Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.07.2017., 19:25   #41
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Mozak mi je blokirao.gdje je teta gulsum glumila do sada?ne mogu se nikako sjetit.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
joj i meni je stao, al se sjecam da me u toj nekoj drugoj seriji bas zivcirala

Fatma u KPA (Ljubav i novac) majka od Omerove zaručnice Sibel
__________________
Saying nothing... sometimes says the most
maxnel is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 19:28   #42
Quote:
maxnel kaže: Pogledaj post
Fatma u KPA (Ljubav i novac) majka od Omerove zaručnice Sibel
ajme daaaaa

znala sam da mi je negdje pilila živce
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 21:37   #43
Bilo bi super kad bi Lejlina frendica i Maksut završili skupa. Klišej na n-tu (prijatelji protagonista), ali sviđaju mi se.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 21:47   #44
ma ziher ce biti na kraju skupa, vidi se to
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 21:49   #45
Quote:
Dalia-Bozur kaže: Pogledaj post
Imas potpuno pravo, kad ju usporedim sa "Ti ces biti moja" kao dan i noc ! Radnja dinamicna, posebno gluma Kadira Dogula u usporedbi sa Burak Özdjevit- ovom puno bolja, !

Seriju Bit ces moja,pokusavam gledati,ali ne svida mi se,tamo ima puno psihopata i glupih likova koji mi se nikako ne svidaju!

A zato ova serija,ima predivnih trenutaka,predivnih i iskrenih prijateljstva!
Kadir a i Engin nije za odbacit!

Engi,osoba toliko zraci dobrotom i pozitivom,predivna je prijateljica s Leylom,malo je takvih prijatelja u stvarnom zivotu.Uvijek je uz Leylu u dobru i u zlu.Postiva ju i voli ju!

Engin,osoba koji je uvijek uz Alpera,stiti ga,samo nikako mi ne ide uz Hasmeta.Vidi se da je dobra osoba

Hasmet,presmijesan psihopat,ima dvostruku licnost,prema Leyli je divan i krasan,a prema drugima otkriva se pravi Hasmet,pravi tiranin!

Dzanan,osoba koja zraci negativom,ali je najnesretnija osoba,ona glumi da je sretna i zadovoljna s svojim zivotom.Zlocesta je da ne mora pokazati svoju slabu stranu!

Nadam se da cemo se druziti na ovoj temi!Toliko od mene!:klap:
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 21:58   #46
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Bilo bi super kad bi Lejlina frendica i Maksut završili skupa. Klišej na n-tu (prijatelji protagonista), ali sviđaju mi se.
Nikako se nisam mogla sjetiti da se u seriji Sudbina zvao Maksut Lik mi je famoozan,mislim na Engina! A i glumac je meden

Vidit cemo,bili bi prekrasni ljubavni par,ona sva smotana a ona sav opasan! Nikako se nemogu prestati se svadati!

Ovaj koji sad razgovara s Hasmetom,on se Hasmetu rugao da mu je mladenka pobjegla i ostavila ga!Pa je zbog toga ovaj slikao kako pijan spava u smetlistu!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 00:14   #47
Koji manipulator je Hasmet, riješio se Tekina bez prljanja svojih ruku. Još je snimio Saliha i sigurno će ga poslati u zatvor, što mu je Lejlina obitelj toliko skrivila?

Zašto je Alper bio onoliko iznenađen slikom svog brata i one studentice matematike koja je Ejlul davala instrukcije?
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 01:08   #48
Quote:
Twotinyfrogs kaže: Pogledaj post
Još je snimio Saliha i sigurno će ga poslati u zatvor, što mu je Lejlina obitelj toliko skrivila?
Ja pretpostavljam da je ta snimka napravljena ako se Lejla i dalje bude nećkala oko udaje, da ju prisile. Da ako se ona uda za njega, da njezin otac neće u zatvor ili tako nešto.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 11:55   #49
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Ja pretpostavljam da je ta snimka napravljena ako se Lejla i dalje bude nećkala oko udaje, da ju prisile. Da ako se ona uda za njega, da njezin otac neće u zatvor ili tako nešto.
stoposto, jer burazera vise nema pa ju nemre vises njim ucjenjivat....koje smeće

btw, a cudno mi nekak da Hakvedija vise nema, je da mi je isao na zivce al bio je zanimljiv lik
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 14:42   #50
Quote:
baby-deluxx kaže: Pogledaj post
stoposto, jer burazera vise nema pa ju nemre vises njim ucjenjivat....koje smeće

btw, a cudno mi nekak da Hakvedija vise nema, je da mi je isao na zivce al bio je zanimljiv lik
Mozda covjek ispliva odnekud,ili su vec pronasli tijelo?nisam gledala.
Meni je ova serija nekako dosadna.glavni mi je par bezvezan,nju sad gledam prvi put i stvarno mi nije nesto,a alper mi je bio bezvezan i kao madit.
Duboko udahni.tako.vec je bolje.😨

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk
__________________
Samosvladavanje vodi u nebo,a neobuzdana strast put je u beskrajnu tamu...
Plavi kaputić is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 21:52   #51
To Vam je ,ljubav,od Hasmeta!Uzas,poremeceno skroz,jos i Leylin otac glup sto vjeruje tom covjeku
Meni su slatki Alper i Leyla,uopce nisu dosadni!Ni serija nije dosadna,bas je zanimljiva,bolje ovo nego dosadni Emir!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 01:43   #52
Quote:
Plavi kaputić kaže: Pogledaj post
Mozda covjek ispliva odnekud,ili su vec pronasli tijelo?
Dočim ga nisu pronašli, meni se para da će se on pojaviti živ prije ili kasnije... Vidio je Maksuta, to je već odličan zaplet i što sve iz toga može proizaći. Valjda su scenaristi bili svjesni toga kad su ovo pisali.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 22:30   #53
Hasmet bi mogao ucjenjivati Lejlu snimkom ali se ipak nadam da scenaristi neće pribjeći tome jer bi bilo klišejno.

Prije nego što je Hakverdi umro vidio je Engina i baš su to naglasili prije pada samo ne znam kako bi uspio preživjeti pad s onolike litice, izvući se i skrivati uspješno tih par tjedana koliko je prošlo.
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:32   #54
Alper baš u bedu.

Lijepo od Lejline maćehe što shvaća koji su prioriteti, unatoč sinovoj smrti.

Jeste vidjeli najavu za ovaj tjedan?
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:35   #55
aaaa jaaadan Alper, bas mi ga je zao
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:37   #56
Stvarno,jadan Alper,jadnik nista ne shvaca
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2017., 22:47   #57
Blago njima piju kavu,mogu spavati po noci
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 20:26   #58
Kara Sevda je smor.
Ova je serija bolja. Ima samo 20 epizoda, ali je zanimljiva.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 21:39   #59
Istina,ova serija je bolja i napeta!Steta,nema nas vise da komentiramo ovu seriju,zasluzila je! :
Nemogu izdvojiti koji je lik zanimljiv i napet,nijedan me ne zivcira,nadam se da se i nastaviti takvom tempom
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2017., 22:46   #60
Volim ovu seriju.

Za razliku od KS koja je u nekim stvarima krajnje iskarikirana, nategnuta i naivna, ovdje je sve nekako prirodno. Likovi su puno realniji, svi imaju neke svoje boljke što ih muče. Sa svima se možeš poistovjetiti. Čak i oni koji bi kao trebali možda živcirati (tipa Ejlul), lako ih možeš shvatiti. Eto baš primjer Ejlul: vrhunac puberteta, momci, majka mrtva (?), otac mrtav, prijevara, ljubavnica i to još Ejlulina frendica/studentica/profesorica (nisam baš pohvatao što je točno, kao podučavala ju je matematiku, jednom ju oslovljavaju profesoricom, drugi put studenticom, možda je nešto i do prijevoda, pola ispuste, a ona polovica koja ostane obiluje gramatičkim greškama i ispuštenim slovima).

Lejla i Alper, super par. On mi na momente ima neke smiješne face, kao npr. kad ju je pokušavao smiriti nakon što je vidjela onu žensku mrtvu na podu. Kemija, ma rezati je. Ezgi i Engin - drugi super par! Jedna čekam da se spanđaju. Hašmet voli Lejlu, sina obožava. Super mi je bilo kad je maloprije gledao slike na mobitelu i kaže "Zlato tatino, još samo malo, dok mamu ne nagovorim..."

Brine me hoće li se probuditi Alperova žena iz kome. Vjerujem da hoće, inače ne vidim razloga zašto bi ju držali živom. No, ono što me stvarno brine jest hoće li ona htjeti Alpera natrag. Ne bi mi to bilo drago, jer je prije nesreće tražila rastavu. Glupo bi bilo sad da ga opet hoće, nadam se da do toga neće doći. Ovaj Onur me strašno živcira, valjda će Lejla nešto posumnjati, već joj je čudan. Drago mi je što Alperu nisu (barem ne još uvijek) prišili ubojstvo.



Super tema!

Sve u svemu, sjajna serija. Šteta što će KS sigurno bolje proći. Eno već vidim da Nova KS emitira pon-čet, a ove ima i petkom... Ma baš me briga, uživat ću dokle se bude moglo. Jako dobra stvar za opuštanje.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:48.