Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.01.2009., 01:00   #61
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
e to je super!! ja se isto nadam da ću većinu tako udomiti
držim ti fige da uspiješ
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 01:08   #62
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
držim ti fige da uspiješ
hvala
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 15:19   #63
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
držim ti fige da uspiješ
I ja!

I ja ću frendove negjde ubacit, ali ove starije
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 15:53   #64
pa i starije smjestiš - kod nas su spavali mama i brat od mlade... nije se nitko bunio čak su dobili i doručak ujutro
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 16:15   #65
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
I ja!

I ja ću frendove negjde ubacit, ali ove starije
pa nije valjda da očekuju hotel! imaš lijepih apartmana koji dođu manje od hotela i mislim da im to nebi trebalo smetati. razgovaraj s njima, možda se i sami ponude da plate sebi smještaj.

a gdje ćete vi u dubrovniku na frizuru i šminku??
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 16:26   #66
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a gdje ćete vi u dubrovniku na frizuru i šminku??
ana studio
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 16:35   #67
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
ana studio
da, i ja sam mislila tamo, ali ne znam hoće li ana radit na dan mog vjenčanja jel ima još netko kod nje da šminka. meni je ona ok, al ona se udaje 2 tj. prije mene i šta ako bude na bračnom.
nisam išla još ni pitati jer ne znam koga bi drugog
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 21:13   #68
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
pa nije valjda da očekuju hotel! imaš lijepih apartmana koji dođu manje od hotela i mislim da im to nebi trebalo smetati. razgovaraj s njima, možda se i sami ponude da plate sebi smještaj.

a gdje ćete vi u dubrovniku na frizuru i šminku??

Ma ne znam, smislit ćemo nešto valjda, ima još vremena...

Šminku ću sama, a frizuru nemam pojma
Otprilike ista is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:06   #69
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a bend je u mene duga priča u dubrovniku nema baš bajnih. imaju kao Taliri koji su svima pa su i dosadili, ali zauzeti puno prije i do godinu i po, potom neki lokalni, e sad...o ukusima se ne raspravlja, ali meni se baš i nitko nije svidio...i na kraju dragi i ja dovodimo tamburaše, eto u dubrovnik pa njih!!!
A to ti je dobra ideja. Mogu misliti kakav stimung naprave!!!
Tko je jos iz Grada dobar, ili tko je iz hrvatske dobar i povoljan. Koliko vidim cijene se krecu oko 1500 Eura (vise, manje)
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:20   #70
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a bend je u mene duga priča u dubrovniku nema baš bajnih. imaju kao Taliri koji su svima pa su i dosadili, ali zauzeti puno prije i do godinu i po, potom neki lokalni, e sad...o ukusima se ne raspravlja, ali meni se baš i nitko nije svidio...i na kraju dragi i ja dovodimo tamburaše, eto u dubrovnik pa njih!!!
A to ti je dobra ideja. Mogu misliti kakav stimung naprave!!!
Tko je jos iz Grada dobar, ili tko je iz hrvatske dobar i povoljan. Koliko vidim cijene se krecu oko 1500 Eura (vise, manje)
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:22   #71
Quote:
Otprilike ista kaže: Pogledaj post
I ja!

I ja ću frendove negjde ubacit, ali ove starije
Sretno cure, nadam se da cete uspijesno srediti za smjestaje.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:25   #72
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
pa nije valjda da očekuju hotel! imaš lijepih apartmana koji dođu manje od hotela i mislim da im to nebi trebalo smetati. razgovaraj s njima, možda se i sami ponude da plate sebi smještaj.

a gdje ćete vi u dubrovniku na frizuru i šminku??
Ja se nadam da ce me prijateljica nasminkati (ona to jos ne zna), a sto se tice frizure stvarno ne znam. Cura u koje sam htjela poci se udala i sad zivi u Zadru.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:37   #73
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
A to ti je dobra ideja. Mogu misliti kakav stimung naprave!!!
Tko je jos iz Grada dobar, ili tko je iz hrvatske dobar i povoljan. Koliko vidim cijene se krecu oko 1500 Eura (vise, manje)
a ne znam, nema ti ih baš puno, ja znam neke da sviraju: osim Talira, ima Video, Duo-dim, neki Mandarini , Zvuci Jadrana, Amadeus, to su ti lokalni ...u gradu ti i nisu skupi, cijene su od 1000-1500 eura koliko sam čula. koliko znam ovdje uglavnom dovode neke koji nisu iz grada, najčešće su to matko i brane, al meni to i nije baš naj riješenje...vidi koliko bi te došlo da dovedeš nekog iz zg-a ili splita? a i sve zavisi što želiš da se svira
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:47   #74
Thumbs up

Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
a ne znam, nema ti ih baš puno, ja znam neke da sviraju: osim Talira, ima Video, Duo-dim, neki Mandarini , Zvuci Jadrana, Amadeus, to su ti lokalni ...u gradu ti i nisu skupi, cijene su od 1000-1500 eura koliko sam čula. koliko znam ovdje uglavnom dovode neke koji nisu iz grada, najčešće su to matko i brane, al meni to i nije baš naj riješenje...vidi koliko bi te došlo da dovedeš nekog iz zg-a ili splita? a i sve zavisi što želiš da se svira
To imas pravo. Ja bi bas voljela neki mix nase muzike i stranih klasicnih. Tako da ima nesto za svih. Ma mozda nadem nesto.

Hvala na savjetu.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:48   #75
Quote:
bluexena76 kaže: Pogledaj post
Ja se nadam da ce me prijateljica nasminkati (ona to jos ne zna), a sto se tice frizure stvarno ne znam. Cura u koje sam htjela poci se udala i sad zivi u Zadru.
i ja bi prijateljicu koja zna šminkat

ja imam frizerku kod koje sam stalno, ali bi volila naći sve na jednom mjestu, dakle šminka i frizura. za frizuru mi je lako, valjda svaka zna napraviti punđu najobičniju, jer ja bi tooooo. svi me gnjave zašto jer imam dugu kosu, al ja bi punđu jer se s njom najbolje osjećam tako da mi frizura i neće predstavljati problem, ali šminka..
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 22:55   #76
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
i ja bi prijateljicu koja zna šminkat

ja imam frizerku kod koje sam stalno, ali bi volila naći sve na jednom mjestu, dakle šminka i frizura. za frizuru mi je lako, valjda svaka zna napraviti punđu najobičniju, jer ja bi tooooo. svi me gnjave zašto jer imam dugu kosu, al ja bi punđu jer se s njom najbolje osjećam tako da mi frizura i neće predstavljati problem, ali šminka..
Ja mislim da ti je dobro da podignes kosu, meni je uvijek u crkvi jako vruce kad stojim, uvijek lako spustis, ak ti se bude nosilo spusteno.

Sto se tice sminke, stvarno bi voljela kad bi ti mogla ponuditi moju prijateljicu, ali na zalost ona ne zivi u Dubrovniku. Sorry.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:02   #77
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ne znam za Lapad, ali sam čula za H. Ivku da bude super, ali ne znam cijenu pošalji im upit mail-om. to ti je najbolje!!
tam je studenstka menza? kakvo je tamo? Mala sala?
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:10   #78
Quote:
ciganche kaže: Pogledaj post
tam je studenstka menza? kakvo je tamo? Mala sala?
je, je tamo je menza ali nije u toj sali nisam bila na niti jednoj svadbi tamo, ali sam čula da je dobro, da je hrana ok i usluga također, e sad...sto ljudi, sto čudi. mislim da ne stane tamo puno ljudi, nekih 150 mislim.
mare18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:11   #79
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
ne znam za Lapad, ali sam čula za H. Ivku da bude super, ali ne znam cijenu pošalji im upit mail-om. to ti je najbolje!!
Aaah, tek sam sad primjetila ovaj odgovor zahvaljujuci "Ciganche".

Gdje je Hotel Ivka!?!? Nikad cula.

Ja mislim da cu poceti slati mailove svim hotelima.

Tko ce vam praviti tortu?
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2009., 23:15   #80
Quote:
mare18 kaže: Pogledaj post
je, je tamo je menza ali nije u toj sali nisam bila na niti jednoj svadbi tamo, ali sam čula da je dobro, da je hrana ok i usluga također, e sad...sto ljudi, sto čudi. mislim da ne stane tamo puno ljudi, nekih 150 mislim.
OK, cini mi se da sam shvatila gdje je H Vinka.
bluexena76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.