Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2017., 22:55   #81
Ajme povraća mi se od Onura. I od lika i od glumca.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2017., 23:26   #82
Prvi put vidim glumca koji glumi Onura,lik je koma A za glumca nemam nikakvo misljenje!Samo znam da mi je jako RUZAN!

Ako Engin radi za Hasmeta,onda ligavi radi za Ifsana Bas je Alper proslavio s prijateljima.Jedino sto Engin se brine za Alpera,i postiva ga.Samo sto nikako Engin nemoze, prozvakati, tj.prihvatiti Leylu
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 19:39   #83
za one koji ne znaju dns serija pocinje u 20:15
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 21:14   #84
Što je Suzan Alperu? Sestra nije (ne?), možda onda sestra njegove žene?

Gledam malo po Youtubeu i uspoređujem, polako se već bližimo polovici emitiranja.

Nisam znao da je Ay Yapim u pitanju.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 22:52   #85
Stvarno,ova serija genijalna,vjestica neznajuci spaja Alpera i Leylu,samo da joj napakosti,ljubomora joj unistava zivce

Nije Alper nevin,shvatio je kakva mu je bila zena koja sad glumi trnoruzicu,samo sto nikako princ na bijelom konju ne dolazi da ju probudi s poljubcima
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 00:31   #86
Quote:
tina 25 kaže: Pogledaj post
Stvarno,ova serija genijalna,vjestica neznajuci spaja Alpera i Leylu,samo da joj napakosti,ljubomora joj unistava zivce
Neznajući? Meni se ovo večeras učinilo kao plan da Hašmet zatekne Alpera i Lejlu na djelu.

Samo me zanima njezina reakcija kad sazna da joj je Lejla kćer. Danas je se i službeno potvrdilo da su majka i kćer.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 11:53   #87
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Neznajući? Meni se ovo večeras učinilo kao plan da Hašmet zatekne Alpera i Lejlu na djelu.

Samo me zanima njezina reakcija kad sazna da joj je Lejla kćer. Danas je se i službeno potvrdilo da su majka i kćer.
i meni se tako čini
al opet je to napravila pametno onako indirektno, prvo sam mislila da ce mu pokazati snimku sa kamere al ovako ona ona nece ispast nista kriva u smislu da bi Hašmet posumljao da joj želi napakostit

sviđa mi se glumica koja glumi Džandan kao mladu, bas joj nalikuje
saznali smo da je i ime promjenila



nego, da se osvrnem na Hašmeta on def. nije klasični krimos onako da je sirovina na kubik, u nekim situacijama mi je skroz okej cak i mio i drag al onda se sjetim kakva je sranja radio
totalno čudan lik, ne znas da bi se slagao s njim ili bio kontra njega

al jedna stvar mi nije jasna, tj. ne kuzim Lejlu, znaci nju je tata doslovno prislio na tu udaju da spasi brata i sad se ona nećka oko Hašmeta smatra ga okej i ko zao joj ga je, pa kaj je ona zaboravila na tu prisilu?
a i Hašmet isto, glumata neku finoću kao nece ju na nista nagovarat i silit glumi uvrijeđenost jer ga ostavila na dan vjenčanja kao ONA je ta koja je zlo napravila a to sta nije svojom voljom pristala na to, nemaaa vezeee....eto te stvari mi nisu jasne
__________________
Svaki zaljubljeni muškarac ponaša se isto. Svaki muškarac koji nije zaljubljen ima svoj izgovor.
I to je jedina istina.
baby-deluxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 22:03   #88
Quote:
casilda kaže: Pogledaj post
Neznajući? Meni se ovo večeras učinilo kao plan da Hašmet zatekne Alpera i Lejlu na djelu.

Samo me zanima njezina reakcija kad sazna da joj je Lejla kćer. Danas je se i službeno potvrdilo da su majka i kćer.
Neznajuci jer misli da Leyla glumi da NIJE s Alperom,a ne zna da su se posvadali i da Alper nezeli NISTA s njom imati, pa ona ih spaja,ionako u negativnom mislju.Zeli Leylu napakostiti,da ju ucrni prema Hasmetu.

Da nije poslala vozaca natrag,Alper bi dalje bio bijesan i nebi otisao po Leylu jer se boji da joj se ne dogodi nesto.I nebi ostali sami na kisi Samo se nadam da Hasmet nece upropastiti,da se pustiti na miru golupcice.Jedino Engin ga moze sprijeciti da nesto ne napravi!:klap: Bas su slatki!

Nitko ne komentira striptiz od Alpera

Meni je Hasmet presmijesan,s Leylom i malim je divan i krasan a s drugima odvratan mafijas,neznam sto da mislim o njemu!A glumac mi je SUPER,bas mi je drago sto bas on dobio ovu ulogu,jer ga nemozes mrziti! Pa nije cudo sto Leyla vjeruje Hasmetu i slusa ga.

Prva serija koja mi se SVIDA i koja ima zanimljive likove koji me za cudo ne zivciraju!Cak ni Ajla ni njezina kcerka!

Zadnje uređivanje tina 25 : 22.07.2017. at 22:14.
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 12:31   #89
Postoji li mogucnost da je Hakverdi ziv?
On moze razotkriti istinu.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 13:25   #90
Malo je vjerojatno da je Hakverdi preživio onaj pad, mada ne znam što da mislim nakon onog Salihovog sna. Čini mi se da se scenaristi žele poigravati s gledateljima.
Twotinyfrogs is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 20:55   #91
A meni bas zanima kako se reagirati Ajla kad sazna da njezin,dobrotvor,kriv za smrt njezinog sina! Hoce li dalje zivjeti kod njega i zivjeti u luksuzu!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:06   #92
Hasmet poludio.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:15   #93
Odavno je on polupao!
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:42   #94
Bas su zakomplicirali.
Na sve ove probleme s otmicom majka unistava kcer slanjem omotnice.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:44   #95
Da ne stoji Hašmet iza otmice?

Ne vjerujem da bi sad tek tako ubacili neku random otmicu, valjda bi trebalo biti zbog nečeg.

Alper je barem mogao oprati auto, sva sreća pa ga Hašmet nije primjetio iako je izletio vani.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:47   #96
I ja sumnjam na Hasmeta,sam je Enginu rekao da se iznenadene napraviti
A Dzanan se stvarno ponasa ljubomorno
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 22:50   #97
Stiže Alperman!

Samo se nadam da će ovo na kraju sve (čitava serija) imati sretan kraj.

Ispizde me Turci s tragičnim završecima, onda bih najradije da nisam ni gledao.
casilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:00   #98
Uvjeren sam da je Hakverdi ziv i da Salih nije sanjao.
Mozda je i on uzeo dijete.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:03   #99
Zasto bi Hakverdi ukrao necaka da je ziv? Sumnjam,bojim se da je Hasmet,njemu je interes da Leyla bude nesretna,da on bude uz nju,da glumi heroja
tina 25 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2017., 23:16   #100
Da je Hasmet oteo dijete Engin bi to znao.
Mozda su ovo scenaristi namjerno ovako osmislili da Hasmet bude najsumnjiviji, a na kraju ispadne netko treci.
Nije valjda toliko zao da ce dopustiti da mu ona pati pred ocima.Los je prema drugima, ali prema Leyli nije.
Mozda je onaj celavi oteo dijete.

Zadnje uređivanje ivoo20 : 24.07.2017. at 23:30.
ivoo20 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:11.