Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.07.2006., 16:11   #81
znam da je tema već prežvakana ali.. mi smo danas tražili matičara da dođe na onu livadicu kod Boćarskog, cijena (prava sitnica) 2200 kn... gledajuć sve ove cifre po forumu već sam se pripremila na puno gore..
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 16:22   #82
Quote:
zmaja kaže:
znam da je tema već prežvakana ali.. mi smo danas tražili matičara da dođe na onu livadicu kod Boćarskog, cijena (prava sitnica) 2200 kn... gledajuć sve ove cifre po forumu već sam se pripremila na puno gore..
:klap: čestitam!!! Koliko se da primjetiti, stvarno ste dobro prošli ( iako je i to i dalje po mom sudu previše).
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 16:50   #83
hvala

izbor se sveo ili na to ili na Gradsku vijećnicu (za koju sam iz više izvora čula da se vjenčanja izvode kao na traci - dok jedni izlaze, drugi već potpisuju a treći već lagano ulaze unutra).. puno je.. ali brigaaa me (to mi je samo pola plaće )

Zadnje uređivanje zmaja : 26.07.2006. at 19:42.
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 18:13   #84
bravo zmaja, i ja kao i ema smatram da si dobro prošla. stvarno su preskupi. kao i sve ostalo čim zineš v od vjenčanja.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2006., 18:15   #85
moja prvotna ideja je bila vjenčati se na nekoj livadi i odmah tamo napravit večeru za frendove i užu rodbinu predvečer. a onda su mi rekli cijenu i pao mi je mrak na oči. sad ne znam... malo ću sve revidirat pa ćemo vidjeti.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 11:05   #86
Quote:
zmaja kaže:
znam da je tema već prežvakana ali.. mi smo danas tražili matičara da dođe na onu livadicu kod Boćarskog, cijena (prava sitnica) 2200 kn... gledajuć sve ove cifre po forumu već sam se pripremila na puno gore..

Wow! Tamo je prekrasno! Skroz dobra ideja A u koje doba godine?
I cijena je ok.... da je bilo negdje dalje, van grada izaslo bi te puno vise tako da je ovo ok.
Tko god planira "izvoditi" maticara na teren mora biti spreman na cifre od 2.000,00 kn pa dalje....
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2006., 23:18   #87
Quote:
Angia kaže:
Wow! Tamo je prekrasno! Skroz dobra ideja A u koje doba godine?
I cijena je ok.... da je bilo negdje dalje, van grada izaslo bi te puno vise tako da je ovo ok.
Tko god planira "izvoditi" maticara na teren mora biti spreman na cifre od 2.000,00 kn pa dalje....
Hvala!

Datum je 16. 09.... (a tek smo danas napokon sredili mjesto ) i već su cure komentirale kako smo jeftino prošli.. (uzeli smo matičara iz Matičnog ureda Trnje.. tako da je njima unutar 10 km) no riknuli smo od smijeha kada su nam rekli da po matičara moraš doći i vratiti ga u matični ured (možeš birati Taxijem ili u osobnom aranžmanu .. mi smo predložili busom..)
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 08:50   #88
Quote:
zmaja kaže:
Hvala!

Datum je 16. 09.... (a tek smo danas napokon sredili mjesto ) i već su cure komentirale kako smo jeftino prošli.. (uzeli smo matičara iz Matičnog ureda Trnje.. tako da je njima unutar 10 km) no riknuli smo od smijeha kada su nam rekli da po matičara moraš doći i vratiti ga u matični ured (možeš birati Taxijem ili u osobnom aranžmanu .. mi smo predložili busom..)
i kaj je rekao za bus
ako ste mu to fakat rekli ja vam se
snjeska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:48   #89
Quote:
zmaja kaže:
Hvala!

Datum je 16. 09.... (a tek smo danas napokon sredili mjesto ) i već su cure komentirale kako smo jeftino prošli.. (uzeli smo matičara iz Matičnog ureda Trnje.. tako da je njima unutar 10 km) no riknuli smo od smijeha kada su nam rekli da po matičara moraš doći i vratiti ga u matični ured (možeš birati Taxijem ili u osobnom aranžmanu .. mi smo predložili busom..)

OVA VAM JE SUPER!!!! Nisu normalni stvarno.... a jel hoće i putne troškove još
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 09:54   #90
Quote:
zmaja kaže:
po matičara moraš doći i vratiti ga u matični ured
Ozbiljno? Ja sam cula ovo, ali nisam bas ozbiljno shvatila...
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2006., 11:03   #91
Najozbiljnije.. kako meni dosta ljudi dolazi iz SB-a (80-tak), moji će u Brodu iznajmiti bus i vozača koji ce ih sve dovesti na vjenčanje. Ovako se mogu napiti, a nitko ne mora paziti kako će voziti kući (ipak je to 200-tinjak km), pa smo matičarki (skroz simpa mlada cura) predložili da ju samo pokupe usput (još ako u busu budu tamburaši i pjesma ..pihh..)
zmaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 02:15   #92
ja se udajem u dvorištu i htjela bi da kad izađem iz svoje kuće ušetam ravno do ispred matičara i naravno dragog, i normalno stari me dopelja,da me tada prvi put vidi dragi-...nešto kao i pred oltar ali ne tako i usput htjela bih da mi svira neka pjesma naravno na cd-u dok izlzim, ima ko kakvu ideju??? koju pjesmu da izaberem???
sia_28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 19:09   #93
Unhappy Vjenčanje na otvorenom - pored vode ?

Bok svima!
Moj dragi i ja odlučili smo se za sudbonosno "da" sljedeće ljeto u 7-mom mjesecu. Mislimo imati malu svadbu za cc 50-60 ljudi (samo bliža rodbina i naj prijatelji). I sve bi bilo divno da me uprava jaruna nije lijepo otkantala kad sam pitala za svadbu pod šatorom na Jarunu. Kao odlučili su da neće više dozvoljavati svadbe na Jarunu da ne ometaju posjetitelje Jaruna. I onako smo htjeli u nekom zabitom dijelu Jaruna i neznam kako bi im to mi smetali...Onda su mi potonule sve lađe i neznam, od kud da krenem. Željela bi imati svadbu negdje pored neke vode (jezera, rijeke, pa može i bazena ) i cijela svadba bila bi u tom štihu sa školjkicama i sl. detaljima i sad neznam od kud da krenem, kog da pitam, gdje da tražim....?
Ako imate bilo kakvu ideju dobro bi došla. More je predaleko da tamo vučemo ljude a ništa drugo ne pada mi na pamet. Restorani i zatvoreni prostori ne dolaze u obzi. Trebala bi biti pod šatorom ili ako je restoran sa terasom dovoljno veliko da primi 60 ljudi i da je pogled n neko jezero ili neku drugu vodu. Znam da sam zapela za nešto specifično ali oduvjek sam to htjela i sad se nemogu pomiriti s tim da ništa od toga. Ceremonija crkvenog vjenčanja na travi i onda svi pod šator (koji bi bio otvoren sa svih strana, okolo baklje) Trebalo bi biti romantično...

Help ...

Puno hvla na svakoj ideji.

ps. Da li je neko radio sa nekom od agencija za organiziranje vjenčanja i da li zna koje su im cijene?
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 21:32   #94
Quote:
ana77 kaže:
Puno hvla na svakoj ideji.

ps. Da li je neko radio sa nekom od agencija za organiziranje vjenčanja i da li zna koje su im cijene?
Sto se tice agencija, ja sam kontaktirala jednu u Dubrovniku, ali oni rade samo za vjencanja u Dubrovniku i okolici... meni se cini prekrasno, ali odustali smo iz nekih osobnih razloga....
Kontaktirala sam i agenciju Travelhouse, odi na njihovu stranicu: www.travelhouse.hr. Ono sto je na stranicama nije sve sto nude, izaci ce ti u susret i zajedno s tobom kreirati nesto po tvojim zeljama... Jako su ljubazni... sto se tice cijena, to je otprilike ono sto vidis i na njihovoj web stranici, ali s tim da i oni i ovi u Dubrovniku kazu da ce se prilagoditi tvojim novcanim mogucnostima, a sad sto to znaci....
Znam da postoje i agencije koje rade na proviziju, nesto tipa oni imaju restorane, cvjecarne i slicno s kojim posluju i u biti ne uzimaju lovu od tebe nego od njih... Ne znam za nijednu takvu u Zagrebu (pretpostavljam da te zanima Zagreb), ali progooglaj malo, mozda nadjes nesto.
Zelim ti srecu!
Angia is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2006., 21:47   #95
agencije

Hvala puno za informaciju. Morat ću se malo raspitati. Sigurno i Zagreb ima nešto. I hvala svim curama za brdo informacija koje sam ovim putem našla. Zbilja ponekad neznam kog da nešto pitam jer mi je sve to novo i vi ste cure prava podrška. A da ne spominjem kako to okolinu večinom nervira kad pričaš o svadbi (nečula sam od nekih) pa ja o tome niti nepričam. Ali ovjde je to "dozvoljeno "

Sretno svima, i bilo bi lijepo kad bi sve kad se udaju poslale bar jednu slikicu da vidimo kako je bilo! Zar ne!!



pa pa
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 12:04   #96
ana77-zasto ne probate nesto sa TRAKOSCANOM u kombinaciji?
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 12:47   #97
LOKACIJA

Quote:
lolita11 kaže:
ana77-zasto ne probate nesto sa TRAKOSCANOM u kombinaciji?

Palo mi je i to na pamet jer je preljepo mijesto, ali obišla sam Trakoščan dva puta i nema mijesta gdje bi se mogao postaviti šator a da se vidi jezero (osom one livade pored parkirališta ali to mi je malo bezveze.) Dvorac me ne zanima (iako je preljep) htjela bi prirodu vodu pa makar u dvorištu neke ville sa bazenom okružen zelenom ogradom. Ako neko zna neku takvu villu.... A i odlučili smo da nebi trebalo biti jako daleko od Zagreba da se ne mrcvarimo putovanjem i sl. detalijma i mi i gosti.
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 12:49   #98
jedino da kod nekog privatno izorganizirate....ima puno bogataskih vila sa bazenom i pogledom na zagreb (zelengaj, tuskanac isl)....no u tom slucaju moras imat frendove tamo hehe
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 14:05   #99
ville

ah znam ali nisam ja te srece da nekog poznam ko tako zivi... Da nekog znam vec bi ja pitala. Ovako do daljnjeg mogu jedino
ana77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2006., 14:49   #100
mislim da je maksimir isto opcija...tamo se moze postavit sator relativno blizu jezera.........pitaj u sajam99 gdje su sve organizirali-trazi antu duvnjaka.oni ti sigurno imaju popis milion lokacija!
lolita11 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:58.