Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2017., 16:33   #441
moj nećak ima ovu konjunkciju, i to blisku- orbisa od 0 st; ovan je s podznakom u raku i nije još nikad nikakve operacije imao u svojih 18 godina i rođen je prirodnim putem bez komplikacija.
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 08:42   #442
Quote:
AceOfCups kaže: Pogledaj post
Nije odmah nakon rođenja, iako je moglo. Ali čekali su da malo naraste.

Vl. asc 0 vl. 8. kuće
Onda ipak Pluton... Ja sam se s konjukcijom Mjesec/Pluton jedva živa rodila,prerano, a rodila sam se s isčasenim kukovima, bubreg mi jedan nije radio,imala sam anomaliju maternice,sve dok mi sad prije dvije godine zbog karcinoma jajnika nije i maternica odstranjena. Ali, da, ova čudesa su bila zbog konjukcije Mjeseca s Plutonom.

Koji je vladar ASC? Bas me zanima.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 11:32   #443
Sunce
Sunce 0 Uran
I rodio se mjesec dana ranije.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 15:10   #444
Ajme, ne bi mi palo na pamet...Pluton kao prirodni vladar osmog polja, to da,na vrhu osmog polja Uran, (to imam i ja), i Sunce (to isto imam i ja),ali vladar ASC u tvojoj priči... A malefik na vrhu osmog polja u konjukciji sa Suncem i Mjesecom donosi iznenadni kraj,vise nasilni...znači kraj odmah nakon rođenja. I taj malefik je Uran. Vuče mi na problem sa srcem,krvotokom,ali sve je na kraju dobro ako Sunce ili ima dobre aspekte s Venerom ili Jupiterom.

U kojem su znaku Sunce i Uran,bas mi je to zanimljivo,sličnost sa mnom,meni je vladar ASC Mjesec,a u tvojoj priči je Sunce.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 16:32   #445
Sunce na samom kraju Strijelca, a Uran u Jarcu.

Nije ništa strašno. Preponska kila.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2017., 17:25   #446
prepone su u astrosimbolici Sunca,pa da...a veseljko Jupiter kao dispozitor popravlja situaciju.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2017., 19:01   #447
Kaj bi ukazivalo na slabu, da tako kažem, percepciju? Evo, možda bude jasnije ako kažem primjer:

Radim neki powerpoint i rok mi je do, npr. 9. Ali ja nemam jasnu sliku koliko vrijeme teče na digitalnom satu nego moram gledati ovaj s kazaljkama kako bih si posložila vrijeme Ima li to veze još s čime osim činjenicom da je (meni) Merkur U 12. kući (Ribe pad ) pa mi je prema tome nekako jasan taj moj problem

Također, kada mi netko kaže: "imaš 2km do tamo" - ja to ne znam izmjeriti nego pitam da mi koliko je tih 2km od neke meni poznate točke A do točke B. Tako je otkako sam svjesnija sebe Baš me interesira


Hvala!
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 08:00   #448
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Kaj bi ukazivalo na slabu, da tako kažem, percepciju? Evo, možda bude jasnije ako kažem primjer:

Radim neki powerpoint i rok mi je do, npr. 9. Ali ja nemam jasnu sliku koliko vrijeme teče na digitalnom satu nego moram gledati ovaj s kazaljkama kako bih si posložila vrijeme Ima li to veze još s čime osim činjenicom da je (meni) Merkur U 12. kući (Ribe pad ) pa mi je prema tome nekako jasan taj moj problem

Također, kada mi netko kaže: "imaš 2km do tamo" - ja to ne znam izmjeriti nego pitam da mi koliko je tih 2km od neke meni poznate točke A do točke B. Tako je otkako sam svjesnija sebe Baš me interesira


Hvala!
ja ne bih rekla da je to slaba percepcija nego da je samo drugačija

koliko sam te razumjela, čini mi se kao merkur u ribama. ja ga imam i posjedujem, kako je ja zovem, slikovnu percepciju. jako dobro mi ide vizualna i intuitivna logika. dok sam bila mlađa izluđivao me je, nisam znala što bih s njim. sad sam donekle naučila služiti se darovima te pozicije
__________________
oh, bože, baš je lipo kad je sve lipo!
.aquarius. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 08:29   #449
Quote:
.aquarius. kaže: Pogledaj post
ja ne bih rekla da je to slaba percepcija nego da je samo drugačija

koliko sam te razumjela, čini mi se kao merkur u ribama. ja ga imam i posjedujem, kako je ja zovem, slikovnu percepciju. jako dobro mi ide vizualna i intuitivna logika. dok sam bila mlađa izluđivao me je, nisam znala što bih s njim. sad sam donekle naučila služiti se darovima te pozicije
.aquarius, hvala!!

E, možda sam se ja krivo izrazila ili razumjela, no mislim da mi je netko tu na forumu ili negdje spominjao da je Merkur u padu kada se nalazi u 12. kući čiji su prirodni vladar Ribe Moj je u Lavu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 21:43   #450
ne kuzim tu zbunjenost kako kazu da ide ovom pozicijom merukra u Ribama, moj je jos retro (mozda bas zato i ne kuzim :P)

ja mislim da to znaci neinteligentno?? znaci li to neinteligentno?

mislim da sam jako inteligentna, ne samo ja nego svi oko mene, no rekla bih da dosta koristim intuiciju u puno stvari i znam biti zbunjola ali zato sto mi se naguzva sto informacija odjednom i dodje do zakrcenja ili jednostavno odlutam u masti pa sam kao zbunjena

mislim nije mi problem matematika, logika, ili sto bi se vec smatralo merkurovskim stvarima, tak da mi nije jasno tocno kako se taj me u ribama manifestira

vidim npr kad se dopisujem s ljudima koliko lijepse i mekse oni svoje misli pismeno oblikuju, bas vidim te kvadrate s uranom i marsom, znaci ne zanima me veliko, malo slovo, obicno ono kratki odgovori ili ako je duze u 10 redova razbijem tekst, naravno ljudi polude koliko im zvoni mobitel pa se trudim to raditi

i da, koliko god se trudila napravim onak jedno 50 gresaka u tekstu zbog brzine
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 23:37   #451
Maddie, i moj Merkur je označen tim malim r

Quote:
mislim da sam jako inteligentna, ne samo ja nego svi oko mene, no rekla bih da dosta koristim intuiciju u puno stvari i znam biti zbunjola ali zato sto mi se naguzva sto informacija odjednom i dodje do zakrcenja ili jednostavno odlutam u masti pa sam kao zbunjena
Ovako se ja osjećam čitav život Ne bih rekla da sam neinteligentna ili glupa nego da nekada nemam tu "čistinu" misli; da se tako izrazim. Brzopleta sam. Sjećam se da sam u prvom srednje završila na popravnom iz matematike i to ne iz lijenosti ili jer nisam shvaćala nego su se moji tada rastajali i ja sam bila u nekom svom filmu izbjegavajući tu silinu stvarnosti Baš sam bila isključena jer je to bio moj način nošenja s promjenama, ali išla sam na instrukcije tjedan dana te pohvatala cijelu godinu i jedina prošla na prvom roku popravnog Dakle; mogu Hahaha, također pišem poruku za porukom jer mi tako misli idu; malo tko to voli - mene ne smeta kod drugih
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 02:36   #452
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Maddie, i moj Merkur je označen tim malim r



Ovako se ja osjećam čitav život Ne bih rekla da sam neinteligentna ili glupa nego da nekada nemam tu "čistinu" misli; da se tako izrazim. Brzopleta sam. Sjećam se da sam u prvom srednje završila na popravnom iz matematike i to ne iz lijenosti ili jer nisam shvaćala nego su se moji tada rastajali i ja sam bila u nekom svom filmu izbjegavajući tu silinu stvarnosti Baš sam bila isključena jer je to bio moj način nošenja s promjenama, ali išla sam na instrukcije tjedan dana te pohvatala cijelu godinu i jedina prošla na prvom roku popravnog Dakle; mogu Hahaha, također pišem poruku za porukom jer mi tako misli idu; malo tko to voli - mene ne smeta kod drugih
Popravni iz matematike, naucila cijelo polugodiste u jedno popodne sama, profa pita why, oh, why, da si tako cijele godine, imala bi peticu. Smrt oca, lijenost, nista mi se nije dalo, takav bio period zivota.

upravo vidim sto sam napisala u postu

naravno ljudi polude koliko im zvoni mobitel pa se trudim to raditi

koji lapsus calami, no znamo da ništa nije slučajno

p.s. ni meni ne smeta kad mi netko to radi
nekad imam osjecaj kao da pisem telegram, ako znate kak to izgleda iz filmova onda ce vam sve biti jasno
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2017., 12:35   #453
Ja mislim da retrogradan Merkur nije glup, nego da s njime osoba ima dublji misaoni proces,te da se lakse izražava pismeno, nego verbalno.S takvim Merkurom moguće da osobe koje ga imaju, teže objasnjavaju sto ih muči, pa radije sute.Tek u kasnijim godinama nekako se komunikacijski izbalansiraju.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 15:23   #454
Što bi značilo impulzivno ili brzopleto donošenje životnih odluka?
Mislim da je to jedna skroz druga priča od impulzivnog, naprasitog karaktera, odnosno reakcije na događaje. Vatreni znakovi su usprkos vatrenom karakteru redovito vrlo promišljeni i oprezni kad je riječ o drugim stvarima, karijeri i komodu.
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 15:58   #455
Quote:
PipiBo kaže: Pogledaj post
Što bi značilo impulzivno ili brzopleto donošenje životnih odluka?
To je stvar ukupne natalne karte ali aspekt koji najbolje opisuje takav pristup donošenju odluka je Merkur u napetom osnosu s Uranom posebno kada su te planete u vezi s kardinalnom kvalitetom i vatrenim elementom.
Quote:
Mislim da je to jedna skroz druga priča od impulzivnog, naprasitog karaktera, odnosno reakcije na događaje. Vatreni znakovi su usprkos vatrenom karakteru redovito vrlo promišljeni i oprezni kad je riječ o drugim stvarima, karijeri i komodu.
Vatreni element je uvijek impulzivan, opreznost i promišljenost nisu njegove odlika. Očito da se ravnaš po primjerima određenih natalnih karata individua koji su imali utjecaj zeemljanog elementa.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 16:55   #456
Hvala, sad mi je jasnije. Da, vjerojatno sam zbog toga donijela pogrešan zaključak.
Jednostavno nisam mogla nigdje smjestiti tu osobinu i to da je bas jedino uz vatreni element, pogotovo zbog vlastite karte koja je puna vode i zraka sa slabim marsom, a nista zemlje, vatre u mrvicama.
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 18:27   #457
Quote:
PipiBo kaže: Pogledaj post
Hvala, sad mi je jasnije. Da, vjerojatno sam zbog toga donijela pogrešan zaključak.
Jednostavno nisam mogla nigdje smjestiti tu osobinu i to da je bas jedino uz vatreni element, pogotovo zbog vlastite karte koja je puna vode i zraka sa slabim marsom, a nista zemlje, vatre u mrvicama.
Isto je kod mene, imam manjak vatre, ali imam Me0Ur u Strelcu i strahovito sam impulsivna. Uran neće da razmišlja i planira, on hoće da istrese to što ima odmah.
kockastonatufne is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 19:33   #458
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Isto je kod mene, imam manjak vatre, ali imam Me0Ur u Strelcu i strahovito sam impulsivna. Uran neće da razmišlja i planira, on hoće da istrese to što ima odmah.
Ali je lucidan.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 22:13   #459
Quote:
kockastonatufne kaže: Pogledaj post
Isto je kod mene, imam manjak vatre, ali imam Me0Ur u Strelcu i strahovito sam impulsivna. Uran neće da razmišlja i planira, on hoće da istrese to što ima odmah.
Imam i ja uran u strijelcu, ali nema aspekte s marsom. Imam trigon s jupiterom i opoziciju sa suncem. Buntovnik bez razloga
PipiBo is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2017., 23:35   #460
Quote:
PipiBo kaže: Pogledaj post
Imam i ja uran u strijelcu, ali nema aspekte s marsom. Imam trigon s jupiterom i opoziciju sa suncem. Buntovnik bez razloga
I meni uran u strijelcu - opozicija sunce, merkur, mc, problemi s autoritetim, buntovnik bez razloga.
__________________
The root of all evil will die if not watered
Ruby Soho is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:27.