Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.06.2012., 23:30   #81
Alyonka Larionov
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 23:38   #82
Znam za ovu stranicu...ok su streamovi,ako kome zatreba.
http://www.wiziwig.tv/competition.ph...&allowedDays=7
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 23:38   #83
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
http://www.tsn.ca/social/draft2012.html

Ali: "7pm et/4pm pt - (Available online in Canada Only - Flash Required)"

"DraftCentre: Welcome to the Social Lounge" Skoro pa nepristojono...
ma znam da pixke s tsna daju strim samo za kanađane. ovi sa sportsneta daju svima, ali su mi njihovi komentatori dosadnjikavi.

navodno je prošlih godina bilo na nhl.com džabe, ali ne piše da ima i ove godine.

nešto će se iskopat valjda.ovi glupani na espn america (gdje sam gledao zadnje dvije godine) daju hebeni bejzbol.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 23:41   #84
Jennifer Benson ‏@wordonbaystreet

#Leafs in advanced trade talks with #BlueJackets. Reported Kessel & TOR's 5th overall Pick for Nash & CBJ's 2nd overall Pick. #NHLDraft


da, ziher!
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 23:42   #85
Haha, svakakve pizdarije se objavljuju sad, na kraju niš spektakularno se neće desit.

Predraft: Klik!

Zadnje uređivanje Vic Vega : 22.06.2012. at 23:48.
Vic Vega is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 23:42   #86
Tu piše da Islanders.tv daje live coverage drafta.
http://video.nhl.com/videocenter/con...L%7CCOL%7Chome

Aha,isti link koji si ti Vic dao.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2012., 23:46   #87
Quote:
Vic Vega kaže: Pogledaj post
Haha, svakakve pizdarije se objavljuju sad, na kraju niš spektakularno se neće desiti.

Predraft: Klik!


malo ću kombinirat tsn 990 (habs) radio s ovim
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:10   #88
kad počinje drift?
__________________
go
-timski- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:15   #89
1am. Plus intro 15-ak minuta tako da je vjerojatno prvi pick 1:15, 1:20.
Chindis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:19   #90
Quote:
Billy Piton kaže: Pogledaj post
priča se da je edmonton tek danas donio odluku koga će birati na #1. igor larionov, menadžer yakupova, je rekao da ga oilersi nisu danas kontaktirali (običaj je da se agent obavijesti da će klub uzet njegovog igrača). možda yakupov neće biti prvi pick.
Sad si malo razmišljam. Ako se Oilersi odluče za Murraya, Jacketsi bi mogli ići na sigurno (da im se ne ponovi slučaj Filatov) i draftat Forsberga te bi nama ostao Yakupov na 3. picku
say kaj or die is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:26   #91
Quote:
say kaj or die kaže: Pogledaj post
Sad si malo razmišljam. Ako se Oilersi odluče za Murraya, Jacketsi bi mogli ići na sigurno (da im se ne ponovi slučaj Filatov) i draftat Forsberga te bi nama ostao Yakupov na 3. picku
upravo tako.

i čini se da će tambellini fakat uzet murraya.

Tambellini says they feel they have enough depth over last drafts to take what is best for the Oilers right now

columbus možda neće uzet yakupova, ali to još uvijek ne znači da će on skliznuti na #3. moguće je da se recimo islandersi ili leafsi popnu na #2 i pokupe yakupova.

ja bi nekako ipak naradije galchenyuka
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:34   #92
ovo će mi bit prvi put u životu da gledan drift

kolko ste se razvezali mora bit jako napeto
__________________
go
-timski- is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:46   #93
Nekako nevjerujem da ce Islandersi trejdati gore 2 mjesta. Kao #4 mogu birati obrambenog i to kojeg zele - nekako mi se cini da naginju vise Reinhartu ili Reillyu. Mada, ako Yakupov padne do Islandersa Snow bi bio lud da ga ne uzme - u kombinaciji sa JT-em bi bilo vrlo opasan. Tko bi ga znao kod Snowa, ne bi mu bilo prvi puta da napravi kakvu ludost.

Leafsi bi rado otisli na #2 ali Howson izgleda opet trazi cuda tako da sumnjam. Mislim da je Galchenyuk i Leafsima vrlo visoko na popisu. Iako vjerojatno talentom zaostaje za Yakupovom i Grigorenkom, ima puno bolje radne navike od obojice. Decko vozi 6+ sati u off sezoni kako bi osigurao sto bolje uvjete i trenere za kvalitetan trening. A uz to, pokrio bi fino rupu na centru kod Leafsa - kao vjerojatno i dobrom dijelu ostalih ekipa.

Meni je takoder G-yuk prva opcija. Ako Yakupov padne na #5 moze. Forsberg je sigurna opcija ali ne vjerujem da ce prezivjeti do Leafsa. Nemam nista protiv Grigorenka, dapace. A od obrambenih bi najradije Reilly-a. Sto se mene tice moze BPA za Leafse. Ako to igrom slucaja bude obrambeni, nije problem. Uvijek se visak kvalitetnog obrambenog kadra moze okrenuti za kvalitetne napadace.

Moglo bi se lako desiti da Yakupov i G-yuk zaigraju za Montreal i Leafse. S obzirom da zive zajedno, da je Yakupov na stanu kod Galchenyukovih roditelja - da ga ovi razvazaju po treninzima i brinu o njemu - da se cesto pisalo da su kao braca te je vidljivo da imaju odlicnu kemiju zajedno na ledu ... da zavrse kod tako ljutih rivala bilo bi zanimljivo.

A jos ako bi Burke uspio ponoviti draft kada je spojio blizance te nekako dovukao Yakupov + G-yuk to bi bila cista utopija
Chindis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:47   #94
gillis i burke ćaskaju. mogo bi luongo u toronto...
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:52   #95
Pierre McGuire just said if it's not Ryan Murray first overall for Edmonton, it's Griffin Reinhart.

Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:53   #96
Ne bi imao previse protiv samo u slucaju da to bude nekakav "soft" ili "semi-soft" deal.

S obzirom da su sve indikacije kako ce vjerojatno u mirovinu puno prije isteka cijelog ugovora te da je jos dosta i vise nego solidnih godina pred njim - vjerujem da bi im se isplatilo.

Zadnji puta kad su Leafsi imali vrlo dobre opcije na golu trejdovima su dovedeni CuJo ( 31g ) i Eddie B. ( 37g ).

Jos ako bi uspjeli uvaljati kakav masni ugovor put Vancouvera, odlicno. Komisarek ( iako ce vjerojatno bolje izgledati pod palicom Carlisle-a ) bi bio idealan ako radi niceg drugoga da se mogu sprdati sa fanovima Canucksa
Chindis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 00:59   #97
Kad vec raspravljamo, da ste u kozi Edmontona i odlucite se za obrambenog - da li bi trejdali 1 pick za nesto nizu poziciju ++ pretpostavljajuci da ce se kvalitetni obrambeni ( pa cak i Murray ) vjerojatno naci i poslije 3 picka?
Chindis is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 01:03   #98
Quote:
Chindis kaže: Pogledaj post
Kad vec raspravljamo, da ste u kozi Edmontona i odlucite se za obrambenog - da li bi trejdali 1 pick za nesto nizu poziciju ++ pretpostavljajuci da ce se kvalitetni obrambeni ( pa cak i Murray ) vjerojatno naci i poslije 3 picka?
teško je reći. ovisi o tome šta ostali klubovi nude da se popnu na #1, kao i o tome koliku razliku oilersi vide između npr. murraya, dumbe i reinharta. ako im nije velika razlika koga će uzet onda bi trejd svakako došao u obzir. ako im je extra napet recimo murray, onda nije poželjno riskirati da ga uzme columbus, naročito ako sama ponuda nije neko ludilo.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 01:06   #99
http://atdhenet.tv/47615/watch-2012-nhl-draft

evo i tsn-ovog feeda! ipak su oni najupućeniji.

edit: a i aylonka radi za njih
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2012., 01:07   #100
Canadiens won't make a trade for their 3rd pick overall and Trevor Timmins be at the podium.
Billy Piton is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:00.