Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2014., 03:16   #41
Quote:
lakrdija 1950 kaže: Pogledaj post
Valjda u zivotu nisam bio ovoliko ponosanm neznam s cim bi usporedio ovo... strasno. onih 30-40 sekundi vristanja iz petnih zila ispod maximira. jednom hns pederi,jednom mamicu cigane,jednom sukeru turcine,i onda mir u busu za nazad od minutu,i objava da Hajduk ne zeli izac na teren i delirij cirkus,neznam kako bi nazvao. U punom smislu rijeci Nas Hajduk! Usput,nisam neki faktor,niti mogu sto odlucivat u nasoj skupini,ali mislim da je vrijeme za totalno ujedinjenje s purgerima. mozemo imat gorcine prema njima,mozemo ih mrziti iz dna duse,ko i oni nas,ali mafija je na toliko klimavom koncu nakon milana,i ovog showa danas,da imam osjecaj da imamo posla sa grogiranim boksacem koji 11 rundi prima svakakve udarce, i ceka samo onaj zavrsni u zadnjoj. Kojeg cemo nadam se zajedno zadati. HNS MAFIJO GOTOVO JE GOTOVO!


Quote:
kuzisne kaže: Pogledaj post
svaka čast svima u hajduku na ovome. mi to nažalost od naših preplaćenih dečkića nećemo doživjeti i za to vam zavidim.
a za ova smeća više nemam nikakvih komentara, valjda kasni neka plaćica, ne znam

http://www.index.hr/sport/clanak/fan...ca/785727.aspx
Smješno je da se uopće nalaze u medijima, pa Gademzi su teška Argentina za njih.
letva od volana is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 11:42   #42
Quote:
letva od volana kaže: Pogledaj post




Smješno je da se uopće nalaze u medijima, pa Gademzi su teška Argentina za njih.
nije čudno da je baš index to objavio
kuzisne is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 11:57   #43
to je to!!! lagano smjesak ne silazi s lica. jucer je moderni nogomet dobija plesku. zkotrljalo se.. sad ce tek guba udrit po hajduku teskin naoruzanjem. al neka zato smo mi tu. nas klub je sve diga na jedan visi nivo. i sad kad smo stisli sad nepustamo do kraja. svi skupa uprit, sve grupe, i one najmanje..

HVALA HAJDUCE!!!
sumanuti is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 16:44   #44
Jučer ujutro mi padne u ruke knjiga hrvatskog filmskog redatelja Zorana Tadića - Sto godina filma i nogometa. Listam je i tu i tamo pročitam pokoji pasus i zadržim se na jednom. Autor je to pisao za Studentski list i nadnevak je 2. studenog 1970.

Quote:
Nogometna je utakmica poput kazališne predstave: bez nazočnosti publike, bez one prave publike, bez punog sudjelovanja publike - nema dobre predstave. Zalud se igrao odličan tekst, zalud se trudili glumci: ako riječ ne dopire do onih u dvorani, ako tamo nema odjeka i potpore, ako riječi ne traju u vremenu, ništa od dobre predstave! I na utakmici je slično: ako nema tko poduprijeti, ako nema tko panično viknuti: "Pazi, leđa!", ako nema onih koji će signalizirali da gol visi u zraku, da treba napadati, još samo malo izdržati, izgarati - zalud volja i znanje igrača. Ako nema onih koji su dvanaesti igrač, igrač požrtvovan i radilica a uz to i pucač ( pirotehničar op. Stari ), igrač koji nosi i iznimno inspirira sve ostale igrače, ako takvog nema - i pobjeda često izostane. Tako je to, zar bi onda postojao fenomen "vrućega" domaćeg terena? A nas, zar to nije sramota, na svakoj utakmici s "Hajdukom" u Zagrebu nadglasaji "bijeli" navijači (i ja tih godina među njima op. Stari ). Svaka im čast! Zar mislite da bi Natjecateljska komisija preinačila onih famoznih 0:3 (utakmica Hajduk - OFK Beograd op. Stari) u rezultat s terena da se kojim slučajem sve to što se dogodilo na utakmici u Splitu dogodilo nama u Zagrebu? Ne bi, uvjeravam vas. Jer mi ne bismo izašli na ulice i ne bi demonstrirali.
Nismo prisutni.
Fotokopira san taj dio, papirić stavi u žep i uputi se na Maksimir. Kako proročanski.
__________________
"Mama je u Njemačkoj, a otac plovi, od rodbine mi je tako najbliži Hajduk." - Dubravko Linić, dječak sa Cresa.
Insider 2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 17:06   #45
ONI imaju policiju iza(više isprid) sebe koja obavlja njihov prljav posa.Sad idu u obračun sa svakim od nas ponaosob, svaku i najmanju našu podružnicu će pokušat razjebat. Pa toga nema ni u Srbiji!
Ako ne dobijemo ovaj rat, ja se selim iz ove države jer ovo stvarno više nema smisla
vengo coj! is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 17:10   #46
pa zar je toliko teško pokazati javnosti da ti ljudi nemaju sudske zabrane, vidim da puno ovaca vjeruje dinamu i njihovim listama a lako se moze dokazati suprotno
Njapra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 17:11   #47
dugo, dugo, dugo pišem da jedino svi zajedno , ujedinjeni možemo srušiti ovu gamad,

svaka čast za ono jučer...sinergija kluba i navijača...tako se to radi
__________________
Što znači biti dinamovac? To je sve. Pripadnost, intima, ne formalna. Način razmišljanja. I ljubav, premda to zvuči malo patetično, ali je tako. Otkad sam počeo misliti, bio sam uvijek dinamovac i svi su moji oduvijek dinamovci". Velimir Zajec, 1982.
Dinamovac_ is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:01   #48
http://www.maxportal.hr/dirljiva-pod...-braniteljima/


Naklon do poda.
__________________
.
quadzilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:20   #49
Quote:
quadzilla kaže: Pogledaj post
Franziskaner is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 18:54   #50
ništa dečki morat čete u zbjeg u El Shatt!
Frenkki is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 19:03   #51
jedna duša , a dva tila..........napokon jucer prava slika ovoga.......
mediji ce po nama ali imamo i mi ljude koji nas razumiju......
samo skupa,a sad to jesmo, skinit cemo ih.....
bbb mrzimo , tukli smo se i tucemo se ali vrime je da informacije o mafiji kruze medu grupama.......sta nas je vise lakse cemo ih skinit....
samo jako i hrabro.......
NAŠE UJEDINJENJE ZA NJIHOVO UNIŠTENJE!!!!!
HŽV
dhvar is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 19:42   #52
Svaka čast na ono od jučer, bez ljutnje, Hajduk je dno dna poput Dinama i HNS-a, cijeli nogomet je šuplji.
__________________
Potpis
WXW is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 20:47   #53
HRT 2 Pavasovic jebe majke
__________________
što ga više lome to ga volin jače!
wb-tr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:11   #55
http://tinypic.com/view.php?pic=wqsuq9&s=8#.VHI_W4uG_-4
evo još s puta
Totalna Šteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:23   #56
Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Svaka čast na ono od jučer, bez ljutnje, Hajduk je dno dna poput Dinama i HNS-a, cijeli nogomet je šuplji.
Da bas je poput dinama, identičan
__________________
Majko Hrvatska
ŽUTI MRAVI is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:38   #57
torcida
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:39   #58
Neki kažu da je Hajduk talac svojih navijača. Ta je teza potpuno apsurdna, jer shvaća navijače kao neki vanjski element, a ne kao sastavni dio kluba - njegovu bit i jedini trajni kapital koji ima, ono što klub zapravo jest.



http://www.jutarnji.hr/pokusaj-puca-...ns-a-/1238778/

Aleksandar Holiga u Jutarnjem, naslov zanemarite...
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 21:45   #59
Quote:
wb-tr kaže: Pogledaj post
HRT 2 Pavasovic jebe majke
koja emisija, opet sam propustio.

imal kakva snimka?

Quote:
WXW kaže: Pogledaj post
Svaka čast na ono od jučer, bez ljutnje, Hajduk je dno dna poput Dinama i HNS-a, cijeli nogomet je šuplji.
Hajduk je uvijek stajo iza svojih navijača, ja se gotovo ne sjećam perioda kad nije, čak i u vrijeme Štimca i Grgića, dok dinamo od kad navijam za taj klub nikad nisam doživio vodstvo tog kluba koje je stalo iza nas navijača, pogotovo BBB. nikad, a da ne govorim ovako javno i bez sustezanja kako je to jučer Hajduk napravio za Torcidu, čak počinjem mislit da mi to nikad nećemo ni doživjet od svog kluba. ne znam zašto je to tako, da navijamo za klub koji očito mrzi vlastite naviječe i koji vlastite navijače smatra najvećim neprijateljem. nevjerojatno nešto, tako da ali to je i odraz razlike stanja sjever-jug, Split je ipak mediteranski grad koji razumje navijače dok zagreb jedan veći dio nikad nije pokazivao previše razumjevanja za te navijačke aktivnosti, ne kažem da zagreb nije plodan za navijačku supkulturu jer je, ali ipak nije to ta razina svijesti kakva vlada u splitu i dalmaciji. ne vidim zašto je problem to uočit i priznat, kad je to toliko očito. iako se i ja nadam da kad Mamić jednom odjebe, da će i kod nas stvari doći na svoje po tom pitanju. da ćemo konačno imat klub koji će stajat iza nas, i koji će razumjet da bez nas navijača nikad neće imat dušu i ono što neki klub čini "velikim" a to su navijači.

Zadnje uređivanje pieceOFme : 23.11.2014. at 22:04.
pieceOFme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2014., 22:10   #60
http://www.youtube.com/watch?v=ZYouqZVgVw8
frajebo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:16.