Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2011., 00:24   #41
Nije mi jasno zašto se ekipa na DiK-u tak zakrvila oko teme kojoj nit je mjesto tamo,a znalo se odmah da će napravit sranja i još na sve to,te teme ima na još bar 2 pdf-a?

I to su se oni BFF (best friends on forum) počeli vrijeđat ko ludi
__________________
Be careful who you save, you might be interrupting their karma.
Sany Enola is offline  
Old 21.11.2011., 01:23   #42
Koja tema? O čem se radi?
Ace of Diamonds is offline  
Old 21.11.2011., 02:14   #43
nije mi jasno kako unutar jednog posta quotam (citiram) vise razlicitih prethodnih postova na koje zelim odgovoriti?
(nadam se da sam uspjela ovo makar malo smisleno uobliciti da me shvatite sto pitam )
__________________
Sreco ne krivi me....jer TI si mi sve....
Jel is offline  
Old 21.11.2011., 07:20   #44
Quote:
Jel kaže: Pogledaj post
nije mi jasno kako unutar jednog posta quotam (citiram) vise razlicitih prethodnih postova na koje zelim odgovoriti?
(nadam se da sam uspjela ovo makar malo smisleno uobliciti da me shvatite sto pitam )
Ako misliš na multiquote, onda stisneš tipku pokraj quotea na svaki post(koji ti treba) i nakon zadnjega stitsneš quote.

A ako misliš na cjepkanje jednog citata, tu baš i nisam vješta. Ja ga otvorim u npr. 4 taba, u svakom izbrišem višak, odgovorim i na kraju lijepim u jedan.
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Old 21.11.2011., 08:43   #45
Gledam u opcijama kak na misterijama jučer od 11 nitko niš nije napisal kad ste prije otvorili nove?

Nemam momentalno nikakvu misteriju, ovo pišem samo da mi stavi u opcije. Nedajte se smetati
Gilda. is offline  
Old 21.11.2011., 09:03   #46
Vidim da vas dosta napiše post da bi se pretplatili na temu, pa da vam otkrijem jednu misteriju Iznad svakog prvog posta na stranici imate kućicu Tematski alati. Kad kliknete na to treća opcija je Pretplati se na temu. Klik na to
__________________
When you lose small mind you free your life
awia is offline  
Old 21.11.2011., 09:04   #47
Quote:
Gatita kaže: Pogledaj post
A ako misliš na cjepkanje jednog citata, tu baš i nisam vješta. Ja ga otvorim u npr. 4 taba, u svakom izbrišem višak, odgovorim i na kraju lijepim u jedan.
Ja kad cjepkam samo prvo iskopiram ovaj prvi dio sa QUOTE i onda ga stavim ispred svakog dijela, a onda iskopiram ovaj zadnji dio sa /QUOTE i stavim ga na kraj svakog dijela koji želim iskopirati.

Ak toga ima puno onda uvijek kliknem na Pregledaj post prije postanja da vidim dal je sve kak treba biti.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 21.11.2011., 09:06   #48
Quote:
awia kaže: Pogledaj post
Vidim da vas dosta napiše post da bi se pretplatili na temu, pa da vam otkrijem jednu misteriju Iznad svakog prvog posta na stranici imate kućicu Tematski alati. Kad kliknete na to treća opcija je Pretplati se na temu. Klik na to
Gilda. is offline  
Old 21.11.2011., 10:00   #49
Sad se meni pojavila misterija.

Cijelo vrijeme se pretplaćujem na teme i njih uredno vidim u opcijama, ali ne vidim teme u kojima sam pisala, a nisam se pretplatila...

Povremeno naletim na nekog ko tako ostavi post da se pretplati i ništa mi jasno.
Sabaa is offline  
Old 21.11.2011., 10:09   #50
E meni je netko davno objasnio kaj da stisnem u ovom dijelu opcija i od tad mi pretplaćuje sve na kojima sam pisala.
Ovak to izgleda. Ne znam kak je izgledalo prije
To ti je u Uredi opcije, negdje drugi ili treći odlomak.

Quote:
Default Thread Subscription Mode
When you post a new thread, or reply to a topic, you can choose to automatically add that thread to your list of subscribed threads, with the option to receive email notification of new replies to that thread.
Default Thread Subscription Mode:No email notification
Dakle, ako ti u ovoj opciji gdje meni piše "no email nitification" piše "do not subscribe" ili slično, neće te automatski pretplaćivati kad napišeš post. Klikni na jedan od drugih izbora - želiš da te obavještava emailom, tjedno, mjesečno ili ne želiš kao ja. Glavno da nije izabrano "do not subscribe".
To promjeni i trebalo bi biti ok.
Gilda. is offline  
Old 21.11.2011., 10:10   #51
Quote:
Sabaa kaže: Pogledaj post
Sad se meni pojavila misterija.

Cijelo vrijeme se pretplaćujem na teme i njih uredno vidim u opcijama, ali ne vidim teme u kojima sam pisala, a nisam se pretplatila...

Povremeno naletim na nekog ko tako ostavi post da se pretplati i ništa mi jasno.
Kad postaš u neku temu imaš ispod opciju "Notification Type:".
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 21.11.2011., 10:12   #52
Aha, super,

Hvala Gilda. i tvuk.
Sabaa is offline  
Old 21.11.2011., 10:31   #53
ne kužim izjave da već dugo ovako rano nije padao snijeg
pa prošle godine je pao u 11-om mjesecu, čak štoviše otprilike će past i na isti datum
zašto ljudi iz sezone u sezonu postaju senilni i iznova se isšuđavaju vremenskim prilikama ko picek glisti ?
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 21.11.2011., 10:35   #54
A tak. Nikad nije bilo tak vruće, nikad tak zima, nikad tolko snijega. Vraga... uvijek je nekak.
Sjećam se novih godina u Lici kad su tratinčice rasle u to doba. Samo nije bila moda pričat o globalnom zatopljenju pa su samo rekli "takva godina".
Sad su se već počeli čudit i kaj je po ljeti vruće a po zimi zima.
Gilda. is offline  
Old 21.11.2011., 10:43   #55
Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
A tak. Nikad nije bilo tak vruće, nikad tak zima, nikad tolko snijega. Vraga... uvijek je nekak.
Sjećam se novih godina u Lici kad su tratinčice rasle u to doba. Samo nije bila moda pričat o globalnom zatopljenju pa su samo rekli "takva godina".
Sad su se već počeli čudit i kaj je po ljeti vruće a po zimi zima.
e pa baš to
non fakin stop ovo i ono o vremenu, bože sačuvaj prvi snijeg ili jedan kišni dan...svaki status na fejsbuku će biti o tome
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 21.11.2011., 12:47   #56
Jedini problem ove godine je fakat poveća suša, trebala bi jedna poštena dvotjedna kiša da to bar djelomično nadoknadi.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 21.11.2011., 12:52   #57
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Jedini problem ove godine je fakat poveća suša, trebala bi jedna poštena dvotjedna kiša da to bar djelomično nadoknadi.
da, kiša stvarno nije jako dugo padala u Zagrebu
evo sad sam i ja počela
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Old 21.11.2011., 13:12   #58
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Jedini problem ove godine je fakat poveća suša, trebala bi jedna poštena dvotjedna kiša da to bar djelomično nadoknadi.
bome, i u rijeci evo 2 tjedna nije padalo. ne sjecam se kad je bilo toliko suho u komadu
(ali naoblacilo se, tako da ce u srijedu najkasnije biti kisovito)
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 21.11.2011., 13:19   #59
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
bome, i u rijeci evo 2 tjedna nije padalo. ne sjecam se kad je bilo toliko suho u komadu
(ali naoblacilo se, tako da ce u srijedu najkasnije biti kisovito)
Na kraju ćete izvozit kišu.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Old 21.11.2011., 13:27   #60
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Na kraju ćete izvozit kišu.
novi rijecki biznis
kazu da je prosla godina bila kisovitija u ri nego u londonu :ima'l 'ko jaci:

sto je najgore, ja uopce nisam primjecivala toliku kolicinu oborina do prije par godina kad su mi ukazali na to
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:56.