Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2006., 08:57   #21
Nismo još --- sad ćemo u 9 mj :-)
Baš imamo sreće da će to biti subota!
Trebalo je biti na dan zaruka - Valentinovo, ali ona nam je padao mislim u utorak, ali se našao još bolji datum, hehe.
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 09:45   #22
to je stvarno lijepo. ja se nebi htjela udat na godisnjicu kad smo prohodali, bezveze mi je termin. 4.mjesec.. nije mi nesto.. vise sam jesenski tip..
haha, da ga ja zaprosim sad na jesen, pa se vjencamo za god.zaruka?
pa ti reci da ona "muskarac je glava, ali je zena vrat koji vrti glavu" nije tocna..
šala mala
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 09:54   #23
Pa šta???
Ne vidim nikakvog problema u prošnji dragog, čak štoviše:-)
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 09:57   #24
jebiga, prerano je da pristane salim se.. al uglavnom, da ne odemo off topic, voljela bi birati datume u 9.mj.mozda cak i 6.mj. al radije 9.
to mi je nekak.. znas, ni hladno ni vruce. da nisi gol i ne cijedis se od znoja, a opet, da nisi zabundan ko eskim.
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 10:19   #25
Ja sam uvijek htjela proljece... 5-6. mj ili 9. A buduci da smo prohodali u Prosincu, odmah sam znala da nema sanse da bude neka godisnjica...
Na kraju je ispalo da smo uzeli jedini datum kad je bilo slobodno, stvarno ne bas romanticno, ali restorani koje smo htjeli su rezervirani vise od godinu dana unaprijed. zao mi je sto 5.5. ili 7.7 nisu bili slobodni.. al kaj mozes
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 10:21   #26
da, to je bed, svi ti restaci su godinu unaprijed rezervirani, a ako je dobar datum i vise..
znam, koji god mi se frend vjencao reko je da je to gotovo pa mišn imposibl naci dvoranu koju zelis i datum.. ali ako to pase onda je u crkvi nesto rezervirano pa te to zariba..koma
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 10:57   #27
Quote:
Adonia kaže:
jebiga, prerano je da pristane salim se.. al uglavnom, da ne odemo off topic, voljela bi birati datume u 9.mj.mozda cak i 6.mj. al radije 9.
to mi je nekak.. znas, ni hladno ni vruce. da nisi gol i ne cijedis se od znoja, a opet, da nisi zabundan ko eskim.

Slažem se s tobom! To je isto bio jedan od razloga da bude 9 mj. Ja osobno ne podnosim vrućine.
A opet.. pogledaj koje je vrijeme ovih dana?
Rekli su mi da je bolje 6 mjesec od 9 jer da kao ima manje kiša.... al s vremenom nisi nikad na čisto, pogledaj kakav nam je 8 mj

Nedavno me pogodila pijavica, sinoć tuča i ja bi još svadbu na otvorenom

Mislim ja da ćemo mi na kraju u zatvoreni dio
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 11:02   #28
E, TO ISTO.
Ja sam sanjala svadbu na plazu, tj. maticar i vecera, ali, zbilja, kakve sam srece bas taj dan ce munje sijevati.. mislim, gledas prognozu i fulaju.. ne znam.. bas je bed.. mozda barem na otvorenom , ali sa nekom tendom..? ne onom s vrta, nego lijepa, bijela, drvena, s crvenim ruzama.. i bijelim tilom omotanim oko stupova.. ah, sanjam..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 11:16   #29
Bacam grah.

Pa gledam.
Ako je tetovac, ženimo se u Makedoniji.
Ako je trešnjevac, na Trešnjevki.
Ako proklija, ženimo se u proljeće.
Ako je u konzervi, ceremonija će bit' u zatvorenom.
Brojim kol'ko ga ima, evo mi datuma.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2006., 11:25   #30
Quote:
just Sandy kaže:
Bacam grah.

Pa gledam.
Ako je tetovac, ženimo se u Makedoniji.
Ako je trešnjevac, na Trešnjevki.
Ako proklija, ženimo se u proljeće.
Ako je u konzervi, ceremonija će bit' u zatvorenom.
Brojim kol'ko ga ima, evo mi datuma.



Jebate nasmijala sam se do suza
ema1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 10:42   #31
ja sam se udala početkom 10-og mj.
sreća nije bilo kiše već je bilo taman ni vruće ni hladno.
htjeli smo u devetom mj al sala je bila zauzeta i naravno uvjet je bio da u obzir dolazi samo subota
diksx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 10:51   #32
pikadom
hit me is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 10:54   #33
gadas kalendar? kaj ak padne na uskrs?
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 13:47   #34
htjeli smo da bude usred ljeta i obavezno petak, i taman je 4.8. pao na 9 mjeseci naše veze. a za feštu smo uzeli 2.9. jer se taman svi vracaju s godisnjih a studentima jos ne počinju rokovi
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2006., 18:23   #35
Lijepo je kad datum vjenčanja pada na godišnjicu i to će mi vrlo vjerojatno biti presudno u odabiru datuma. Imam još jednu zanimljivu opciju - i baka i mama su se vjenčale istog datuma pa možda nastavim tradiciju
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2006., 06:30   #36
To mi zvuci bas lijepo
Joules is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 09:05   #37
Quote:
Mayo474 kaže:
Lijepo je kad datum vjenčanja pada na godišnjicu i to će mi vrlo vjerojatno biti presudno u odabiru datuma. Imam još jednu zanimljivu opciju - i baka i mama su se vjenčale istog datuma pa možda nastavim tradiciju
ovo je jako jako lijepo.. nadam se da su obje u sretnom braku da nastavis i tu tradiciju..
Adonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 13:51   #38
Quote:
Adonia kaže:
ovo je jako jako lijepo.. nadam se da su obje u sretnom braku
Paaaa.. mama je već 19 godina sretno razvedena

Quote:
Adonia kaže:
da nastavis i tu tradiciju..
Hvala!
Ma ne brine me to budući da nisam praznovjerna, već to što se radi o trećem mjesecu, a ja bih proljetno-ljetnu svadbu..
Mayo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 14:07   #39
Quote:
flakey kaže:
htjeli smo da bude usred ljeta i obavezno petak, i taman je 4.8. pao na 9 mjeseci naše veze. a za feštu smo uzeli 2.9. jer se taman svi vracaju s godisnjih a studentima jos ne počinju rokovi
ja sam htjela da bude u zimu, ali je on jako protiv toga, on bi radije nesto proljetko - ljetno, pa smo isto razmisljali o 9. mjesecu.... kad ste se poceli pripremati za sretan dan?

frisko smo zaruceni, tako da smo polako izgubljeni u svoj toj papirologiji + ostalom
__________________
Give a girl the right shoes and she can conquer the world.
Tara_24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2006., 14:46   #40
Quote:
Tara_24 kaže:
ja sam htjela da bude u zimu, ali je on jako protiv toga, on bi radije nesto proljetko - ljetno, pa smo isto razmisljali o 9. mjesecu.... kad ste se poceli pripremati za sretan dan?

frisko smo zaruceni, tako da smo polako izgubljeni u svoj toj papirologiji + ostalom
ma mi smo ti sve skoro zadnji cas. zaprosio me na Božić, datum smo odredili negdje u drugom mjesecu, a s prirpemama poceli u petom. rezervirali termin kod maticara, pripremili dokumente. pa rezervirali salu (sreca da smo dobili ono sta smo htjeli s obzirom da smo sve tak na knap radili), dali šivati obleku, našli cvječara i tak... sve obavili i odjurili na more.
Sretno!!
__________________
addicted to facebook :)
flakey is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:35.