Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2017., 14:17   #1
Ministarstvo državne imovine

Izašao je oglas u NN, ogroman.. hrpa radnih mjesta.
Više mi se čini da ovi koji rade tamo godinama sada dobivaju ugovore na neodređeno? Pa je ovo jer moraju..
Ima li tko iskustva?
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 07:09   #2
Kako rade godinama? Kaj nije to ono novoizmišljeno ministarstvo?
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2017., 07:43   #3
Quote:
peggy-nely kaže: Pogledaj post
Kako rade godinama? Kaj nije to ono novoizmišljeno ministarstvo?
To ministarstvo je prije bilo Drzavni ured za upravlhanje drzavnom imovinom

Poslano sa mog SM-A500FU koristeći Tapatalk
Lecos is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2017., 08:42   #4
Da.. oni svake dvije godine mijenjaju ime..
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 12:18   #5
Ako volite nogomet, ministar Marić će Vam izaći ususret..Ako ga igrate s njim u zavičajnom klubu tim prije očekujte posao..
Scytales is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2017., 17:46   #6
Quote:
Scytales kaže: Pogledaj post
Ako volite nogomet, ministar Marić će Vam izaći ususret..Ako ga igrate s njim u zavičajnom klubu tim prije očekujte posao..
Isn't that just kick-you-in-the-crotch, spit-on-your-neck fantastic?
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2017., 15:56   #7
Quote:
malin kaže: Pogledaj post
Isn't that just kick-you-in-the-crotch, spit-on-your-neck fantastic?
ide netko sutra na testiranje? 572 ljudi je pozvano na testiranje za poslove pod SSS. 7 grupa ukupno .
zagreb00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2017., 14:33   #8
Ima li netko informaciju kada će ministarstvo krenuti s dostavom rješenja o prijemu u drž.službu? Možda je netko rješenje već i dobio?
TeaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2017., 08:08   #9
Quote:
TeaO kaže: Pogledaj post
Ima li netko informaciju kada će ministarstvo krenuti s dostavom rješenja o prijemu u drž.službu? Možda je netko rješenje već i dobio?
neslužbeno...ništa prije 15.09.
zagreb00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:07   #10
Quote:
zagreb00 kaže: Pogledaj post
neslužbeno...ništa prije 15.09.


ajoj.. meni rekli, najkasnije do 01.09.
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:11   #11
Quote:
zagreb00 kaže: Pogledaj post
ide netko sutra na testiranje? 572 ljudi je pozvano na testiranje za poslove pod SSS. 7 grupa ukupno .
Testiranje?
Bio si?
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 09:30   #12
Ajoj, stekla sam dojam da im je cilj da rješenja što prije budu pravomoćna, ne znam gdje je zapelo.
TeaO is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2017., 10:35   #13
Quote:
TeaO kaže: Pogledaj post
Ajoj, stekla sam dojam da im je cilj da rješenja što prije budu pravomoćna, ne znam gdje je zapelo.
Godišnji odmori..?
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 06:49   #14
Bok ljudi, jel se prijavio tko na zadnji oglas od 20.9.2017. u Min. državne imovine?
Naime kako je objavljen popis literature vidim da je za sva radna mjesta objavljeno što će od Zakona biti na testiranju, jedino vidim da na popisu nema literature za radno mjesto Stručnog suradnika?
https://imovina.gov.hr/UserDocsImage...na%C4%8Dni.pdf


Da im šaljem na mail? Mislim petsto puta sam prošla po dokumentu, rekoh nemoguće da su izostavili...ali fakat nema. A nema nijedan drugi link za literaturu na stranici Ministarstva... vidite li vi bolje od mene ili sam u pravu?

Zadnje uređivanje malin : 18.10.2017. at 07:13.
malin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 10:35   #15
Nisam se prijavila. Propustila
Piši mail, nedaj se smesti!
Daj pogledaj da nisu za to radno mjesto već objavili poništenje?
bubi Iva is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2017., 08:11   #16
Quote:
bubi Iva kaže: Pogledaj post
Daj pogledaj da nisu za to radno mjesto već objavili poništenje?
zašto poništavaju natječaje?
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:52   #17
Mrcvarenje sa hrpom zakona, jako puno se ima za učiti, tko prođe zakone, u drugoj fazi su jezik i informatika koji UOPĆE nisu pro forma nego poprilično zahtjevni.
I ako si date truda i sve odlično napišete, i to ste čak prvi za više radnih mjesta - nemojte se nadati da će vas uzeti za bilo koje mjesto! Uzet će nekog kome su nategnuli bodove na razgovoru, iako ima slabe bodove na pismenom, jer su ga eto morali uzeti.

Čemu uopće toliko zahtjevno testiranje ako na kraju biraju ljude po boji očiju, a to što je netko najbolje napisao sve te gluparije o rudarstvu itd, pih, to im je nebitno.

Totalno razočaranje. Ako nemate vezu, nemojte gubiti vrijeme na taj natječaj. Radje će obustaviti dio natječaja nego uzeti nekog bez preporuke, jelte.

Ministre Mariću za ove natječaje
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2018., 11:36   #18
Jel ima netko da je bio 2017. god na testiranju u ministarstvu drž. imovine?
Evo ja pozvana sad u subotu 03.02.2018. za radno mjesto "stručna suradnica za računovodstvene poslove"- jel ima netko od vas da ide taj dan??
Ima nekih 6 zakona za naučiti, nemam pojma jel bi to učila ili ne...jel traže puno, mislim jel treba objašnjavati detaljno...savjet molim ako je netko bio ili zna??'
loretta1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2018., 13:55   #19
Ja sam bila za vss u 9.mj.
Za 1 radno mjesto je 20 pitanja...svako pola boda. Na zaokruživanje su.
Ali to ne znači da su lagana, jer npr. izmjene 1 riječ u svakom odgovoru, pa ako ne znaš dobro zakone teško možeš skužit po nekog logici... Nema baš smisla ići ako dobro ne naučiš, jer su i sa super napisanim testom šanse male.
Puno ljudi je i odustalo, nisu se pojavili svi sa popisa, očito se nisu stigli pripremiti
__________________
“I seldom end up where I wanted to go, but almost always end up where I need to be.”
marlene_m is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 09:59   #20
Quote:
marlene_m kaže: Pogledaj post
Ja sam bila za vss u 9.mj.
Za 1 radno mjesto je 20 pitanja...svako pola boda. Na zaokruživanje su.
Ali to ne znači da su lagana, jer npr. izmjene 1 riječ u svakom odgovoru, pa ako ne znaš dobro zakone teško možeš skužit po nekog logici... Nema baš smisla ići ako dobro ne naučiš, jer su i sa super napisanim testom šanse male.
Puno ljudi je i odustalo, nisu se pojavili svi sa popisa, očito se nisu stigli pripremiti
Hvala na informaciji. Super, znači mučenje
loretta1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.