Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera > Informacije o poslodavcima

Informacije o poslodavcima Misija: zaposlenje!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 12:28   #1
Hrvatska elektroprivreda - HEP

..jel zna netko kolike su za radnike u smjenskom radu??..sa SSS..
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 12:47   #2
Quote:
yaya kaže:
..jel zna netko kolike su za radnike u smjenskom radu??..sa SSS..
To ti je kao da pitas kakve su place u Hrvatskoj. Ovisi sto se radi, je li obican sljaker ili blokovodja, operater, radi li na odrzavanju, radi li u proizvodnji ili u distribuciji i gdje radi, koliko iskustva ima...
Neznadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:04   #3
Quote:
Neznadar kaže:
To ti je kao da pitas kakve su place u Hrvatskoj. Ovisi sto se radi, je li obican sljaker ili blokovodja, operater, radi li na odrzavanju, radi li u proizvodnji ili u distribuciji i gdje radi, koliko iskustva ima...
na odrzavanju, 20 g iskustva..
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:13   #4
Quote:
yaya kaže:
na odrzavanju, 20 g iskustva..
Proizvodnja ili distribucija? Strojar, bravar, elektricar, elektronicar, pneumaticar, instrumentarac, hardware, software?
Neznadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:15   #5
Quote:
Neznadar kaže:
Proizvodnja ili distribucija? Strojar, bravar, elektricar, elektronicar, pneumaticar, instrumentarac, hardware, software?

a strojar valjda ma otprilike kolko se krecu place..
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:25   #6
Quote:
yaya kaže:
a strojar valjda ma otprilike kolko se krecu place..
Imas PM.
Neznadar is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:30   #7
U smjenskom radu bi s 20 godina staža mogao natuć oko 6500, možda i više.

(oćeš ga utužit za alimentaciju? )
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 13:33   #8
Quote:
Pero Perić kaže:
U smjenskom radu bi s 20 godina staža mogao natuć oko 6500, možda i više.

(oćeš ga utužit za alimentaciju? )

hmm to je dobra placa..sad vise nisam sigurna koja je informacija tocna, ma nemam ja veze s njim hahaha..necu ga tuzit)hvala u svakom slucaju
yaya is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 00:51   #9
HEP Sistem inženjer

Jel se netko javio na nedavni natječaj HEP-a? Znali tko kako je tamo raditi, kakve su šanse za posao "bez veze"?
ivica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 09:58   #10
Minimalne, osim u manjim sredinama. Ipak, to ne znaci da je nemoguce. S obzirom da sam te struke, govorim iz iskustva.
I da, pripravnička plaća je 5500kn, a mr.sc. kojeg poznajem s ~20 godina staža ima oko 7-7,5kkn (s dežurstvima) tako da ako si dobar sistemac možeš bolje proći u manjim firmama. Naravno, posao u HEP-u bi trebao biti sigurniji.
Sretno!
sandro.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 15:18   #11
e i mene zanima ovo s HEP-om, traze ekonomiste za sto bih se prijavila. kakve su sanse za to? moj tetak radi tam i kaze mi da je direktor neki hercegovac koji vise zaposljava svoje ljude nego preko natjecaja. naravno, to me zbediralo...
izgubljena dusa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 15:27   #12
vidila sam i ja te HEP-ove oglase. malo su nejasni + treba slat prijave postom. a ionako ce uzet preko veze nekog.
recimo za Split pise da uzimaju 1 osobu, a dolje su stavili da uzimaju pripravnike ili sa 5 godina iskustva. i sta sad?
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 15:31   #13
Quote:
izgubljena dusa kaže: Pogledaj post
e i mene zanima ovo s HEP-om, traze ekonomiste za sto bih se prijavila. kakve su sanse za to? moj tetak radi tam i kaze mi da je direktor neki hercegovac koji vise zaposljava svoje ljude nego preko natjecaja. naravno, to me zbediralo...
Pa prijavi se, nemaš što izgubit osim možda jednog jutra na besmislenom razgovoru s njima, a imaš i ti svog konja za trku, nije tetak za bacit
Uglavnom, kod mene se zna da se u HEP lakše dolazi po crkvenoj liniji. Jasno ti je i na koju političku opciju uglavnom naginju turbokatolici.
Ipak, pokušaj, svaki razgovor za posao te čini iskusnijom u traženju sljedećeg.
Pozdrav,
sandro.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 16:01   #14
Ako ti tetak radi tamo onda sigurno imaš više šanse, nego netko drugi. A jako ti je bitno na kojem radnom mjestu ti tetak radi, jer je često i to ključ da te netko ubaci u HEP.
A to što pišu nebuloze u natječaju, pa moraju se opravdati.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2007., 17:56   #15
A kakve su inače plaće ekonomiste u HEP-u?

I nakon koliko je prijava na neodređeno?

I općenito kakva je radna atmosfera?
*Flower* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 01:05   #16
Quote:
sandro.m kaže: Pogledaj post
Minimalne, osim u manjim sredinama. Ipak, to ne znaci da je nemoguce. S obzirom da sam te struke, govorim iz iskustva.
I da, pripravnička plaća je 5500kn, a mr.sc. kojeg poznajem s ~20 godina staža ima oko 7-7,5kkn (s dežurstvima) tako da ako si dobar sistemac možeš bolje proći u manjim firmama. Naravno, posao u HEP-u bi trebao biti sigurniji.
Sretno!
Ne mogu vjerovat da plaće nisu više. Pa onda nije ni čudo što stavljaju oglas na moj-posao.net (koliko znam nisu obavezni), vjerovatno ne mogu naći sistemca za max 6-7k (naročito u Zg). Naime čuo sam da su već prije pokušali naći ljude za te poslove preko preporuka pa nije išlo.
U svakom slučaju, Sandro.m hvala.
ivica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 10:35   #17
Quote:
ivica12 kaže: Pogledaj post
U svakom slučaju, Sandro.m hvala.
Svejedno, moja iskustva su možda premalo. Ipak se ti raspitaj kod njih tamo. Možda je došlo do toga:"Ok, ne možemo naći sistemca za tako malo novaca, povećajte plaću." pa da ne propustiš priliku. Možda pucanj u prazno, ali uvijek se isplati osigurat do kraja, jedan telefonski poziv i pitanje kolike su plaće te ništa ne košta.

Pozdrav,
sandro.m is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 13:44   #18
Oni koji traye posao u HEP-u

Quote:
ivica12 kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovat da plaće nisu više. Pa onda nije ni čudo što stavljaju oglas na moj-posao.net (koliko znam nisu obavezni), vjerovatno ne mogu naći sistemca za max 6-7k (naročito u Zg). Naime čuo sam da su već prije pokušali naći ljude za te poslove preko preporuka pa nije išlo.
U svakom slučaju, Sandro.m hvala.
Oni koji traže bilo koji posao u HEP-u stvari stoje ovako;
Plaće jesu male ali nemožeš dobiti otkaz,imaš sve plaćeno,regresi itd... što kod privatnika i nemaš.
Radno okružje je grozno,neznaš ko koga i ko kome podmeće.Pripravnik se može držati po strani i odrađivati pripravnički.
Kasnije ako si u điru možeš dobro krasti pa imati i petostruku plaću.Doduše svako malo malo je financiska kod njih ali nikad ništa ne nađu,jer TREBAŠ BITI U TALU S PRAVIMA:

Ovo ti je iskustvo !!!!
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 13:52   #19
ajde ajde nije baš tako
radim u HEP-u 10 god i radna atmosfera uopće nije takva,dapače prijateljska je,bar tamo di ja radim.nisam vidjela oglase gdje traže ljude,u kojim područjima,distribucija,prijenos... koji grad, pa ću ti možda moći reći nešto više
fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:03   #20
HEP

Ja stvarno ne pretjerujem ali ono sto sam ja vidjela prelazi americki triler.
Nitko ne tuce ,ali iza ledja svasta jedan drugom rade.Salju se krivicne prijave i anonimna pisma.Sve je to zataskano za obicne zaposlene.

Pa kada ste tako informirani odgovorite mi kako jedan recimo sef sa svojih 30 g. staza i placom cca 7.000,00 kn i dvoje odrasle djece ima kuce,stanove i trosi na putovanja ko sulud.....
Pa drugi isto takav sefic sa drugim opisom stanja pa treci....
Zasto je stalno krim policija kod ..... i tako ne pisem bezveze ali nebih vise.
goldfish is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:28.