Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 23:06   #1
Las Malcriadas (2017-2018)




Las Malcriadas je nova meksička telenovela koja će se prikazivati na kanalu TV Azteca .
Radi se o originalnoj telenoveli čiji scenarij potpisuju Ximena Escalante , Cesar Sierra i Carlos Madrid .
Producent telenovele je Joshua Mintz , a redatelji su Moises Urquidi i Raul Caballero .
Premijera telenovele je 06.09.2017. u terminu od 21:30 i imat će 90 epizoda .

U glavnim ulogama tj. Las Malcriadas su : Sara Maldonado ( Perseguidos ) , Cynthia Rodriguez ( Corazon en condominio ) , Ivonne Montero ( ESDLC 4 ) , Elsa Ortiz ( La fiscal de Hierro ) i Juanita Arias ( En otra piel ) .
U ostalim glavnim ulogama su : Rebecca Jones ( La Dona ) , Gonzalo Garcia Vivanco ( Tierra de Reyes ) i Ernesto Laguardia ( Amores con trampa ) .
U ostalim ulogama su : Dolores Heredia , Hector Parra , Martin Barba , Carlos Torres , Rodrigo Cachero i drugi .

Osnovica priče je potraga mlade Laure ( S.Maldonado ) za svojim korijenima nakon smrti osobe za koju je mislila da je njezina biološka majka .

Las malcriadas narra la historia de Laura, quien tras la muerte de su madre, descubre que ésta no era su progenitora. De profesión periodista y obsesionada por saber la verdad del por qué y quiénes son los responsables de la mentira con que fue criada, Laura se propone investigar el misterio de su origen.

Pronto descubre que su madre biológica trabajó en su casa como empleada doméstica y que fue enviada ahí por una agencia de trabajadoras de reputación dudosa: Dulce Hogar. Laura se hace pasar por una trabajadora doméstica y se infiltra en la agencia para descubrir que en realidad es una organización criminal de trata de personas.




Predstavljanje novele : https://www.youtube.com/watch?v=CRoqICckxck

Promo 1 : https://www.youtube.com/watch?v=AxbFgtTYXEg

Promo 2 : https://www.youtube.com/watch?v=rFoC5boQ3d8

Trailer : https://www.youtube.com/watch?v=JPOJuMcF1ps
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 16:14   #2
Ovo čudo dobro izgleda.
U nekim scenama ful vuče na Hotel; pero a mí eso no me molesta...
Mogla bih baciti okeco.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 18.08.2017. at 16:24.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 21:15   #3
Došlo je do promjene .
Novela će ipak imati premijeru u ponedjeljak 18.09.2017. u 21:30 .

https://www.instagram.com/p/BYcQIpNH...joshuamintztva

Samo mi nemojte reći da će ovo biti glavna glazbena tema .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 11:25   #4
Trailer 2

Samo se nadam da će više ići na neku temu misterije , a manje na temu kriminala . Nekako bi trenutno gledao nešto takvoga u ovom obliku .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 21:26   #5
[Kompletna naslovna]
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:40   #6
Isuse Kriste , kakve su ovo bedastoće od pjesme entrade?! :dupli.škarnicl.na.glavi:

Prema ovakvoj entradi nekako baš sumnjam da će biti misterij , što bij ja drage volje , ali mislim, okej, vrijedi pokušati. Ako ode u karikaturu ili ubojstvo-napucavanja, odoh ja
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2017., 22:51   #7
Malo je seljačija, ali ušla mi je u uho.

Mislim da budem bacio oko na ovo, barem na prvu.
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2017., 20:12   #8
Evo pogledao prve 3 epizode .
I moram priznati : veoma interesantno .
Nije da me za sada ostavlja prikovanog , ali ovo je dosta dobro .
Ima misterija koliko hoćeš .

Dobro ajde nećemo o Sari Maldonado . Meni je OK .
Rebecca Jones
Ivonne Montero
Vivanco
Laguardia - začudo nije mi odbojan .
Sebastian Caicedo
Carlos Torres Opet on .

Vidjet ćemo kako će dalje teći . Ali naravno da mora biti bogatašica / kriminalka sa utjecajem u policiji . A to je ono klasika .
Sam ambijent za sada vrhunski . Mada ona Catalinina kuća . Zar nemaju drugih u glavnome gradu ili je ta svima uvijek pri ruci .

I da , ona scena s Catalinom i sluškinjama podsjeća na EHDLS .
I iako je glavna tema pronalazak prave Laurine mame , mislim da će svima biti jasno tko je ona . Samo što joj ne piše na čelu .
lli sam u krivu . Vidjet ćemo .
Neću spojlati .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 12:42   #9
Na prvu sam mislio da neću gledati, ali bome je nešto drugačije i intrigantno.

Koliko bi nastavaka trebalo biti, 90?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 11:44   #10
Ne mogu više ovo pratiti, sad pak nema capitula 4 ili što?
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2017., 13:28   #11
Čini se da Azteca uopće ne stavlja nastavke na svoju stranicu ili što?
Turska Feriha ima svoje epizode na stranici , iako se ne mogu gledati .
Za Las Malcriadas je samo napisano što se je događalo u epizodama .

Osim ako ih netko nije snimao sa tva i uploadao kao 2 i 3 epizodu , epizode ne postoje . A barem ih tražim već 2 dana . Osim ako ne postoje pod nekim drugim imenom ili kraticama ( bili su slučajevi ) .
Stvarno ne znam . Tražit ću i dalje .
Ako netko nađe od epizode 4 pa nadalje , neka slobodno javi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:10   #12
Čini se da Azteca uopće neće stavljati epizode na svoju stranicu i ako ne gledaš preko tva , nećeš ni vidjeti epizode .
Očito je prodala nekome novelu i epizode će se možda naći sve dostupne tek nakon što završi svo emitiranje na tvu , na nekoj streming platformi .
S kim je Azteca to dogovorila ne znam , ali spominje se Amazon .
Epizode 4 , 5 , 6 i 7 nema nigdje , a sad je neko na YT stavio epizodu 8 snimanu sa tva . Pa tko hoće neka pogleda .
Jedino su prisutni avances i sinopsisi na aztecinoj stranici .
Znači , samo ako će netko stavljati epizode snimane preko tva . Drukčije nikako .

Da li će tako biti i sa slijedećim aztecinim novelama : Tres Familias i La Hija Prodiga koje startaju 23.10.
Možda je to nova taktika Aztece , da poveća gledanost .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:48   #13
Gledajte novu argentinsku telenovelu Soy Luna, više o njoj saznajte na linku: https://www.forum.hr/showthread.php?p=64727043
pohani is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 22.10.2017., 15:38   #14
Novela je navodno od prošle nedjelje na Amazone Primeu . Ne znam da li je istina , ali tako se govori online .
A što se tiče samih epizoda , one su na dailymotionu , ali samo one snimljene sa tva i neki linkovi su dosta loši . A sinopsis epizoda je i dalje na stranicama Aztece .

Evo pogledao ili pročitao do 15 epizode .

Dulce Hogar je sve ne samo Dulce , a više bi mu pristajao naziv Dulce Horor
Mreža zločina je takva da ne znam tko bi to mogao raspetljati .
Valjda je i sam Vrag , kad je vidio što se sve tu dešava , radi , spletkari , zataškava , podmićuje , muči , prijeti i sve ostalo . .

A najbolji su mi ono dvoje sa Esmirnom . Muž mora spavati sa sluškinjom , da bi ova zatrudnila , a ova ne može , pa im žena prigovara da ne rade dobro .

Sve u svemu , zanimljivo .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:42   #15
A ja sam mislio da ovi bogataši ne mogu biti čudniji .
Sad se je pojavila i mama od one Gabriele i kad misliš da nije ništa posebno , ona otvori kovčeg sa lažnim trbusima za kćer .

Sodoma i Gomora . Cijeli taj bogataški svijet .
Razuzdana mladež u onome tajnome društvu , oni gerijatričari kao da su došli iz pakla , preprodavači i kupci djece . A sve to predvodi Catalina .
Ponekad mi se čini da je ona gospodarica nad svime .

A tu je još i onaj tajni ormar , za kojeg se ispostavi da i nije tajni . I majordom zna za njega .

Doznali smo barem što se je dogodilo sa famoznom Amandom Rojas .

Šteta što se neki nastavci ne nalaze , ali barem ima sinopsis ili pregled iz prethodne epizode na početku svake .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:30   #16
Valjda će isplivati jednog dana epizode...
exodus175 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:42   #17
Isplivale su za La hija prodiga i Tres familias, pa će valjda i ove.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2017., 04:48   #18
U suboru završeno snimanje...
https://www.youtube.com/watch?v=oKyDdG3IOc0
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2018., 22:55   #19
Tko traži , taj i nađe .
Našao kozmičnu stranicu gdje su epizode , ali one snimane sa tva . Neke su u odličnoj kvaliteti , neke u manjem kvadratiću , ali se vidi , ali za sada ono što gledam je to to . Meni paše .
Nisam gledao kako je do 20 epizode , ali počeo sam gledati od 20 ep. jer sam tu negdje stao , a došao do 46 epizode i tu nedostaju samo 2 epizode .
Ne znam kako je dalje , ali idem epizodu po epizodu .
Pozitivno je to što je na početku svake epizode sažetak iz prošle ,a na kraju epizode avance za slijedeću , pa ne možeš fulati .

Uglavnom stara Catalina je još dalje perra , a kći luda . Catalina se rješava svih svjedoka koji joj smetaju i koji bi joj mogli uništiti posao , još nismo došli ni blizu do trenutka famoznog ubojstva koji je bio na početku novele . Ide se kontinuirano u prošlosti i nema miješanja faze sa sadašnjosti .
Novela je Odlična iz epizode u epizodu i povećava se ta napetost onoga što znamo da slijedi . Ali otkud i što će biti povod , za sada ni na vidiku .
I dalje me fascinira ta mreža korupcije , koja je iz nekog drugog svijeta .
Laura i dalje traži istinu .
Ove ostale sa svojim problemima .
Vivanco odličan , Torres za .
Rebecca Jones rastura .
Ludara i luđaka koliko hoćeš . Zapravo većina sporednih likova je zrelih za kliniku za psihološke bolesnike , a neki su i već završili tamo .

Misterija koliko hoćeš , ali onaj največi je tajanstvena osoba na vrhu piramide : El Nino , koja zapravo vlada sa svime , koje se i Catalina boji . Nisu ga za sada prikazali , ali šalje svoje vazale i potrčke da podsjeti Catalinu za koga radi .

Uglavnom , ima dosta klasike , ali je snimljena odlično .

Gleda se i dalje , kad se stigne .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 00:25   #20
Jesu epizode sa openload-a? Ja jedino tako gledam, da mogu da skinen i gledam, kao i svaku. Ja sam na yt našao sve epizode, kao i na netu.tv, ali se odatle ne može skidati. Ima grupa na fb Las lamcriadas capitulos completos.
Možeđ mi poslati sajt sa koga gledaš?
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:07.