Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija > Eno i ino

Eno i ino (Bez)Alkoholna pića - Ne očekujte Mladena Grdovića na stolu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.12.2012., 17:29   #61
Quote:
Mister Stinsfire kaže: Pogledaj post
prije 3 tjedna je doslo u tommy, a sad vidjeh da ih ima i na konzumovom web shopu.
Nesquik ima u konzumu na kvatriću, pa ko je iz zgb.

Sent from my HTC Rhyme S510b using Tapatalk 2
__________________
I`m a supergirl, and supergirls don`t cry
~Scarlet~ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 12:50   #62
Pozdrav, da li netko zna gdje ima za nabaviti držač za te kapsule...po trg.centrima ili drugdje?
Hvala unaprijed
MojaDora is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2012., 14:00   #63
Quote:
MojaDora kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li netko zna gdje ima za nabaviti držač za te kapsule...po trg.centrima ili drugdje?
Hvala unaprijed
znam da možeš preko hama.hr webshopa, ja sam htjela vidjeti ga uživo prije kupovine pa sam otišla u dućan, ali su mi rekli da u dućanu ne drže gastro stvari i da se to može samo preko webshopa.

na kraju nisam kupila...
anpi is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2012., 16:01   #64
Quote:
MojaDora kaže: Pogledaj post
Pozdrav, da li netko zna gdje ima za nabaviti držač za te kapsule...po trg.centrima ili drugdje?
Hvala unaprijed
Elipso.
Cijena je 130 kuna.
Ja kupila danas.
__________________
Dokoni je um, đavolje igralište.
dora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2012., 13:29   #65
Cafe Mocha mi je super. Može li se i u kafiću naručiti cafe mocha?
skyline77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 13:12   #66
jucer sam bila u intersparu piccolo je bio na popustu za 400 kn a mislim melody jebio 600 kn. mozda jos uvijek traje taj popust pa ko zeli kupiti stvarno mu se isplati!
hrdolcegusto23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2012., 18:53   #67
bok,

koliko puta se smije jedna kapsula iskoristit ili je jedna kapsula za jednom ?
te koja je normalna cijea tih kapsula po dućanima i za koju količinu kapsula ?

hvala !!!!
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 23:26   #68
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
bok,

koliko puta se smije jedna kapsula iskoristit ili je jedna kapsula za jednom ?
te koja je normalna cijea tih kapsula po dućanima i za koju količinu kapsula ?

hvala !!!!
jedna kapsula se moze samo jedan put iskoristiti. paket od 16 kapsula kosta 40 kn u mislim svim ducanima u hr. unutra dobijes 16 kapsula. ako su pica koja sadrze mlijeko ( chocino, cappuccino, latte macchiato,mocha...) onda je 8 kapsula kava a 8 njih mlijeko, a ako su kave bez tog mljeka onda ih ima 16 kapsula bas kave tipa espresso, caffe lungo, novi nesquick...
hrdolcegusto23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2012., 23:28   #69
je li netko probao chai tea latte ili latte macchiato karamela mozda negdje vani? kakvi su?
hrdolcegusto23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 16:02   #70
Quote:
hrdolcegusto23 kaže: Pogledaj post
jedna kapsula se moze samo jedan put iskoristiti. paket od 16 kapsula kosta 40 kn u mislim svim ducanima u hr. unutra dobijes 16 kapsula. ako su pica koja sadrze mlijeko ( chocino, cappuccino, latte macchiato,mocha...) onda je 8 kapsula kava a 8 njih mlijeko, a ako su kave bez tog mljeka onda ih ima 16 kapsula bas kave tipa espresso, caffe lungo, novi nesquick...
hvala na odgovoru
BundyBoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 16:52   #71
Quote:
BundyBoy kaže: Pogledaj post
hvala na odgovoru

i drugi put
hrdolcegusto23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2012., 22:50   #72
Mogu li se kapsule nabaviti vani jeftinije nego kod nas? Konkretno u Grazu? I gdje?
llely is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2012., 16:07   #73
Quote:
hrdolcegusto23 kaže: Pogledaj post
je li netko probao chai tea latte ili latte macchiato karamela mozda negdje vani? kakvi su?
probala sam chai latte i meni se nije svidio, u biti čaj s mlijekom ne volim ali me ovaj previse podsjeca na kakao nego na caj.. sve 3 kutije koje sam kupila zavrsile su u smecu
Tokyo Hardcore is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 20:28   #74
Vidio sam da su na akciji pa razmišljam da ga kupim. Zanima me može li u njega ići ovakva Senseo kava? Naime, u Mülleru pakiranje iste košta 29,90kn (16 kom).

U koji bi aparat (osim Philips Senseo, kojeg ne nalazim u RH) uopće išle te vrećice?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2012., 22:32   #75
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Vidio sam da su na akciji pa razmišljam da ga kupim. Zanima me može li u njega ići ovakva Senseo kava? Naime, u Mülleru pakiranje iste košta 29,90kn (16 kom).

U koji bi aparat (osim Philips Senseo, kojeg ne nalazim u RH) uopće išle te vrećice?
ne ide. aparat prodaje muller, 400 kn mislim.

ovo su kapsule, plastične, dok su ovo vrećice.
__________________
How about no?
Mister Stinsfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2012., 16:15   #76
Kupio sam aparat Piccolo ovih dana i kako već godinama koristim i klasičan espresso aparat, mogu reći da je kava upravo onakva kakvom je predstavljaju. Stopostotna Arabica sa najboljom aromom. Kapsule su pohranjene sa aromom koja je potpuno očuvana. Inače za klasičan espresso u običnom aparatu za mene je nedodirljiva kava Lavazza u sve tri varijante. Ali običan espresso aparat traži oko pola sata vremena za pripravu sa predgrijavanjem i čišćenjem. Ovdje je sve jednostavno i brzo. ALi i skupo. No, tko si može priuštiti ne treba previše razmišljati.
Depp500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2013., 14:49   #77
Ja odustala od Nespresso aparata... odlucila se ipak za obicnu Bialetti kafetijeru
meow is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2013., 12:07   #78
Quote:
meow kaže: Pogledaj post
Ja odustala od Nespresso aparata... odlucila se ipak za obicnu Bialetti kafetijeru
Zašto si odustala od Nespresso aparata?

Radi cijene kapsula? Nedostupnosti u HR? Ili nešto treće?

Inače i mene živo interesira kada će već jednom Nespresso brend u Hrvatsku...
__________________
"Ja čitam"...kako se kaže na Crnski? Kaže se kao "Ja čitam"
...Vidi u riječnik Crnskog i Gorskog jezika
MLADJO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2013., 18:03   #79
Jel ta Moka kava ili kao kapučino???I kakvog je okusa-čokoladnog?Tak mi nekak izgleda.
__________________
...tu,solo tu...

A M N E S I A
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2013., 11:24   #80
da li netko zna gdje se još može kupiti dolce gusto picollo na području Međ.županije ili Varaždinske županije po akcijskoj cijeni od 400,00 kn kako je bilo reklamirano?
Ja ga ne mogu nigdje pronaći.

Hvala..
cate is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:27.