Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2005., 21:36   #1
Golf

Nisam primjetio da ima tema o golfu pa ajde otvorim... glavni razlog je sto mi je ovo druga sezona i najvise prakticiram na tzv. 'driving range'. Evo bas veceras ide ekipa na nekih 45 minuta do sat pa onda pivica i NBA Finals Na pravi 18-hole teren se ide jednom mjesecno... uglavnom na teren blizu Blue Mountain - Monterra Golf.

No, zasto otvaram temu... ja sam prije nekog vemena ima jedan snobovski pristup golfu... kao to nije sport... je** to to je za penzice... nema tu ni 'sh' od sporta...

Medjutim, zamahnuti onim stapom (ili koji je vec prijevod za 'golf club') i poslati lopticu bar nekih 150-200 metara je ipak malo teze nego sto na prvi pogled izgleda. Dugo vremena je proslo dok nisam to uspio a i sada uspijeva tek jedna od 10 loptica.

Od opremem imam samo jedan driver stap i jedan putter i to je sve. Planiram uzet onu rukavicu najvise jer sam poceo zuljeve dobijat

Ovdje u Torontu i okolici masa je 'driving range'-a i golf terena ali je takodje masa ljudi sto igraju tako da zna biti dobra guzva vikendom.

Igra li tko jos golf...
__________________
** Government is a disease masquerading as its own cure.
newcomer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2005., 22:08   #2
U Hrvatskoj teško s obzirom je zbog nedostatka terena ovdje to stvarno snobovski šport. Ipak mislim da je za sport bolje izabrati nešto gdje se razvijaju svi mišići.
__________________
_
Superjunak novog doba !
ljiga is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2005., 13:56   #3
Quote:
ljiga kaže:
U Hrvatskoj teško s obzirom je zbog nedostatka terena ovdje to stvarno snobovski šport. Ipak mislim da je za sport bolje izabrati nešto gdje se razvijaju svi mišići.
Koliko je nei poznato u Hrvatskoj se golf moze igrati samo u Dolini Kardinala i na Brijunima (pola terena samo). Svi koji igraju MORAJU biti clanovi. Dakle kao sto je gore napisano cisti snobizam.
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2005., 10:04   #4
postojinekoliko klubova u Zagrebu, Splitu, Puli i moze se igrati osim u Dolini Kardinala i na Brijunima i u Zagrebu, iza sveucilisne bolnice (teren od 9 rupa a radi se od 18, kao i u zapresicu) i u Stobrecu kod Splita i vjerojatno jos negdje, dok Zagrepcani najradje idu u Sloveniju jer je jeftinije i nije tako daleko a oni imaju dosta terena i tamo pristup nije snobovsi...

Zbog snobovskih razloga ja nisam clan nijednog kluba a imam cjeli set golf clubs i odem koji put na driving range. Po meni golf jenajbolji anti stres program uopce, bolje od masaze ili bilo kakvog pustog otoka. A to da se ne razvijaju svi misici... ma mozda i ne ali ajde ti odigraj 18 rupa, samo za prohodati to ti treba 4 sata a di je jos i mahanje, koncetracija. Ne kazem da se umoris kao u veslanju, ali nije ni sah. Ja sam odlucio da kad budem prestar da se mogu baviti baseballom, softballom, australskim footballom onda cu se poceti vise baviti golfom...
kolja51 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2012., 16:26   #5
Vidim da je tema godinama mrtva, zar nitko ne prati golf, igra se Open, jedan od 4 mastersa, trenutno je na rasporedu posljednja runda.
Vodi Adam Scott sa -10, Tiger Woods kasni 4 udarca no ima jos 14 rupa pred nama
__________________
That's a very fine chardonnay you're drinking. I want you to clean your vagina.
Sportivo24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2012., 00:43   #6
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
Vidim da je tema godinama mrtva, zar nitko ne prati golf, igra se Open, jedan od 4 mastersa, trenutno je na rasporedu posljednja runda.
Vodi Adam Scott sa -10, Tiger Woods kasni 4 udarca no ima jos 14 rupa pred nama
Da odgovorim s 2 mjeseca zaostatka, koji raspad Scotta zadnjeg dana

Od petka do nedjelje se igra novo izdanje Ryder Cupa, tradicionalnog sraza SAD protiv Europe koji se igra svake druge godine. Europa brani pehar osvojen u dramatičnoj završnici prije dvije godine. Prijenos je na Golf Klubu

http://en.wikipedia.org/wiki/2012_Ryder_Cup

Dobro je da je Sergio Garcia u ekipi, on uvijek naživcira Amrikance svojim entuzijastičnim slavljem poslije dobrih udaraca
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 01:39   #7
Nakon prvog dana SAD-Europa 5:3

Europljani očajni u popodnevnim mečevima osim Colsaertsa koji je igrao u transu
I skoro ni to nije bilo dovoljno, onaj zadnji put Woodsa je liznuo rupu

Moram jedan i za Mickelsona
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 15:29   #8
Niti danas europljani ne izgledaju puno bolje nego jučer. Bas gledam "morning session", igra se foursome i za sada tri para gube jedan smo na AS.
Moram priznati da nisam pretjerano optimistična glede obrane naslova, no Ryder Cup je fenomenalan za gledati pa neka pobijedi bolji.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 17:12   #9
McDowell i Westwood su užasni i jučer i danas, McDowell još nekako jučer ujutro, ali nakon toga je užasan. Da je danas pola puttova pogodio, a trebao je i više od toga, vodili bi protiv Furyka i Snedekera. Westwood je jučer cijeli dan loš bio, Colstaers ga je izvukao u fourballsu (runda 62 ) i iznenađen sam bio da igra danas uopće.


E da i ovaj Breadley me užasno iritira

Zadnje uređivanje Tuvix : 29.09.2012. at 17:25.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 19:16   #10
Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
McDowell i Westwood su užasni i jučer i danas, McDowell još nekako jučer ujutro, ali nakon toga je užasan. Da je danas pola puttova pogodio, a trebao je i više od toga, vodili bi protiv Furyka i Snedekera. Westwood je jučer cijeli dan loš bio, Colstaers ga je izvukao u fourballsu (runda 62 ) i iznenađen sam bio da igra danas uopće.


E da i ovaj Breadley me užasno iritira
Sve u svemu ovaj Ryder smo vrlo vjerovatno predali amerima...
Osim ako se popodnevna garnitura u four-ballsu ne trgne i ne približi se bodovno. Onda sutra još možda i imamo šanse...

Edit: inače uoči popodnevnog four-ballsa europa gubi 8-4!

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)

Zadnje uređivanje zrixy : 29.09.2012. at 19:52.
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2012., 20:43   #11
Tiger u briljantnoj formi , šteta kaj ga u tome prati većina Europljana
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 01:58   #12
Jučer Colsaerts, danas Poulter, kakva serija na kraju

Ali ne može se sa samo jednim raspoloženim igračem, Ameri dominiraju, sutra će ovo riješit bez puno problema
__________________
The 50-50-90 rule: Anytime you have a 50-50 chance of getting something right, there's a 90% probability you'll get it wrong
Bask is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 02:15   #13
Quote:
Bask kaže: Pogledaj post
Jučer Colsaerts, danas Poulter, kakva serija na kraju

Ali ne može se sa samo jednim raspoloženim igračem, Ameri dominiraju, sutra će ovo riješit bez puno problema
Vjerojatno, iako su naši puno bolje fourballse odigrali. Žao mi je Belgijanca, koliko mu je samo puttova pobjeglo van to nije normalno, trebali su i oni dobit meč da je bilo samo malo više sreće. Onaj predzadnji udarac na zadnjoj rupi od Colsaertsa je bio fantazija
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 16:32   #14
Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
Vjerojatno, iako su naši puno bolje fourballse odigrali. Žao mi je Belgijanca, koliko mu je samo puttova pobjeglo van to nije normalno, trebali su i oni dobit meč da je bilo samo malo više sreće. Onaj predzadnji udarac na zadnjoj rupi od Colsaertsa je bio fantazija
Greenovi su prilično brzi i nekako se europljani nisu na njima baš snašli. No nadam se da ćemo im se "osvetiti" za 1999. Tada su oni gubili 10-6 i na kraju osvojili Ryder Cup 1 razlike.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 22:27   #15
10-10
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 22:45   #16
Justin Rose

kakav preokret zadnje 2 rupe za 11-11
Lowryder is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 23:21   #17
Mislim da će meč Stricker-Kaymer odlučivat, a tu ne znaš koji je gori od njih dvojice ovaj vikend

Furyk , ali ipak mi malo žao čovjeka, velik igrač.

Zadnje uređivanje Tuvix : 30.09.2012. at 23:32.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2012., 23:42   #18
13:12 za nas (uvjetno rečeno "nas" )
Svaka čast dečkima na borbenosti, ma kako ovo na kraju završilo...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
__________________
"Expirience is what you get when u don't get what you want!" (Randy Pausch)
zrixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 00:14   #19
OLE OLE OLE OLE OLE OLE

Kaymer

Kakav preokret, kakvo natjecanje, obožavam Ryder Cup

Europe WIN the Raider Cup, Tiger

I kao što netko kaže: Seve, this one is for you!

Zadnje uređivanje Tuvix : 01.10.2012. at 00:25.
Tuvix is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2012., 02:08   #20
Quote:
Tuvix kaže: Pogledaj post
OLE OLE OLE OLE OLE OLE

Kaymer

Kakav preokret, kakvo natjecanje, obožavam Ryder Cup

Europe WIN the Raider Cup, Tiger

I kao što netko kaže: Seve, this one is for you!
Poulterov putt u subotu poslijepodne za šesti bod Europe probudio je ostale igrače.
Nisam baš vjerovao da će se ostvariti ono što je predvidio Alan Shipnuck, komentator Sports Illustrateda, koji je rekao da će pobjednika odlučiti pretposljednji meč.
Stricker je jedini igrač SAD-a koji nije osvojio niti pola boda u ova tri dana.
golfHRinfo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.