Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Osnovne i srednje škole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2009., 16:23   #1
Prehrambeno-tehnološka škola Zagreb

Evo zanima me i ova škola. Nalazi se u Dubravi pored 12-te gimnazije...ako ima nekoga iz nje ili da zna nekog od tamo...sve informacije će dobro doći, predmeti, profesori, društvo?

Pozz
__________________
I'm cool with some Bloods, I'm cool with some Crips, I'm cool but if there's a problem, nigga I got extra clips, I don't know karate, but I split the bricks...
BubbleTrouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 21:53   #2
koji smjer?
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 23:12   #3
nemoj tamo.
 
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 01:17   #4
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
nemoj tamo.
Zašto ak se smije znati?


P.S. Za smjer tehničar nutricionist ili prehrambeni tehničar, ne znam koji je bolji, uglavnom jedan od ta dva, plus još razmišljam i o smjeru za konditore ili rukovatelj prehrambenim strojevima...
__________________
I'm cool with some Bloods, I'm cool with some Crips, I'm cool but if there's a problem, nigga I got extra clips, I don't know karate, but I split the bricks...
BubbleTrouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 15:59   #5
Quote:
malehico_girl kaže: Pogledaj post
nemoj tamo.
a ti si završila,pa znaš ili..?

Quote:
BubbleTrouble kaže:
P.S. Za smjer tehničar nutricionist ili prehrambeni tehničar, ne znam koji je bolji, uglavnom jedan od ta dva, plus još razmišljam i o smjeru za konditore ili rukovatelj prehrambenim strojevima...
ovako.. konditori i rukovoditelji su trogodišnje i imaju nastavu tako da su jedan tjedan da praksi,jedan tjedan u školi. osim ako te znanje uopće ne zanima i glavno ti je samo da upišeš nešto,nejdi na to.
nutricionisti imaju prilično dobar program što se tiče skoro pa svih vrsta kemije i sl. predmeta tipa mikrobiologija,biotehnologija,humana fiziologija,
ali se s nutricionizmom kao takvim baš i ne bave previše tijekom sve četiri godine.
prvih godina imaš tjedan,dva prakse u nekoj tvornici,a na četvrtoj godini u staračkim i studentskim domovima,vrtićima itd.
profesori su ti većinom svi ok,neki traže puno,neki traže malo,kao i svugdje.
pazi se biokemije i mikrobiologije.
kod mene u razredu je bilo dosta ekipe koja nije imala pojma o kemiji i biologiji,pa su svejedno uz malo truda završili.

sve u svemu solidna strukovna,ako te zanima prehrana i sl. nećeš se razočarati
__________________
Ukupan broj vaših poruka iznosi 68, od dozvoljenih 75. (Prazni folder)
cerberus is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 19:35   #6
Thanks.

E da, na stranici škole uopće nema popis predmeta...mene zanimaju samo za 1. razred (za ova dva četverogodišnja smjera ili bar za jedan od njih) pa ako bi netko znao...
__________________
I'm cool with some Bloods, I'm cool with some Crips, I'm cool but if there's a problem, nigga I got extra clips, I don't know karate, but I split the bricks...
BubbleTrouble is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2012., 14:03   #7
Molio bih "svježe" informacije o ovoj školi.Kakvi su profesori? koji je bodovni prag i koji smjerovi se mogu upisati i gdje se sve mogu dobiti konkretne informacije o školi i predmetima?Nutricionist i prehrambeni tehničar su najprivlačnije opcije,naravno i mogućnost zaposlenja je bitna,nakon zavšene škole...
Puno hvala
13petak is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 00:04   #8
Prehrambeno tehnološka gimnazija, Dubrava

Prvenstveno znam da je tema otvorena i sva bitna pitanja odgovorena kolko tolko ali odgovoreno je prije par godina, pa dal se možda nešto mjenjalo? Zainteresirana sam za šk ali i nesigurna , npr. kakvi su prof.? Praksa,gradivo jel nedostižno za nekog ko možda nije najbolji u kemiji,fizici itd? Zanimaju me smjerovi tehničara nutricionista ili prehrambenog tehničara pošto su 4-godišnji smjerovi ali ni 3-godišnji smjerovi nisu isključeni,pa ako neko može 3-smjerove pojasniti? I isto tako našla sam na netu prehrambenu ali i poljoprivrednu školu i to pod istom adresom, znaći u Dubravi? Jel škola podijeljena il šta? xD Znam da ima smjerova al nije mi ovo jasno..malo sam zahtjevna ali nema nigdje zapravo opširnije napisano išta o šk a zbilja me zanima pa ako ima kojih dobrih duša tu..?
MalaMegii is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:33.