Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.05.2014., 23:55   #81
Ima možda netko da je zainteresiran za igranje badmintona u Zg min 1 tjedno?
daante is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2015., 17:24   #82
škola

Znate li neku ok školu badmintona negdje oko maksimira ? Tnx !
nnina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2015., 22:02   #83
Pozz svima sa obzirom da u Karlovcu nema badminton kluba a taj sport zajedno sa par frendova obozavam igrat rekreativno, volio bih da mi se "privatnom porukom" jave oni koji donekle znaju i imaju zelju bavit se tim sportom, da nas se skupi sto vise i da bude sto zabavnije.
Lexx is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 19:11   #84
Zanima me koje granice igralista se gledaju kada igraju 2 na 2 a koje kada igraju 1 na 1?
pepo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2015., 21:16   #85
Quote:
pepo kaže: Pogledaj post
Zanima me koje granice igralista se gledaju kada igraju 2 na 2 a koje kada igraju 1 na 1?
kaže moj prika koji ima internet da je na wikipediji pisalo da je za singl duže i uže, a za parove duže i šire, s tim da kad se servira u parovima mora upast u kraće i šire.

nemam internet da provjerim, al ne vjerujem da bi mi lago
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2015., 09:08   #86


tapatalk/good old 4.9.5
__________________
Prepucavanje na internetu je kao specijalna olimpijada,cak i kada pobjedis retardiran si...
gorguc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2015., 12:03   #87
Lijepi pozdrav,

imam jedno pitanje, gdje se u Zagrebu može kupiti oprema za speed badminton? ili postoji li neka webshop str za takvu opremu...

Hvala
__________________
Associazione Calcio Milan
Lionel10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2015., 14:50   #88
Za sve koji se bave reklamama nek plate
Sahta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.11.2015., 14:55   #89
Navodno u Decathlonu,King Cross ima poseban odjel za badminton..
Heuel Dannaeus is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2016., 17:50   #90
Dižem temu. Jel ima netko da bi igrao 1-2x tjedno u ranim poslijepodnevnim satima na Velesajmu? Nebitno jel muško/žensko/trans, staro/mlado, važno da može držati reket i malo trčkarati.
Marra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2016., 15:44   #91
Badminton/velesajam

Quote:
°bubamara° kaže: Pogledaj post
Dižem temu. Jel ima netko da bi igrao 1-2x tjedno u ranim poslijepodnevnim satima na Velesajmu? Nebitno jel muško/žensko/trans, staro/mlado, važno da može držati reket i malo trčkarati.

Ja bih! Samo mogu iskljucivo u kasnim poslijepodnevnim ili vecernjim terminima. Znaci, nakon 17h.
__________________
[FONT="Comic Sans MS"]
Kalumela
Kalumela is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2016., 20:37   #92
badminton

ima li tko da bi igrao u rijeci?
level2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2017., 14:45   #93
Oj!
totalni sam rookie u badmintonu. Igrao sam par godina squash pa znam baratati reketom koliko toliko.
Uglavnom, moje pitanje je tehnicko. Vidim da Decathlon ima solidan izbor reketa, imate li kakvo iskustvo s njima? Sto se isplati kupiti i koliko realno novaca treba dati netko tko igra jednom tjedno i ponavljam, totalni je rookie te nema velikih zelja puno napredovati u tom sportu

Hvala!
mudronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2017., 09:58   #94
Ima li gdje u zg tečaj za rekreativce?ili da ima netko zainteresiran, a da ima nekog badminton znanja, za igru 1-2 tjedno
Špigeta is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2023., 10:14   #95
zar nitko ne igra?

ja sam krenuo prije dva mjeseca i super je. bas dobar sport. brzo se savladaju osnove, nije skupa oprema i zanimljivo je full.

ako ima vas koji ste duze od mene u tone, molio bih preporukue za reket.

sada imam dva, jedan bagatela 10e, drugi 20e. njih sam uzeo jer eto nisam znao dal cu nastaviti i hoce li mi se svidjeti.

sad primjecujem da su reketi onako, dosta losi, pa eto, ako netko ima preporuku, molio bih.

mozda najbolje preporuciti mi 2-3 marke i za koliko novaca da kupim.

40€? 50€? koliko je potrebno izdvojiti za solidan reket.

amater sam i nemam ambicije ne znam kakve. hobi sport, dva puta tjedno malo se razgibat, oznojit i tako to ali opet ne bih bas da svakih dva mjeseca kupujem rekete. volio bih neki koji ce trajati ipak malo duze.

pozz
rampart is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2023., 21:12   #96
Bok, igram rekreativno 15-tak godina, u Rijeci, parovi i ponekad singl kad nas nema dosta.

Što se tiče reketa - neki solidan grafitni od 40-50€ mislim da će ti biti sasvim OK. Ja sad koristim ovaj Victor:
https://edigital.hr/dodaci/victor-wa...minton-p781724

Uzeo ga u S.Visionu kad je bilo 30% popust, solidan. Meni je važno da je lagan (89-90g).


https://www.badmintonplanet.eu/victor-wavetec-magan-7
Thommo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2023., 07:04   #97
hvala
rampart is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2023., 21:39   #98
dizem temu malo.

evo ima vec nekoliko mjeseci kako sam krenuo na badminton i stvarno je super sport.

dobar je sto obicni amater od prvog dana moze igrati i zabavno je.

preporuka svima koji traze neki hobi sport za rekreaciju.
rampart is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:43.