Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2017., 15:16   #1541
Izgleda da je Camila Sodi presla u Asteku, odigrace sa Sandrom jednu od
glavnih uloga. Pored Marcela Cordobe, i Brandon Peniche je deo ekipe.
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 16:48   #1542
"Nada personal" je toliko uspješna i produkcijski jaka, da uskoro kreće u Londonu"!
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 19:59   #1543
Huan Soler se vratio u Teleisu, navodno su ga uzeli za "Me declaro culpable" zbog velikog uspjeha "Nada personal".
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2017., 22:48   #1544
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
Huan Soler se vratio u Teleisu, navodno su ga uzeli za "Me declaro culpable" zbog velikog uspjeha "Nada personal".
Nda. Navodno je ipak on protagonist kod Angelli. Šteta. Mislim; šteta ako je, saaamo zato što je negativac kod Mejie, Olivera izletio iz sapunjare. Televisa - nisko, niže, najniže; mislim kakve su to gluposti?!
Ovo je mogla biti uloga kakvu čekam godinama i ooopet ništa ; i još k tome s Mayrín .
Mislim, nemam apsolutno ništa protiv Solera, no radije bih nekako da radi spačke uz Castro.
__________________
♥ ...Što te više volim, znam, ja sve više propadam...
Idi ti...kad ne mogu ja, nemam snage; slaba sam... ♫♫ ♥

Zadnje uređivanje Duhizproslosti : 15.08.2017. at 23:21.
Duhizproslosti is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2017., 22:51   #1545
Trailer - Hoy voy a cambiar :

https://www.youtube.com/watch?v=AKDEv3ADHPo

Vjerojatno neću gledati , ali nikad se ne zna . Ali izgleda mi dobro .


-------------------------------------------

Carlos Moreno radi na novoj verziji Senore Isabel ( Victoria ) i radni naslov je za sada RENACER . Kandidatkinja za ulogu ima toliko da ih ni neću nabrajati , ali valjda većina glumica na Televisi od 40-55 godina .
Ali poznavajući Morena glavna kandidatkinja za naslovnu ulogu je Leticia Calderon ili možda Alejandra Barros .
Navodno bi trebalo ići nakon Giselle ili Nesme slijedeće godine . Ništa se još ne zna .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 22:05   #1546
Sad čitam da je MaPat odustala od telenovele "El engano" i da će možda raditi rimejk "Mariana d la noche". Trač, za sada.
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 09:48   #1547
Pojavio se i RGF napokon.
Dva su šuškanja:
jedno je da će raditi remake turske serije "Elif" koja broji 500+ epizoda
drugo je da će odraditi oriđiđi seriju za koju će priču napisati Blanco-Pena (kao i s ECDLP) i trebao bi dobiti termin u 19:30 nakon Morena kojeg je trebala imati MaPat, ali očito ništa.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:28   #1548
Ta Televisa stvarno ne zna ni što će raditi slijedeći mjesec , a kamoli što im ide početkom iduće godine .
RGF što da uzme , znam da će biti dobro .

Sad se šuška da Nicandro navodno ide nakon PATM slijedeće godine sa remakom La Juanas i da će izbaciti jednu od sestara , a radni naslov je CUATRO CAMINOS .
Još da uzme i Andresa Palaciosa za protagonista .

Televisa očito odustala od originala , ide na sigurno , kopira sve što se može i što daje rezultate . Nadam se da će im u SAD-u ići loše što se tiče gledanosti.Jer to je jedini način da se promijene .

Jer remakovi klasika kao Esmeralda , Mirada de Mujer , Las Juanas jednostavno

-----

I još nešto . Prva epizoda serije Hoy voy a cambiar je navodno bila tako idiotska da su komentari na stranim forumima , ono .
Navodno je bilo da je cijela prva epizoda bio recap cijelog života i karijere Lupite D'Alessio i što će se zbivati u seriji .
Nisam gledao , ali ako je tako Netko na Televisi ..... NO COMMENT .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:33   #1549
Ma pogubili su se oni, ne znaju šta bi. Znamo koliko je sati ako misle da će im telenovele za djecu i mlade biti adut iduće godine.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 10:50   #1550
Quote:
Altairfan kaže: Pogledaj post

I još nešto . Prva epizoda serije Hoy voy a cambiar je navodno bila tako idiotska da su komentari na stranim forumima , ono .
Navodno je bilo da je cijela prva epizoda bio recap cijelog života i karijere Lupite D'Alessio i što će se zbivati u seriji .
Nisam gledao , ali ako je tako Netko na Televisi ..... NO COMMENT .
Istina je, pustila sam prvu epizodu i videla da nesto nije ok i krenula da premotavam, kad sam videla sta je u pitanju ugasila sam epizodu

Sto se tice obrade Elif, nadam se da nije tacno, sta ce im ta prica
Navodno postoji mogucnost da obrade Binbir gece, sto nije losa ideja.
Da su pametni da uzmu Kara ekmek od Turaka, treba im telenovela gde je antigonista glavna
Helenna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 19:39   #1551
Izgleda da je i Jose Ron ostao bez ekskluzivnog ugovora s Televisom. Ovih dana viđen u uredima TV Aztece. Televisa ostaje bez zaštitnih lica, al dobro je takvo otvoreno tržište. Npr. Juan Soler ove godine igrao glavnog negativca u Aztecinoj "Nada personal" i sad su ga izabrali za protagonista u Televisinoj "Me declaro culpable". Tako već godinama funkcionira npr. tržište u Argentini, nitko nije ekskluzivac od glumaca.

Inače, Gaby Spanic je danas bila u uredima Televise gdje bi trebala dogovorit svoj protagonico u nadolazećoj telenoveli Carlosa Morena "Renacer". Serija je remake telenovele "Senora Isabel" po kojoj je Azteca snimila "Mirada de mujer", a Telemundo "Victoriju".
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2017., 21:23   #1552
Je li se zna gledanost "Nada personal" na Azteci? Cujem da su kritike vrhunske ali me bas zanima je li im konacno krenulo i sa gledateljima?
vox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 08:14   #1553
Quote:
vox kaže: Pogledaj post
Je li se zna gledanost "Nada personal" na Azteci? Cujem da su kritike vrhunske ali me bas zanima je li im konacno krenulo i sa gledateljima?
Krenula je relativno loše, Televisa ju je potukla s "La Piloto", ali je LP pala, a NP rasla, išla je i do 17-19%. Ali mislim da se ovih dana vrti na 15-16% što je skroz oke za Aztecu kod koje je zadnja telenovela, Tanto Amor, jedva išla do 10%.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:44   #1554
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Izgleda da je i Jose Ron ostao bez ekskluzivnog ugovora s Televisom. Ovih dana viđen u uredima TV Aztece. Televisa ostaje bez zaštitnih lica, al dobro je takvo otvoreno tržište. Npr. Juan Soler ove godine igrao glavnog negativca u Aztecinoj "Nada personal" i sad su ga izabrali za protagonista u Televisinoj "Me declaro culpable". Tako već godinama funkcionira npr. tržište u Argentini, nitko nije ekskluzivac od glumaca.

Inače, Gaby Spanic je danas bila u uredima Televise gdje bi trebala dogovorit svoj protagonico u nadolazećoj telenoveli Carlosa Morena "Renacer". Serija je remake telenovele "Senora Isabel" po kojoj je Azteca snimila "Mirada de mujer", a Telemundo "Victoriju".

Ona je totalno fizčki propala,više liči na karikaturu nego na osobu .Ne vjerujem da će biti išta od toga.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 12:52   #1555
Quote:
Jay Bluebell kaže: Pogledaj post
Inače, Gaby Spanic je danas bila u uredima Televise gdje bi trebala dogovorit svoj protagonico u nadolazećoj telenoveli Carlosa Morena "Renacer". Serija je remake telenovele "Senora Isabel" po kojoj je Azteca snimila "Mirada de mujer", a Telemundo "Victoriju".


Pa ko bi uopšte mogao glumiti protagonistu ovdje, koji bi trebao biti mlađi od nje

"SI" & "MdM" nisam gledala, a Telemundova novela mi je presavršena. I Portugalci su 2001. snimili svoju verziju https://pt.wikipedia.org/wiki/Nunca_Digas_Adeus
__________________
Ellen Ripley
Ana Jacqueline is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 13:42   #1556
Nemam pojma, al nekako sumnjam da će ona dobit ulogu. Prije bi dali ovu ulogu Leticiji Calderon, recimo. Erika Buenfil je rekla da joj uloga nije ponuđena, tako da ona vjerojatno neće, a Calderonka je glumački bar 10 kopalja ispred Spanic.

Inače, Brandon Peniche izgleda ostaje na Televisi jer mu je navodno ponuđen protagonico u remakeu "Esmeralde" - "Sin tu mirada". Prvo se spominjao za Aztecinu "La bandida" sa Sandrom Echeverria, onda za Aztecin remake kolumbijske "Tres milagros" i sad ipak čini se ostaje na Televisi.
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 16:22   #1557
Ja isto ne vjerujem za Spanic ona je totalni promasaj
ako je Moreno uzme e onda je i on izgubio ukus

Nadam se da ce dobiti Leticia Calderon

Sto se tice Penichea Televisa se trgnula pa mu ponudila protagonico nije mu bas producent
ali bolje ista nego nista
__________________
Ximena Navarrete y William Levy for People En Español ♥♥♥

La Promesa - Manuel y Jana ♥♥♥
pipa is online now  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 23:11   #1558
Ako ništa drugo, Televisa se je barem u nečemu opametila. Više ne prodavaju Univisionu telenovele koje bi trebale premijerno krenuti u Meksiku!
A što se tiče TV Aztece, meni su oni imali samo dvije dobre telenovele. Cuando Seas Mia i Pasion Morena. Ovo ostalo je negledljivo.
A Telemundo jednu. Te Voy Ensenar a Querer!
Nevan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 14:56   #1559
Dobro je da B.Peniche ostaje na Televisi. On mi je jedan od najboljih što se tiče ove mlađe ekipe. Još kad bi se jednom našao u dobroj telenoveli bilo bi super. Remake Esmeralde ne vrijedi ni komentirati. Na šta će to sličiti, mogu samo zamisliti.
Manuela Lena is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2017., 15:26   #1560
Ma ja mislim da je s Morenom Calderon skoro sigurna. Pa radila je s njim u skoro svim novijim projektima.
exodus175 is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.