Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2011., 11:44   #21
Helpić

Evo, i ja se prijavila na forum da pitam za savjet. Naime, naš uži izbor za bend sveo se na grupe Koala, Exzodiac i Tempera. Imate li kakve sugestije i iskustva koga da uzmemo?
mala marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 11:55   #22
Quote:
mala marija kaže: Pogledaj post
naš uži izbor za bend sveo se na grupe Koala, Exzodiac i Tempera. Imate li kakve sugestije i iskustva koga da uzmemo?
Ako su ti po ukusu otprilike isti, onda odaberi Exzodiac, imaju daleko najkvalitetniji razglas i opremu na kojoj sviraju. A to se itekako čuje.
__________________
Ke ? :-)
Butra Mantra is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:30   #23
Quote:
Butra Mantra kaže: Pogledaj post
Ako su ti po ukusu otprilike isti, onda odaberi Exzodiac, imaju daleko najkvalitetniji razglas i opremu na kojoj sviraju. A to se itekako čuje.
koji razglas imaju?
__________________
Jel´ što će ti sloboda kad nemaš čast...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:33   #24
Quote:
Dario1 kaže: Pogledaj post
Super je gesta, ali teško da netko tko se ženi 30.04 nema već odavno kaparen band
Naravno, al evo ovo je prilika za one kojime se nekaj izjalovilo pa se stvari mijenjaju u zadnji čas a ima i toga nažalost Ovo pak može bit nekom super prilika ak mu je njegov dogovor iz bilo kojeg razloga propao.
rhaea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:38   #25
Bok!

Zanima me da li je praksa banda koji ima svoj repertoar (domaće i strane, no recimo orijentirani su na rock), mijenja svoj repertoar ovisno o atmosferi?
Bila sam na jednoj svadbi gdje je band svirao rock, od 150 ljudi je bilo cca 20 na podiju. Onda je stavio zabavnjake (ne narodnjake) i digla se cijela sala. Pa su tak odradili jedan set i opet po rocku. Meni se sviđalo oboje, no čini mi se da bi bilo bolje da band radi atmosferu za više njih, a ne samo za grupicu ljudi. Da li uopće ima prostora za dogovor s bandom?
klara_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:39   #26
Naime, iako jesmo za dobar štimung na svadbi, zaziremo od neukusnih upadica i šala što vjerojatno treba svima pripomenut.

Dajem blagu prednost Exzodiacu, al nemam iskustva kakvi su na svadbi tj. kako vode svadbu i pojedine dijelove (primjerice, rezanje torte, bacanje buketa i sl...). Već sam prelistala ove stranice sto puta i nisam nigdje konkretno našla njihovo vođenje svadbe, pa sam malkice nesigurna....
mala marija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:44   #27
Quote:
klara_zg kaže: Pogledaj post
Bok!

Da li uopće ima prostora za dogovor s bandom?
mora ga biti...

onaj koji nije spreman za dogovor, nema posla...
__________________
Jel´ što će ti sloboda kad nemaš čast...
drabotic is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 12:50   #28
Quote:
drabotic kaže: Pogledaj post
koji razglas imaju?
KV2
__________________
Ke ? :-)
Butra Mantra is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2011., 23:11   #29
Quote:
mala marija kaže: Pogledaj post
Naime, iako jesmo za dobar štimung na svadbi, zaziremo od neukusnih upadica i šala što vjerojatno treba svima pripomenut.

Dajem blagu prednost Exzodiacu, al nemam iskustva kakvi su na svadbi tj. kako vode svadbu i pojedine dijelove (primjerice, rezanje torte, bacanje buketa i sl...). Već sam prelistala ove stranice sto puta i nisam nigdje konkretno našla njihovo vođenje svadbe, pa sam malkice nesigurna....
Pa neznam kako ti ta tri benda mogu po ukusu bit isti! Ja ih slušo sva tri i dosta se razlikuju po dojmu, nastupu i stilu sviranja, naravno svi i meni super zvuče! Moja sugestija je da ih još jednom dobro poslušaš i porazgovaraš za njima temeljitije kad su već samo tri u igri, pa ćeš se sigurno odlučit ko ti se najviše sviđa. Osobno mi nikad nebi palo na pamet da kod izbora gledam marku razglasa, pa ne kupujem razglas, mislim čuješ kak zvuči kad ih odeš poslušat!! Blago tebi ti si već na tri benda, ja sam još malo izgubljen u moru različitih
Dario1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 14:42   #30
oldtimer band

zanima me dal ih je netko imao na svadbi? koliko ste bili zadovoljni s njima? koliko ste ih platili?
takodjer su dobrodosli i dojmovi onih koji su bili na svadbama gdje su oni svirali (a nije bila njihova svadba)
Folletta :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:43   #31
Quote:
Folletta :D kaže: Pogledaj post
zanima me dal ih je netko imao na svadbi? koliko ste bili zadovoljni s njima? koliko ste ih platili?
takodjer su dobrodosli i dojmovi onih koji su bili na svadbama gdje su oni svirali (a nije bila njihova svadba)
Oldtimeri su meni super. Preporučio sam ih najboljem prijatelju prije 6 godina jer takođe sviram i pokušavam malo pratiti bandove/konkurenciju
Kako sam na toj svadbi bio gost mogao sam primjetiti da je svirka bila odrađena odlično i bez ijedne mane. Nadam se da sam pomogao...
daddycool is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 23:58   #32
Quote:
Folletta :D kaže: Pogledaj post
zanima me dal ih je netko imao na svadbi? koliko ste bili zadovoljni s njima? koliko ste ih platili?
takodjer su dobrodosli i dojmovi onih koji su bili na svadbama gdje su oni svirali (a nije bila njihova svadba)
Meni oni zvuče fenomenalno, al j ga kad sam zeznut ko čangrizava baba, volim kad je u bendu mlađa ekipa, taj vizualni dojam mi je jako bitan, kad mi stariji ljudi sviraju se osjećam ko na koncertu.....joooj pokopat će me to izabiranje benda, da bar nevolim živu muziku pa uzmem neke dečkiće za 100kn
Dario1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 16:09   #33
Quote:
Dario1 kaže: Pogledaj post
Meni oni zvuče fenomenalno, al j ga kad sam zeznut ko čangrizava baba, volim kad je u bendu mlađa ekipa, taj vizualni dojam mi je jako bitan, kad mi stariji ljudi sviraju se osjećam ko na koncertu.....joooj pokopat će me to izabiranje benda, da bar nevolim živu muziku pa uzmem neke dečkiće za 100kn
Slažem se da je većini ljepše vidjeti mlađu ekipu na bini, također, veliki broj ljudi band sluša zapravo očima pa se gleda sami scenski nastup, light, obleka i na kraju dob...al se ipak sve svodi na to da glazbenici moraju zabaviti goste na vjenčanju, a ovaj band to radi po mom mišljenju odlično. Jedina mana po meni je što nemaju ženski vokal makar to i nije najbitnija stvar, ali dio repertoara će morati otpasti...
nemoj dečkiće za 100kn uzmi rađe curice - ima jedan ženski band u crikvenici...zovu se Angels i curke su fora, al nisam ziher dal bi došle svirati na svadbe.
daddycool is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 22:17   #34
OK, ne reklamiraš svoj band, osim nickom, ali

" Zatvaramo staru i otvaramo novu temu o bendovima, namijenjenu prvenstveno za raspravu i razmjenu iskustava MLADENACA...",

sorry, ali za neke to očito ne vrijedi...
__________________
drummer
drummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 03:00   #35
Quote:
drummer kaže: Pogledaj post
OK, ne reklamiraš svoj band, osim nickom, ali
" Zatvaramo staru i otvaramo novu temu o bendovima, namijenjenu prvenstveno za raspravu i razmjenu iskustava MLADENACA...",
Pa onda otvori ti temu o raspravi BANDOVA pa ću ti i tamo napisat da su mi Oldtimeri dobri...nisam znao da postoji diskriminacija čak i ako reklamiram druge...

uostalom baš sam se zaljubio i mislim se oženiti tak da malo browsam po forumu i razmišljam kak složiti tu večer...
daddycool is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2011., 03:22   #36
netko je spomenuo DJ-a, jel postoje baš DJ-evi specijalizirani za svadbe ili to susjedov mali dođe s laptopom pa pušta po željama?

stvarno ne znam pa pitam
maracmlatarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:16   #37
Quote:
drummer kaže: Pogledaj post
OK, ne reklamiraš svoj band, osim nickom, ali

" Zatvaramo staru i otvaramo novu temu o bendovima, namijenjenu prvenstveno za raspravu i razmjenu iskustava MLADENACA...",

sorry, ali za neke to očito ne vrijedi...
Ne piše da moraju bit mladenci već da nema prepucavanja između bandova bilo otvoreno ili pod krinkom lažnih mladenaca, a također i samoreklama!

Daddycool se ne reklamira niti prepucava nego daje savjet iz privatnog života (odgovara na pitanje), pa i glazbenici idu na svadbe i slušaju druge bendove, a na kraju krajeva i sami budu mladenci.......svi takvi savjeti su dobrodošli!!! Bez ljutnje!!!
Dario1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 20:18   #38
Quote:
maracmlatarac kaže: Pogledaj post
netko je spomenuo DJ-a, jel postoje baš DJ-evi specijalizirani za svadbe ili to susjedov mali dođe s laptopom pa pušta po željama?

stvarno ne znam pa pitam
Ima ih ko dr... u google -> "DJ za svadbe", a mislim da i na ovom forumu ima tema o njima! Ali žali bože novaca, bolje posudi razglas i uzmi laptop i susjedovog malog
Dario1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2011., 21:51   #39
Quote:
Dario1 kaže: Pogledaj post
Ne piše da moraju bit mladenci već da nema prepucavanja između bandova bilo otvoreno ili pod krinkom lažnih mladenaca, a također i samoreklama!

Daddycool se ne reklamira niti prepucava nego daje savjet iz privatnog života (odgovara na pitanje), pa i glazbenici idu na svadbe i slušaju druge bendove, a na kraju krajeva i sami budu mladenci.......svi takvi savjeti su dobrodošli!!! Bez ljutnje!!!
Ma sve OK, ne napadam, moje namjere su na ovoj temi časne , može se vidjeti iz prijašnjih postova, ali ipak ne koristim ime banda kao nick i avatar. Pratim ovu temu, kao i većina bandova, ali ne želim da ponovno krene starim tokovima revolucije, udri, ubi konkurenciju, rastjeraj mladence. Ovo je ipak njihova tema. Sorry Daddy sorry!
__________________
drummer
drummer is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2011., 11:13   #40
pozdrav! zna li netko nesto o bandu arena ili kiss?
mising is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:35.