Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.05.2017., 11:48   #3881
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
Nisam bila kod kabalin ali vezmar mi je super. I voli čovjek pričati što volim kod doktora

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk


E to je i meni itekako vazno! Hvala ti


Sent from my iPhone using Tapatalk
Bad Hair Life is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 22:13   #3882
Ni ja nisam bila kod Kabalin jer nisam imala vremena/volje cekat te tjedne i tjedne za termin kod nje. Vezmar je jako pristupacan, simpatican, puno prica, objasnit ce sve sta pitas. Sam pregled ko pregled, ugodan, nista negativno nemam za izdvojit.
__________________
run 4 ur life
Lilit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2017., 22:16   #3883
Quote:
KatarinaRi kaže: Pogledaj post
Bila sam nedavno prvi put kod dr. Jurica na Turniću i sve pohvale. Pregled kao da ga nije ni bilo, vrlo nježna, pažljiva i ugodna. Ako ne prije na sljedećem PAPA testu sam kod nje
Cijena?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2017., 13:29   #3884
Pehlin

Pozdrav, zna li netko zasto se ceka zamjena za ginekologa na Pehlinu i kada bi opet mogli pocet primat narudzbe? Cula sam samo do daljnega nista...
mamusia78 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 08:39   #3885
Pitanje- je li dr edmond paljušaj u matuljima zamjena za dr škrobonju? Zna li netko radno vrijeme i broj telefona(pretpostavljam da je to stari broj od škrobonje u domu zdravlja, al nisam sigurna)
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 09:38   #3886
Quote:
extreme kaže: Pogledaj post
Pitanje- je li dr edmond paljušaj u matuljima zamjena za dr škrobonju? Zna li netko radno vrijeme i broj telefona(pretpostavljam da je to stari broj od škrobonje u domu zdravlja, al nisam sigurna)
Je zamjena je, meni je ok doktor, a i ova sestra je super naspram one stare. Ona me nije htjela prebacit kod njih jer mi je gin bio u Ri, a po mjestu prebivališta sam spadala kod njih. ovu sestru stvarno preporučam, čak da i 2 termina za svaki slučaj ako ne možeš na jedan da uspiješ na drugi.

evo br. tel. 276-719
Radno vrijeme: Ponedeljak, četvrtak - poslijepodne
Utorak, srijeda i petak - ujutro
utorkom primaju isključivo trudnice i hitnoće
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2017., 10:03   #3887
Quote:
nera076 kaže: Pogledaj post
Je zamjena je, meni je ok doktor, a i ova sestra je super naspram one stare. Ona me nije htjela prebacit kod njih jer mi je gin bio u Ri, a po mjestu prebivališta sam spadala kod njih. ovu sestru stvarno preporučam, čak da i 2 termina za svaki slučaj ako ne možeš na jedan da uspiješ na drugi.

evo br. tel. 276-719
Radno vrijeme: Ponedeljak, četvrtak - poslijepodne
Utorak, srijeda i petak - ujutro
utorkom primaju isključivo trudnice i hitnoće
hvala. zvala sam hzzo i rekli su mi da dr ima slobodnih mjesta i da može primiti pacijente. nadam se da sestra neće raditi drame oko prebacivanja
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2017., 15:31   #3888
Cure znate li mozda tko radi kolposkopiju u Poliklinici Sunce?
__________________
sutra je novi dan...misliti cu o tome sutra!
Tintinila79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 11:38   #3889
Bok, da li netko zna tko je sada u Cambierijevoj? Tamo se stalno mijenjaju i jedno vrijeme znam da je bio " tim bez nositelja" , ali ne znam kako je sada. Inače sve obavljam kod svoje ginekologice koja je prvatnik a samo sam povremeno tamo kad mi treba neki recept ili slično...ali nisam bila tamo već stvarno duuuuugo.
paty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.07.2017., 20:22   #3890
Quote:
paty kaže: Pogledaj post
Bok, da li netko zna tko je sada u Cambierijevoj? Tamo se stalno mijenjaju i jedno vrijeme znam da je bio " tim bez nositelja" , ali ne znam kako je sada. Inače sve obavljam kod svoje ginekologice koja je prvatnik a samo sam povremeno tamo kad mi treba neki recept ili slično...ali nisam bila tamo već stvarno duuuuugo.
ta ambulanta je zatvorena. dr je otišla na pehlin, ali sad je i ona otišla sa pehlina pa ne znam kamo spadaš
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2017., 08:34   #3891
Quote:
Verbena kaže: Pogledaj post
ta ambulanta je zatvorena. dr je otišla na pehlin, ali sad je i ona otišla sa pehlina pa ne znam kamo spadaš
Hvala Verbena, nisam znala...sada sam provjerila na e-građani i piše da sam od svibnja raspoređena u Dom zdravlja PGŽ-a...boooo( inače nisam iz Ri)...jel zna tko gdje bi se to sada trebala javiti??
paty is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 14:40   #3892
Ja mislim da je to ive marinkovica, tzv staro rodilište ali ne znam točno

Poslano sa mog SM-G800F koristeći Tapatalk
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2017., 19:51   #3893
Znate li radi li dr. Finderle igdje privatno?
__________________
A rabbit a day keeps the doctor away.
HarveyNorman is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:41   #3894
Bok, evo i ja preporučujem Vezmara iz polikline Sunce
Swantastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 10:44   #3895
Moram vam svakako reći da nikako ne preporučujem Danka Perovića- koji je privatnik u poliklinici Gemmini i koji je isto tako kirurg u bolnici- možda j ekao kirurg dobar- ali kao doktor je pri pregledu užasno grub- čak nenormalno grub- toliko da sam nakon njegovog pregleda tri dana ležalu u krevetu zbog bolova koji je njegov bimanualni pregled izazvao, danima sam bila u bolovima
Swantastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2017., 23:10   #3896
Ima li tko za preporuciti dobrog ginekologa koji je volljan dati uputnicu za vadnje hormona, a ne samo da mi daje hormonalne tablete kao bombone? Privatno vadenje mi je preskupo, bas mi treba ginekolog koji je voljan pomoci svome pacijentu.
lea93 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 18:19   #3897
Quote:
lea93 kaže: Pogledaj post
Ima li tko za preporuciti dobrog ginekologa koji je volljan dati uputnicu za vadnje hormona, a ne samo da mi daje hormonalne tablete kao bombone? Privatno vadenje mi je preskupo, bas mi treba ginekolog koji je voljan pomoci svome pacijentu.
Ja sam u matuljima kod dr. Pausalj ako sam dobro zapamtila. Dao mi je bez problema uputnicu za sve hormone, kaze uputnicu mu najlakse napisat. Sad druga je stvar dali ce te primit da se prebacis, jer su prebukirani

Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
nera076 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 08:46   #3898
Pozdrav ljudi. Zna li netko kakva je sad tocno situacija na Pehlinu? Cujem da se dva doktora izmjenjuju, znate li kojim danima rade popodne?
angiebanangie is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2017., 20:09   #3899
Da se nadovezem na svoj gornji post, na Pehlinu rade samo tri dana tjedno, od toga samo jedan dan popodne. Katastrofa, mogu samo zamislit koja guzva bude taj dan.

Odlucila sam se upisati u Kostrenu, buduci da nas tako ohrabruje HZZO. Tamo navodno nema velike guzve i liste cekanja, a ja sam frisko trudna, bez gina i treba mi netko za uputnice, a gdje ne moram izgubiti pola zivota u cekaoni.

Dodjem danas tamo i zaista, ni zive duse u cekaoni. Rade popodne neparnim danima. Sestra me primi da me upise, doktora nema iako bi trebao biti netko popodne tamo.

Uglavnom kazem sestri da sam trudna i ona mi OKRENE OCIMA.

Kazem da imam tri pobacaja iza sebe, dijagnoza habitualni pobacaji, pa nek mi da prvi termin sto prije, ako ne pregled, onda bar konzultacije. Dobijem termin za tri i pol tjedna. Do onda, tko ziv ko mrtav.

Jebote na Pehlinu je bilo trilijun pacijentica pa su UVIJEK trudnici dali termin unutar 10 dana od prijavljene trudnoce, najkasnije u 7tt (naravno ovisi kad se javis).

Ma nisam ih uopce mislila tu ocrniti, ali to kolutanje ocima sestre jednoj zeni jer se, eto, usudila doci trudna...What the fuck?

Bas su svi koma.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
angiebanangie is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 13:08   #3900
10.10. Sam bila na Pehlinu popodne. Radio je dr.Paljusaj, imam samo rijeci pohvale za njega, pregled je bio ugodan, tj. bezbolan, dr je jako pazljiv i strpljiv. Ispred mene su bile 4 zene i cekala sam 30-tak minuta sto je zaista jako malo u usporedbi sa onim sto je tamo bilo prije. Za sada sam jako zadovoljna.
mamusia78 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:30.