Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2007., 02:28   #21
Quote:
jer svaki dan umre neki mladi čovjek. samo što se tome ne pridodaje pozornost ako je anonimac. licemjerno.
Nije licemjerno,kako mogu žalit jednako nekoga za koga ni neznam da je postojao (iako mi je naravno žao svakog mladog života),i nekoga čiju sam muziku godinama slušala,uspješnog u svom poslu,za koga govore da je bio dobar dečko spreman pomoć i bla-bla da ne nabrajam...jel sve ono o čem se govorilo i pisalo.
Pa naravno da mi ga je žao i da tome pridodajem pozornostjer je dečko radio nešto što nas je uveseljavalo,a sve je tako naglo prekinuto

Afro svaka čast ,lijepo
epolon is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:01   #22
Quote:
Splenda kaže: Pogledaj post
možeš odmah napravit još jedan in memoriam za ovog mladićahttp://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti...1028_29126.php
i tako unedogled... jer svaki dan umre neki mladi čovjek. samo što se tome ne pridodaje pozornost ako je anonimac. licemjerno.
Molim zatucane da se ne javljaju jer im Bog očito nije dao mogučnost da shvate poantu ovakvog topica !!! Ak ti se otvara,otvori sam/a,ovo je za Tošu.
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:03   #23
Jako lijepo,Afro !!!
MAYYALES is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:14   #24
nice
chiara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:14   #25
znam da je netko ovu trazio...

Smartie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:15   #26
Afro, pitala sam se kad ću naići na novi topic o Toši... hvala što praviš taj album...
hvala ludoj što me obavijestila

eto... da se ja nadovežem... ja sam također u ova dva tjedna bila nazivana licemjerom... jer, kako pobogu mogu plakati za nekim, a ima toliko drugih osoba koje su poginule?
ali ja nisam znala te druge osobe... za te druge osobe ne znam da postoje... ne znam koliko su toga dobrog ili lošeg napravili u životu... jednostavno, te osobe ne postoje za mene... ne postoje- dok ne čujem za njih. možda se čini grubo, ali tako je. tako je i s vama koji nam tu držite prodike. koliko osoba na ovome svijetu ne postoji za vas?

Tošin slučaj me dirnuo, i tako je moralo biti. Toše je postojao za mene. Toše POSTOJI za mene.
i ja ću mu odati počast na koliko god načina, i koliko god dugo bude potrebno...
potrebno da ga odžalujem koliko treba... potrebno da prihvatim njegovu smrt... i molim vas da ne držite prodike ovdje, jer, ako ne shvaćate, to je vaš problem...
i hvala...

EDIT: Smartie, HVALA!!!
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:20   #27
Mene fascinira pojava vezana za Tosu, a to je da ljudi koji prije nisu slusali njegove pjesme niti pratili njegov rad, (kao npr. i ja) sada osjecaju tugu za tom mladom osobom.

Otkako ga vise nema skinula sam njegove albume i vrte mi se samo oni. I iskreno mi je zao sto ga vise nema, zao mi je njegovih roditelja i djevojke, ali i svih onih kojima bi jos pomogao da je ostao ziv, a sada ce biti uskraceni te pomoci.


Bio je andel- pomagao je nesebicno drugima i zivio za druge.



Afro svaka ti cas.. predivno si ovo napravila.
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:27   #28
@afro

@nisam luda - hvala!
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:33   #29
Igra bez granica - Tvornica

http://www.youtube.com/watch?v=wgRCJPs2ZKA
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:38   #30
^predivno...
__________________
~Bitte bitte, gib mir Gift~
milas_lacrymosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:40   #31
Ubijaš me usmana - Tvornica

http://www.youtube.com/watch?v=KJFKdyfB9m0
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:43   #32
E ovaj me pocetak jedino uspio rasplakati http://www.youtube.com/watch?v=34Ua5ZIaNMQ
Scarllet O'Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:47   #33
početak je prekrasan
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:52   #34
Quote:
MAYYALES kaže: Pogledaj post
Molim zatucane da se ne javljaju jer im Bog očito nije dao mogučnost da shvate poantu ovakvog topica !!! Ak ti se otvara,otvori sam/a,ovo je za Tošu.
zatucana ili ne, poanta mi je nebitna nakon ovog, na svom početku ok Afrinog topica koji se u nastavku pretvorio u degutantnu raspravu o nesreći, slikama iste, i koji organi su vidljivi na tim slikama.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=270592
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:54   #35
Quote:
Smartie kaže: Pogledaj post
znam da je netko ovu trazio...

Da,ja sam bila taaaaaaaaa Hvala!
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 09:57   #36
Quote:
Scarllet O'Hara kaže: Pogledaj post
Mene fascinira pojava vezana za Tosu, a to je da ljudi koji prije nisu slusali njegove pjesme niti pratili njegov rad, (kao npr. i ja) sada osjecaju tugu za tom mladom osobom.





Afro svaka ti cas.. predivno si ovo napravila.
također!
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 10:13   #37
Quote:
marina_tha kaže: Pogledaj post
također!
Ne znam jel ova vaša opaska upućena nekome od nas na ovom topicu,ali da vam odam tajnu,cure ovdje i ja ga slušamo malko duže (ja lično imam 4 njegova posljednja albuma),osim Afro-koja je u USA pa teško i da može biti u toku sa svime...A što se tiče ovih koje su ga tek sad zavoljele,kakve veze i to ima,sad su im njegove pjesme legle,pa šta?...Meni je od svega ipak najgora ona varijanta ljudi koji ga 1.nisu voljeli,2.ne vole ga ni sada ali uvijek pisu gluposti po topicima i osuduju nas koji zalimo za njim kako ''kopamo po njegovom zivotu''...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 10:18   #38
Quote:
Pacificgirl kaže: Pogledaj post
Ne znam jel ova vaša opaska upućena nekome od nas na ovom topicu,ali da vam odam tajnu,cure ovdje i ja ga slušamo malko duže (ja lično imam 4 njegova posljednja albuma),osim Afro-koja je u USA pa teško i da može biti u toku sa svime...A što se tiče ovih koje su ga tek sad zavoljele,kakve veze i to ima,sad su im njegove pjesme legle,pa šta?...Meni je od svega ipak najgora ona varijanta ljudi koji ga 1.nisu voljeli,2.ne vole ga ni sada ali uvijek pisu gluposti po topicima i osuduju nas koji zalimo za njim kako ''kopamo po njegovom zivotu''...
ja ne pratim baš scenu jer sam imala dosta stvari u posljednje vrijeme koje su me zaokupile i toše je tako prošao mimo mene, znala sam za njega naravno, i par pjesama, i činio mi se simpatičan, al daleko od toga da sam ga preferirala. al sad kad ga više nema tako mi je žao da je to nevjerojatno. ne znam, činio mi se kao čovjek tako finih manira, pristojan i nenametljiv. to je takva rijetkost za njegove godine.
__________________
marina_tha
marina_tha is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 10:25   #39
Na ovu se uvijek rasplačem http://www.youtube.com/watch?v=9llENDXyGpc
__________________
Ovaj život ima lažni sjaj.................. zato samo ljubi ne misli na krizu jer jedino život nema reprizu
goppingen is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2007., 10:28   #40
Quote:
marina_tha kaže: Pogledaj post
ja ne pratim baš scenu jer sam imala dosta stvari u posljednje vrijeme koje su me zaokupile i toše je tako prošao mimo mene, znala sam za njega naravno, i par pjesama, i činio mi se simpatičan, al daleko od toga da sam ga preferirala. al sad kad ga više nema tako mi je žao da je to nevjerojatno. ne znam, činio mi se kao čovjek tako finih manira, pristojan i nenametljiv. to je takva rijetkost za njegove godine.
Da,to jeste nevjerovatno,koliko ga je nemoguće prežaliti... Što je moja mama neki dan rekla:''Žao mi je sada,bit će mi žao sutra,i za 10 godina će mi biti žao...'' Nas dvije bediramo jedna drugu hehe...
Pacificgirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:12.