Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja

Putovanja Gdje ljetujete, zimujete, idete na izlete? I kako vam je bilo?
Podforum: Hrvatska i turizam, Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2015., 20:41   #21
Iz iskustva, jel cijene kod vuelinga variraju kao kod ryanaira ili su oni vise kao easyjet, kad se proda po jednoj cijeni, da dalje samo raste? hitno mi je, molim vas odgovor
ivana2702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2015., 21:58   #22
Po mom iskustvu, kao easyjet
nistaneznan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 10:24   #23
za provjeru, da li se može preko njihove app obaviti check in?
jer na njihovoj stranici navode:
Avoid queues by checking in via the app and download the boarding passes onto your mobile.
jer mene muči da li treba printati boarding pass ako je na mob? ili samo pokažem da ga imam na mob.?
end12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 11:19   #24
Ovisi od aerodroma do aerodroma. Prošle godine se za letove iz ZG nije mogao.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 11:34   #25
Koliko sam vidio za aerodrom u splitu uopce nije moguc on line check in..
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2015., 20:56   #26
Pise da se za letove iz hrvatske ne moze napravit online check in. Mislim da samo u zonama schengena
vave10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 10:22   #27
Zna li neko koliko se najranije moze napravit check in na aerodromu?
__________________
mlado staro, život cili...
acm01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:03   #28
pa 2 sata prije leta
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:18   #29
Quote:
me in honey kaže: Pogledaj post
pa 2 sata prije leta
Ponekad/ponegdje se može i puno ranije.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2015., 11:54   #30
ja sam skontala da pita za splitski, a kako znam tamo je 2 h prije ino i satipol domaći?
me in honey is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2015., 20:30   #31
Ljudi kupila sam karte i sad me kopa šta sam na mail dobila onu potvrdu a u njoj samo booking code koji kad upišem na check my trip ne pronalazi, a broja e karte ni nema e svaki put do sada kad bi kupila kartu u mailu bi dobila i te stvari ovo je prvi put da je ovako.
Jel da se brinem ili je to normalno za low cost, btw prvi put letim low cost kompanijom, čovjece sad se glupo osjecam
ms always right is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2015., 07:15   #32
Check my trip nema sve aviokompanije. Samo one koje koriste Amadeus rezervacijski sustav.
LCC kompanije imaju neke svoje rezervacijske sustave i nema ih ni na check my trip, a nemaju ni brojeva e-karti, već samo rezervacijski kod (najčešće 6 slova).
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 16:56   #33
A ima ih i koji jesu na Amadeusu, ali svejedno, kad kod njih kupiš kartu i dobiješ rezervacijski kod (od 6 slova i/ili brojki) - ne možeš to provjeriti na CMT.

Turkish je jedan takav primjer. Svaka karta koju kod njih kupiš ima i interni Turkishov kod (TK), ali i Amadeusov (1A). Oba imaju isti (opisani) format, ali su različiti. S time da će ti Turkish poslati TK kod, a 1A skriva "ko zmija noge", vrlo teško je doći do njega.
nvnk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 17:00   #34
Recimo, Etihad i Alitalia nisu na checkmytrip. Air France nije bio, ali mislim da sad jesu.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2015., 17:38   #35
Zato se sve večinom može provjeriti na službenim stranicama aviokompanija
__________________
www.putoholicari.com
Cartman is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2015., 07:09   #36
Pa i ne baš uvijek, jer te neke aviokompanije preusmjere direktno na checkmytrip. Recimo Croatia i Adria preusmjeravaju direktno na checkmytrip.
Ali u svakom slučaju uvijek je dobro prvo otići na stranicu aviokompanije.
Doduše, nije uvijek baš uspješno, odnosno treba naći pravi rezervacijski kod. Recimo, kad se karte kupuju kod edreams ili rumbo ili expedije i sličnih, često se dobiju kombinacije više aviokompanija, pa postoji više booking kodova, za svaku aviokompaniju posebno. Tad je potrebno svaki let posebno provjerit na stranici aviokompanije.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 21:19   #37
dobro, citajuci komentare po netu, moram pitat jeli iko uspio poletjeti na vrijeme s ovom firmom?
ulv is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 21:55   #38
Ne jednom. Jedna od boljih lcc aviokompanija sto se mene tice.
nukac is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 22:06   #39
skuzaj paniku, kupio sam povratnu kartu split - rim za koncert springsteena i onda odjednom vidim puste komentare pa mi nije svejedno, ubio bi se da zakasnem na to

također moram priznat da mi je sučelje kod bukiranja malo ukurcu pa moram postavit jedno očito pitanje - na šalter na aerodromu donosim isprave i isprintan booking confirmation kojeg su mi poslali na mail? pitam jer mi se nakon bukiranja otvorilo još nekoliko kategorija koje me zbunjuju tipa onaj invoice koji zahtijeva neki broj kojeg nemam.....
ulv is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2016., 10:57   #40
ideš iz splita? vidimo se na aerodromu a možda i letu
jure.motovilec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:42.