Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2011., 17:04   #1
Roswell 1947.

Pozdrav svima... prvo sam pročitao u 24 sata, a sada i na tportalu. Evo copy s tportala da ne morate tamo citati:

" Agencija američkog pravosuđa svoju je službenu stranicu The Vault odnedavno obogatila s više od 2000 digitaliziranih dokumenata. Na njoj se mogu pronaći brojne informacije o Alu Caponeu, Marilyn Monroe, Osami Bin Ladenu, terorističkim napadima 11. rujna...

'Nova stranica značajno povećava dostupnost FBI-evih dokumenata, kao i brzinu kojom se oni mogu pretraživati', rekao je David Hardy, šef FBI-eva odjela za upravljanje datotekama. 'Ona odražava veliku odlučnost agencije da izgradi povjerenje građana olakšavajući javnosti pristup dokumentima.'

Teoretičare urote vjerojatno će najviše oduševiti izvješće o NLO-ima koje je specijalni agent FBI-a Guy Hottel, zadužen za ured u Washingtonu, poslao direktoru agencije u ožujku 1950.

'Istražitelj Zračnih snaga tvrdi da su u Novom Meksiku pronađena tri tzv. leteća tanjura', stoji u dokumentu. 'Opisani su kao okrugli s uzdignutim središtem, promjera oko 15 metara. U svakom od njih bila su tri tijela ljudskog oblika, no visoka tek metar i pol, odjevena u metalik odjeću vrlo finog tkanja. Svako od njih bandažirano je na sličan način kao što to antigravitacijskim crnim odijelima čine brzinski letači i probni piloti.'

'Prema gospodinu (izbrisano), tanjuri su pali u Novom Meksiku zbog snažnih radara postavljenih u tom području koji su vjerojatno omeli sustave za upravljanje letećih tanjura. Agent (izbrisano) nije obavio daljnju procjenu spomenutog slučaja', piše u spisu.

FBI The Vault
(slika dokumenta)
Ovaj dokument bit će novi vjetar u leđa teoretičarima zavjere koji smatraju da su američke vlasti nastojale zataškati slučaj Roswell. Međutim, na istu temu FBI predstavlja i spis koji opisuje heksagonalno tijelo obješeno o balon promjera oko 12 metara. 'Pronađeni objekt podsjeća na visinski meteorološki balon opremljen reflektorom za radare... Disk i balon prevezeni su u Wright Filed (zračnu bazu Wright Patterson) posebnim zrakoplovom na daljnji pregled. Informacije su proslijeđene ovom uredu jer je slučaj od nacionalnog interesa te zbog činjenice da novinske agencije Associated Press i druge pokušavaju otkriti lokaciju na koju je disk pao. Wright Field bi rezultate istrage trebao dostaviti na procjenu uredu u Cincinnatiju. Dodatna istraga nije provedena', piše u dokumentu.

No ova dva spisa, od kojih je drugi označen novijim datumom, mogla bi se također interpretirati kao potvrda službene verzije američkih vlasti, odnosno da su informacije iz prvog dokumenta bile tek nagađanja ili glasine koje je trebalo provjeriti, te da drugi predstavlja pravi uvid u stvarne činjenice o prirodi srušenog objekta. Moguće je da će se sada, nakon što su spisi već objavljeni, netko od ljudi čija su imena na dokumentima zacrnjena ohrabriti, istupiti javno i dati konačne odgovore na pitanja o slučaju Roswell."

evo i linka

Vec sam počeo vjerovati nakon nekoliko pročitanih knjiga, čuvenih priča etc. da je taj "slučaj" izmislila vojska kako bi zataškala, skrenula pažnju sa svojih tajnih istrazivanja novih tehnologija na koja su trosili milijarde dolara poreznih obveznika...
mustang_925 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 19:56   #2
ok ja čekam cijeli dan da netko postavi ovu temu!
mislim... da znali smo ali sad je službeno potvrđeno i to je to.
nitko do političara niš ne komentira , čudno
nije baš u medijima popraćeno, mslim ono objavljeno je, dalje ništa...

zašto? nebitno je ili smo svi znali da je istina pa nam je sad normalno što je potvrđeno?
ili je ovaj slučaj još uvijek smatran kao izmišljen incident?
Rachel5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 20:02   #3
Quote:
mustang_925 kaže: Pogledaj post
Vec sam počeo vjerovati nakon nekoliko pročitanih knjiga, čuvenih priča etc. da je taj "slučaj" izmislila vojska kako bi zataškala, skrenula pažnju sa svojih tajnih istrazivanja novih tehnologija na koja su trosili milijarde dolara poreznih obveznika...
Zar ti se ne čini da je ovo samo nastavak, potvrda zataškavanja? FBI je još skloniji tome.
Ord Mantel is online now  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2011., 23:16   #4
Potvrdili su oni qrac. Ako ćemo čekati "njih" da nam potvrde nećemo nikad saznati istinu u vezi Roswella. Jedini način da saznamo istinu je da otputujemo natrag u 1947.
Ali to je nemoguće sve dok "oni" kontroliraju CERN.
Dino007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 03:10   #5
Quote:
Dino007 kaže: Pogledaj post
Potvrdili su oni qrac. Ako ćemo čekati "njih" da nam potvrde nećemo nikad saznati istinu u vezi Roswella. Jedini način da saznamo istinu je da otputujemo natrag u 1947.
Ali to je nemoguće sve dok "oni" kontroliraju CERN.
Ideš.

Dobra zafrkancija.



Napravili su vijest oko ničega, ovo je maltene preliminarni izvještaj agenta koji je zaprimio dojavu. Niš spektakularno.
__________________
Anti-denialist - Success: 7 down
Pizvo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 03:46   #6
Citao sam i ja....Oduvijek sam vjerovato a evo sad i neka vrsta potvrde. Inace je njihov cilj prikazati ljude ,koji se bave razotkrivanjem Roswella i ostalih slucajeva,budalama i ludjacima a ove vijesti potpuno zanemariti i ismijati tako da nekad i da americki predsjednik kaze POSTOJE NISMO SAMI svi bi se nasmijali i nastavili dalje gledat s kim je Rihanna spavala i neki novi gaf Justin Bieberea i sl. You get the point
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 05:17   #7
Eto, napokon potvrda koja se znala već. Još kada su se počeli stvarati razni projekti (bluebook, twinkle, sign, grudge i drugi) legendarni Hynek bi bio sretan. Nema što se tu dodati, dokaza je i prije bilo, i znalo se, a sad je i potvrđeno. Ovi koji osporavaju su i uopće se nemojte truditi im objašnjavat. To je slijepo vjerovanje, da su normalni skeptici kakve znam, ne bi bili ograničeni.

Živio William Cooper!!!!!!!!!
Duhpravde is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 15:23   #8
zanimljivi ti vanzemaljci prešli toliko svjetlosni godina i na kraju se sruše baš na našem planetu
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 16:02   #9
Da, da, ti vanzemljaci su inace presli tolike svjetlosne godine srusili se VELIKIM CUDOM bas u americi, zbog njihovih premocnih radara koji su omeli vanzemaljske letjelice koje su naprednije od nas 99999god..nadjene vanzemaljske lesine koje imaju oblik ljudskog tijela,obucene u odijela slicnim tadasnjim pilotskim odijelima,ocevidci ih vidjeli zive,vojska nasla mrtve...

Kako ih nitko nikada nije trazio, posto su dosli u tim malim tanjuricima u blizini je vjerovatno morao biti mothership, ili su nam u susjedstvu...kako onda nije doslo do medjuplanetarnog inicidenta,sukoba???

FBI zasto tek sada objavio ta izvjesca, zasto nisu onda dali izvjesca sa obdukcije lesina, o njihovim letjelicama, tehnologiji...????
VR6golf is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 19:33   #10
Quote:
VR6golf kaže: Pogledaj post
Da, da, ti vanzemljaci su inace presli tolike svjetlosne godine srusili se VELIKIM CUDOM bas u americi, zbog njihovih premocnih radara koji su omeli vanzemaljske letjelice koje su naprednije od nas 99999god..nadjene vanzemaljske lesine koje imaju oblik ljudskog tijela,obucene u odijela slicnim tadasnjim pilotskim odijelima,ocevidci ih vidjeli zive,vojska nasla mrtve...

Kako ih nitko nikada nije trazio, posto su dosli u tim malim tanjuricima u blizini je vjerovatno morao biti mothership, ili su nam u susjedstvu...kako onda nije doslo do medjuplanetarnog inicidenta,sukoba???

FBI zasto tek sada objavio ta izvjesca, zasto nisu onda dali izvjesca sa obdukcije lesina, o njihovim letjelicama, tehnologiji...????
S obzirom da je SAD najveca svjetska sila naravno da ce se tamo srusiti,nece letjeti iznad plemena u Africi.Nije ih nitko omeo samo su naveli postojanje radara u Novom Meksiku sto je i istina. Zasto bi ih trazili kad su mrtvi ? Zasto bi doslo do medjuplanetarnog sukoba nije ih nitko oborio ?? Nisu dali izvjesca radi sprijecavanja opce panike, a vjerovatno nece nikad istinu reci o tome. SAD jos u ono vrijeme pred pocetak hladnog rata sigurno nece obznanit bijelom svijetu da imaju vanzemaljsku tehnologiju u posjedu. Ajde razmisli malo,jos ti trebas dosta toga pogledat a izgleda da ti fali i malo ciste logike. Pozz
FoxMulder is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 19:45   #11
Čudi me zašto su baš sad nakon 60ak godina potvrdili ono što se odavno špekulira. Tko zna, možda su shvatili da je vrijeme da otkriju sve pojedinosti, a možda je to tek djelić onoga što skrivaju.
Imran is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:19   #12
ako su pali, a sve govori da jesu, sumnjam da su ih omeli tadašnji radari. prije će biti da su im letjelice (ili jedna) bile oštećene. možda od nekog svemirskog sukoba
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:25   #13
I ja mislim da ih nisu omeli tadašnji radari , nego je vjerovatno riječ o nekom kvaru ,te da je možda isto u pitanju neki svemirski sukob.
Moguće a prije da jeste sve ovo dio razotkrivanja postojanja ET-a , priprema za zvanični (javni) prvi kontakt.
El-Fatih is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:32   #14
Gledajte, ljudi, OK je vjerovati u izvanzemaljski život, NLO, pa čak i u ljude-guštere, ali vjerovati FBI-ju? C'mon...
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 21:36   #15
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Gledajte, ljudi, OK je vjerovati u izvanzemaljski život, NLO, pa čak i u ljude-guštere, ali vjerovati FBI-ju? C'mon...
ne diraj nam fbi. i moulder je tam.
__________________
HAIKU ZA FRANJU: hrvatski si gorostas bio i ostao/patuljci i dalje grickaju svoja jajašca / JEDNA ZA BBB-e: kad me murjak pendrekom opali po glavi/ja sam sretan kaj sam plavi / Komunisti se spominju još od antike/ Jedan ozbiljan, pa i dramatičan govor euro lijevice o problemima LGBT zajednice pred europarlamentarcima, predstavnicima NATO-a i novinstvom
diogeneš is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:25   #16
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
ne diraj nam fbi. i moulder je tam.
ma on je FBI-ijeva bijela vrana
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 22:41   #17
Quote:
diogeneš kaže: Pogledaj post
ne diraj nam fbi. i moulder je tam.
ali i skali.


Ma može ef-bi-aj potvrditi što god hoće, za te stvari se već pouzdano zna. Zahvaljujući nekorumpiranim i istinoljubivim ljudima. Svaka "potvrda", službena to jest, dolazi malo prekasno. Otprilike 60-70 godina prekasno...
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 23:01   #18
NLO nije prvi put pao Roswellu,Prvi put se je srušio u 1936 u nacističkoj njemačkoj.I njemce je uspješno odvukao od stvaranja atomske bombe(inače bi svi sad pričali njemački) Njemci su strašno brzo razvili mlazni motor,naprednu podmornicu i ostalo oružje.Mali su im prodali priču da je atomska bomba petarda i dali im lažne planove za zvono
more is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 23:28   #19
Quote:
Ord Mantel kaže: Pogledaj post
Zar ti se ne čini da je ovo samo nastavak, potvrda zataškavanja? FBI je još skloniji tome.
Da, šta se krije iza toga?
Omaha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2011., 23:49   #20
Ok srušili su se, tajili su nam to od 1947 do danas ok i to pušim zbog nacionalne sigurnosti da se ne stvori panika i sl bla bla bla
Mislim u spisima navode obdukcije i sl ok
Da li se netko pitao zašto nitko nije tražio te male sive kad su se strmopizdili na zemlju naravno mislim na njihovu rasu
Ili su djelovi USA vlade u kontaktu sa njima pa je to sve ležernije prošlo??
I na kraju FBI objavi da NISMO SAMI U SVEMIRU a NASA traži tam nekakve bakterije i pretpostavljaju da ima života
Pa bog vas mazo dokaz vam je pao na zemlju i sad nakon toliko vremena je to i potvrđeno
Ali i dalje ne kužim vijest bitnija od svega što se dogodilo u prošlosti nitko iz USA vlade ne daje nikakve izjave onak imaš 5 stranica koje je koga pojebao na estradi a o dokazu vanzemaljskog života cca 10 rečenica
Ili to nije bitno kako ja smatram???
BD-zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:47.