Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2004., 18:09   #61
ajd hvala , cuo sam da je dosta jeftino jedino ........ neznam gdje cu jos odsjest al najvjerovatnije u hostelu na ipanemi
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2004., 23:31   #62
Brazil

Mene zanima ak je tko bio , posto ja sad idem opet , ako moze dati bilo kakav savjet o sljedecim destinacijama u brazilu koje namjeravam posjetiti (manje vise sve glavno i naokolo osim Rija)

Porto Alegre
Curitiba
Joinville
Florianopolis
Blumenau
Caixas do Sul
Sao Paulo
Natal
Recife
Belem
Manaus
Brasilia
Goiania
Diamantea

eto ak je netko bio u navedenim mjestima , nek kaze ponesto

zahvaljujem
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2004., 04:30   #63
Najbolje će ti odgovorit Kiki. Bila je već nekoliko puta.

Pošalji joj PM.

Sretno i provedi se lijepo!
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 05:40   #64
Re: Brazil

Quote:
Marin23 kaže:

Porto Alegre
Curitiba
Joinville
Florianopolis
Blumenau
Caixas do Sul
Sao Paulo
Natal
Recife
Belem
Manaus
Brasilia
Goiania
Diamantea
Oi, kad to ides?
Ja idem opet krajem decembra i ostajem do polovine ili kraja marta.
Ako budemo u isto vrijeme, mogli bi se i nac.
U Curitibi nisam bila al namjeravam ovaj put. Ima navodno neki slikoviti vlak koji vozi do tamo iz nekog drugog mjesta pa mislim na to i onda kod prije na par dana.
U Florianopolisu i opcenito Santa Catarina drzavi sam bila uzduz i poprijeko. Pitaj sto te zanima konkretno.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 18:29   #65
Jel ima sta zanimljivo u Florianopolisu osim plaza ??? kontam sve vece gradove posjetit osim mozda amazonije , to cu za poslje ostavit , mozda ak bude para skoknem do chilea , urugvaja i argentine ............. idem na par mjeseci isto , bar 2 mjeseca , mozda za bozic pa ostanem do kraja karnevala , ak ne stignem onda cu u 4 mjesecu pa ostat do kraja 7 , 8.......moram vidjet kak ce bit s lovom......imam tri stana tamo.....jedan u botafogu , u onoj najvisoj zgradi gdje pocinje praia do botafogo , ulica dalje je flamengo....jednu u lagoi , a jednu u braziliji , tamo cu bit 90 % vremena
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 21:05   #66
Sta? Kupio si tri stana?
cek, sta nije prija iz Ria?
Kako to da ces onda bit najvise u Braziliji?
Floripa....sam grad...nema nis za vidjet, al je dobar provod i ima puno lijepih plaza okolo i naokolo.
I jos, jel mi mozes javit na PM, a mozes i ovdje kako to ide s kupnjom stanova kad si stranac. Ja naime isto mislim kupit, na Ipanemi. Ili leblon.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2004., 21:06   #67
Ja cu bit tamo od malo prije Reveillon (Nova Godina) pa do polovice treceg. Ajd, javim ti jos preko onog naseg pa se mozemo nac na picu tamo. Bilo bi mi bas drago.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 19:28   #68
Rio de Janeiro

Voljela bi sa nekoliko frendova otići u Rio ove godine, možda i za doček nove.Obišli smo većinu zemalja po Europi i sad je vrijeme za malo dalje detinacije

Ima li tko prijedloga kako proći što jeftinije? Ako odemo za NYE ostali bi cca 10 dana.

Koja putnička agencija u Hrv ima dobre aranžmane za doček?

Ako se odlučimo bez agencije, odakle su najpovoljniji letovi?Smješaj?

Znam da je Kiki puno pisala o svojim doživljajima no zanima me samo nekoliko konkretnih informacija.

Thanx
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 20:05   #69
Bok

Znala si valjda da cu ti se na ovaj topik odmah nacrtat.

Ovak, ak idete za Novu ili za karneval, racunaj na to da su cijene i po trostruko skuplje nego za neko normalno vrijeme u godini.
Ja i moj brat smo prvi put kad smo tamo isli iznajmili stan na Copacabani. To mi se jos cinilo kao najbolje rjesenje.
Website agencije preko koje smo mi iznajmili stan je ovdje .
S tim ak ides, Copacabana i nije (meni osobno) najidealnije mjesto u Riu. Najbolje je odsjest na Ipanemi ili Leblon.
No ako vam novac ne doseze toliko daleko, dobre cetvrti su i Copacabana, Botafogo, Jardim Botanico, Gavea.

Imas i youth hostela, i vecina ih ima i privatne sobe s wcom. To mozda isto vrijedi pogledat.
Jos racunaj na to, da je preko Nove Godine i/ili Karnevala, miminum boravka u hotelu/hostelu/iznajmljenom stanu 7 dana.
Po uvecanim cijenama.
Ajd, ak ti treba jos koja konkretna informacija, javi se.
Za agencije ne znam, jer nikad u zivotu nisam nigdje putovala s agencijom.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 22:47   #70
STA Travel ti ima letove za Rio za 430 eura s polaskom iz Venecije,il Beca,a ja ti znam super jedan jeftin,cist,i na super lokaciji hostel,100m od plaze i glavne shopping ulice u Ipanemi,
i ako rezerviras bar 2 mjeseca unaprijed onda mozes naci karte i za oko 650 eura s polaskom iz Zagreba......a preko agencije ti je puno skuplje ici i ne isplati se
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 22:54   #71
http://www.staz.hr za karte , a http://www.chelagarto.com/ipanema/ pogledaj za hostel ,al ako vas ide vise,i na duze vrijeme onda je najpametnije stan uzet kako je Kiki vec rekla
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 08:37   #72
Quote:
Marin23 kaže:
... glavne shopping ulice u Ipanemi,...


__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 18:15   #73
Kiki

Marin

Thanx!!

Zanimaju me još cijene..npr.noćni izlasci - cuge, ulazi u clubove itd.

Prijedlozi? Volimo sve, važno da je veselo
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 18:28   #74
Cuga je jeftina, a ulazi u klubove su za decke skuplji, a za cure jeftiniji ili besplatno.
Pripremite se da stojite u redu za ama bas SVE.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 19:32   #75
pivo ti je u barovima od 4 do 8 kuna,caipirinha je 8 kuna,al ja sam ju uvijek pio na istom mjestu pa ne znam dalje,mnogi klubovi zenama ne naplacuju upad,a u onim najboljim upad ti je od 50-150 kuna gdje sam ja bio,a zene nisu morale placat nigdje osim u jednom gdje je bilo pola cijene,hrana ti je isto jeftina i jedan obrok ti je u vecini malih restorancica zapravo velik kao dva obroka,znam da nikad nisam mogao sve pojest,prevelike porcije,a cijene tako kod nas,il jeftinije,al u boljim restoranima je dosta skuplje,ako volis meso preporucio bi ti Porcao,ima ih nekoliko u gradu,platis mislim da je 200 kuna,i jedes koliko hoces,konobari prolaze svako malo sa razlicitim vrstama mesa i ti samo kazes os nes,a ima i mali buffet sa salatama,sushijem,kolacima,ovim onim............ima jedan fenonemalni restoran sa morskom hranom negdje u glavnoj ulici u Ipanemi na nekom cosku al ne mogu se sjetit imena,isto u Flamengu ima jedan fenomenalan restoran,malo jest skup,al klopa je stvarno fenomenalna,zove se Majorica,bus ti je 3,4 kune,metro ti je 4 kune,al najbolje ti je taxijem,jeftin je
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 19:37   #76
seafood sjetio sam se Dom Camillo,Satyricon su dobri,a onog naj se nemrem sjetit,al budem.....a taj Porcao imas u Ipanemi,Barra de Tijuci,Ilhi do Governador......Tower Grill u Rio Sul shopping centru je isto dobar,i Outback (Botafogo,Barra de Tijuca)....a imas i a quilo restorane sa svim vrstama jela gdje jedes sta hoces i koliko hoces....placas po kilogramu.
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2005., 09:36   #77
Muchas grazias para los infos

To je skroz dovoljno da dobijem okvirnu sliku za izradu nekakvog plana!

Pa čujemo se onda nakon ljeta pa se možemo i sresti na
Scorpio babe is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 10:02   #78
Ima li ko kakav prijedlog kako naći jeftinu kartu za Brazil iz Hrvatske za doček nove godine?

Ili se jednostavno radi o terminu kada ne postoje jeftine karte?

Hvala svima ...
Cohiba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2005., 11:20   #79
Quote:
Cohiba kaže:
Ili se jednostavno radi o terminu kada ne postoje jeftine karte?
Bojim se da je upravo ovo
__________________
p-u-t-o-p-i-s-i
aaston is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2005., 16:54   #80
ako rezerviras 3 mjeseca unaprijed,uvijek i za sve ima najjeftinija karta,nekad i mjesec prije,al najbolje rezervirat sto ranije
__________________
One day there'll be a place for us
Marin23 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.