Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.04.2008., 19:41   #1
Iskustva sa ADM?

Evo vidim da je bila slicna tema al reko da ne ispitujem po tudoj pitat cu u svojoj.Jel tko kupovao kod njih kada kolko je brza dostava i to ja sam ih pitao mailom za dstavu kazu 2 dana ako je rijec o komponentama a ako je rijec o slozenom kompu onda 4 dana

Gogi ne spamaj ode
Mikygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 09:44   #2
sto nije nitko kupovao kod njih?
Mikygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 10:03   #3
Ej..
Nemoj se ljutiti,nemoj misliti da ekipa spava na forumu...
Osobno nisam kupovao kod njih,ali mislim barem što sam čuo od drugih da su ok i da nije bilo nekih problema snjima!
A o dostavi,to ti ne ovisi isključivo o njima..dan dva gore,ali uvijek oko roka koji ti reću..ne brini..slobodno trguj snjima!
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 12:37   #4
hvala Majkus ma i da treba 1 tjedan da dode roba nema veze zato jer su najjeftiniji
Mikygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 12:58   #5
Ja sum kupio komp kod njih prije 3 mjeseca, naručio komponente u petak, i dobio složenu zvijer u ponedjeljak, tj. došao po zvijer. Još mi je prodavač rekao da se ne ljutim što nemože biti gotovo već u subotu, jer imaju puno posla.
Crazy Horse is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 13:25   #6
Pa ja sam mislio da ti gori kad si pitao dali će za 2 dana doči roba...
Ovisi,ali nisu oni neozbiljni kao neki drugi dučani u RH....
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 13:58   #7
ljudi pišu pozitivne dojmove o njima a btw i ja mislim kod njih kupiti komp...ali jako me zanima jedna stvar...kakav im je servis? koliko brzo i kako rješavaju reklamacije?
marioreni is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:36   #8
Pa nemoj si odmah željeti zlo...nisi ni kupio komp a već misliš na reklamaciju...
Maicusich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:40   #9
Quote:
Majkus! kaže: Pogledaj post
Pa nemoj si odmah željeti zlo...nisi ni kupio komp a već misliš na reklamaciju...
Pusti ti to, dobro je razmišljati o reklamacijama. Možda je čak i važnije nego koji dućan je najeftiniji i najpouzdaniji.
__________________
"Water! Why does it always have to be water?!"
Ranma 1/2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 15:45   #10
Sta got sam kod njih kupio, nije se do sad pokvarilo, pa neznam kakav im je servis.
__________________
Preporucam se, sa stovanjem!
Cilim is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 17:18   #11
definitivno kupujem kod njih
Mikygs is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 17:58   #12
ADM rulz
bad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:24   #13
inače...da ne otvaram novu temu

Gdje na ADM-ovoj stranici piše kolko pojedini artikl ima garancije? il sam ćorav ili....?
 
Odgovori s citatom
Old 11.04.2008., 22:28   #14
http://www.adm.hr/jamstvo.php
Gilbert is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2013., 15:13   #15
Quote:
marioreni kaže: Pogledaj post
ljudi pišu pozitivne dojmove o njima a btw i ja mislim kod njih kupiti komp...ali jako me zanima jedna stvar...kakav im je servis? koliko brzo i kako rješavaju reklamacije?
servis im je odlican! Decki su fakat znalcibi! Ja sam im ostavio komp u cetvrtak popodne oko 16 i vec su me isti dan zvali da je otisla maticna ploca i da je poslana na reklamaciju i da ce stici nova u subotu ili ponedeljak! Jos mi se covijek ispricavao jer nije bilo gotovo u petak!(Jasno mi je da ne ovisi o njima nego o dobavljacu) Decki su stvarno brzi i efikasni! Za razliku od MSAN grupe di sam cekao na novi fotic 29 radnih dana! Jer su kako oni kazu poslali u cesku kod ovlastenog servisera! !!!
Svaka cast za adm
Sad me zanima hoce li mi naplatiti postavljanje ploce! Bas me zanima!
harmonikas221 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 12:21   #16
Ako si otvorila komp (ako nemaš one naljepnice) onda plaćaš 125 kuna za dijagnostiku kvara.

Kaj se tiće ADM-a, skroz su ok. Kupio komp i monitor kod njih.
Hmxhmx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2013., 12:29   #17
Kupio cijelu konfu kod njih, nikakvih problema nisam imao za razliku od Linksa.

Svaka pohvala ekipi, dovoljno sposobni odgovoriti i na kompliciranija pitanja.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.01.2013., 15:18   #18
Nedavno kupio procesor,rekli su mi da če trebat dva dana da dođe a overseasas je došo za dan i neš sitno.

Svaka čast ljudi
Ivan-M is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2013., 16:11   #19
Meni "nisu htjeli" prodati 8GB rama jer nisu bili sigurni da će to u praksi raditi bez obzira na specifikaciju matične. U nekom drugom dučanu me ne bi ništa ni pitali već bi samo odkucali RAM na blagajni tako da svaka im čast.
__________________
Popreko je kraće ali uokolo je brže.
Toom_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2013., 00:34   #20
Thumbs down

Kad ste već uskrsli temu staru 6 godina, da se i ja priključim; Cijene u pravilu fer, osoblje nezainteresirano iako relativno kulturno ali znanja za ni pod nokat (imao sam prepirku sa čovjekom oko toga što je mini-usb a sto micro-usb kabel, lik bio je arogantan dok nije shvatio da je u krivu, nakon toga je bio uvrijeđen ), ugl. sve ok dok se na servis ne mora ići jer tu nastaju pravi problemi:

U 20+ godina kupovanja hardvera nisam reklamaciju/servis/zamjenu čekao 45 dana, sve dok nisam u ADM-ov servis ostavio grafičku prije točno 30 dana, i iako sam ih zamolio da to srede čim prije jer mi je posao direktno vezan za rad tog PC-a (čak sam čekao godišnji da bih ostavio GPU na servisu, nadajući se će grafička biti gotova kroz tih 10 dana), nakon X poziva u njihov servis, isprika i odugovlačenja, prošli tjedan su me obavijestili da u pravilu iskorištavaju svih 45 dana zakonskog roka... iako mi je odobrena zamjena grafičke prije još 15 dana!

Tako da eto... to je zadnji put da idem u njihov servis, a samim time i zadnji put da kupujem kod njih. Život je prekratak, a PC shop-ova ima koliko hoćeš
RayD is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:38.