Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2015., 12:04   #41
Quote:
Maisie kaže: Pogledaj post
Koji je problem s tim atkinsom? I usput, pise li se to velikim slovom?
Problem je izbacivanje ugljikohidrata jer bez njih ne možeš živjeti, nemaš energije. Oni bi trebali činiti 55-60% prehrane. I kad se vratiš normalnoj prehrani, vratiš sve kile nazad. Mislim, Atkins je umro pretio. I da, sva imena i nazivi se pišu velikim slovom.

Ne vjerujem i nikakve posebne dijete niti imam strpljenja držati ih se. Samo malo smanjim obroke, manje slatkog i kruha, više vježbanja i sve je super.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 05.03.2015., 12:18   #42
bome, ja sam se na Dukanu stopila. a on razdvaja meso i krušne stvari, te dopušta proteine i povrće.
povećan unos mesa baš djeluje na promjenu mirisa, dobila sam grčeve u nogama i sve se vratilo nakon što sam stala.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 05.03.2015., 12:21   #43
Ja imam desetljećima problem s grčevima u nogama, uspješno sam ga riješila jednim šumećim magnezijem na dan, pošto je upravo manjak Mg krivac za grčeve
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 05.03.2015., 12:23   #44
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
bome, ja sam se na Dukanu stopila. a on razdvaja meso i krušne stvari, te dopušta proteine i povrće.
povećan unos mesa baš djeluje na promjenu mirisa, dobila sam grčeve u nogama i sve se vratilo nakon što sam stala.

Meni nije jer sam izdržala do one zadnje faze i postupnog vraćanja na normalnu prehranu.
Dugo dugo je držalo ali sam se i dalje držala tog režima, manje ugljkohidrata i masti nego bi htjela. Zobene rules
Panika je samo kad popustim kolačima i tjestenini u količinama koje zadovoljavaju moje seksualne apetite
Gilda. is offline  
Old 05.03.2015., 12:28   #45
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ja imam desetljećima problem s grčevima u nogama, uspješno sam ga riješila jednim šumećim magnezijem na dan, pošto je upravo manjak Mg krivac za grčeve
čuj, ne znam jel možda bilo manjka magneziija u mojoj prehrani, ili je bilo manjka šećera ili je bilo viška mesa.



Quote:
Gilda. kaže: Pogledaj post
Meni nije jer sam izdržala do one zadnje faze i postupnog vraćanja na normalnu prehranu.
Dugo dugo je držalo ali sam se i dalje držala tog režima, manje ugljkohidrata i masti nego bi htjela. Zobene rules
Panika je samo kad popustim kolačima i tjestenini u količinama koje zadovoljavaju moje seksualne apetite
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 05.03.2015., 14:18   #46
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Ja imam desetljećima problem s grčevima u nogama, uspješno sam ga riješila jednim šumećim magnezijem na dan, pošto je upravo manjak Mg krivac za grčeve
Ne volim šumeće.
Krknem jednu tabletu i nema zaigranog oka i grčenja mišića u potkoljenicama.
Dlapek is offline  
Old 05.03.2015., 15:32   #47
Hej cure vidjela sam link oglasa decko se doista potrudio; zna znanje!
Kalimero2311 is offline  
Old 05.03.2015., 19:22   #48
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
super mi je kako je Nives u Lisinskom problem, a summit HDZ-a nije.
Onaj u Savskoj?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 05.03.2015., 19:37   #49
Quote:
slafko kaže: Pogledaj post
Onaj u Savskoj?
da
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 05.03.2015., 19:38   #50
A di su im šatori?
__________________
"And that is the most important topic on earth: peace. What kind of peace do I mean and what kind of a peace do we seek? Not a Pax Americana enforced on the world by American weapons of war. Not the peace of the grave or the security of the slave. I am talking about genuine peace, the kind of peace that makes life on earth worth living, ..."
slafko is offline  
Old 05.03.2015., 21:47   #51
Rastave na iranski, sad bilo na tv-u. Koji kuki?
Nemam pojma o rastavama. Ali tamo, ako se žena preuda gubi pravo na djecu. Djecu može zadržati jedino ako se rastavi od novog muža. Žena tipu koji je glavni za rastave govori da ga ne voli, da joj je lagao za godine, da je ne može usrećiti a on je pita kako to zna. Neki mlađi će možda biti gori od njenog muža. Zatim, sastaju se članovi s ženine i muškarčeve strane doma i onda raspravljaju o rastavi. Sramota, blablabla, žena je oštećena ako nije više djevica a on se uvijek može oženiti, blablabla. Mislim i da se žena odrekne svega da se može udati za novog muškarca. A ako se uda za novog muškarca, to je vjerovatno iz požude.

Pa jebote. Oprostite, otkrivam vam toplu vodu ali jednostavno sam fasciniran.
piki is offline  
Old 05.03.2015., 22:02   #52
Quote:
Kinder Pikachu kaže: Pogledaj post
Rastave na iranski, sad bilo na tv-u. Koji kuki?

Pa jebote. Oprostite, otkrivam vam toplu vodu ali jednostavno sam fasciniran.
Preporuka!
__________________
Me. But prettier. And naked. ;)
Malo Derište is offline  
Old 05.03.2015., 22:06   #53
Hvala. Pogledat ću u skorije vrijeme.
piki is offline  
Old 05.03.2015., 23:09   #54
Jel vjerujete da se koncentraacija može izvježbati? Jel netko probao?
nalij pero is offline  
Old 05.03.2015., 23:46   #55
Pročitala sam kontracepcija. Izgleda da sam ja uzaludan slučaj.
klonka is offline  
Old 06.03.2015., 00:01   #56
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Jel vjerujete da se koncentraacija može izvježbati? Jel netko probao?
Naravno, ako uključiš mozak, no to još nisam probao ... količinom raznovrsnog znanja utjećeš na prepoznavanje situacija, no upit je što misliš pod koncentracijom .. stavila si dva a.
Kada nešto radiš naprimjer i ne ide ti, ili treba brzo nešto napraviti bez obzira na okolnosti?
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Old 06.03.2015., 00:22   #57
pa i kontracepcija se vježba, šta
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is online now  
Old 06.03.2015., 02:54   #58
Quote:
Pješčani sat kaže: Pogledaj post
pa i kontracepcija se vježba, šta
Vadjenjem na vrijeme?
__________________
dinamo
Angry Bird. is offline  
Old 06.03.2015., 07:01   #59
Quote:
klonka kaže: Pogledaj post
Pročitala sam kontracepcija. Izgleda da sam ja uzaludan slučaj.
I ja sam tako pročitala! Rano je.
Scarlett_O_Hara is offline  
Old 06.03.2015., 08:24   #60
Quote:
Malo Derište kaže: Pogledaj post
odličan film
isadora w. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:04.