daj mu više pa da te prođe zaluđenost 😁 ja baš navijam da se osladi čovjek kad se već tako pati. Tko zna možda bi se tvoj slobodoumni muž pridružio ili gledao, a možda bi mogao kao protuuslugu mu malo ženu servisirat...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pa zadnji put kad sam probala to završiti on me pitao šta mi to radimo, sjedimo i pričamo. I šta je u tome loše? Zbog čega paničim? Ali sjedili smo u njegovom autu i ispod mog prozora.
Nakon toga mu se nisam javljala i onda mi je došao doma.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 19:24   #73
Koliko je vama godina? 😁

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 19:29   #74
Quote:
ISOLDE kaže: Pogledaj post
Ne vidim zašto bih blokirala neku dragu osobu. Ljudi smo, nismo životinje.
Meni je jednostavnije i normalnije razgovarati u četri oka i staviti sve adute ispred sebe.
Jedino ako bi bio negativan i išao raditi probleme, tad bih ga blokirala ali ako sve normalno prihvati i shvati onda nema razloga za nikakvom negativnošću.
Pa rekla si da se bojiš reakcije njegove.

Ti bi se jebala a da ti ne uđe.

Mislim stvarno...
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 19:30   #75
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Koliko je vama godina? 😁

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
12.

Ako imaju više ja sam za to da im se svima skupa ukine radna i roditelja sposobnost.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 19:53   #76
jebote, već četri strane čitate, a niste skužile da joj je panika da ju taj drugi lik ne polomi kad mu kaže da ništa od jebačine. da, ženu koja drži sve konce u rukama je samo strah onoga što je sama zakuhala.
sanjita is offline  
Old 09.10.2017., 20:12   #77
Ma da... Šta nisi skužila da ti njihovi razgovori traju godinama on and off... Da je on nju stvarno htio okrenut bi već davno 🤣

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Old 09.10.2017., 20:25   #78
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Ma da... Šta nisi skužila da ti njihovi razgovori traju godinama on and off... Da je on nju stvarno htio okrenut bi već davno 🤣

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Ali o čemu možeš s nekim pričat godinama.
Od kud teme?

Ok ono kad si pasete i to pa se rodi ljubav..

Ali s nekim svaki dan pričat a ne pojebat se godinama hmmm...
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 09.10.2017., 20:41   #79
Quote:
lee anabell kaže: Pogledaj post
Ali o čemu možeš s nekim pričat godinama.
Od kud teme?

Ok ono kad si pasete i to pa se rodi ljubav..

Ali s nekim svaki dan pričat a ne pojebat se godinama hmmm...
Ja s njim pričam vrlo slično kao s najboljom frendicom. O tome šta mi se događa, gdje putujem, o poslu, ekonomiji, politicim nauci, muzici, obitelji, odluke, zaključci, zapažanja. O njegovom dosadašnjem životu, mom, anegdote, ideje. Uglavnom umiremo od smijeha.
Njega neke stvari u mom životu šokiraju, npr kako uvijek stvorim novac koji mi treba za neku novu avanturu i sam način kako dolazim do ideja.
Ali često se događalo da mi je baš on dao vrlo praktične savjete kojih se ja ovako razbarušena nisam sjetila. I tako, dok ja skitam i pri tome trošim do zadnje kinte i jovo nanovo, on samo radi i nigdje ne ide. Ako i ode, njegov je put kraći jer mu je standard viši, za njegov trošak jednog dvotjednog puta ja mogu biti šest mjeseci negdje.
__________________
*ja sa strane samo promatram taj svijet
ISOLDE is offline  
Old 09.10.2017., 21:44   #80
Koji je tvoj problem uopče osim spominjanja kako ti je prijatelj dobrostojeći?
Si neko dijete koje se tek dokopalo interneta?
__________________
NE porezu na nekretnine!
VDCOTO is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:05.