Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.08.2016., 21:44   #61
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Upravo tvoje karikiranje s wc daskom odlicno opisuje njene razloge.. 😆
Razloge (globalno, moja pasivnost u nekim stvarima) promjenio sam doslovno preko noci.
To nju ne zanima..
Nitko se ne mijenja preko noci.
Mozda tvojoj zeni ne odgovara da vasu djecu odgaja tvoja mama?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:44   #62
Quote:
Salammbo kaže: Pogledaj post
Vjerujem da si sposoban promijeniti se preko noći, ali na dulji rok? Mijenjaš se na silu pod prijetnjom razvoda.

Ovo boldano - kako procjenjuješ svoje sposobnosti da se sam brineš za djecu ako budu dodijeljena tebi? Imaš li dovoljno elana za to?

Inače, mislim da je djetetu koje kreće u prvi razred to dovoljna promjena i mogući izvor stresa, a tek još razvod roditelja, promjena prebivališta.... Užas. Samo da se vas dvoje uspijete civilizirano dogovoriti....
Probudio sam se iz "zimskog sna".
Ona me probudila.
Krivo mi je što nije ranije, makar u ljutnji spomenula razvod, onako, da me trgne.
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 21:54   #63
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Nitko se ne mijenja preko noci.
Mozda tvojoj zeni ne odgovara da vasu djecu odgaja tvoja mama?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Procitao/la koji su to detalji koje sam ja promjenio? Mislis da bih, naprimjer, se "usudio" opet reci da se meni "ne da" ic na neki rodjendan, npr?
Obitelj mi ipak previše znači.
Bila je, usudim se reci u boljim odnosima s mojom mamom nego ja.
Nije imala nista protiv nje, znala je cuvati djecu kada bi vrtic bio na GO, ili bi netko bio bolestan i sl, bez ikakvih problema, naravno baka servis prisutan i kada bi mi nekud otisli bez djece itd..
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:00   #64
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Negativno po mene.
Da se razumijemo, nisam ni ja izlazio i sl.. Nisam taj tip alkohol, izlasci, zene, nogomet.
U vezi smo od 2001, u braku od 2008.
Ja sam oduvijek bio "takav".
Nikada nisam dobio konstruktivnu kritiku niti smo se znali konstruktivno svađati kada bi do neke svađe došlo, to je bilo čisto međusobno optuživanje, dan šutnje dok netko ne popusti.
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Probudio sam se iz "zimskog sna".
Ona me probudila.
a gle...ovako ja to vidin.
jebote ti si 6 godina prakticki svaku brigu oko dice prepusta njoj.
dodjes s posla, jebiga, daj nesto pojest, zalegnes na kauc.
pa malo tv...pa onda sta je za veceru.
dica u medjuvremenu skacu njoj po glavi, ti samo daj zeno, jel ih mos malo smirit....itd itd
i jedini komentar na to sve je "takav sam".

ona ti je vjerovatno pokusavala i ukazat na to da joj je pun k. da to nisu samo njena dica nego i tvoja.

sad odjednom kad se skupila i "priko noci" otisla, skupila njih, sad si odjednom progleda i sad bi se brinia o dici po svaku cijenu jer ti je doslo iz guzice u glavu.
6 godina ladis jaja pod izgovorom, takav sam, to je znala i prije

kuzin da ti je sad tesko za popizdit jer si valjda skuzia kakav si debil bia.
da bi sad tia i nju vratit i dicu. da ti je tesko kad pomislis kakav ce kaos sad bit dici od zivota.
al nemos priko njih pokusavat vratit nju.

a i s obziron na to sta si sam reka, ne kuzin po kojoj osnovi ce sud tebi dodjelit dicu kad ona iznese svoju stranu price,
unatoc blizini skole, unatoc sta im je u tvojoj kuci bia dom...mislin da

sorry al jebiga...

i da, ne bi se zacudia da se spetljala s nekim, u zadnjih par miseci, ko joj sad u ovoj fazi govori ono sta zeli ona cut, zato je i hladna prema tebi, vama i svemu skupa.
taj neko treci joj je samo da vitar u ledja da priko noci napravi to sta je.

volia bi da san u krivu, al vidia san vec slicnih momenata
__________________
“Sleep late, have fun, get wild, drink whiskey and drive fast on empty streets with nothing in mind but falling in love and not getting arrested.” H.S.T.
Jack Daniel is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:00   #65
Iz Tvojih postova, odgovora kao i izbjegavanja odgovora na konkretna pitanja proizlazi da Tebe djeca u Vaśoj prići interesiraju kao asevi u igri za nastavak partnerstva.

Radi dobra djece mani se toga, jer djeca nisu igraćke niti karte u igri nego mala żiva bića kojima je potrebno mnogo pażnje i ljubavi -viśe nego odrasloj osobi.

Djecu najbolje ostavi pod skrbniśtvom majci (ako znaś da je dobra majka) a sam nastoj da Vaś rastanak bude śto pametniji i bezbolniji radi Vas svih.

Ako żeliś da spaśavaś partnerstvo ne ćini to djecom nego direktno sa njihovom majkom.

Prespavaj se i na miru razmisli s rukom na srcu, da li bi mogao skrbiti djecom i kako dugo, kao i da li zaista żeliś dobro za Vaśu djecu ili możda za sebe samog.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.

Zadnje uređivanje Benny : 18.08.2016. at 22:10.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:08   #66
Quote:
Jack Daniel kaže: Pogledaj post
a gle...ovako ja to vidin.
U cijelini mudar post od rijeći do rijeći te ga potpisujem s obe ruke.

Autoru teme proćitaj taj post na miru i polako par puta jer u njemu je mudrost i istina kojoj możda u ovom momentu bojiś se ili ne żeliś pogledati u oći.

Kada ju pogledaś mislim da ćeś lakśe i bolje misleti te nadam se i postupiti za dobro Vas svih a pogotovo djece.
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:16   #67
Jack...
To sto pise, u globalu je tako.
Ne toliko drasticno, nije tako svaki dan ili svaki put, ali, globalno je tako.
Od toga ne bjezim, zbog toga se kajem, nudio sam joj apsolutnu promjenu.
Ako je i govorila o tome, jako je lose komunicirala sredstvom napada, pa bi ju kao samoobrana docekao kontranapad.
Shvacam kako to nista nije bilo u redu, a ne mogu shvatit da nakon tolikog niza godina ne postoji još ona jedna jedina šansa.

Post iznad spominje izbjegavanje odgovora, pa bih molio ponovo vidjeti pitanje.. Nije bilo namjerno.

Ne tako davno mislio sam kako bi za djecu mozda bilo pametnije zivjeti s mamom, uz (skoro) svakodnevno viđanje sa mnom, te da spavaju kod mene i nekoliko puta tjedno.
No, razmisljajuci sada o školi, o tome kako bi kćer kod nje morala biti sama, to ne mogu prihvatiti.
Nije to ništa "preko djece", nego je to zbog djece..
Npr da njena mama da otkaz, ok! Imala bi s kim bit! Ali, to se nece dogodit.

Nevezano, majka se veceras trebala vratiti s puta, kako se nisam ja cuo s njom nego kcer, dogovor je bio da ce doci veceras po njih. Maloprije stize poruka kako je tek sad krenula iz zg, te ce doci sutra po njih u vrtic.
Dakle, imala je vremena naici i u zg iz splita da probaulja, ostavivsi djecu u cekanju.
Srecom, pa su oni bili izmoreni i zaspali vec...
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:18   #68
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Ma, djeca su na prvom mjestu.
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Često nisam htio pricuvati djecu kada bih dosao s posla da ona ode sama u trgovinu npr, nego je to obavljala s djecom
Cesto mi se tako nije dalo ic setat s njima do grada, do igralista u susjedstvu i sl.
Koji si ti lik.

Nije ti se dalo "pričuvati" vlastitu djecu da ona ode u trgovinu, a sad bi da žive s tobom.


Pusti ženu na miru, poželi joj sreću, i shvati ovo kao poziv da se trgneš i prestaneš biti šupak prema svojoj djeci. Brak si popušio, s njima još stigneš imati lijep odnos, ako napustiš veleban plan da ih koristiš kao sredstvo manipuliranja ženom i ako ih kad budu kod tebe ne iskipaš svojoj mami.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:20   #69
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Procitao/la koji su to detalji koje sam ja promjenio? Mislis da bih, naprimjer, se "usudio" opet reci da se meni "ne da" ic na neki rodjendan, npr?
Obitelj mi ipak previše znači.
Bila je, usudim se reci u boljim odnosima s mojom mamom nego ja.
Nije imala nista protiv nje, znala je cuvati djecu kada bi vrtic bio na GO, ili bi netko bio bolestan i sl, bez ikakvih problema, naravno baka servis prisutan i kada bi mi nekud otisli bez djece itd..
Pricitaj si sto si napisao na ovoj temi i malo se zbroji.
Sest godina nisi htio pricuvat djecu, otic s njima u park ni u kino i pustao si da zena snosi sav teret brige za njih. I imas obraza reci:
A) da njeni razlozi odlaska nisu opravdani
B) da si se promijenio preko noci
C) da ti obitelj previse znaci
D) da bi djeci bilo bolje s tobom.


Reality check: NE, NE BI.

Curica tek krece u prvi razred i bolje da krene tamo gdje ce po novom zivjeti. Zena ce vjerojatno za njih rijesiti dadilju ili neku drugu vrstu cuvanja, obzirom da se do sada za njih sasvim dobro brinula.

Razumijem zenu - pasivna si trutina koji nece pomoc, a seres joj kad si priusti neku sitnicu. Pet pari cipela koje si joj sad kupio iz ocaja nece te iskupiti za tvoj katastrofalan karakter koji je trpila godinama.

I da, naravno da mislim da bi se "usudio" opet reci da ti se "ne da" i to unutar dva mjeseca od kad bi se vratila nazad. Cim bi se stvari izgladile, opet bi krenuo po starom. Ljudi se NE mijenjaju preko noci.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:22   #70
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Koji si ti lik.
Nisi citao/la o promjenama koje sam ja u kratkom vremenu uspio postici?
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:24   #71
Quote:
chocolatecookie kaže: Pogledaj post
Koji si ti lik.
Ne vidim niśta smjeśnog u ovoj prići
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:29   #72
Ako Ti je zaista stalo do oćuvanja partnerstva i obitelji probaj nagovoriti suprugu da odete u braćno savjetovaliśte.

Ako prihvati znaći da ona joś vidi neki traćak svjetlosti u tunelu za Vaś brak i obitelj.

Ako ne prihvati znaćilo bi da ne i da vrlo teśko, da bi njeno miśljenje pod tim pogledom promijenilo bilo śto
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:38   #73
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Nisi citao/la o promjenama koje sam ja u kratkom vremenu uspio postici?
Ti stvarno mislis da je to dovoljno? Stvarno?

Ono kaj ja vidim da si u kratkom vremenu pistigao je:
1. ucjenjujes je preko djece
2. vrijedjas je da se nije o njima sposobna dobro brinuti (zar stvarno imas obraza nakon svog briljantno neuspjesnog pokusaja roditeljstva)
3. vrijedjas je kupovinom cipela zbog kojih bi ti ona kakti trebala sva sranja zaboraviti
4. ponasas se krajnje beskicmenjaski i oportunisticki - radis stvari kojima ju mislis vratiti nazad, bez da si uistinu pokusao shvatiti zbog cega je otisla (nije sigurno zbog cipela, frende, iako si ti to izjednacio sa spustanjem wc daske )
5. ljutis se na nju sto nije uvidjela u tjedan dana gmizanja pod prijetnjom razvoda da si se iz temelja promijenio
6. vrijedjas njen intelekt ocekivanjem da ce ti ovakav stunt preko ledja djece upaliti kako bi je vratio nazad.



Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:41   #74
Ova citirana poruka je nestala?
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Pricitaj si sto si napisao na ovoj temi i malo se zbroji.
Sest godina nisi htio pricuvat djecu, otic s njima u park ni u kino i pustao si da zena snosi sav teret brige za njih. I imas obraza reci: SA ZENOM NISAM ISAO U KINO SVAKI PUT KADA BI ONA HTJELA JER FILMOVA IMAMO I KOD KUCE, KINO JE U DRUGOM GRADU, TO JE BIO MOJ IZGOVOR. SA KCERKOM SMO ISLI U KINO ZAJEDNO, JER TO JE ZA NJU IPAK DOZIVLJAJ.
A) da njeni razlozi odlaska nisu opravdani NE, JER SU SE DOGODILE VELIKE PROMJENE. BILI BI OPRAVDANI DA SU TO STVARI KOJE SE NEMOGU POPRAVITI, ILI KOJE SAM JA POKUSAO POPRAVITI NEKOLIKO PUTA, PA NA KRAJU OPET NISAM. DAKLE, NISTA NISMO POPRAVLJALI - DO SAD (kada je kasno)
B) da si se promijenio preko noci APSOLUTNO DA. TO SU CINJENICE. ZA DETALJE PITAJ NA PM AKO TE ZANIMAJU.
C) da ti obitelj previse znaci APSOLUTNO!!
D) da bi djeci bilo bolje s tobom. !? JESAM LI BAS TAKO NAPISAO? SMATRAM DA BI NJIMA BILO BOLJE DA ZIVE OVDJE GDJE SU DO SADA ZIVILI. ZAJEDNO S MAMOM I TATOM. TA OPCIJA JE ZA NJIH SIGURNO NAJBOLJA. CAK DA SE JA ODSELIM U NEKAKAV STAN, DA ONI ZIVE S MAMOM OVDJE I TO SMATRAM BOLJE ZA DJECU, NEGO DA SE SELE TAMO GDJE ONA PLANIRA.


Reality check: NE, NE BI.

Curica tek krece u prvi razred i bolje da krene tamo gdje ce po novom zivjeti. Zena ce vjerojatno za njih rijesiti dadilju ili neku drugu vrstu cuvanja, obzirom da se do sada za njih sasvim dobro brinula.
NE, NECE. BAR TO NIJE REKLA. DADILJA NIJE U PLANU. NJEN IZGOVOR KAKO ONA MOZE BITI SAMA JE: "KAKO DRUGA DJECA" i "JA SAM BILA SAMA S MLADJOM SESTROM, NJU VODILA U VRTIC I ISLA U SKOLU, 2.RAZRED".

Razumijem zenu - pasivna si trutina koji nece pomoc, a seres joj kad si priusti neku sitnicu. Pet pari cipela koje si joj sad kupio iz ocaja nece te iskupiti za tvoj katastrofalan karakter koji je trpila godinama.
NISAM JOJ SADA KUPIO NIKAKVE CIPELE. NEGO KAZEM DA NE BIH VISE PRIGOVARAO ZA NEPOTREBNE SHOPPINGE. IMA PUNO BITNIJIH STVARI U ZIVOTU OD NOVCA.
I da, naravno da mislim da bi se "usudio" opet reci da ti se "ne da" i to unutar dva mjeseca od kad bi se vratila nazad. Cim bi se stvari izgladile, opet bi krenuo po starom. JA MISLIM DA NE BIH.

Ljudi se NE mijenjaju preko noci.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:46   #75
Quote:
benny kaže: Pogledaj post
Ako Ti je zaista stalo do oćuvanja partnerstva i obitelji probaj nagovoriti suprugu da odete u braćno savjetovaliśte.

Ako prihvati znaći da ona joś vidi neki traćak svjetlosti u tunelu za Vaś brak i obitelj.

Ako ne prihvati znaćilo bi da ne i da vrlo teśko, da bi njeno miśljenje pod tim pogledom promijenilo bilo śto
Bili smo u roku odmah kod psihologice, koja izmeđuostalog radi i spomenuto.
Pristala je na to, ali bez ocekivanja, samo zato sto ja to zelim i placam.
Vjerovatno zeleci mene poniziti pred nepoznatom osobom.
No, ja sam sebe sam ponizio priznajuci svoje greske, kajeć se zbog njih i sve sto sam vec spomenuo.., tako da joj nije upalilo, no i pomirenje takodjer nije upalilo, niti mrvicu.

Ma, sto se pkmirbe tice;
ja sam 99,9% siguran, kada bi ona pristala vratiti se kuci na 3mj, stvari bi se iskristalizirale, upoznala bi "novog mene" i shvatila kako se osjecaji mogu vratit ako se pruzi prilika. No, ona tone zeli pokusat i mos me j..
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:48   #76
Quote:
Lucid Mynx kaže: Pogledaj post
Ti stvarno mislis da je to dovoljno? Stvarno?

Ono kaj ja vidim da si u kratkom vremenu pistigao je:
1. ucjenjujes je preko djece
2. vrijedjas je da se nije o njima sposobna dobro brinuti (zar stvarno imas obraza nakon svog briljantno neuspjesnog pokusaja roditeljstva)
3. vrijedjas je kupovinom cipela zbog kojih bi ti ona kakti trebala sva sranja zaboraviti
4. ponasas se krajnje beskicmenjaski i oportunisticki - radis stvari kojima ju mislis vratiti nazad, bez da si uistinu pokusao shvatiti zbog cega je otisla (nije sigurno zbog cipela, frende, iako si ti to izjednacio sa spustanjem wc daske )
5. ljutis se na nju sto nije uvidjela u tjedan dana gmizanja pod prijetnjom razvoda da si se iz temelja promijenio
6. vrijedjas njen intelekt ocekivanjem da ce ti ovakav stunt preko ledja djece upaliti kako bi je vratio nazad.



Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Apsolutno zlonamjerna poruka na koju necu komentirati osim: ma kakve bozje cipele!? Nisam joj nikakve cipele kupovao wtf!? Kakve ucjene, kakvo vrijedjanje, nista mi nije jasno.
Focal84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:49   #77
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Krivo mi je što nije ranije, makar u ljutnji spomenula razvod, onako, da me trgne.
Razvodom se ne prijeti tj ne spominje ga se dok se nije spremno isti i provesti.
To bi barem bilo pametno.

Po opisanome nisi obiteljski tip, učenje i zabava sa klincima su na njenim plećima ti samo kupiš ono što je potrebno (ili delegiraš i taj zadatak njoj) i sl. Mislim da je ipak logično da djeca ostanu s roditeljem koji bolje skrbi o njima.
__________________
I can turn a gray sky blue
SubSV is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 22:57   #78
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Apsolutno zlonamjerna poruka na koju necu komentirati osim: ma kakve bozje cipele!? Nisam joj nikakve cipele kupovao wtf!? Kakve ucjene, kakvo vrijedjanje, nista mi nije jasno.
Tocno, moja greska. Dao si joj dozvolu da si kupi cipele.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
Lucid Mynx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:00   #79
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Nisi citao/la o promjenama koje sam ja u kratkom vremenu uspio postici?
To su kozmetičke promjene. To se vidi iz dviju stvari:

Kriviš nju što ti nije prijetila razvodom, iako si znao što joj smeta i nije te bilo briga dok si mislio da će to trpjeti zauvijek. Ni sad ne pokazuješ nikakvu želju da zbilja budeš dobar muž i otac, niti razumiješ da se ne pripazi na svoju djecu da te žena ne ostavi. Samo želiš da se ona vrati, ali zapravo ti nije jasno zašto je otišla, banaliziraš njene razloge i tražiš u okolini potvrdu da si ti u pravu.

Prije Velikih Karakternih Promjena ponašao si se kao da te za djecu nije briga. Sad se ponašaš kao da te za djecu nije briga.
__________________
ali i da trolam, to je moje gradjansko pravo © Natch
chocolatecookie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2016., 23:01   #80
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Ma, sto se pkmirbe tice;
ja sam 99,9% siguran, kada bi ona pristala vratiti se kuci na 3mj, stvari bi se iskristalizirale, upoznala bi "novog mene" i shvatila kako se osjecaji mogu vratit ako se pruzi prilika. No, ona tone zeli pokusat i mos me j..
Nije to lako a upravo jako, jako teśko.
Ljudi ne mijenjaju karakter nikako. Mogu i mijenjaju dio svoje maske ali isto pitanje koliko uspjeśno i na koliko dugo, da pri tome ne poćinju mućiti samog sebe a i druge.
Apsolutno sam uvjeren da bi Ti neko vrijeme postupao drugaćije nego do sada ali da li biś mogao vjećno biti tim kim nisi?
Ne bi se mućio?
Ona ne bi primjetila da je to umjetno?

U potpunosti Te razumijem da Ti je teśko a możda i pakleno teśko i da se kajeś...
Topljenik se i żilete hvaća pa Te razumijem ali razmisli o svemu koliko możeś objektivno prije svega znajući samog sebe.

Na żalost za tango treba dvoje pa ako se druga strana ne slaże djaba sve...
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:55.