Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.05.2014., 18:43   #81
Dragi svi koji trenutno uzivaju na nekom putovanju,
decko mi uskoro slavi rođendan i htjela sam ga iznenaditi s nečim posebnim. Već je x puta izvedeno, ali znam da on sigurno ne zna za ovo te da bi ga iznenadilo i razveselilo.
Finalni rezultat bi trebao izgledati ovako nekako:

S obzirom da ne znam puno stranaca molila bi ljude koji u sljedećih 3 tj negdje putuju za pomoc. Sto dalja/egzotičnija lokacija od HR to bolje. Znaci ideja bi bila slikati se kraj neke znamenitosti grada u koji idete dok držite papir/karton/nesto na čemu pise cestitka za rođendan mog dragog. Kada bi zamolili nekog lokalca da se slika s tim bilo bi jos bolje. Lice se ne mora vidjeti, moze(te) staviti natpis ispred lica ili ga jednostavno ne uhvatiti u slici ili staviti natpis npr na slona kao sto je iznad na slici.
Tko bi bio voljan pomoci molim porukicu u inbox za detalje sto treba pisati na slici ( tipa njegovo ime) jer dragi je forumas pa nebi htjela da naleti na ovo ( ajd da se zove Ivan, ali ima nebas tako obicno ime pa da nebi bilo ), a s druge stranezna me da volim izvoditi ludosti za godisnjice/rođendane...
Hvala unaprijed svima na pomoci.
ina7777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 10:38   #82
Pozdrav iz Ljubljane,a uskoro i iz Pariza.

__________________
Wherever I am
I am what is missing.
merlinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2014., 13:43   #83
Molim Vas za pomoć! Željela bih napraviti nešto ovako https://www.youtube.com/watch?v=b4pUcfuMk9Y svome nećaku Jakovu za 1. rođendan! Bilo bi lijepo kada bi napisali tako na papir/karton/tablet Sretan 1. rođendan Jakov i ispod napisali grad u kojem je fotografirano, te fotografiju poslali meni na mail, ako ste zainteresirani, molim Vas javite da Vam mogu prosljediti mail adresu.

Hvala
putovanježivota is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2014., 09:34   #84
Pozdrav iz Budimpeste, bila je to prava pustolovina, cim smo presli hrvatsku granicu vlak je stao, palo neko drvo na prugu, cekali smo vise od 7 sati, nastavili busevima I dosli u ponoc. Ne znam kakva je situacija danas ukoliko netko putuje vlakom u ove krajeve. No uz dvije boce vina koje smo pokupili na stanici in the middle of nowhere sve je teklo lakse.
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 18:31   #85
Pozdrav iz Lamezia Termi. Let kasni pa imam sat vremena free.

Sent from my HTC One using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 02:42   #86
Pozdrav iz Rio de Janeira.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 10:50   #87
Nvnk, nadam se da uzivas famo.
Ako stignes, javi se na temi Javljanja iz Brazila na pdf Sp 2014 na Nogometu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 12:22   #88
I tebi iz donjeg dijela Calicia. Hint: Sardenia.

Sent from my HTC One using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2014., 15:54   #89
Pozdrav iz buenos airesa, dva leta odvaljena,jos jedan. Ne moram ni rec kaj se vrti naa televizorima na aerodromu,vamos argentina : D
daria25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 10:27   #90
Evo i od mene pozz sa NT Beograd. Prvi puta idemo sa Pegasusom.
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2014., 19:22   #91
Istanbul šalje pozdrave hr forumašima
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 03:55   #92
Pozdrav iz Manausa. Ovo je najugodnije iznenađenje dosad. Centar, tj. glavni trg s operom i okolica, imaju šmek kakvog malog mediteranskog gradića, iako se radi o višemilijunskom gradu.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2014., 07:37   #93
Quote:
maky09 kaže: Pogledaj post
Istanbul šalje pozdrave hr forumašima


@nvnk, i tebi
Nemoj zgubiti živce sutra.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 13:06   #94
Pozdrav iz Berlina
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 15:35   #95
Pozz iz Pamukkala
maky09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2014., 19:27   #96
Lake Tahoe was najljepše pozdravlja!
__________________
Sing, baby, sing!
InterMezzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.06.2014., 11:01   #97
Ola forum, esta Barca.

Sent from my HTC One using Tapatalk
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 20:50   #98
ugodan boravak i lijep provod
__________________
Volim brusnice.
Achamiana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 23:15   #99
Pozdrav iz Caruarua. Meksičke rane iz Recifea blažim najvećom svetoivanjskom feštom na svijetu.

Brazila mi već pomalo dosta, umjesto planiranog Iguazua, ad hoc odluka, preksutra sam na Zelenortskim otocima.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2014., 23:44   #100
Steta za Iguazu ..a zasto ti je dosta Brazila? Zbog SP?
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:29.