Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2017., 10:20   #661
Quote:
AndreaDoria kaže: Pogledaj post
Hvala gileg na karti super izgleda i djeluje dosta jednostavno
Jednostavno je, samo pazi na kružnim tokovima, proći ćeš ih 5-6, uvijek prati žutu tablu Bertoki-Dekani-Trst, ne skreći nikad na plavu Trst.
__________________
www.tripologia.com
gileg is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 01:47   #662
Kako iz austrije autobahn A9 kroz sloveniju do macelja bez placanja vinjete?! Zadnji put sam isao preko Murcek-lenart-ptuj-videm ali su bili radovi + nasi sosedi nista nisu naznacili na cestama, pa kad udjes u ulicu shvatis da su na kraju veliki radovi pa se vracaj nazad pa trazi kako i gdje jer nema tabla sa gradovima itd..

Jel netko isao nedavno tom rutom?! Jel se moze proci ili se mora traziti izlaz iz te male drzavice?!

Ako ima bolja solucija slobodno napisite, znaci iz austrije do Zg-a bez placanja nasim dragim sosedima

Hvala!
Ps jel se placaju kruzni tokovi?! Cuo sam da i to naplacuju, jer jos sta naplacuju?!
Sky high is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 23:42   #663
Pozdrav,

Iso sam jucer u Čatež iz Zagreba preko Harmice kao sto to inace radim, ali sam ovaj put imao dva putnika koji nisu drzavljani EU i vratili su me s granice jer oni ne smiju na taj prijelaz. Receno mi je da moram na Breganu.

Ima li neki nacin da pređem granicu na Bregani (ili nekom drugom prijelazu za nedrzavljane EU) a da ne moram kupiti vinjetu?
gogos is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:27   #664
A na drugom prijelazu Bregana? Onom od Samobora pa kroz mjesto Bregana? Prolazila sam onuda sama pa ne znam kako je s non EU.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 21:17   #665
Quote:
Sky high kaže: Pogledaj post
Kako iz austrije autobahn A9 kroz sloveniju do macelja bez placanja vinjete?! Zadnji put sam isao preko Murcek-lenart-ptuj-videm ali su bili radovi + nasi sosedi nista nisu naznacili na cestama, pa kad udjes u ulicu shvatis da su na kraju veliki radovi pa se vracaj nazad pa trazi kako i gdje jer nema tabla sa gradovima itd..

Jel netko isao nedavno tom rutom?! Jel se moze proci ili se mora traziti izlaz iz te male drzavice?!

Ako ima bolja solucija slobodno napisite, znaci iz austrije do Zg-a bez placanja nasim dragim sosedima

Hvala!
Ps jel se placaju kruzni tokovi?! Cuo sam da i to naplacuju, jer jos sta naplacuju?!

Nitko nista?!

Ajmo sigurno ima netko tko zna
Sky high is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2017., 20:32   #666
Da li je Ljubljana-Gorizia autocesta ili lokalna cesta, te koje je ograničenje brzine?
dobri muž is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 10:54   #667
Autocesta.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2019., 08:00   #668
Zagreb-Trst

Pozdrav svima, koji je trenutno najpovoljniji put iz Zagreba do Trsta?
ognirg is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 08:33   #669
Da li je netko išao od Zagreba do Austrije, mjesto je u blizini Riegersburga (jugoistočno od Graza)? Htio bih utrošiti malo više vremena vozeći lokalno, bez slovenske i austrijske vinjete.
Ići preko Varaždina i Ljutomera, ili Sv. Martin na Muri i Murske Sobote? Ili neki treći put?
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 15:19   #670
Quote:
Saško kaže: Pogledaj post
Da li je netko išao od Zagreba do Austrije, mjesto je u blizini Riegersburga (jugoistočno od Graza)? Htio bih utrošiti malo više vremena vozeći lokalno, bez slovenske i austrijske vinjete.
Ići preko Varaždina i Ljutomera, ili Sv. Martin na Muri i Murske Sobote? Ili neki treći put?
Sv.Martin i Murska Sobota
Che94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2024., 15:57   #671
Quote:
Che94 kaže: Pogledaj post
Sv.Martin i Murska Sobota
Točno tako, Sv. Martin je mali prijelaz bez kontrole, kao i Gederovci/Sicheldorf nakon MS.
Na tim cestama nema gužve s time da je kroz Austriju dozvoljena brža vožnja nego kroz Sloveniju.
Dobro je i kroz Mursko Središće koje je veći prijelaz ali postoji rutinski slovenski policajac koji će te pitati za osobnu ako nemaš ČK tablice.
U Međimurju skoro svako naselje ima kameru za brzinu pa pripazi.
__________________
mijenjam se
darac505 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:08.