Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2017., 11:06   #1901
Quote:
JackReacher kaže: Pogledaj post
Citam u slobodnoj, jedino mi je to izvor informacija, tako da pretpostavljam da su izbucali nesto. Na temelju kojeg zakona je covik dobija dozivotnu zabranu za HNL i reprezentaciju?
U kojem to zakonu piše? Mislim postoji tocka zakona,da netko moze dobiti jebenu dozivotnu zabranu odlaska na stadione?
lakrdija 1950 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2017., 13:29   #1902
tata dobije za poljud a ostali za zemaljsku kuglu
__________________
ručak: mini mrkvica,svježi sir i brokulica
supporter is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 12:09   #1903
Cijelo vrijeme si razmišljam di mi je promakao taj novi zakon....Mislim da ak je zbilja istina da je čovjek sklopio neku nagodbu umjesto zatvora
Karlovac_fan_1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 13:55   #1904
Negdi sam procita da su mediji krivo prenili, da je dobija godinu dana zabrane Hajduk i "repka". Ne vidim na temelju cega je moga dobit dozivotnu... Opet govorim, sve ovo znam iz medija, tako da...
JackReacher is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2017., 19:43   #1905
http://poskok.info/wp/cizma-drzave-u-glavu-navijaca/
Damien Duff is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2017., 08:01   #1906
Nismo ni zasluzili manje od ovoga sto nam se dogadja jer u svim navijackim grupama zajedno, na prste jedne ruke se mogu nabrojati zainteresirani za promjenu zakona.
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 04:26   #1907
Točno. Stanje je apsolutne nezainteresiranosti,... uz klimu ,gdje prevladava osječaj bewznađa,a zakoni spram navijačima, nikada stroži i bizarniji. Pa zar ,nitko ne zna za prvu ruku,nekakvoga advokata za osnovne informacije , ili da ga se plača po satnici ,honorarno u vazda određeno vrijeme ?
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 18:24   #1908
http://net.hr/danas/hrvatska/hrvatsk...vo-i-primjera/
m@tij@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 18:39   #1909
Ekipa imam pitanje, odgovarajte mi samo ako ste 100% sigurni u tocnost informacijen, odnosno ako vec imate iskustva s tim...
Zanima da li se moze podici uvjerenje o nevođenju kaznenog postupka na Općinskom sudu ako se protiv mene vodi kazneni postupak ?

Imam informaciju da se to uvjerenje uvijek može podići bez obzira na to vodi li se kazneni postupak ili imam li pravomoćnu presudu, samo što onda u njoj piše ovo gore navedeno, ali dakle sama ta povrda se može dobiti kad se preda zahtjev.. ?
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 18:54   #1910
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Ekipa imam pitanje, odgovarajte mi samo ako ste 100% sigurni u tocnost informacijen, odnosno ako vec imate iskustva s tim...
Zanima da li se moze podici uvjerenje o nevođenju kaznenog postupka na Općinskom sudu ako se protiv mene vodi kazneni postupak ?

Imam informaciju da se to uvjerenje uvijek može podići bez obzira na to vodi li se kazneni postupak ili imam li pravomoćnu presudu, samo što onda u njoj piše ovo gore navedeno, ali dakle sama ta povrda se može dobiti kad se preda zahtjev.. ?
mozes podic al ti pise da se vodi postupak,iako se moze dogodit da i ne pise nista..a kad dobis presudu onda ne pise nista..
oriol is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 18:56   #1911
Quote:
oriol kaže: Pogledaj post
mozes podic al ti pise da se vodi postupak,iako se moze dogodit da i ne pise nista..a kad dobis presudu onda ne pise nista..
Aha, jel znaš možda u kojem slučaju ne piše ništa? Ovisi o težini kaznenog ili?

Hvala na odgovoru!
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 19:09   #1912
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Ekipa imam pitanje, odgovarajte mi samo ako ste 100% sigurni u tocnost informacijen, odnosno ako vec imate iskustva s tim...
Zanima da li se moze podici uvjerenje o nevođenju kaznenog postupka na Općinskom sudu ako se protiv mene vodi kazneni postupak ?

Imam informaciju da se to uvjerenje uvijek može podići bez obzira na to vodi li se kazneni postupak ili imam li pravomoćnu presudu, samo što onda u njoj piše ovo gore navedeno, ali dakle sama ta povrda se može dobiti kad se preda zahtjev.. ?
Nemoj traziti uvjerenje pred sudom gdje se vodi postupak, ako imas alternativu
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 20:25   #1913
Mislis da bi to cinilo razliku, pogotovo ako se radi o slucaju starom 3 god (tad je podignuta optuznica), al u svakom slucaju alternativu imam
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 19:46   #1914
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Mislis da bi to cinilo razliku, pogotovo ako se radi o slucaju starom 3 god (tad je podignuta optuznica), al u svakom slucaju alternativu imam
karikiram: sud ti se vodi na Zagrebackom opcinskom sudu a prebivaliste ti je u Osijeku. Zatrazis uvjerenje tamo gdje si "cist"
__________________
zasto vi koji ste ti ,meni koji sam vi kazete ti ,kad ja koji sam vi ,vama koji ste ti kazem vi
uddk.hr
valsimot53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:38   #1915
Dobio sam potvrdu u Ilici i piše mi da se ne vodi, a kaže ženska da sam išao kod Palače Pravde tamo bi mi pisalo da se vodi....a slučaj se vodi u sasvim drugom gradu iako optužnica ustvari nije potvrđena ... ugl. ne znaju ni oni sami kaj se dešava
Sky-line is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 00:28   #1916
Quote:
Sky-line kaže: Pogledaj post
Dobio sam potvrdu u Ilici i piše mi da se ne vodi, a kaže ženska da sam išao kod Palače Pravde tamo bi mi pisalo da se vodi....a slučaj se vodi u sasvim drugom gradu iako optužnica ustvari nije potvrđena ... ugl. ne znaju ni oni sami kaj se dešava
Nije loše i preko e-građana zatražit tu potvrdu pa ako bude nepovoljna lako se ode na sud gdje treba.
Vulpo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2019., 14:09   #1917
evo malo novosti: https://www.index.hr/vijesti/clanak/...DY_LG00C-f9mlQ
ratni profiter is online now  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2019., 14:18   #1918
Quote:
ratni profiter kaže: Pogledaj post
na prvu sam pomislio da je članak star 15-ak godina
GOONIS is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2019., 16:05   #1919
http://www.nogometplus.net/index.php...mamo-huligana/
__________________
lice im bez boje, spokoj im u duši, a svaki cigaru puši...
trišnja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2019., 16:12   #1920
https://www.24sata.hr/news/na-stadio...-salova-653419

Prosvjed ?
__________________
"I fala Bogu roden sam pokraj Save u gradu ispod zastave plave"
serbus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:18.