Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 15:43   #81
MPA nastavlja svoju plovidbu! Isplaćeno preko $30 milijuna!!!

Total Members: 262,171
Payouts: $30.169.688,79
Alexa Rank: 2803
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 21:26   #82
Imam dojam da ljudi baš i ne znaju točno što je MPA pa evo moj review.

MyPayingAds je platforma za reklamiranje, nije investicijski site. U pogonu je već skoro dvije godine. Na MPA se kupuju AdPackovi i tako sudjelujete u dijeljenju dobiti. Ta dobit ovisi o prodaji paketa reklama na stranici i varira od 1% do 2.5%. Trenutno svaki AdPack daje nešto ispod 2% dnevno od svoje vrijednosti.

Postoji četiri vrste AdPackova.
U Planu 1 cijena za jedan AdPack je $5 i on vam donosi 2 PPC baner klika i 100 kredita za vaš website, te donosi prinos od 120% kroz, trenutno, nekih 65 dana. Možete imati maksimalno 100 AdPackova u Planu 1.
Plan 2 - cijena za jedan AdPack je $10. Donosi vam 4 PP baner klika i 200 kredita za website. Isto je povrat od 120%. Tu isto možete imati maksimalno 100 AdPackova. Cijena da možete kupovati u ovome Planu je $10.
Plan 3 - AdPack po $25. Donosi 10 PPC baner klika i 200 kredita za website, isto povrat od 120% i maksimalno 100 AdPackova. Cijena ulaza je $30.
Plan 4 - AdPack po $50, donosi 20 PPC baner klika i 1000 kredita za website, povrat 120% i možete imati neograničen broj AdPackova. Cijena ulaza je $60.

Možete kupiti AdPack iz bilokojeg Plana.
Ne postoj re-purchase pravilo. Novac koji imate na stanju možete koristiti za kupnju novih AdPackova ili ga isplatiti. Minimalni dnevni iznos za isplatu je $5, a maksimalni $200.
Da bi vam AdPackovi zarađivali, potrebno je pogledati 10 reklama dnevno.
MPA nije neki program s kojim ćete se brzo obogatiti, već dugotrajni site od kojeg možete imati višestruku korist u vidu zarade, ali i reklame svoje stranice.

Odnedavno postoji nov način isplate koju dobijate za svoje referale. 10% dobijete ako vaš referal uplati novac s nekog procesora i to ide u Leaders Commision. Taj novac se može isplatiti u neograničenom iznosu. Ako vaš referal kupi novi AdPack s novcem koji je dobio od prijašnjih AdPackova dobijate 5% naknade i taj novac ide u Commision Balance i služi samo za kupnju novih AdPackova ili za kupnju neke reklame na stranici.

Ako se učlanite preko mog linka ja vam vraćam 10% na SVAKU vašu uplatu, znači sav novac koji dobijem u Leaders Commision vraćam onome tko je uplatio. Naravno, bilo bi dobro da me kontaktirate tako da znam na koju adresu da pošaljem novac. Kontaktirati me možete ovdje preko PM, preko facebooka ili na mail [email protected].

Trenutna statistika:
Payouts : $31.166.078,03
Total Members: 268.071
Alexa Rank : 2716

Brojke govore sve. MyPayingAds je najbolji program koji se može naći na internetu!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 00:57   #83
Mislio sam da to nije moguće, no nakon ovog Hangouta još sam uvjereniji da će MPA još godinama isplaćivati svojim članovima. Uday i njegova ekipa su, definitivno, nešto posebno!
https://www.youtube.com/watch?v=4lQq...ature=youtu.be

Ljudi, nemojte više gubiti vrijeme i novac. Priključite se najboljem programu koji je ikad bio na internetu!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2017., 15:10   #84
Trenutna statistika:

Payouts : $33.334.499,84
Total Members: 279.122
Alexa Rank : 2510

MPA i dalje plovi mirno dalje. Isplate uredne i redovite, broj članova se svakodnevno povećava, Alexa Rank nezaustavljivo pada ...

Od novosti, uskoro je druga obljetnica MPA i priprema se veliko slavlje pa ako netko želi ići u Singapur: https://www.eventbrite.co.uk/e/mypay...929898?aff=es2
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 22:47   #85
Quote:
melodic.haze kaže: Pogledaj post
Moti i dalje ko oni religijski fanatici.

Pa i MPA će kolapsat pitanje je samo kad, valjda je lik složio neki model koji se da održat na dulje od mjesec dana, tj očito je, al na kolko?

Mislim da je prekasno ikome da ulazi sad.
Napisano 08.01.2017.

Da ste tog dana ušli u MPA , prvo bi odmah dobili 10% uloga nazad od mene i da ste si svaki dan isplaćivali dnevnu zaradu dok si ne isplatite ostatak od 90% uloga, sad bi lijepo razmišljali jel povući i ostatak od zarade AdPackova ili ići na kupnju novih AdPackova i pričekati nekoliko mjeseci da se broj AdPackova popne na neku pristojnu veličinu. U najgorem slučaju bi bili na nuli. Izgubili bi nekoliko minuta dnevno koliko je potrebno za obvezatno gledanje 10 reklama.
No, niste to učinili i sad, opet, mislite da je prekasno za ulazak ...

Space shuttle zvan MPA putuje sigurno dalje neovisno jel ste vi unutra ili ne.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 05:19   #86
Dobar si Moti nema šta.

Šta nisi napiso da su mogli bez ulaganja zaradit dosad za kiflu? I to bez čokolade, onu suhu, što moraš kod kuće napunit nečim.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 10:20   #87
Ok je MPA, međutim ne treba gledati sve samo kroz novce tj zaradu na paketima. Treba gledati malo širu sliku.

Ovakav sistem zarade je više za ljude koji imaju već neke online poslove i koje prezentiraju preko svojeg bloga ili web stranice.

Na MPA će dobiti posjetu, a novac utrošen na reklamiranje će biti vraćen i još k tome nešto će zaraditi.

No postoji vjerojatnost da će puno više zaraditi ako im se netko ozbiljan u online poslu upiše na njihovu email listu ili registrira u neki program online zarade koji reklamiraju na svom blogu ili web stranici.

Traffic = money.

Naravno ima hrpa rev shareova ali MPA je ipak taj koji odskače od svih ostalih. Ja isto koristim traffic sa rev shareova s vremena na vrijeme i bude rezultata. Ima naravno i besplatnih traffic sustava, ali uglavnom bolji rezultati dolaze sa rev shareova jer su posjetitelji ljudi koji su spremni uložiti novac u online zaradu.

Ja više volim aktivni način zarade na netu, a ne pasivni. Ali definitivno koga zanima pasivni način MPA je jedna od najboljih preporuka.
deckozgslavonac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2017., 22:27   #88
@melodic.haze, lijepo te molim ili napiši nešto smisleno ili nemoj ništa pisati. Gdje sam napisao da se u MPA može zaraditi bez ulaganja?! A u biti se može ako se nađu dobri referali, no to je neka druga priča. Jel si ti svjestan da, možda, netko nije ušao u MPA zbog tvog posta i samim time nije ni ostvario potencijalnu zaradu? I sad ćeš ti, opet, napisati da je kasno za ulazak. I onda ću ti ja nakon 50-tak dana podebljati taj tvoj post i tako ćemo se vrtjeti u krug ... Zanemari te svoje negativne osjećaje koje imaš prema meni, ukucaj MyPayingAds review u google, pogledaj na YouTube što ima o MPA, idi na MMG forum ... I onda ćeš i sam shvatiti koliko si u krivu.

@deckozgslavonac, da, u pravu si. MPA, u biti, i je platforma za reklamiranje. No, koliko je to značajno prosječnom Hrvatu. Misliš da ima vremena, znanja, pa i novca da radi landing pages i pravi si e-mail listu? Koliko sam uspio shvatiti, većina ne misli provoditi cijele dane za kompjuterom i dovoljno im je da zarađuju da imaju za režije. Eto, traženi program je tu. Samo da si još ubace u glavu da moraju nešto i uložiti da bi mogli nešto i zaraditi.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 02:05   #89
Isto su rekli za Paidverts, isto je rečeno za svaki piramidalni rev share momak.

Vrtimo se u krug. Tko želi uložiti u program koji se MORA raspasti kad tad? Hoće li stići zaraditi prije raspada? Mislim da se većini ne riskira.

I dobro je da ne uđu zbog mog posta, ne ulazite u piramide ljudi moji...
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 09:41   #90
@melodiv.haze, ti uspoređivaš MPA i PV!? Govoriš da je MPA piramida!? Jel ti uopće znaš što je Ponzijeva shema? Jel znaš pripncip rada MPA? Očigledno ne, jer ne bi pisao takve idiotarije. Već sam te jednom zamolio, ili piši smisleno ili nemoj uopće pisati na ovoj temi. Volim kvalitetnu raspravu, ali, očigledno, da joj ti nisi dorastao.

Trenutna statistika:

Payouts : $34.308.353,18
Total Members: 283.855
Alexa Rank : 2453

Uday Nara je u jednom Hangoutu rekao da je MPA tek na 1% od onoga kakve on i njegov tim imaju zamisli za MyPayingAds. Pogledajte impresivne brojke koje stoje iza MPA i koje svakodnevno rastu i prestanite više čekati ako želite nešto zaraditi preko interneta. Ako ne želite, onda je to sasvim druga priča ...
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 15:18   #91
Jel znaš pripncip rada MPA?

Piramida koja tjera ljude da ulažu dio nazad i ne withdrawaju previše da se ne uruši brzo kao ostale piramide?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 17:32   #92
Nisi u pravu. Nema re-purchase pravila u MyPayingAds. Možeš si kompletnu zaradu od AdPackova isplatiti. Informiraj se!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:24   #93
Shvaćaš da ti to ne ide u prilog priči...?
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 23:17   #94
Kakvoj priči? Nemam pojma o čemu ti pišeš, a, vjerojatno, niti ti sam! Znam da sam to već napisao, no ovo je definitivno moje zadnje obraćanje tebi. Iskreno mi je žao što si iznevjerio prijatelje na PV, no to nije razlog da mrziš sve ostale internet programe, pogotovo ne nešto neponovljivo kao što je MyPayingAds.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2017., 15:41   #95
Trenutna statistika:

Payouts : $35.356.930,72
Total Members: 288.044
Alexa Rank : 2448

Dakle, u MPA stvari i dalje odlične!

No, što se mene tiče, tužan dan danas. Zbog lošeg financijskog stanja (nezaposlenost) primoran sam si početi isplaćivati s računa MPA. Tako da će moj san o $200 po danu morati malo pričekati. Upravo sam si isplatio $10 na Coinbase. Javim kad sjedne.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 16:27   #96
Stigla isplata od utorka.

http://tinypic.com/r/b5ktvp/9

Da bi vidjeli sliku, kliknite na Zoom koji se nalazi na lijevoj strani. Ne znam drugačije napraviti.
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 17:48   #97
Novi ogromni korak je učinjen u MPA. Više od 300.000 ljudi je učlanjeno u MPA!!!

Trenutna statistika:

Payouts : $38.179.629,92
Total Members: 300.380
Alexa Rank : 2427
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2017., 16:40   #98
Trenutna statistika:

Payouts : $39.857.257,51
Total Members: 307.482
Alexa Rank : 2452

I dalje sve odlično u najboljem programu!
No, razlog ovome postu je da je danas u Singapuru održana slavljenička večera povodom druge obljetnice MyPayingAds. I na njoj je Uday održao govor. Govorio je o počecima, problemima, ali se osvrnuo i na budućnost gdje je rekao da neprestano traže kako da poboljšaju MPA i povećaju prihode. Rekao je da će MPA u 2017. doživjeti nekoliko velikih promjena koji će ove brojke koje sam napisao gore povećati nekoliko puta.
No, najzanimljivije je bilo na kraju. Izišao je veliki logo na kojem je pisalo "SOMETHING BIG IS COMING". Nije odao previše detalja, samo je rekao da će biti u pogonu za 2-4 tjedna. Nema sumnje da će to biti velika platforma koja će još više pomoći razvoju MPA!
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 10:32   #99
Još jedan veliki doseg je ostvaren u MPA! Ukupno je isplaćeno preko $40 milijuna!!! To može samo Uday Nara i njegov tim!

Trenutna statistika:

Payouts : $40.070.138,64
Total Members: 308.941
Alexa Rank : 2457
__________________
Bibox
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2017., 00:41   #100
Kakav Hangout!!!

https://www.youtube.com/watch?v=pGEO...ature=youtu.be

Kao što je bilo i najavljeno na proslavi 2. rođendana, MPA će doživjeti promjene koje će omogućiti dugotrajnu stabilnost programa.

A promjene su:
- uveden je limit za isplatu. Maksimalni iznos koji si možete isplatiti će biti do 2 x iznosa koji ste uplatili.
- ograničenje na iznos AdPackova. I to u Planu 1, 2 i 3 ostaje 100 AdPackova. Plan 4 nije više neograničen, nego sada je maksimalni iznos 1200. I uveden je Plan 5, koji je isti Planu 4, zbog ljudi koji su došli do maksimalne dnevne isplate od $200 po danu i u Planu 5 maksimalni iznos AdPackova iznosi 1000.
- naknada za uplatu i isplatu preko Bitcoina od 2%.

Sad se javljaju samoprozvani lideri i trolovi svih vrsta i govore da je ovo kraj za MPA. No, oni nagoviješćuju takav scenarij već dobrih 15-tak mjeseci odkad je PayPal prekinuo suradnju s revshare programima. Tako da se ne treba puno obazirati na njihovo mišljenje.

Istina je da će ovo omogućiti da milijuni dolara uđu u MPA! I samim time Uday i njegov tim su osigurali godine i godine rada ovog izvrsnog programa. Još su u Hangoutu najavili nove proizvode u skorije vrijeme koji će povećati dobit i osigurati dugotrajnu stabilnost. A Uday je, ponovno, najavio jedan super proizvod na koji je posebno ponosan. Definitivno MPA stvara povijest!

Ako još uvijek promatrate po strani i niste sigurni jel ući ili ne, ovo bi vas moralo potaknuti za ulazak. Jer, kao što sam gore napisao, s ovim promjenama MPA si je osigurala tonu novca i samim time godine rada. A, što će tek biti kad zažive ovi najavljeni proizvodi ...
Nemojte čekati političare da vam riješe probleme, već si sami osigurajte bolju budućnost uz pomoć MPA!
__________________
Bibox
Moti is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:08.