Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.10.2010., 14:33   #21
Ja sam kod nje prvi put radila i papu.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2010., 14:43   #22
Baš sam to htjela napisati, napravit će ti najvjerovatnije papu ili eventualno UZV.

A pripremi se da će ti trebati nekih 350-400 kn sveukupno. Jer od samog pregleda ona ne može vidjeti jel sve u redu.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 17:09   #23
Quote:
lilliang kaže: Pogledaj post
evo da i ja nešto pitam....
pošto u ordinaciji dr.Jakobović više ne upisuju pacijente
dali biste mi mogli preporučiti nekoga drugoga
a da nije privatnica i da se nemora čekati 100 godina na red
ajoj ne, ja sam se htjela kod nje prijaviti..
za ostale nisam cula bas puno dobrih stvari
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2010., 18:08   #24
Mislim da su gotovo svi ginovi sad prebukirani jer im je HZZO smanjio kvotu. Ja idem kod dr. Stanića, meni on nije loš. Zajebant je i to mi je super, jedino što mu zamjeram je cicijanje na uputnicama.

Sve bi ja njih po guzici jer štede na uputnicama za brisove i sl. Moraš lagati i moliti da bi dobio što trebaš.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 00:53   #25
a daaaajte, ma ja cu svejedno probati nazvati dr. Jakobovic sutra, za svaki slucaj..
ako odbije, tko preko hzzo-a prima pacijentice trenutno,a da nije manijak?
molim vas, help!
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2010., 09:45   #26
Nazovi HZZO i pitaj kod koga još ima mjesta, ako Jakobovićka ne prima. Znam par cura koje su se prije par mjeseci prebacile kod nje, možda još uvijek prima. Inače čula samo za nju samo riječi hvale iako i ona ko i svi ostali ginovi škrtari na brisevima.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 20:50   #27
e a navodno da ti neki ginekolog pripada vec, tako mi je stara rekla, navodno oni u hzzo-u mogu to reci preko broja zdravstvene..ili?
ono, ne moze se dogoditi da su svi preko hzzo-a zauzeti jer imas pravo na zdravstveno osiguranje.
Mislim, nemoguce da ostanu samo privatnici, sta ako netko nema novaca?
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:00   #28
Nazovi HZZO, oni će ti reći kome pripadaš. Naravno da imaš pravo na socijalnog gina, sam je pitanje kod koga pripadaš. Mislim da se to gleda po kvartu u kojem stanuješ pa da te tom doktoru dodijele al nisam sigurna.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:12   #29
Zvala sam upravo, navodno nikome ne pripadam, a jedini slobodni su dr. Stanic u retfali i Makarovic u Cepinu
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 15:38   #30
Onda idi kod Stanića, meni je on ok. Voli se sprdati i zezat, poslije svakog pregleda se dobro nasmijem jer uvijek nešto izvali.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:20   #31
i mislila sam, hvala ti na savjetima
probala sam zvati ordinaciju, al ocito nisam pogodila radno vrijeme, nigdje ne mogu naci kako rade..
jos jednom hvala
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 18:57   #32
Joj ako me sjećanje dobro služi (mješaju mi se malo radna vremena od gina, opće prakse i stomatologa) Stanić radi ponedjeljkom i petkom ujutro, utorkom i četvrkom popodne a srijedom parne prijepodne a neparne popodne. I da, srijedom samo radi UZV.

Moj savjet ti je da odeš tamo i otvoriš karton jer sestra mu nekad zna biti nabrijana, pa da ne dobiješ po nosu ko ja.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 19:32   #33
Jao, nemas pojma koliko mi pomazes!
Otici cu onda sutra ako rade popodne. Reci jos samo (znam da sam dosadna )jel znas mozda koliko treba proci od prijave tj. upisa i prvog pregleda? Valjda to nije neki predug period vremena.
Sad sam tek procitala da si ti kod njega
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2010., 20:09   #34
Možeš se sutra kad budeš otvarala karton odmah i naručiti, obično se čeka nekih 2, maksimalno 3 tjedna. Ako je netko možda otkazao možda te ubaci i ranije.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 19:20   #35
Bila sam danas kod dr. Stanića, nekako mi ne izgleda to sve obećavajuće, sestra me nije stigla ni upisati jer je bilo previše ljudi, pa me naručila da dođem za 22 (riječima: dvadeset dva) dana pa će me onda kao upisati. Ne znam šta da mislim.
Otići ću radije kod privatnika onda, u međuvremenu, a kod Stanića ću se upisati da imam nekog socijalnog.
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2010., 20:01   #36
A u pičku, pa kod njega je barem bilo do sad normalno. Ja sam znala nazvati i za 2 tjedna bi bila na redu.

Ja se nadam samo da si pogodila neki loš period, da mu nije stalno tako. Ja bi trebala otići na kontrolu i papu, sad mi se tek neda.
__________________
Ljubav je pobjeda mašte nad inteligencijom. H. L. Menken
...previše ljudi traži pravu osobu, umjesto da sami pokušaju biti prava osoba...
leeloo27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 14:31   #37
pozdrav, čitam sad gore radno vrijeme dr. Jakobović, jel tko zna dali je još uvijek tako ili se što promjenilo, budući da je post od siječnja?
Annemarie28 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 16:13   #38
Question help

Ajmo, budite dobri i savjetujte!
Navodno su jedini slobodni (neprivatnici) Stanić i taj u Čepinu....za koga se odlučiti?!
emeralds is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2010., 23:08   #39
Ja sam se sad kod Stanica prijavila, idem u petak pa cemo vidjeti.
Znam samo da je jako guzva, pa ak ti se da cekati, tj. ako nemas love za privatnika...prijavi se.
Za ovog u Cepinu nisam nista cula osim da je star , a to nista ne znaci.
Ginger jam is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2010., 16:46   #40
Quote:
Ginger jam kaže: Pogledaj post
Ja sam se sad kod Stanica prijavila, idem u petak pa cemo vidjeti.
Znam samo da je jako guzva, pa ak ti se da cekati, tj. ako nemas love za privatnika...prijavi se.
Za ovog u Cepinu nisam nista cula osim da je star , a to nista ne znaci.
I? Jesi bila? Tek sad sam vidjela tvoj post...ja sam malo obeshrabrena, valjda zato što je muško, nemam pojma...hm..ili zato što sam inače plašljiva
help...
emeralds is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.