Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet > Internet biznis

Internet biznis Zarada i poslovanje na Internetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.02.2017., 11:06   #21
Quote:
Korben Dallas kaže: Pogledaj post
...
Drago mi je. Meni je prijatelj preporučio jedan super i jednostavan program, pa se s tim trenutno igram. Ali drago mi je vidjeti da ide. Onda ću se definitivno okušati u ovom. ^^
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2017., 13:47   #22
To je odlično. Čestitam na prvoj prodaji. Ja osobno ništa ne reklamiram, no mnogi artisti imaju svoje facebook stranice gdje skupljaju fanove, iako mislim da jako mali broj njih pronađe kupce među tim lajkovima. Reklamiranje se ne isplati baš jer je zarada samo 4$, a od reklame za 4$ ne možeš dosegniti dovoljno ljudi da se među njima nađe i jedan kupac.

Besplatni marketing je svakako preporučan, pogotovo na početku. Možete potražiti forume, fb stranice relevantne teme, staviti na instagram, tumblr i tagirati kako spada. Neki jednostavniji dizajni za koji nemate puno tagove će više ovisiti o tome, no stvari poput recimo serije stranger things, to kupci obično sami listaju po tim stranicama kad traže nešto. Obično se nađe nešto za svačji ukus. Tako da su takve prodaje više same od sebe.

Stalno se vraćam na ovu temu i mislim da li ljudi na moj gledaju kao jednu prevaru ili scam. Ovo zbilja nema veze s time jer ne ulažete išta osim svog vremena, a na kraju nema baš neke garancije da će te išta zaraditi, to ovisi o vama samima, no nikome ne preporučam da očekuje mnogo od ovoga. Ne kažem da se ne može dogoditi, samo da je bolje početi polako, ako zaradite i 100$, to je 100$ koje prije niste imali. Ja sam imao dosta sreće s ovime, no nisam ni blizu uspješnijim ljudima koji se bave ovime. Ako vam ovo djeluje sumnjičavo, preporučam da guglate te stranice, mišljenja i sl. Te stranice imaju 100k i 450k lajkova na fejsu, jednu drži ista firma koja drži college humor a drugu je mislim osnovao jedan od suosnivača paypala tako da imaju dobru reputaciju. Ja sam kupio nešto s obje stranice i imam visoko mišljenje o obje stranice. Za dodatnu pomoć, savjete i pitanja, uvijek imate facebook grupe baš za ljude koji prodaju na te dvije stranice. Možete ih naći jednostavnim traženjem grupa kad upišete redbubble ili teepublic na fejs.
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2017., 17:29   #23
Imam par pitanja za vas koji prodajete preko teepublica i ostalih sličnih servisa.
Vidim slike od CR-a, zar se to smije to reklamirat/prodavat?
S obzirom da je porezna počela pratit račune građanima, kako sad ide sa izvlačenjem te love?
Kako ti sjeda lova?Direkt na račun ili na paypal?
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 16:22   #24
CR - u principu se ne smije prodavati. Parodija, satira, kritike i komentari spadaju u sivu zonu, no HBO će to ignorirati ako ti napraviš parodiju na njihovo vlasništvo. Isto tako će skiniti i sliku mačke ako staviš u tagove "stark". HBO je rigorozan oko toga, dok neke firme baš i nije briga, a Teepublic isto nije briga, oni se brane time da ne mogu kontrolirati cijelu platformu i da poštuju copyright tako što skinu sve što im se reporta od strane copyright holdera. Godinama prije su neke firme probali tužiti takve stranice, no izgubili su.
Ako tvoj dizajn ima tagove ili elemente tuđeg copyrighta, postoji šansa da će to teepublic skiniti (kod HBO recimo je to više nego samo šansa). No ako te to iz nekog razloga brine, uvijek možeš probati s originalnim radovima. Smješne, textualne dizajne, političke i arsty dizajne životinja, zmajeva i čega ne.

To o poreznoj nitko ne zna. Nismo znali ni prije, a sad i dalje ne znamo. Po mome mišljenju, i prije su mogli vidjeti većinu toga, pa nisu to pravo koristili osim kod sumnjivih računa, pa ne vidim zašto bi se to sada promjenilo samo zato što mogu vidjeti još više. No možeš i prijaviti i platiti porez na tu zaradu.

Većina tih stranica isplaćuje na paypal. Svaki mjesec isplaćuju zarade iznad 20$ mislim. Za druge zemlje možda postoji i Wire transfer, no payoneer mislim da ne ide kod njih, no nisam probao pa ne znam.
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:19   #25
Ok, hvala na uputama.
Prijedlozi za programe?
Osim photoshopa...Inkscape?
__________________
Barcelona i 7 patuljaka... :)
Figo_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 21:25   #26
Meni je frend preporučio Serif Draw Plus, rekao je da je jako jednostavan, a dobar. Samo se treba igrati,a nekako mi se čini da je photoshop za naprednije ljude,a ne za početnike.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2017., 00:39   #27
Photoshop je dost zeznut za naučiti, no s youtube tutorialima se svašta može.

Za textualne dizajne bi i Illustrator poslužio, a osim toga postoje i Manga studio i još par programa. Bitno je samo da program može sačuvati fajl bez pozadine, u .PNG formatu. Inaće bi na majici bila kocka ko da je netko cijeli papir isprintao, a ne samo njegov sadržaj. Ako photoscape to može, onda super.

U PS-u ti praktički samo treba text tool, brushevi i layeri. Ako crtate mišem, lakše je ako koristite shift dok vućete linije, tako možete vući linije kao da "spajate točkice".
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 13:35   #28
Update:
Vidim da ljudi i dalje znaju pitati ili poslati mi PM za ovu temu, evo da podijelim zaradu od mjeseci nakon originalnog posta.

10/16: 392$
11/16: 395$
12/16: 1145$
01/17: 1122$
02/17: 823$

Ovo u 12tom je zbog Božića, kada je prodaja uvijek viša. 11ti mjesec mi je novi rekord sada, a dio zasluge ide i tome da sam tada negdje napravio dizajn koji je nenadano postao moj best seller. Ovo nije baš slika toga kako uvijek izgleda, ovo je prikaz u najboljem periodu i kad mi se posreći. Valja zapamtiti da mi prvih godinu dana bavljenja time zarada nije prelazila 99$ mjesečno.
Ne savjetujem ikome da očekuje troznamenkastu zaradu od ovoga jer ja nisam i mislim da bi se razočarao i možda čak i odustao da je bilo tako. I nitko od mojih prijatelja koji su se okušali nisu uspjeli napraviti niti jedan dizajn. Razlog zašto je moj zarada tolika kolika je, jer meni ovo baš leži. Pratiti geek kulturu i druge artiste i njihove ideje mi je interes i to bi radio čak i da se ne bavim ovime. Što ne znači da vi ne možete postići isto ili više ako niste veliki geekovi. Svi imamo nešto što volimo, a na vama je skontati kako to što vi volite stavite na majicu.


Druge POD stranice:
Teepublic - najjednostavniji
Redbubble - veći od teepublica
Zazzle - Hrpetina produkata, nekima najbolje ide tu, no meni ne.
Society6 - zarada lošija, no i dalje postoji
DesignbyHumans - ne vole baš copyrightane stvari
Spreadshirt - nije loše, malo vuće na zazzle
cafepress - isto kao zazzle, treba platiti 1$ ili tak nešto da se otvori shop, ja sam svoj zatvorio. Ne savjetujem taj.

Dakle, prva 3 su obično najveći izvor prihoda dizajneru, svakome je drugi, meni je redbubble nekad, nekad teepublic, zazzle nikada.
Mislim da originalni art bolje prolazi na zazzle možda. Society6, dbh, spreadshirt mi mjesečna zarada često ne prelazi 30$, no ne škodi imati ih.

Daily stranice:
Ovo vam nema baš smisla govoriti, no postoji i cijela druga vrsta stranica za majice. Zovu se "shirt a day" ili "daily" stranice. To su stranice koje prodaju 2-4 dizajna dnevno i izbirljivi su koji će to biti. Plaćaju samo 1$ po prodaji, no obično prodaju puno više, pa vam zarada može biti do 700$ za taj 1 dan. Ne savjetujem vam da tratite vrijeme za sada s njima, oni biraju samo najbolje i svakodnevno odbijaju hrpetinu odličnih dizajnova. To istražite kasnije kad i ako uspostavite neki uspijeh. No te vam stranice mogu poslužiti za ideje, da vidite što se dobro prodaje.

Daily stranice su: Qwertee, ShirtPunch, TeeFury, RiptApparel, TheYetee. I da, te stranice imaju ograničen broj boja koje smijete koristiti, obično ne više od 7 zbog načina kojim se printaju.

Za ljude koji nisu umjetnici i ne znaju crtati no privlači ih ovo:
Ovo sve iznad su stvari na kojima ne može baš bilo tko imati uspjeha, treba znati photoshop, znati crtati, biti umjetnik ili geek. No postoji i druga vrsta dizajniranja majica, na kojoj doslovno bilo tko može biti uspješan. Samo treba imati volje, mozga i ustrajanosti. Ne uspiju svi u tome, no to najčešće ima veze s voljom.
Ovo je vrsta koja se može naučiti. To o čemu pričam se zove NICHE dizajneri. To su ljudi koji ili plate nekome na fiverru da im napravi dizajn ili nauče photoshop / illustrator tek toliko da mogu sklepati clipart i textove zajedno. I rade dizajne kojima ciljaju specifičnu grupu ljudi. Recimo: ljude koji vole pecanje, motore, mačke, pse, buldoge, pugove, ili ciljaju kamionđije, majke, djede, veterane, itd.
Ako vas to zanima, istražite "best niches" ili pogledajte youtube videe o uspješnim majicama. Često zarada na tim stranicama nadmaši onu s svih mojih zajedno.

Oni prodaju na 2 vrste stranica:
1. Merch by Amazon - svi znate Amazon.com, e pa prije godinu dana su lansirali svoju platformu za izradu majica. Prosječna zarada je tamo 7$ po majici prodanoj mislim, i većina top sellera su gluposti koje su trenutno aktualne. Za vrijeme izbora su bili "Nasty women vote" majice, samo taj text. Ništa više.
Da bi tamo prodavali, morate se prijaviti na Amazon i čekati 3+ mjeseci da vas prihvate i tek onda možete početi prodavati. Ja nisam tamo, meni se ta platforma i Amazon iskreno gade, no ako vas zanima, najbolji način da naučite više o tome je da se na facebooku učlanite u grupu: Merch by Amazon ili više njih.
2. Campaign stranice - Ovo definitivno ne preporučam, to je investicijski posao, di vi napravite dizajn, stavite ga na stranicu gdje vam zarada može biti 14$ po majici, dakle najviša margina zarade od svih stranica, no... vi morate reklamirati svoj dizajn sami, putem facebook adverta. Svi ste sigurno vidjeli reklamu za majicu u vašem newsfeedu gdje piše "limited edition, get it now! tag / share with a friend!" I baš vaš horoskopski znak. E, to je Marketeering, zapravo treća vrsta prodaje majica, no spada pod Niche, jer ciljaju specifične ljude, recimo: vodenjake ili ljude koji vole kamione, ili programere putem facebook adova. Ljudi time mogu zaraditi u par mjeseci, više nego sam ja zaradio u 3 godine na mojim majicama, no to je kada nekome krene i kada zna što radi. Kratko rečeno, većina ljudi ne zna što radi.
Stranice za prodaju na taj način, takozvane campaign stranice su: Teespring, Teechip, Teezily, itd.

Dakle, da sumiramo:
Ako vas zanima prodaja geeky, fanart, smiješnih i arsty stvari: potražite redbubble, teepublic grupe na facebooku. Zarada na tim stranicama je oko 4$ po majici
Ako vas zanima Niche prodaja, Merch by Amazon grupa na fb, prosječna zarada je 7$ po majici no ne možete odmah početi.
Ako vas zanima Marketeering, jedina vrsta di ulažete vlastiti novac (plaćate reklame), i imate najviše za naučiti i pročitati, no zarada je najviša po majici, oko 14$, onda googlajte o tome, posjetiti teespring, teechip i teezily stranice, te potražite grupe na facebooku za iste.

Ja se bacim prvom i zadnjom jer niche-i nisu baš moja stvar. A zarada prikazana gore je samo od prve stvari: Prodaja na POD i ponekad daily stranicama. Znam da je ovo tona texta i da sam upravo bombardirao sve vas s informacijama, no ne znam zbilja kako da pomognem ikome bez da objasnim više o tome.
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 20:37   #29
Dosta kolega YouTubera radi fan majice za SpreadShirt. Mogao bi se raspitati kolika je zarada po prodanom komadu, pa tu stavim informacije, čisto za usporedbu, ako kog zanima.
Mantel is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2017., 19:19   #30
Registrirao sam se pocetkom mjeseca preko tvog linka... Stavio sam 10 radova, ali nista od prodaje, pa me zanima savjet, sta prolazi, na sta da se usmjerim? Ne znam tko su ljudi koji kupuju, ni sta kupuju ni koliko, pa mi je tesko odrediti sta bi proslo?
canon29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2017., 09:51   #31
Quote:
canon29 kaže: Pogledaj post
Registrirao sam se pocetkom mjeseca preko tvog linka... Stavio sam 10 radova, ali nista od prodaje, pa me zanima savjet, sta prolazi, na sta da se usmjerim? Ne znam tko su ljudi koji kupuju, ni sta kupuju ni koliko, pa mi je tesko odrediti sta bi proslo?
Što se prodaje od koje teme možeš vidjeti na svakoj stranici tako da potražiš tu temu i odabereš pored prema "popular / top selling".
Ovo je što ja mislim da se najviše prodaje u mome mišljenju su Fanart / parodije na popularne serije, filmove, crtiće, stripove i igre. Parodije na albume poznatih bendova tipa iron maiden, joy division, beatles, queen,... Uvijek se prodaju i smješne i slatke stvari, no to treba znati pogoditi da bude po ukusu mnogo ljudi. Neke od najpopularnijih tema su po mome: Star Wars, Disney crtići, pokemon, star trek, firefly, Batman, Deadpool, spider man, avengersi, Lotr, Lego... a od igara: Super mario, zelda, sve iz 90s nintendo praktički. Ukratko: Nostalgija se izvrsno prodaje.

Za artsy stvari baš i ne mogu dati savijet, no popularne stvari možeš vidjeti na velikim stranicama koje biraju svoje daily dizajne: Shirtpunch, qwertee, teefury, riptapparel, theyetee, shirtwoot, itd. Zaviri na qwertee recimo i pogledaj pod "Vote" > most popular all time pa češ vidjeti za što su ljudi najviše glasali da se printa.

Za artsy stvari preporučam pogledati Threadless, koji je ogroman i daleko veći nego sve stranice koje sam nabrojao ovdje, no za tamo proći su šanse gotovo 0 pa to ni ne spominjem, a ni sam ne pokušavam.

Ponavljam: tagovi su najbitniji, pogledajte tagove uspješnih radova na sličnu temu i usporedite ih s svojima. Ako nemate dobre tagove ili malo njih, manje šanse su da će itko vidjeti vaš dizajn.
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2017., 11:11   #32
@billray

dali je dozvoljeno npr. nacrtati pa postavit face, lica itd. od poznatih osoba?
Znaci ja napravim parodiju slike od nekakvog glumca i to onda nacrtam i stavim. Dali treba na takve stvari pazit stime da su velike firme i licnosti ili agenture jako alergicne na takve stvari.

HVALA!
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2017., 22:47   #33
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
@billray

dali je dozvoljeno npr. nacrtati pa postavit face, lica itd. od poznatih osoba?
Znaci ja napravim parodiju slike od nekakvog glumca i to onda nacrtam i stavim. Dali treba na takve stvari pazit stime da su velike firme i licnosti ili agenture jako alergicne na takve stvari.

HVALA!
Parodije funkcioniraju, da. Mnogo puta sam čak vidio da su glumci oduševljeni kada netko odradi super parodiju s njihovim likom. Neki čak i šeraju na svojim twitterima i sl. sliku majice. Dok god ima neka ideja iza toga koja bi se nekome mogla svidjeti, postoji potencijal da se proda. No ako je samo nacrtano lice neke osobe, to baš ne vjerujem da bi se prodavalo. Mora biti nešto dodatno. Malo tko želi lice omiljenog glumca isprintano na majici ako nije dio neke zanimljive ideje.

Nemam baš iskustva s time, no ne bi rekao da postoji neki rizik s time. Mislim da je čak manja šansa da će netko to skiniti nego dizajn lika iz stripa/crtića. No uvijek se može dogoditi da nešto skinu. Mene to baš i ne brine toliko jer ako skinu na 1 stranici, često ostane na drugima.
A postoje i ličnosti koje je sasvim legalno staviti na majice, tipa političari čija ličnost pripada javnosti takoreći, poput dizajni s Trump-om.
billyray is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2017., 13:51   #34
Quote:
billyray kaže: Pogledaj post
Parodije funkcioniraju, da. Mnogo puta sam čak vidio da su glumci oduševljeni kada netko odradi super parodiju s njihovim likom. Neki čak i šeraju na svojim twitterima i sl. sliku majice. Dok god ima neka ideja iza toga koja bi se nekome mogla svidjeti, postoji potencijal da se proda. No ako je samo nacrtano lice neke osobe, to baš ne vjerujem da bi se prodavalo. Mora biti nešto dodatno. Malo tko želi lice omiljenog glumca isprintano na majici ako nije dio neke zanimljive ideje.

Nemam baš iskustva s time, no ne bi rekao da postoji neki rizik s time. Mislim da je čak manja šansa da će netko to skiniti nego dizajn lika iz stripa/crtića. No uvijek se može dogoditi da nešto skinu. Mene to baš i ne brine toliko jer ako skinu na 1 stranici, često ostane na drugima.
A postoje i ličnosti koje je sasvim legalno staviti na majice, tipa političari čija ličnost pripada javnosti takoreći, poput dizajni s Trump-om.
imas li kakvih vjesti i jos neke savjete u medjuvremenu?
davidigolijat is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2017., 13:44   #35
ej...

kak vam ide? ja evo vec drugi mjesec zaredom dobivam 100 i nesto sitno $.
Vecina je sa RedBubble-a. (75$)
Drugi site mi je teepublic, ali tamo mi je Disney (DMCA) skinuo nekoliko crteza pa mi je malo pala prodaja.
DesignByHumans - to prodam 3-5 majica mjesecno, ali zarada je najbolja kada se gleda po jednoj majici - 6$ po majici.
Sada sam se prijavio i na Society6 i poceo uploadati majice... tak da cu vidjeti kak ce tamo ici...
__________________
Tell me, do you bleed… you will.
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:07   #36
Quote:
Korben Dallas kaže: Pogledaj post
ej...

kak vam ide? ja evo vec drugi mjesec zaredom dobivam 100 i nesto sitno $.
Vecina je sa RedBubble-a. (75$)
Drugi site mi je teepublic, ali tamo mi je Disney (DMCA) skinuo nekoliko crteza pa mi je malo pala prodaja.
DesignByHumans - to prodam 3-5 majica mjesecno, ali zarada je najbolja kada se gleda po jednoj majici - 6$ po majici.
Sada sam se prijavio i na Society6 i poceo uploadati majice... tak da cu vidjeti kak ce tamo ici...
Bravo
Ja imam Ideje i crteze pripremljene ali premalo vremena zbog posla i ostalog da ih sa programom izradim.
Kad si ti poceo?
Ja se isto kontam prijavit na vise stranica pa gdje opali.
Pitanje, dali je moguce da prvo bacim design a tek poslje si napravim paypal konto
kad nesto zaradim? (u slucaju da bas nista nezaradim da ne otvaram bzvz konto)
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 13:16   #37
Quote:
Korben Dallas kaže: Pogledaj post
ej...

kak vam ide? ja evo vec drugi mjesec zaredom dobivam 100 i nesto sitno $.
Vecina je sa RedBubble-a. (75$)
Drugi site mi je teepublic, ali tamo mi je Disney (DMCA) skinuo nekoliko crteza pa mi je malo pala prodaja.
DesignByHumans - to prodam 3-5 majica mjesecno, ali zarada je najbolja kada se gleda po jednoj majici - 6$ po majici.
Sada sam se prijavio i na Society6 i poceo uploadati majice... tak da cu vidjeti kak ce tamo ici...
Meni lose. Stavio oko 10 radova na rb i tp ali nista, demoralisalo me je kad sam vidio da je cak i broj pregleda mizeran. Posle sam presao na teespring gdje placam fb-u za reklamu ali i tu lose.
Na granici sam da batalim a bio sam zagrijan jako. Koje radove vi stavljate, ne morate direktno reci nego uopste, u kom pravcu treba ici?
Balanar is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:36   #38
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Bravo
Ja imam Ideje i crteze pripremljene ali premalo vremena zbog posla i ostalog da ih sa programom izradim.
Kad si ti poceo?
Ja se isto kontam prijavit na vise stranica pa gdje opali.
Pitanje, dali je moguce da prvo bacim design a tek poslje si napravim paypal konto
kad nesto zaradim? (u slucaju da bas nista nezaradim da ne otvaram bzvz konto)
Ja sam poceo pocetkom godine... Radim vikendima jer isto zbog posla nemam bas vremena.. Pokusavam svaki tjedan nabaciti nekoliko majica...
A mislim da ne moras otvoriti paypal odmah... otvori ga kada zaradis nekaj...
__________________
Tell me, do you bleed… you will.
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2017., 16:54   #39
Quote:
Balanar kaže: Pogledaj post
Meni lose. Stavio oko 10 radova na rb i tp ali nista, demoralisalo me je kad sam vidio da je cak i broj pregleda mizeran. Posle sam presao na teespring gdje placam fb-u za reklamu ali i tu lose.
Na granici sam da batalim a bio sam zagrijan jako. Koje radove vi stavljate, ne morate direktno reci nego uopste, u kom pravcu treba ici?
hmm, da... ja imam puno vise radova...
190ak na teePublicu
preko 300 na redbubbleu...
30ak na design by humans
radim 6 mjeseci na tome... ali naravno ne konstantno..
Ja radim na nacin da svaki tjedan stavim nesto, pa makar neki text na majici. zato i imam tako puno radova... a ne oduzima mi puno vremena...
A onda uz to radim kompleksniji dizajn na nekim majicama - ali to potraje neko vrijeme dok zavrsim...
Da, broj pregleda je mizeran, ali nemres ni ocekivati drugacije kada su tamo milijuni radova...
Jednom cemo i mi pogoditi dizajn koji ce se prodavati kao lud...

Istrazuj sta drugi ljudi prodaju.. Upisi nesto u serach i vidi sta se prodaje. Onda odi na neciji redbubble profil i klikni na top selling u njegovom portofiliu i vidi sta taj lik najvise prodaje..
Kopiraj druge dizajne... Nemoj previse vremena trositi na razmisljane sta da napravis. Ne doslovno kopiranje, naravno, ali ako vidis neciji dizajn i mislis da ti mozes bolje, napravi to... ne mora cak niti biti bolje, nego samo da je drukcije - jbg, nekom ce se vise svidjeti tvoj dizajn...
Probaj naci toolove/pluginove koji rade posao za tebe... Ono, ucitas sliku u photoshop -> klik na plugin taj i taj - slika gotova i to je to.. Upload slike na stranicu...
Ja inace najvise radim u inkscapeu...

Sada sam malo stao s radom.. Imam neku blokadu, pa sada radim na fb stranici... Dodajem tamo sve radove sta imam.. usput malo istrazujem sta drugi rade... i tak...
__________________
Tell me, do you bleed… you will.
Korben Dallas is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2017., 13:07   #40
Quote:
Balanar kaže: Pogledaj post
Meni lose. Stavio oko 10 radova na rb i tp ali nista, demoralisalo me je kad sam vidio da je cak i broj pregleda mizeran. Posle sam presao na teespring gdje placam fb-u za reklamu ali i tu lose.
Na granici sam da batalim a bio sam zagrijan jako. Koje radove vi stavljate, ne morate direktno reci nego uopste, u kom pravcu treba ici?
Koliki ti je broj pregleda?

Evo ja napokon sklepo tri dizajna za 4 sata i stavio na redbubble i teepublic.
Na reddbubble za nekoliko sati vec kod prvog dizajna 8, drugog 4 i treceg 3 pregleda.
nisam jos ni poceo pravo nego sam se malo igrao sa gimp-om cisto da vidim.

Problem kod teepublica je da ja sam nemogu nac svoj design u searchu sa tagovima,
procitao negdje da to traje koji dan dok ti "prokljuca".

Sinoc sam poceo pa eto vidjet cu kako ce ici i javit ovdje.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.