Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.05.2017., 17:53   #1
Kuehne + Nagel - viličarist

Znam kolika bi trebala biti otprilike placa, cujem imaju organizirani prijevoz s remize, placeno prekovremeni bla bla
Ono sto me zanima je zasto svako malo imaju ponovo oglas - otpuste ljude nakon mjesec, dva pa uzimaju nove ili?
takodjer, ako netko zna kako je raditi tamo, koliko su strogi i kakvi su uvjeti rada - npr ako ne nosim zastitni prsluk hoce mi odbiti to od place kao kaznu, imaju li norme koliko cega moram odraditi, koliko su cesti prekovremeni i da li ih mogu odbiti ili bas moram doci raditi ako me pozovu, da li mogu pregovarati pocetnu placu, da li ima prostora za povecanje place nakon nekoliko mjeseci, itd.
hvala unaprijed.
__________________
peacock.. it's the cock the size of a pea :P
peacock is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 13:30   #2
Da malo dignem temu o ovom poslodavcu. Kum mi je radio kratko vrijeme tamo, njima je ušao Metro na skladište i traže često radnike i to preko agencija, za što postoji opravdan razlog. Naime rade se sve 3 smjene, rade se vikendi, puno je prekovremenih, mobing je na visokoj razini a poštivanje privatnog života je nikakvo. Na razgovoru za posao su mu upakirali sve u divno krasno, kad je došao radit kaže teška neorganizacija. Čak su mu rekli da i topli obrok ima u firmi a firma uopće nema menzu. Puko mu je film kad su ga sa odjela gdje je radio na najnormalnijoj temperaturi svako malo počeli slat na ispomoć u duboko smrznuto iako mu nikad nigdje nije bilo rečeno da će se radit u takvim uvjetima.
Nisu uopće na dobrom glasu, puno ljudi im odlazi upravo zbog takvih uvjeta pa sad ko voli nek izvoli.
normalus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:19.