Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.05.2017., 11:17   #21
@Altairfan vidim da ti pratiš seriju. Kakva je, vrijedi li je gledati?
Danijela sam gledao kao Alirija u La mjer de Judas, tamo mi je djelovao ok. Ostali su mi nepozati...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 11:17   #22
@Altairfan vidim da ti pratiš seriju. Kakva je, vrijedi li je gledati?
Danijela sam gledao kao Alirija u La mjer de Judas, tamo mi je djelovao ok. Ostali su mi nepozati...
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2017., 16:35   #23
Quote:
Acero kaže: Pogledaj post
@Altairfan vidim da ti pratiš seriju. Kakva je, vrijedi li je gledati?
Danijela sam gledao kao Alirija u La mjer de Judas, tamo mi je djelovao ok. Ostali su mi nepozati...
Pa , prati ako hoćeš . Šta ja znam . Nisam baš neki majstor za davanje savjeta .
Ja mislio da će ovo biti megahit , a ono završilo u subotu navečer ...
Meni je dobro kao i sve sa Telemunda . Uopće se ne mogu sjetiti kad mi je nešto otamo bilo ono .

A što se tiče glumaca , jedina nepoznata je Maria Leon , Alberto jest nepoznat , ali u USA , Madrid do sada nije imao ovako velike uloge već dugo i možda jest to bio problem same novele . Nova lica na Telemundu u glavnim ulogama i praktički bez ijedne velike zvijezde .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 20:12   #24
U subotu nam je bila 17 i 18 epizoda i završila je sa CONTINUARA .....

Ajme meni ovo nije moguće Šta će sad sa ovime ipak ? Skupa novela koja nikako da doživi svoj trenutak sreće . Jednostavno , ovih godina sam vidio sve , ali ovo nikada .
Možda da je ipak puste epizodu po epizodu na njihovoj WEB stranici .
Valjda razmišljaju , jer nije ovo La Fan kojeg mogu poslati popodne i rezati ili kada je bio to slučaj sa Reinom de Corazones i Dama y Obrero . Ovo je vjerojatno skuplje i od ovo troje zajedno . Možda da je pošalju epizodu po epizodu negdje u ponoć ili iza ponoći . Stvarno , morat će izmisliti što napraviti .

Epizoda 18 završila sa dvojbom Manare , da li će se po nalogu svoga brata prostituirati i spavati s Rafaelom ili ne . A sad
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2017., 23:10   #25
A ja taman htio danas-sutra da krenem da je gledam, rekoh da bude zamjena La Fan-u...
Strašno!
Acero is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2017., 09:36   #26
Evo , Telemundo i službeno potpisao kapitulaciju na ovu novelu .
Epizode su počele izlaziti na službenoj stranici , svaki dan po jedna , već su izašle 19 ,20 i 21 ep. . I valjda će tako biti i dalje .
Navodno ih ima 75 . , pa neće biti kraćenja . Valjda . Nisam ih još pogledao , ali hoću .
Nije išlo .
Treba znati priznati poraz .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2017., 14:50   #27
Pogledao ovih 5 epizoda od prošlog tjedna i sve po starom . Samo sa novom dozom rata između likova .
Isaac dobio što je i zaslužio . A nakon svega dođe mi ga žao . Nisam mislio da će lik od Madrida biti ovako hardcore villan . Još malo pa će se pretvoriti u Amada 2.0 .
Ovo sa natjecanjem je sve pretvorilo u gladne životinje i sad je svatko protiv svakoga .
Ali bio bi odličan ovaj twist ako će Manara izabrati trećega , a Rafaela i Matea poslati kvragu . A ovo natjecanje pretvoriti u ništavilo .
Ali je ovaj stari Solar takav slabić. Zapravo su mi svi važniji negoli Mateo , a da nema njega ne bi ni bilo obiteljskog uspjeha .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 14:25   #28
Amado je definitivno pretvoren u nekakvog Boga . Nema lika kojeg on ne bi ubio ili ucjenjivao samo da postane gradonačelnik .
Ali bi bio twist odličan da ne uspije , ali kako mu ide to će biti malo vjerojatno .
Ali dogodit će se ona situacija : Što si više na vrhu , to ćeš brže pasti dolje . I to bi bilo najbolje .

Isaac opet dobio potporu tatice .
Ne znam zašto Mateo sad ne iskoristi svoje nove veze i osnuje svoju vlastitu diskografsku kuću , jer ova će uskoro u Amadove ruke .Kao i sve ostalo.
Čini se da nam stiže novi veliki lik : Diplomatico , neki capo , jer ne bi ga toliko u ovim epizodama spomenuli da ga ne namjeravaju uvesti . Valjda .

Odličan mi je ovaj novi lik - Daniela Davis .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2017., 22:21   #29
Ona njegova sluškinja što je trudna misli da će mu moći lagati do besvijesti. Riješit će se on nje i tog djeteta po brzom postupku čim sazna da ga laže.
lavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2017., 22:06   #30
Ovaj Isaac se ne mijenja . Ni nesreća ga nije promijenila .
Vlastitog oca hoće uništiti , da bi riješio svoje probleme .

Manara Malo je počela više igrati Amadovu igru . Konačno shvatila kako se treba ponašati s njim .

Ovo dvoje poslali u vučji brlog da pjevaju pjesnu njihovog neptijatelja .
I još su dobro prošli . Ni policija nije htjela intervenirati .
Mateo previše zagrizao i uvalio se je u nešto što ni sam ne razumije .
Hoće se riješiti Amada , a mislim da će vrijeme pokazati da je ovaj Diplomatico još gori .
Rafael Već je dosadan sa tim svojim ambicijama .

I da se nadovežem na potpunu propast ove novele što se tiče gledanosti . Ja stvarno ne znam što je pošlo po zlu . Ovo nije ni najgora , ni najbolja Telemundova novela ni u kojem smislu . A kad čovjek gleda , misli si da je veoma dobro ukomponirana , ni brza , ni spora , sa mnoštvo događaja etc...
Da li je ipak bio najveći problem taj da je većina glavnih glumaca potpuno nepoznata latino publici u SAD-u ? Nemam pojma .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2017., 19:42   #31
Amado Matamoros i dalje po svome .
Ne znam zašto ga se svi boje , ali ako će zajedno protiv njega možda i mogu nešto učiniti .
Takvog bolesnika već dugo nisam gledao .
Ima ih , ali ako ćeš i preko vlastite obitelji do svojih ciljeva , onda je to nešto drugo .
Čekam samo da izgubi te izbore .

RIP Elena Sanders Još jedna Amadova žrtva . Ni iz čega .
Ova otmica ne znam što će mu , ali ako sada ne ukloni Lorenza i ovaj pobjegne , onda će početi biti zanimljivije .

Konačno i Isaac dobio svoje od oca .

Vidjet ćemo što nam donosi slijedeći tjedan . Ovaj i nije bio previše zanimljiv , koliko je bio bolestan od Amada i njegovih boleština i to unatoč vremenskom skoku od nekoliko mjeseci .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 19:15   #32
Isaac konačno stjeran u kut i morao je sve priznati .
Ali kako će to utjecati na Rafaelove planove , vidjet ćemo .

Čini se da će ovaj monstrum dobiti izbore .
Ali sviđa mi se kako će ga nakon toga pokušati poniziti i uništiti javno.

Stari Zabala s ovime malo previše riskira , jer može biti višak sada kad više i nije previše potreban .
Ali i Davis očito ide u istome smjeru . Samo je ona prikrivena i ne znaju za nju . Još nismo upoznali famoznog Diplomatica .
A možda je i Davis zapravo on . Nekako mi na to miriši .

Sviđa mi se ovo što radi Manara . Bolje da završi sama , nego s ijednim ovim . Svi su mi
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 19:52   #33
OMG ! Koji tjedan

Več sam vidio kako Manara neće pobjeći , ali je pobjegla .
Ali ovaj psihopat ne staje . Mora sve imati pod kontrolom .
Ali oformila se koalicija protiv njega . Iako su tek počeli , valjda će mu uskoro početi kresati krila .

Je li se Rafael malo smirio ili je to tek trenutak ?
Možda ga očeva bolest smiri .
Ali kako ga se hoće riješiti , ne bi se čudio da uskoro i on nešto bezvezno uradi .
Mateo . On ne kuži da je on nije najvažniji u svemiru i da ima ljudi koji se brinu za sebe . Ali ne , on samo mlati svoje .
Najbolje da Manara ostane s ovim gayem , negoli s ovom dvojicom .
Ili nek si nađe nekoga drugoga , jer ova dvojica

Još 27 epizoda do kraja , znači 6 tjedana . Taman do kraja 8 mjeseca .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2017., 20:04   #34
Znao sam da neće ubiti Amada .
Ali barem mu je netko nešto napravio . Trebali su ga jače , da bude duže u bolnici .
A glupi Mateo . Aj što je glup . Ne znam kojega vraga je išao tamo . Samo dolijeva ulje na vatru .

Jadni Valentin Kud su baš njega našli za dežurnog krivca .

A konačno je i Rafaela netko spustio na zemlju . Već mi je išao na živce .

Ova novela je ako išta , puna ohih likova koji misle da samo oni postoje na svijetu , a ostali su nitko i ništa .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 20:28   #35
Da je ovo ostalo na televiziji do danas svašta bi se govorilo . Ovako je neprimjećeno , ispod radara .
Novela puna psihopata i bolesnika .
Brat koji uživa u silovanju vlastite sestre . .
Rafael .
Isaac .


RIP Daniela Davis Još jedna Amadova žrtva . Nije to zaslužila . Sviđao mi se njezin lik .
Mateo i ekipa okruženi sa svih strana . Nema im pomoći . Nimalo .

Samo je jedno rješenje : Diplomatico . Jedino on može zaustaviti Amada . A o njemu ni traga . Samo jedna scena s njim i ona u kojem mu se vide samo ruke za stolom . A kako je sada Amado ubio njegovu voljenu suradnicu ......
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2017., 19:44   #36
Da slučajno ne bi prošao tjedan bez nevinih žrtava , brine se onaj psihopat i njegova ekipa .

RIP Moises Solar

Rafael Taj više nema suosjećanja za nikoga . Pod svaku cijenu i uz koje god truplo treba , dolazi do svojih želja .

Pojavio se je konačno Diplomatico ili bolje rečeno Diplomatica .
Nikad ne bi pogodio .
I dobro kaže . Osveta se nikad ne radi vruće glave . A pogotovo jer joj je Daniela bila sestra .
A Mateo prodao svoju dušu vragu ili bolje rečeno vražici .

Ako je točno da ovo ima 75 ep. , onda još 12 epizoda do kraja .
A sve je vruće i napetije .
Valjda će konačno Amado i Rafael početi dobivati svoje .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 10:31   #37
Konačno je netko počeo terorizirati Amada i raditi kontra njega . Bilo je vrijeme .
Samo se nadam da još neće neki pozitivni lik platiti to do kraja životom .
A Selva i Julia su platile svoj danak Amadovim djelovanjima .
Rafael opet izvisio . Isaac nema hrabrosti glasovati protiv mame i sestre .
Gilda mi se u posljednje vrijeme pretvara u najdražeg lika .
I ova Manara me već u posljednje vrijeme sve više počela živcirati . Sve joj je važnije osim karijere , a to je zapravo bila i bit same novele . Uspon njezine karijere ,a dobili smo same mrvice . To mislim da je i najveća pogreška same novele . Sve se je stavljalo u prvi plan , osim Manarine karijere .

Još 7 epizoda ako je broj od 75 epizoda točan .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2017., 18:50   #38
I sad misle sve završiti u posljednje 2 epizode ?
Valjda neće ostati na cliffhangeru .

Nisu previše prikazali uništenog Amada , samo slomljenog i zabrinutog .
A Rafaela žele uništiti snimkama ?

Ne sviđa mi se nikako sve ovo .
Mislim da su očekivali hit novelu , a mi gledatelji ćemo dobiti dosta toga neriješenog . Mada su sve sporedne priče manje više gotove .
A ona glavna .......

A vidjet ću u srijedu kako će to završiti . Pod uvjetom da je stvarno 75 epizoda koliko se govori . Ne znam stvarno .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 17:19   #39
Nije bilo 75. ep. , negoli 76 ep. i FIN .
Ali ovo je zapravo trebalo biti finale 1 sezone i kao uspješnu superseriju bi na upfrontsima najavili 2 sezonu . A svi znamo što se je dogodilo .

RIP Lorenzo Trevino

Mada bi za Manaru i Matea i ovo moglo poslužiti kao finale .
Pa i za Gildu , Juliu i Nicolasa .
Za ostale ne .
Amado uhvaćen u uličici kao kriminalac nakon što je ubio Lorenza i pokušao ubiti Manaru . Jest poetski . Ali preslabo .
Rafael otet i nije više prikazan . Baš i ne .
Nedovršena svađa u obitelji Solar . Ne .
Selva i javno prikazanje Amada kao kriminalca . Može proći , ali ne baš .
Nedovršena svađa Ernesta i Leticie . Ne.
Nedovršene prijetnje Diplomatice i sve ostalo . Ne.
Itzel sama i neutješna , bez ikoga oko sebe . Ne.
Agustina i dijete otišli u nepoznatom smjeru i više ih nismo vidjeli . Ne.
Kriminalci i spletkaroši kao Frank Canseco i Alexis Garza na slobodi i bez kazne kao da su anđeli najboljeg srca . Ne.
I gdje je kvragu nestao Lucho ?

Mislim da je i očito .

Uskoro konačni dojmovi .
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2017., 14:36   #40
Na kraju mogu reći samo : ŠTETA za projekt koji je mirisao na uspjeh , a zapravo se je dogodilo suprotno . Ovo je valjda bio nanjneuspješniji projekt Telemunda u povijesti , ako računamo koliko je novaca ubačeno u njega . A vidi se da je novela bila skupa .
Sve skupa nedovršeno i sve snimljeno prije početka prikazivanja , bez plana B je stvarno od strane Telemunda .
Nije bila problem priča , negoli puno nepoznatih glumaca ili manje poznatih na Telemundu .
A tko je bio od poznatih . Samo Alejandro de la Madrid , Alex Speitzer , Sofia Lama , Erika de la Rosa , Marco Trevino i Jose Maria Torre .
Glumačka glavna trojka : jednostavno likovi su im bili
Toliko oscilacija u ponašanju da je to
Nakon ovoga Maria Leon više mislim da neće dobiti priliku . A bila je izabrana zato jer su trebali pjevačicu koja u svakome trenutku može odlično pjevati acapella , bez playbacka , a to je radila spektakularno
Albero Guerra također NO COMMENT . Njegov lik ne zna što bi slijedeće sekunde radio , a kamoli sve ostalo .
Alejandro de la Madrid iritantan , ali OK .
Juan Pablo Medina u ulozi psihopata Amada
Neću ostale komentirati , ali najviše su mi se dojmili Sofia Lama , Claudio Lafarga i Juliana Galvis .
A dođe mi žao Sofie Lame . Već 4 neuspješna novela na Telemundu zaredom . Donosi nesreću ili što ?
Previše likova koji nisu imali preveliku minutažu , nisi ih mogao uloviti u nekoj boljoj radnji itd... , a likovi koji su bili zanimljivi kao Julio Cesar su odmah uklonili .
Glazba je bila fenomenalna .
Ambijent i lokacije
Sve skupa je to na kraju izgledalo onako kako je izgledalo . Da su barem imali plan za ono što se je dogodilo .

Konačna ocjena : 7 / 10
__________________
Tú tranquilo y yo nervioso.Arre!
Altairfan is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:27.